Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 428.353
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Samsung Galaxy Watch

Zanimljivo.

Ja stavio u oglasnik SGW 5 dobiven u promociji zbog toga što sam kupio mob s22+ 

Cijena 1150 kn, nije izvađen iz kutije, original zaštitna gornja naljepnica na njemu.

Na bug forumu ni jedan pm, na njuškalu je deset dana, ni jedan poziv.. 

 

Što se tiče Santa domenice i npr SGW 5, to su hrvatska sniženja.

Prvo nabriju cijenu na 1839 kn, onda "daju" popust 20%, ma je li, genijalci.....

 

 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
A gle, ta cijena je fer, ali na njuškalu trenutno imaš hrpu gw4 i gw5 po cca toj cijeni. A čak i poneki gw4 classic nije daleko od te cifre, a puno je bolji izbor. Plus što svaki dan imaš sve više oglasa.

Ako ti je hitno stavi 900kn i riješiti ćeš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Hexfire kaže...
A gle, ta cijena je fer, ali na njuškalu trenutno imaš hrpu gw4 i gw5 po cca toj cijeni. A čak i poneki gw4 classic nije daleko od te cifre, a puno je bolji izbor. Plus što svaki dan imaš sve više oglasa.

Ako ti je hitno stavi 900kn i riješiti ćeš.

Da, vidio sam.

Na njuškalu i "okolo" su takve cijene, jer je puno ljudi "dobilo" taj sat, pa su cijene niske.

 

Nije mi hitno...

Napisat ću da mijenjam za nvme 2 Tb SSD, novac mi ne treba.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...

 Nije mi hitno...

Napisat ću da mijenjam za nvme 2 Tb SSD, novac mi ne treba.

 

Uh, dosta optimistično :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2022 10:07 (Bitanga).
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Bitanga kaže...
Uh, dosta optimistično :-D

 Ima novih Kingstona, PNY, A Data u toj cijeni, glanc novih, pa na njih mislim.... 

 

"Samsunzi"  su skuplji.

 

 

 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...
Bitanga kaže...
Uh, dosta optimistično :-D

 Ima novih Kingstona, PNY, A Data u toj cijeni, glanc novih, pa na njih mislim.... 

 

"Samsunzi"  su skuplji.

 

 

 

 Imao sam te kingstone i ostala sranja i preporodio se kad sam prešao na Samsung EVO 970 plus. Vrijedi svake lipe. Pogotovo se osjeti kod rada u aplikacijama tipa Adobe, zahtjevnijim igrama itd. Nebo zemlja. Odosmo offtopic.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2022 15:42 (gnomisa).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...

Zanimljivo.

Ja stavio u oglasnik SGW 5 dobiven u promociji zbog toga što sam kupio mob s22+ 

Cijena 1150 kn, nije izvađen iz kutije, original zaštitna gornja naljepnica na njemu.

Na bug forumu ni jedan pm, na njuškalu je deset dana, ni jedan poziv.. 

 

Što se tiče Santa domenice i npr SGW 5, to su hrvatska sniženja.

Prvo nabriju cijenu na 1839 kn, onda "daju" popust 20%, ma je li, genijalci.....

 

 

 kako nabiju cijene kada je redovna cijena sata 2000 kn? jbga ljudi ce ga rade uzet za 1600 i imat mogucnost da plate na rate a kod tebe treba dat odma sve pare. Mada tvoja ponuda je ok svakako

3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Ja sam na elipsu kupio gw5 44m zeleni za 1200kn, po meni dobar deal
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Pitao jučer u Sancta Domenici za povrat sata ukoliko ne odgovara, znam da ima 2 tjedna rok ako se uzme preko webshopa i kaže mi tip da povrat ne vrijedi od onog trena kad je sat otvoren, tj. kutija. Čak i ako je preko webshopa, da nema povrata u tom slučaju, samo reklamacije i popravaka ako nešto ne valja. Kažem da im to nigdje nije navedeno, a on traži neki papir gdje piše, kojeg je navodno kolega zagubio. Moje pitanje je: "koji kurac?"

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Za kupnju na daljinu vrijedi 14 dana povrat. A oni mogu pokušati muljati koliko žele.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Hexfire kaže...
Za kupnju na daljinu vrijedi 14 dana povrat. A oni mogu pokušati muljati koliko žele.

 Pa da, tako sam i ja shvatio, daj zabrij tu priču, čim otvoriš sat, nema povrata. A kako bi inače isprobao sat, bateriju itd., još pogotovo ako se radi o daru pa se možda osobi ne svidi ili ne odgovara. Koja glupost.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Unimatrix 007 kaže...

Pitao jučer u Sancta Domenici za povrat sata ukoliko ne odgovara, znam da ima 2 tjedna rok ako se uzme preko webshopa i kaže mi tip da povrat ne vrijedi od onog trena kad je sat otvoren, tj. kutija. Čak i ako je preko webshopa, da nema povrata u tom slučaju, samo reklamacije i popravaka ako nešto ne valja. Kažem da im to nigdje nije navedeno, a on traži neki papir gdje piše, kojeg je navodno kolega zagubio. Moje pitanje je: "koji kurac?"

 Ajd mu reci da tu priču ponovi pred inspektoratom hahaha 

 

Svašta. Nemaš se ti što natezati s njima. Kupiš i platiš preko weba sat. Kad dođe, otvoriš i možeš vratiti unutar 14 dana ali sve zapakirano kako je bilo. Ako te odbiju fino pozoveš inspektorat pa nek plaćaju masne kazne.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.12.2022 22:09 (gnomisa).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Kako vam radi spajanje moba i sata na car audio? Jel ima tu problema kad su i sat i auto spojeni na samsung mob?

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...
Svašta. Nemaš se ti što natezati s njima. Kupiš i platiš preko weba sat. Kad dođe, otvoriš i možeš vratiti unutar 14 dana ali sve zapakirano kako je bilo. Ako te odbiju fino pozoveš inspektorat pa nek plaćaju masne kazne.

 Generalno se slažem, no u žuto bojanom je problem.

 

Izvadiš sat, potrgaš male najlonske vrećice jer drukčije ne možeš izvaditi kabel , punjač(primjeri samo), izgubiš plastične vezice, pa bude i njima problem to ponovo prodati kao novo.

Kako sve vratiti u kutiju, a da nisi nešto (nama nebitno) strgao, itd...

 

Ima tu dosta nejasnoća, stavim se ponekad i u njihovu kožu, odn. promijenim perspektivu iz koje gledam na problem, da bih ga bolje shvatio.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 18:59 (Zaporožac).
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Gravyri kaže...
Ja sam na elipsu kupio gw5 44m zeleni za 1200kn, po meni dobar deal

 Super, ja ga neotpakiranog prodajem za 1000 kn.. do jučer je bio 1150 kn.

Nitko se ne javlja na oglas. 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...
Gravyri kaže...
Ja sam na elipsu kupio gw5 44m zeleni za 1200kn, po meni dobar deal

 Super, ja ga neotpakiranog prodajem za 1000 kn.. do jučer je bio 1150 kn.

Nitko se ne javlja na oglas. 

 Dam ti ja 900 kn odmah sutra. Jel to onaj graphite koji je išao uz mob?

2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...
 Dam ti ja 900 kn odmah sutra. Jel to onaj graphite koji je išao uz mob?

 

 

Graphite, da... čim sam na Njušci spustio cijenu na 1000 kn u roku dva sata stigle dvije ponude.

E, sad jedan hoće slanje Tiskom, jedan daje 1100 da mu dovezem sat u njegov grad koji je blizu mom... 

Moram još pričekati... (e, smijem se dok pišem, gledao sam na oglasniku, neki još drže cijenu 1600 kn, neki za GW4 traže 1200kn, (ima svega)

Ako do N.G. ne prodam po 1000 kn , čujemo se. 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 19:49 (Zaporožac).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Ma ok. Ja mislio da se nađemo ali ako si u Osijeku onda otpada. Zato ti je i teško prodati. U Zagrebu za te pare idu odmah.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 20:08 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...

Kako vam radi spajanje moba i sata na car audio? Jel ima tu problema kad su i sat i auto spojeni na samsung mob?

 

Kod mene nikakvih problema nije bilo.

Isto kao i da bilo koje moderne true wireless slušalice imaš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Bitanga kaže...
gnomisa kaže...

Kako vam radi spajanje moba i sata na car audio? Jel ima tu problema kad su i sat i auto spojeni na samsung mob?

 

Kod mene nikakvih problema nije bilo.

Isto kao i da bilo koje moderne true wireless slušalice imaš.

 A kako ide obavljanje poziva obzirom da je mob spojen i na sat i na auto?

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...

 A kako ide obavljanje poziva obzirom da je mob spojen i na sat i na auto?

 

Kažem, potpuno isto kao i da spojiš BT slušalice na mob, a sat je već spojen. Sve funkcionira normalno, zar ne? Slušalice preuzimaju BT Call funkcionalnost od sata.

Isto tako i auto. Kad si u autu telefoniraš sa handsfree-em iz auta.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Bitanga kaže...
gnomisa kaže...

 A kako ide obavljanje poziva obzirom da je mob spojen i na sat i na auto?

 

Kažem, potpuno isto kao i da spojiš BT slušalice na mob, a sat je već spojen. Sve funkcionira normalno, zar ne? Slušalice preuzimaju BT Call funkcionalnost od sata.

Isto tako i auto. Kad si u autu telefoniraš sa handsfree-em iz auta.

 

 Nisam bio dovoljno jasan. Je li u tom slučaju moguće javiti se na poziv sa satom?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 11:22 (gnomisa).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa naravno da sve funkcionira. Javiš se preko sata, pjesma na radiu se pauzira i pričaš na sat, normalno kao i da nije spojit na auto. Poslje razgovora pjesma na autu se pokrene sama. Ako si na to mislio.
Ja slušam preko moba pjesme u autu i funkcionira sve super kako sam i napisao.
Jedino ako imaš na mobu android 13, onda kad spojiš mob sa autom trebaš u postavkama samo ugasiti dopuštenje za razgovor preko auta, jer u protivnom ako se javiš na mobu ili satu čuti ćeš sve na auto zvučnike, ali sugovornik neće tebe ćuti
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...

 

 Nisam bio dovoljno jasan. Je li u tom slučaju moguće javiti se na poziv sa satom?


Eh, to ne znam ovako iz sjećanja. Vjerojatno i da se javiš bi zvuk i mic išao sa autovog handsfreea, a ne sa sata, jer je tako spojen na mob, ali treba isprobati.

Ne znam zašto bi to i radio kad je handsfree od auta puno bolji, te automatski stišava radio ili mp3ce koje slušaš u autu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 11:34 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Nije tocno ja imam s22 ultra android 13 watch 5 pro i ford cmax sa sync 3 sistemom
Sve spojeno normalno
Ako se javim na sat zvuk na sat ako na mob zvuk na mob ako se javim preko volana na autu sve ide na auto zvucnike
Tako da to tvoje ne stoji
SAMSUNG S22 ULTRA 256GB
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
pasko kaže...
Nije tocno ja imam s22 ultra android 13 watch 5 pro i ford cmax sa sync 3 sistemom
Sve spojeno normalno
Ako se javim na sat zvuk na sat ako na mob zvuk na mob ako se javim preko volana na autu sve ide na auto zvucnike
Tako da to tvoje ne stoji

 

Pa super ako je tako, nagađao sam i rekao da treba isprobati.

Ne vidim niti jedan case zašto bih se u autu javio na sat, a imam 20 puta bolji handsfree od auta, tako da mi nije nikad ni palo na pamet to napraviti.

 

Uglavnom, vratio mi se sat konačno sa servisa nakon 40 dana.

Isti je serijski broj u firmwareu, a pošto su mijenjali i poklopac na njemu više ne piše S/N.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Kod mene u astri h nije tako kao što ti navodiš. Iznjeo sam svoje iskustvo sa spajanjem mobitela + sata + auta kako je u mom slučaju, ne mogu znati kako je na drugim autima ili točnije tvom. Tako da sa izjavama da moja priča pije vodu ili ne nema smisla ni komentirati. Svi smo ovdje da bi jedni drugima pomogli u različitim situacijama. Ili iznijeli svoje mišljenje. Bude tu i prepiranja, ali to je već neka druga tema
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 21:02 (SIII Deny).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Dečki ja sam to pitao jer mi se čini da sve jako ovisi o tome koji je auto. Svašta sam čuo. Ali ok. Hvala na infu, svakako. Mob je S20FE snapdragon sa androidom 13. BTW sad sam prešao opet na samsung (watch 5). 4ka mi je držala točno dva puna dana, nekad čak i malo duže (ne koristim health, fitness i AOD off, wifi palim po potrebi) pa mislim da će 5ca toliko ako ne i malo više držati jer ima 15% veću bateriju. Dakle samo ponekad čekiranje vremena i prognoze, poruke, par poziva i notifikacije, ponekad odgovaranje na poslovne mailove ako sam izvan "ureda". Preko noći ga gasim jer sam skužio da mi jede od 8 do 10% bez obzira jel sam upalio airplane mode ili nisam.

Dobro je da 5ca sada podržava 10W punjenje pa je lakše pregrmiti relativno slabu autonomiju baterije. Huawei GT2 pro je izgledao cool i materijali su top ali funkcije su patetika a malo i laga, kao da proc nema dovoljno snage ili je "operativni sistem" komatozan. . Ovdje imaš sve, navigaciju google mapsom, pisanje poruka, pozivi, notifikacije koje se ne duplaju kao kod kineza, google pay, možeš vidjeti sliku koju dobiješ npr. preko whatsappa a ne da ti napiše "picture received" ili tako neko sranje pa ti dođe da ga razbiješ o pod.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 21:23 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...

 Huawei GT2 pro je izgledao cool i materijali su top ali funkcije su patetika a malo i laga, kao da proc nema dovoljno snage ili je "operativni sistem" komatozan. . Ovdje imaš sve, navigaciju google mapsom, pisanje poruka, pozivi, notifikacije koje se ne duplaju kao kod kineza, google pay, možeš vidjeti sliku koju dobiješ npr. preko whatsappa a ne da ti napiše "picture received" ili tako neko sranje pa ti dođe da ga razbiješ o pod.

Dobro da si se vratio na "staro".

Previše si hvalio taj GT2, a sad si shvatio da nije to-to,  iako GT2 ima odličnu autonomiju.

 

I zar ti nije više taj GW5 ženskast, kao što si pisao da je GW4 ? 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...
gnomisa kaže...

 Huawei GT2 pro je izgledao cool i materijali su top ali funkcije su patetika a malo i laga, kao da proc nema dovoljno snage ili je "operativni sistem" komatozan. . Ovdje imaš sve, navigaciju google mapsom, pisanje poruka, pozivi, notifikacije koje se ne duplaju kao kod kineza, google pay, možeš vidjeti sliku koju dobiješ npr. preko whatsappa a ne da ti napiše "picture received" ili tako neko sranje pa ti dođe da ga razbiješ o pod.

Dobro da si se vratio na "staro".

Previše si hvalio taj GT2, a sad si shvatio da nije to-to,  iako GT2 ima odličnu autonomiju.

 

I zar ti nije više taj GW5 ženskast, kao što si pisao da je GW4 ? 

 Kaj nije rekao da je 5-tica malo peškasta. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice