Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 429.389
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
Mrljavi kaže...

Ja sam kupio za 50ak Kn stalak, valjda je to za gw4. Odrezao sam izbočinu (žuta strelica na fotki) jer je smetala zbog debljine za GW5. Ovaj magnetic charger od GW5 podignuo ga na vrh otvora i zalijepio da sjedne točno na sat kada se puni. Ima i originalnijih rješenja ali glavno da mi sat na punjenju ne šeta po stolu i radnom prostoru. Za tu lovu meni je -original! :)

 

Ja sam 3D isprintao nešto slično i sebi i ženi, lijepo paše.

https://www.thingiverse.com/thing:4628867

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Da li samsung satovi mogu konstantno prikazivati nadmorsku na zadlonu,u zavisnosti naravno od watch fejce-a, kao npr Huawei. Hvala

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
Bitanga kaže...
Mrljavi kaže...

Ja sam kupio za 50ak Kn stalak, valjda je to za gw4. Odrezao sam izbočinu (žuta strelica na fotki) jer je smetala zbog debljine za GW5. Ovaj magnetic charger od GW5 podignuo ga na vrh otvora i zalijepio da sjedne točno na sat kada se puni. Ima i originalnijih rješenja ali glavno da mi sat na punjenju ne šeta po stolu i radnom prostoru. Za tu lovu meni je -original! :)

 

Ja sam 3D isprintao nešto slično i sebi i ženi, lijepo paše.

https://www.thingiverse.com/thing:4628867

Koliko bi otprilike koštalo printanje tako nečega?

15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
ministar kaže...
Bitanga kaže...
Mrljavi kaže...

Ja sam kupio za 50ak Kn stalak, valjda je to za gw4. Odrezao sam izbočinu (žuta strelica na fotki) jer je smetala zbog debljine za GW5. Ovaj magnetic charger od GW5 podignuo ga na vrh otvora i zalijepio da sjedne točno na sat kada se puni. Ima i originalnijih rješenja ali glavno da mi sat na punjenju ne šeta po stolu i radnom prostoru. Za tu lovu meni je -original! :)

 

Ja sam 3D isprintao nešto slično i sebi i ženi, lijepo paše.

https://www.thingiverse.com/thing:4628867

Koliko bi otprilike koštalo printanje tako nečega?

 

Nemam pojma, ak znaš nekog tko ima 3d printer besplatno :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ujutro naletio na update naziva GVK7. 450MB

 

Od novosti neki watch face, stabilnost i reliability. 

 

Prošlo bez ikakvih problema

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
O kojem je uređaju riječ, gdje to provjeravaš?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
bik kaže...
O kojem je uređaju riječ, gdje to provjeravaš?

 gw4 44 bt verzija. Provjeriš  verziju najlakše u wear app-u, watch settings, about watch, sw info, sw version. 

 

Ili na satu. Settings, about watch, sw info.

15 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Jel se isplati uzimati gw4 sad trenutno pored gw5? Jel ima velike razlike osim u bateriji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
DangerousB kaže...

Jel se isplati uzimati gw4 sad trenutno pored gw5? Jel ima velike razlike osim u bateriji?

 Baterija, safirno staklo i termometar. Dec it. 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
DangerousB kaže...

Jel se isplati uzimati gw4 sad trenutno pored gw5? Jel ima velike razlike osim u bateriji?

 Ako i dalje ima zapakiranih GW4 na njuškalu za cca 100 eura, po meni je to i dalje best buy.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

iipak je odluka pala na gw5 pro! hvala vam u svakom slucaju

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Pozdrav ekipa, razmišljam o nabavci Samsung sata, no vidim da ima sitna slova oko dosta toga. Zanima me što točno gubim na petici ako nemam Samsungov smartphone? 

Razlike između LTE i BT modela? Pozivi ili nešto više? Je li LTE ima svoj "broj" i u tom slučaju te netko mora zvati baš na taj broj ili se sve "redirect-a" sa moba?

Također, da li su sve funkcije podržane kod nas, poput NFC-a i sličnih?

LP i hvala unaprijed! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Jel postoji sansa da u samsung health aplikaciji iskljucim da broji korake i od.telefona? Da prikazuje samo od sata korake?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Unimatrix 007 kaže...

Pozdrav ekipa, razmišljam o nabavci Samsung sata, no vidim da ima sitna slova oko dosta toga. Zanima me što točno gubim na petici ako nemam Samsungov smartphone? 

Razlike između LTE i BT modela? Pozivi ili nešto više? Je li LTE ima svoj "broj" i u tom slučaju te netko mora zvati baš na taj broj ili se sve "redirect-a" sa moba?

Također, da li su sve funkcije podržane kod nas, poput NFC-a i sličnih?

LP i hvala unaprijed! 

Možeš primat i odašiljat pozive sa bt verzijom sve dok je sat u dosegu bt-a mobitela. Lte ima svoj esim, svoj broj pa onda možeš biti potpuno odvojen od telefona. Trenutno nema opcije multi sim-a kod naših operatera. 

Sve funkcije su podržane i kod nas te uredno plaćam sa satom na pos uređajima. Kaj se tiče funkcija na nesamsung telefonima, ustvari ne gubiš puno. Jedino samsung health monitor aplikaciju ako ti je bitno. S njom ide mjerenje tlaka i ECG. Navodno postoji način da se i to instalira na drugim brandovima ali nisam testirao. 

DangerousB kaže...

Jel postoji sansa da u samsung health aplikaciji iskljucim da broji korake i od.telefona? Da prikazuje samo od sata korake?

 Nisam na telefonu nikad imao uključeno mjerenje koraka tak da mi sad samo na satu mjeri, što se vidi i u samsung health appu

15 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

dax-lax meni broji korake preko telefona kad nemam sat na ruci ne znam kako! u opcijama healtha imamm da biram da broji korake iz sata+telefon ili samo telefon  ne mogu da nadjem samo sat da broji korake

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
DangerousB kaže...

dax-lax meni broji korake preko telefona kad nemam sat na ruci ne znam kako! u opcijama healtha imamm da biram da broji korake iz sata+telefon ili samo telefon  ne mogu da nadjem samo sat da broji korake

 

Kombinira i mobitel i sat, pa korelira te podatke. Ako nemaš sat koristit će mobitel.

Ako imaš sat, koristit će sat jer je uglavnom točniji, ali će i usporediti s mobitelom ako je i on u pokretu.

Ne bih se puno opterećivao sa brojem koraka. Niti ćeš dulje živjeti, a niti kraće ako je izmjereni broj koraka različit od onog što si stvarno napravio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2022 10:37 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
dax-lax kaže...
Unimatrix 007 kaže...

Pozdrav ekipa, razmišljam o nabavci Samsung sata, no vidim da ima sitna slova oko dosta toga. Zanima me što točno gubim na petici ako nemam Samsungov smartphone? 

Razlike između LTE i BT modela? Pozivi ili nešto više? Je li LTE ima svoj "broj" i u tom slučaju te netko mora zvati baš na taj broj ili se sve "redirect-a" sa moba?

Također, da li su sve funkcije podržane kod nas, poput NFC-a i sličnih?

LP i hvala unaprijed! 

Možeš primat i odašiljat pozive sa bt verzijom sve dok je sat u dosegu bt-a mobitela. Lte ima svoj esim, svoj broj pa onda možeš biti potpuno odvojen od telefona. Trenutno nema opcije multi sim-a kod naših operatera. 

Sve funkcije su podržane i kod nas te uredno plaćam sa satom na pos uređajima. Kaj se tiče funkcija na nesamsung telefonima, ustvari ne gubiš puno. Jedino samsung health monitor aplikaciju ako ti je bitno. S njom ide mjerenje tlaka i ECG. Navodno postoji način da se i to instalira na drugim brandovima ali nisam testirao. 

DangerousB kaže...

Jel postoji sansa da u samsung health aplikaciji iskljucim da broji korake i od.telefona? Da prikazuje samo od sata korake?

 Nisam na telefonu nikad imao uključeno mjerenje koraka tak da mi sad samo na satu mjeri, što se vidi i u samsung health appu

 ECG, jel to nešto posebno ili obično mjerenje otkucaja koje imaju svi drugi satovi? Jer po takvom nije baš za vježbanje ako mi ne prikazuje otkucaje srca.

15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
Unimatrix 007 kaže...
DangerousB kaže...

Jel postoji sansa da u samsung health aplikaciji iskljucim da broji korake i od.telefona? Da prikazuje samo od sata korake?

 Nisam na telefonu nikad imao uključeno mjerenje koraka tak da mi sad samo na satu mjeri, što se vidi i u samsung health appu

 ECG, jel to nešto posebno ili obično mjerenje otkucaja koje imaju svi drugi satovi? Jer po takvom nije baš za vježbanje ako mi ne prikazuje otkucaje srca.

 

ECG je EKG, ono što mjeri ritam srca i analizira njegov valni oblik. Obično mjerenje otkucaja mjeri samo jedan taj najjači impuls. Pokreće se na klik, nije kontinuirano jer moraš i držati prst na buttonu, i imati instaliran app na mobitelu.

Nema veze jedno s drugim. 

 

Svaki sat će kod vježbanja pokazivati otkucaje srce.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Bitanga kaže...
dax-lax kaže...

 Jesi dobio vuru nazad?

 

Ne, hvala na pitanju :-)

Baš sam ih danas opet pitao što se događa, odgovor je : "Jedan dio je nedostupan i čeka se odgovor Samsunga."

Očito je firmware update ubio sve :-)

 

Evo moj je popravljen, zamijenili su maticnu i stavili zadnji sw, radi ok.

15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
Clockwork kaže...
Bitanga kaže...
dax-lax kaže...

 Jesi dobio vuru nazad?

 

Ne, hvala na pitanju :-)

Baš sam ih danas opet pitao što se događa, odgovor je : "Jedan dio je nedostupan i čeka se odgovor Samsunga."

Očito je firmware update ubio sve :-)

 

Evo moj je popravljen, zamijenili su maticnu i stavili zadnji sw, radi ok.

 

Je, i meni su danas javili da je spreman za preuzimanje.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

kakav je watch 4 44mm. vecinom klasika nosenje i sedmicno trcanje 3 puta

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Bitanga kaže...
Clockwork kaže...
Bitanga kaže...
dax-lax kaže...

 Jesi dobio vuru nazad?

 

Ne, hvala na pitanju :-)

Baš sam ih danas opet pitao što se događa, odgovor je : "Jedan dio je nedostupan i čeka se odgovor Samsunga."

Očito je firmware update ubio sve :-)

 

Evo moj je popravljen, zamijenili su maticnu i stavili zadnji sw, radi ok.

 

Je, i meni su danas javili da je spreman za preuzimanje.

 

 Ajd pliz, kad dobiješ sat, provjeri trenutni i prijašnji serijski broj. Baš me zanima da li stavljaju ploče sa drugim serisjkim ili kombiniraju

abyssis kaže...

kakav je watch 4 44mm. vecinom klasika nosenje i sedmicno trcanje 3 puta

 Što te točno zanima? Ispunit će zadaću. Punjenje prosjek jednom u 2 dana.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Nisam imao prije samsungove satove a ima se jeftino kupiti. Imal problema sto mi telefon nije samsumng. Mozda ponesto nece raditi?

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
abyssis kaže...

Nisam imao prije samsungove satove a ima se jeftino kupiti. Imal problema sto mi telefon nije samsumng. Mozda ponesto nece raditi?

 Pročitaj nekoliko postova iznad da opet ne pišemo detalje za isti upit.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Na mome je isti serijski broj nakon popravka. Samsung Wearable je prepoznao sat i vratio sve postavke buduci da sam napravio backup taman prije updatea.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Što mi govori da ploču nisu mjenjali.
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
dax-lax kaže...

 

 Ajd pliz, kad dobiješ sat, provjeri trenutni i prijašnji serijski broj. Baš me zanima da li stavljaju ploče sa drugim serisjkim ili kombiniraju

 

Može, javim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
dax-lax kaže...
Što mi govori da ploču nisu mjenjali.

 

Meni su rekli da su mijenjali matičnu ploču, pa ćemo vidjet.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Watch
Bitanga kaže...
dax-lax kaže...
Što mi govori da ploču nisu mjenjali.

 

Meni su rekli da su mijenjali matičnu ploču, pa ćemo vidjet.

 

Makar, serijski broj piše i na poleđini uređaja, pa ga možda s flashanjem firmwarea prepišu i u ROM.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Vidim da Sancta Domenica sad nudi Galaxy Watcheve sa 20% popusta, da li je moguće da bi i uskoro mogla biti niža cijena, ili je ovo prilika za uskočit, pogotovo ak se gleda GW5 Pro? 

Trenutno mi je malo van budžeta, al za koji mjesec bi bilo ok, pa se pitam dal bi mogle cijene pasti i bez ovog božićnog popusta. Kakav je bio trend dosad?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice