Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 431.688
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
dax-lax kaže...

Radi na androidima generalno. Ne radi samo s jabukama. Btw, ako je sat u kući na wifiju, čim odeš iz bt djelokruga, sat se odspoji od telefona ali se nakon kraćeg vremena spoji na wifi, odnosno, na samsung account pa ti notifikacije pristižu i dalje. Znam jer ga znam zaboravit povremeno na punjaču a hitno trebam negdje, pa mi iskoči na mobu da je sat napunjen itd. Xiaomi vjerojatno zna ubiti wear app iako isključiš sve štednje baterije, pa notifikacije znaju ne prolaziti. Kombinacija 22u i gw4 44 radi bez ijednog problema do sada.

 Izgleda da je prodavač zabrijao na ove dve funkcije koje rade samo na Samsungu, iako sam specifično naglasio par puta da znam da te dvije ne rade i da mislim na rad općenito...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Mad Ant kaže...

 Izgleda da je prodavač zabrijao na ove dve funkcije koje rade samo na Samsungu, iako sam specifično naglasio par puta da znam da te dvije ne rade i da mislim na rad općenito...

 Kolega ti je sve lijepo napisao. Sve radi samo te dvije stvari ne. Satovi se spajaju preko BTa tako da i to da radi samo na samsungu nema smisla nikako kako god okreneš. Svakako je bolje imati samsung ali nije obaveza....A to što prodavač kaže. A čuj, nisu oni uvijek upućeni u tematiku kao mi.

 

Zaporožac kaže...

Meni sat baš sjeda kad za svirku stavim dva crna prstena, sat crn i bass gitara mi je crna.. mrak izgledam.. 

 Čuj ak tebi ta crna okrugla pločica dobro stoji na ruci onda uživaj. Drago mi je da ti je i baterija povampirila pa i tu nemaš problema.  

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 21:55 (gnomisa).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...
Mad Ant kaže...

 Izgleda da je prodavač zabrijao na ove dve funkcije koje rade samo na Samsungu, iako sam specifično naglasio par puta da znam da te dvije ne rade i da mislim na rad općenito...

 Kolega ti je sve lijepo napisao. Sve radi samo te dvije stvari ne. Satovi se spajaju preko BTa tako da i to da radi samo na samsungu nema smisla nikako kako god okreneš. Svakako je bolje imati samsung ali nije obaveza....A to što prodavač kaže. A čuj, nisu oni uvijek upućeni u tematiku kao mi.

 

Zaporožac kaže...

Meni sat baš sjeda kad za svirku stavim dva crna prstena, sat crn i bass gitara mi je crna.. mrak izgledam.. 

 Čuj ak tebi ta crna okrugla pločica dobro stoji na ruci onda uživaj. Drago mi je da ti je i baterija povampirila pa i tu nemaš problema.  

 Ma naravno, jos je gore u IT-ju, ali ovo je stvarno jednostavno za shvatiti. Na kraju je ekipa vracala satove zbog npr. EKG-a... smijeh. Taj sat je ionako zbog smart dijela, za sport se ionako uzme Garmin ili Fitbit, briga me za EKG na njemu.

 

Ali moram priznati da mi se Huawei GTxyz, osim mozda vizualno, ne sviđaju, kad je prodavac skrolao po svojem, trokiraju animacije kao u 15 fps-a svugdje, dok na izlozbenom W4C/W5Pro sa hrpom widgeta silky smooth vecinu vremena.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 8:18 (Mad Ant).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Mad Ant kaže...
gnomisa kaže...
Mad Ant kaže...

 Izgleda da je prodavač zabrijao na ove dve funkcije koje rade samo na Samsungu, iako sam specifično naglasio par puta da znam da te dvije ne rade i da mislim na rad općenito...

 Kolega ti je sve lijepo napisao. Sve radi samo te dvije stvari ne. Satovi se spajaju preko BTa tako da i to da radi samo na samsungu nema smisla nikako kako god okreneš. Svakako je bolje imati samsung ali nije obaveza....A to što prodavač kaže. A čuj, nisu oni uvijek upućeni u tematiku kao mi.

 

Zaporožac kaže...

Meni sat baš sjeda kad za svirku stavim dva crna prstena, sat crn i bass gitara mi je crna.. mrak izgledam.. 

 Čuj ak tebi ta crna okrugla pločica dobro stoji na ruci onda uživaj. Drago mi je da ti je i baterija povampirila pa i tu nemaš problema.  

 Ma naravno, jos je gore u IT-ju, ali ovo je stvarno jednostavno za shvatiti. Na kraju je ekipa vracala satove zbog npr. EKG-a... smijeh. Taj sat je ionako zbog smart dijela, za sport se ionako uzme Garmin ili Fitbit, briga me za EKG na njemu.

 

Ali moram priznati da mi se Huawei GTxyz, osim mozda vizualno, ne sviđaju, kad je prodavac skrolao po svojem, trokiraju animacije kao u 15 fps-a svugdje, dok na izlozbenom W4C/W5Pro sa hrpom widgeta silky smooth vecinu vremena.

 Najčešće su ti izložbeni satovi izdrkani i često nisu na zadnjem softveru. Npr. Gt2 pro sad radi puno glađe nego prije. A to mogu i potvrditi. GW4 mi je radio glatko (WearOS 3.5) ali face mi se nakon nekog vremena budio sporije....

Health na satovima je više gimmick. Daju se približne vrijednosti a nekad zasere totalno pa je jako glupo pouzdati se u to. Fitness mi već ima više smisla ali ja to ne koristim. Odem na faking bazen i otplivam sat vremena. Odem van i trčim s psom pola sata. Kakvo kurčevo mjerenje, pa nisam Christiano Ronaldo. A kako smo prije toga živjeli? Sat koristim za notifikacije za posao (outlook) i whatsapp, pozive, čekiranje vremena i alarm (obaveze). I kao modni dodatak. Zato sam se i riješio galaxy watcha. 2ka je još ličila na muški sat ali 4ka majko moja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 12:06 (gnomisa).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...
Mad Ant kaže...
gnomisa kaže...
Mad Ant kaže...

 Izgleda da je prodavač zabrijao na ove dve funkcije koje rade samo na Samsungu, iako sam specifično naglasio par puta da znam da te dvije ne rade i da mislim na rad općenito...

 Kolega ti je sve lijepo napisao. Sve radi samo te dvije stvari ne. Satovi se spajaju preko BTa tako da i to da radi samo na samsungu nema smisla nikako kako god okreneš. Svakako je bolje imati samsung ali nije obaveza....A to što prodavač kaže. A čuj, nisu oni uvijek upućeni u tematiku kao mi.

 

Zaporožac kaže...

Meni sat baš sjeda kad za svirku stavim dva crna prstena, sat crn i bass gitara mi je crna.. mrak izgledam.. 

 Čuj ak tebi ta crna okrugla pločica dobro stoji na ruci onda uživaj. Drago mi je da ti je i baterija povampirila pa i tu nemaš problema.  

 Ma naravno, jos je gore u IT-ju, ali ovo je stvarno jednostavno za shvatiti. Na kraju je ekipa vracala satove zbog npr. EKG-a... smijeh. Taj sat je ionako zbog smart dijela, za sport se ionako uzme Garmin ili Fitbit, briga me za EKG na njemu.

 

Ali moram priznati da mi se Huawei GTxyz, osim mozda vizualno, ne sviđaju, kad je prodavac skrolao po svojem, trokiraju animacije kao u 15 fps-a svugdje, dok na izlozbenom W4C/W5Pro sa hrpom widgeta silky smooth vecinu vremena.

 Najčešće su ti izložbeni satovi izdrkani i često nisu na zadnjem softveru. Npr. Gt2 pro sad radi puno glađe nego prije. A to mogu i potvrditi. GW4 mi je radio glatko (WearOS 3.5) ali face mi se nakon nekog vremena budio sporije....

 On je imao svoj na ruci, nije izlozbeni. Znam i za sporiji boot na GW i dok ne ucita do kraja, ali nakon toga super, a taj GT3 je imao trzave 5/10fps animacije svugdje... Svejedno, idem uskoro po GW4C

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Mad Ant kaže...
gnomisa kaže...
Mad Ant kaže...
gnomisa kaže...
Mad Ant kaže...

 Izgleda da je prodavač zabrijao na ove dve funkcije koje rade samo na Samsungu, iako sam specifično naglasio par puta da znam da te dvije ne rade i da mislim na rad općenito...

 Kolega ti je sve lijepo napisao. Sve radi samo te dvije stvari ne. Satovi se spajaju preko BTa tako da i to da radi samo na samsungu nema smisla nikako kako god okreneš. Svakako je bolje imati samsung ali nije obaveza....A to što prodavač kaže. A čuj, nisu oni uvijek upućeni u tematiku kao mi.

 

Zaporožac kaže...

Meni sat baš sjeda kad za svirku stavim dva crna prstena, sat crn i bass gitara mi je crna.. mrak izgledam.. 

 Čuj ak tebi ta crna okrugla pločica dobro stoji na ruci onda uživaj. Drago mi je da ti je i baterija povampirila pa i tu nemaš problema.  

 Ma naravno, jos je gore u IT-ju, ali ovo je stvarno jednostavno za shvatiti. Na kraju je ekipa vracala satove zbog npr. EKG-a... smijeh. Taj sat je ionako zbog smart dijela, za sport se ionako uzme Garmin ili Fitbit, briga me za EKG na njemu.

 

Ali moram priznati da mi se Huawei GTxyz, osim mozda vizualno, ne sviđaju, kad je prodavac skrolao po svojem, trokiraju animacije kao u 15 fps-a svugdje, dok na izlozbenom W4C/W5Pro sa hrpom widgeta silky smooth vecinu vremena.

 Najčešće su ti izložbeni satovi izdrkani i često nisu na zadnjem softveru. Npr. Gt2 pro sad radi puno glađe nego prije. A to mogu i potvrditi. GW4 mi je radio glatko (WearOS 3.5) ali face mi se nakon nekog vremena budio sporije....

 On je imao svoj na ruci, nije izlozbeni. Znam i za sporiji boot na GW i dok ne ucita do kraja, ali nakon toga super, a taj GT3 je imao trzave 5/10fps animacije svugdje... Svejedno, idem uskoro po GW4C

 Kupi si i powerbank ak si heavy user. Ne zajebavam se.

15 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

imam active 2,40mm,takoder cu nabavit gw4 classic,jednostavno savrseno izgleda,i dimenzije top

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 12:27 (DaNiTo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Hehe, zadnji srebrni W4C 46mm u ducanu

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Mad Ant kaže...

Hehe, zadnji srebrni W4C 46mm u ducanu

 Ta 4ka classic još i liči na muški sat. Kao i 2ka.

18 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Kad sam kontaktirala samsung podrsku, prebacili su na viber i fb. Cak sam i njihovoj podrsci poslala upit, međutim mislim da sam bila prenadobudna. Bas je frustrirajuce. Samo zelim moci procitati te poruke 🤣😭

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Stigao update na GW4 185MB.
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Oldy kaže...
Stigao update na GW4 185MB.

 Joj, pustit ću ga sutra, tek sam ga napunio, ode updateom baterija.. .

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...
Ta 4ka classic još i liči na muški sat. Kao i 2ka.

To si već 10x napisao u temi ?!

Što je ovaj moj... pederski, ženski sat ?

 

Opusti se čoeče, ja hard rock glazbenik, pa mi je GW4 mrak, a ti domaćin vulgaris, pa ti je samo klasik muški...

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...
gnomisa kaže...
Ta 4ka classic još i liči na muški sat. Kao i 2ka.

To si već 10x napisao u temi ?!

Što je ovaj moj... pederski, ženski sat ?

 

Opusti se čoeče, ja hard rock glazbenik, pa mi je GW4 mrak, a ti domaćin vulgaris, pa ti je samo klasik muški...

 Ti rock glazbenik a ja domaćin vulgaris. Ti si dete. Dok ti nisi bio ni spermij ja slušao npr. Led Zeppelin, Deep Purple, kasnije Nirvanu...tulumario po Jabuci, Gjuri....ti ćeš mi reći što je muški hahah

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2022 22:53 (gnomisa).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Meni koji sam odrastao osamdesetih uz Casio satove iz Posrednika koji su imali 7 melodija je eto GW4 baš super i ne treba mi ništa bolje trenutno. Kome treba bolje neka si nabavi bolje. Mislim o čemu se ovdje uopće raspravlja.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 0:44 (Oldy).
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...

Ti rock glazbenik a ja domaćin vulgaris. Ti si dete. Dok ti nisi bio ni spermij ja slušao npr. Led Zeppelin, Deep Purple, kasnije Nirvanu...tulumario po Jabuci, Gjuri....ti ćeš mi reći što je muški hahah

Dete iz epruvete..

Kako misliš,... da si stariji od mene ?

 

Ja sam osamdesetih bio s 20 godina na faxu u Zagrebu i noću radio kao izbacivač u Lapidariju, Kulušiću, Papagaju i Saloonu..

Vjerojatno sam tebe i tvoju ekipu koji put izbacio pijane van... 

 

Čuj to; "slušao" je on i Nirvanu, ti bokca... 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Ma to se lako riješi. Za prave muške postoji Garmin MARQ od 1.950 eura do 2.550 eura. Za moj ukus prekičasto, ali o ukusima se ne raspravlja.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Oldy kaže...
Meni koji sam odrastao osamdesetih uz Casio satove iz Posrednika koji su imali 7 melodija je eto GW4 baš super i ne treba mi ništa bolje trenutno. Kome treba bolje neka si nabavi bolje. Mislim o čemu se ovdje uopće raspravlja.

 Pa oko nekih se stvari puno ljudi slaže pa tako i o dizajnu te pločice od GW4. Classic verzija još i liči na neki sat, čak i na muški. Pitanje je sad koliko je normalno vrijeđati se na komad gadgeta samo zato što ga se posjeduje. I ja sam ga imao kratko.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 11:15 (gnomisa).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...
Oldy kaže...
Meni koji sam odrastao osamdesetih uz Casio satove iz Posrednika koji su imali 7 melodija je eto GW4 baš super i ne treba mi ništa bolje trenutno. Kome treba bolje neka si nabavi bolje. Mislim o čemu se ovdje uopće raspravlja.

 Pa oko nekih se stvari puno ljudi slaže pa tako i o dizajnu tep pločice od GW4. Classic verzija još i ličio na neki sat, čak i na muški.

 

 

 @Zaporožac, nisu me nikad izbacili jer nisam sranja radio a sad si me podsjetio i na dobri stari Lap i Kulušić. BTW, ak si tad bio zaštitar onda bi sad imao negdje 55-56g minimum.

 

eto mene s dva posta zaredom ehh

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 11:14 (gnomisa).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
No kupiš Garmina pusti ove jeftilene jer eto sat te čini muškarcem. Tebe i Bernie Ecclestonea.
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Oldy kaže...
No kupiš Garmina pusti ove jeftilene jer eto sat te čini muškarcem. Tebe i Bernie Ecclestonea.

 Ali ja sam ljepši i puno veći od njega. Garmin je ok da ali i košta. I kad već spominješ na kraju ću ga vjerojatno i uzeti. Tako to ide. Tvoj pošalični cinizam i nije nešto ali ajd...

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 11:25 (gnomisa).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
On da stavi bilo koji to ne znači da je muško, ali dobro takvima to dođe kao neka utjeha. Razumijem ih.
Znači muško jesi ili nisi to sat ne može promijeniti.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 11:36 (Oldy).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Oldy kaže...
On da stavi bilo koji to ne znači da je muško, ali dobro takvima to dođe kao neka utjeha. Razumijem ih.
Znači muško jesi ili nisi to sat ne može promijeniti.

 Točno. Ali to nema veze sa činjenicom da GW 4 ima bezvezni dizajn. Kao neki minimalizam. Ovo jel muški ili nije je subjektivno, priznajem.

2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...

   @Zaporožac, nisu me nikad izbacili jer nisam sranja radio a sad si me podsjetio i na dobri stari Lap i Kulušić. BTW, ak si tad bio zaštitar onda bi sad imao negdje 55-56g minimum.

 57 točnije. 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...
gnomisa kaže...

   @Zaporožac, nisu me nikad izbacili jer nisam sranja radio a sad si me podsjetio i na dobri stari Lap i Kulušić. BTW, ak si tad bio zaštitar onda bi sad imao negdje 55-56g minimum.

 57 točnije. 

 Ajde da na nekom forumu nisam najstariji. Usput rečeno ispričavam se, mene su učili da se poštuju stariji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 15:01 (gnomisa).
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Heh, moja draga je tražila W4C baš zato što izgleda manje pipičasto   Ionako ima i Fitbit Versu koja je iWatch metrosex stil...

 

BTW, Jabuka FTW!!

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 16:14 (Mad Ant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Imam GW4C, sat je odlican, ali dvije stvari me jako zivciraju:
- postavio sam da dvostrukim pritiskom na gornju tipku pokrecem Google Wallet, ali svaki put kada se ažurira Wallet ili nesto na satu ta postavka se makne i dvostrukim klikom se pokreće defaultna stvar, a to su Nedavne aplikacije. Događa li se to vama?
- Mjerenje otkucaja mozete podesiti na tri nacina: neprekidno, svakih 10 min ili ručno. Mjerenje stresa ima samo dvije opcije: neprekidno ili ručno. Neprekidna mjerenja troše bateriju pa ne znam zasto ne postoji opcija da i stres mjeris svakih 10 min.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Majesty kaže...
Imam GW4C, sat je odlican, ali dvije stvari me jako zivciraju:
- postavio sam da dvostrukim pritiskom na gornju tipku pokrecem Google Wallet, ali svaki put kada se ažurira Wallet ili nesto na satu ta postavka se makne i dvostrukim klikom se pokreće defaultna stvar, a to su Nedavne aplikacije. Događa li se to vama?

 

Ista stvar i kod mene, na GW4, s tim da se moj nekad ne želi ugasiti nego moram radit kombinaciju tipki.

2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Majesty kaže...

- Mjerenje otkucaja mozete podesiti na tri nacina: neprekidno, svakih 10 min ili ručno. Mjerenje stresa ima samo dvije opcije: neprekidno ili ručno. Neprekidna mjerenja troše bateriju pa ne znam zasto ne postoji opcija da i stres mjeris svakih 10 min.

Neprekidno mjerenje otkucaja srca treba koristiti samo dok vježbate, odn. provjerite kako niste pretjerali s aerobnim treningom.

Što će vam mjerenje svakih 10 minuta, ili po cijeli dan, kad sjedite na poslu i ništa tjelesno ne radite ?!

Mjerenje stresa je feature budalaština na kub...

 

Nekidan sam na poslu htio polupati cijelu kancelariju, bi nervozan kao pas, a GW4 mi je pokazao da sam sa stresom Cool, u zelenom... idiotizam.

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Slazem se, to je nepotreban podatak i nepotrebna funkcionalnost, ali ako vec postoji... meni ispravno pokaze kad sam cool, a kad sam u crvenom.
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice