Kupnja smartwatcha izdvojena tema

poruka: 874
|
čitano: 454.012
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
myroman kaže...

Ja ti preporučujem Huawei GT 3.

Harmony OS, app gallery dolazi automatski u andorid Health aplikaciji. Baterija drži dva tjedna. Ja ga imam mjesec dana i vrlo sam zadovoljan.

Jes da košta malo više ali vrijedi svake pare a i na njuški se dade naći za oko 1000 kn.

Huawei GT 3

 Košta točno za trećinu više neg je čovjek tražio. Materijalima zaostaje za GT2 pro, jedino "mjeri" temperaturu. HarmonyOS baš ništa ne znači. Appovi su bezveze i nema ničeg od googlea i dalje. Jedino što se može odgovarati na poruke predefiniranim porukama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2022 12:47 (gnomisa).
16 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
tomislav10 kaže...

Koji bi smartwatch preporučili za oko 1000 kn sa slijedećim karakteristikama:

 

- da izgleda kao pravi sat, okrugli, ne četvrtasti (dakle ne kao neka plastičara)
- da mu baterija traje što duže (10 dana minimalno)
- da se može povezati s android telefonima
- da ima mjerač pulsa, poželjno i tlaka i EKG-a (nije uvjet)
- sportske funkcije gotovo pa nebitne.

 

Hvala!

 Pogledaj si i Huawei Honor Magic watch 2

12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav svima, u potrazi sam za satom koji bi mi zamijenio moj klasicni sat. Znaci neka metalna okrugla varijanta, ne narukvica. GPS i sport generalno mi nisu bitne opcije, volio bi da ga ne moram puniti svaki dan, da mogu na njemu da podesim placanje (NFC je znaci obavezan), da radi kako treba sa Xiaomi telefonom koji imam (Poco F3), notifikacije, pozivi... Od ostatka senzora sta god da ima je samo plus ali ne pretjerano bitna stvar. Budzet nije pretjerano ogranicen, razgledam sta ce mi najvise odgovarati.

 

Ima li neko kakvu pametnu preporuku ili moram da mijenjam telefon :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Kupnja smartwatcha
sava84 kaže...

Pozdrav svima, u potrazi sam za satom koji bi mi zamijenio moj klasicni sat. Znaci neka metalna okrugla varijanta, ne narukvica. GPS i sport generalno mi nisu bitne opcije, volio bi da ga ne moram puniti svaki dan, da mogu na njemu da podesim placanje (NFC je znaci obavezan), da radi kako treba sa Xiaomi telefonom koji imam (Poco F3), notifikacije, pozivi... Od ostatka senzora sta god da ima je samo plus ali ne pretjerano bitna stvar. Budzet nije pretjerano ogranicen, razgledam sta ce mi najvise odgovarati.

 

Ima li neko kakvu pametnu preporuku ili moram da mijenjam telefon :)

 Ak ti je plaćanje satom bitno, nemaš baš nešto velikog izbora. Ako je gpay, onda samsung watchevi 4. i 5. generacija i fossil gen 6, huawei vjerojatno može curve na watch 3/3 pro, garmin ima garmin pay ali ne znam koji bi ti odgovarao estetikom.

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
sava84 kaže...

Pozdrav svima, u potrazi sam za satom koji bi mi zamijenio moj klasicni sat. Znaci neka metalna okrugla varijanta, ne narukvica. GPS i sport generalno mi nisu bitne opcije, volio bi da ga ne moram puniti svaki dan, da mogu na njemu da podesim placanje (NFC je znaci obavezan), da radi kako treba sa Xiaomi telefonom koji imam (Poco F3), notifikacije, pozivi... Od ostatka senzora sta god da ima je samo plus ali ne pretjerano bitna stvar. Budzet nije pretjerano ogranicen, razgledam sta ce mi najvise odgovarati.

 

Ima li neko kakvu pametnu preporuku ili moram da mijenjam telefon :)

Htio sam napisati, možda nešto od Fitbit-a ali vidim da ti sport nije primaran.

15 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Hvala na savjetima. Ima li neko da koriati kombinaciju Huawei + Curve? Nisam nasao sigurnu potvrdu da radi. Koliko vidim i Xiaomi S1 podrzava Curve a ne izgleda lose. Nema ni o njemu bas puno na forumu.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2022 17:43 (sava84).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Slično kao Huawei, više orijentiran fitness nego pametnim opcijama. Zato i baterija traje dosta duže nego na Samsungovim ili Apple satovima. Ali je izrada kao i Huaweiju odlična.
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
DM50 nešto vrijedi?
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2022 21:18 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Isprika ako je pitanje već bilo postavljeno.

 

Mama mi je već u godinama (iduće godine 74), živi sama i razmišljam joj kupit neki smartwatch/smartband s detekcijom pada. A da nije turbo skup.

 

Već sam proguglao, i otkrio sam da većina premium satova ima taj feature. Postoji li kakva pametna narukvica za koju ne znam, a da ima tu mogućnost?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
p3r02d3r0 kaže...

Isprika ako je pitanje već bilo postavljeno.

 

Mama mi je već u godinama (iduće godine 74), živi sama i razmišljam joj kupit neki smartwatch/smartband s detekcijom pada. A da nije turbo skup.

 

Već sam proguglao, i otkrio sam da većina premium satova ima taj feature. Postoji li kakva pametna narukvica za koju ne znam, a da ima tu mogućnost?

 

Hvala

 Ja bi njoj kupio nešto ovako ako se još može naći. Kad je izašao bio je oko 220 eura ali on ima i pozivanje zadanog broja čim detektira pad. Mislim da bandovi nemaju tu mogućnost. Bar koliko ja znam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2022 18:47 (gnomisa).
11 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav ekipa. Trebao bi preporuku sata za 1000-1200kn. Kupovao bi kod nas. Imam 5+ godina xiaomi amazfit pace i vrijeme je da ga mjenjam.  

 

Nemam nekakve posebne zahtjeve. Dobra baterija,solidan ekran. Naginjem xiaomiu jer me amazfit sluzi odlicno godinama.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Na aliexpresu se prodaje npr. Huawei gt3 pro za manje od 500kn?! U čemu je vic? Jel to original sat ili ...?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Sumnja i da je 1000kn, a ne 500kn jbg. bjež od toga i tih tzv. jeftinih ponuda. Neka extra ponuda pa 30/40% još ok ali baš takvo sniženje sigurna prevara ili neka sumnjiva kopija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2022 18:46 (Smille).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Jel itko vidio negdje najavu kad će Amazfit band 7 doći u Hrv. Ja ne trebam pravi veliki sat, nego samo za šetnje i lagane vježbe monitoring, a sad koristim band 5 koji mi je skroz ok. Ne bi htio mijenjati aplikacije, htio bi da mi sve ostane u kontinuitetu pa bi zato na band 7 išao, a ne nešto skuplje. Najava je bilo ali ne nalazim ga po hrv dućanima.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Dud kaže...

Jel itko vidio negdje najavu kad će Amazfit band 7 doći u Hrv. Ja ne trebam pravi veliki sat, nego samo za šetnje i lagane vježbe monitoring, a sad koristim band 5 koji mi je skroz ok. Ne bi htio mijenjati aplikacije, htio bi da mi sve ostane u kontinuitetu pa bi zato na band 7 išao, a ne nešto skuplje. Najava je bilo ali ne nalazim ga po hrv dućanima.

 Pametna narukvica Amazfit Band 7 klik

ametna narukvica Xiaomi Mi Smart Band 7 klik

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2022 13:26 (bodija).
16 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
tomislav10 kaže...
Na aliexpresu se prodaje npr. Huawei gt3 pro za manje od 500kn?! U čemu je vic? Jel to original sat ili ...?

Ko i apsolutno sve na Aliexpressu što nađeš čudne cijene, sigurno nije orginal negko knock-off...
Samo sramota da je Aliexpress u zadnje vrijeme stao u obranu dućana koji prodaju conterfit opremu, i kad im dokažeš da je conterfit prave se blesavi i neće ti vratit novce...
Tako da, pažnja...

Bolje to kupovati na njemačkom amazonu, barem znaš da je orginal i možeš vratiti 30 dana ako nije nešto ok...

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
omomomomoomm kaže...

Pozdrav ekipa. Trebao bi preporuku sata za 1000-1200kn. Kupovao bi kod nas. Imam 5+ godina xiaomi amazfit pace i vrijeme je da ga mjenjam.  

 

Nemam nekakve posebne zahtjeve. Dobra baterija,solidan ekran. Naginjem xiaomiu jer me amazfit sluzi odlicno godinama.

 U Gamershopu je Huawei GT2 pro 1150kn. Ima sve, build quality, izgled, mjerenja, notifikacije i razgovor. E sad, ako ti baš treba punokrvni smartwatch na kojem se mogu pisati poruke, google servisi i bla bla onda Galaxy watch 4 44mm na njuškalu ima novih za 800ak kn. Bar je bilo. Od produljenja ugovora.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2022 16:11 (gnomisa).
12 godina
offline
Kupnja smartwatcha

može preporuka šta je najbolje uzet za 1300-1400 kn?

nema posebnih zahtjeva, šta je najbolje uzet za tu lovu, hvala

 

Dal se isplati rastegnuti za huawei gt3, ima za 1500,1600kn?

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2022 15:59 (batizg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
batizg kaže...

može preporuka šta je najbolje uzet za 1300-1400 kn?

nema posebnih zahtjeva, šta je najbolje uzet za tu lovu, hvala

 

Dal se isplati rastegnuti za huawei gt3, ima za 1500,1600kn?

 Opet ovisi što tražiš. Ja bi uzeo GT2 pro. GT3 nema tu kvalitetu izrade a samo HarmonyOS ne donosi ništa posebno, pogotovo van Kine i za vlasnike androida koji nisu Huawei. Ok ima odgovaranje predefiniranim porukama, malo bolji refresh rate ekrana kojeg ja na satu ne kužim, temp senzor za koji nemam pojma koliko je precizan...

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2022 15:41 (gnomisa).
16 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Jel tko nabavio/isprobao Amazfit GTR/S 4?
Jel se isplati uopće gledati to ili je bolje neki Huawei (prvenstveno da bude band a manje smartwatch, jer i "pravi" smartwatchevi su gimmick, ako ti je bateijr jedna 24h)

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
gnomisa kaže...
omomomomoomm kaže...

Pozdrav ekipa. Trebao bi preporuku sata za 1000-1200kn. Kupovao bi kod nas. Imam 5+ godina xiaomi amazfit pace i vrijeme je da ga mjenjam.  

 

Nemam nekakve posebne zahtjeve. Dobra baterija,solidan ekran. Naginjem xiaomiu jer me amazfit sluzi odlicno godinama.

 U Gamershopu je Huawei GT2 pro 1150kn. Ima sve, build quality, izgled, mjerenja, notifikacije i razgovor. E sad, ako ti baš treba punokrvni smartwatch na kojem se mogu pisati poruke, google servisi i bla bla onda Galaxy watch 4 44mm na njuškalu ima novih za 800ak kn. Bar je bilo. Od produljenja ugovora.

 Hvala ti na preporuci. Samsung necu uzimati sigurno.b

Sad je u sancta domenici xiaomi watch active s1 na akciji malo vise od 1000kn. Ima li tko ovdje iskustva sa tim satom? 

PSN:Tomislav025
15 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Imam Mi Watch. Zavisi sto tražiš od sata? To je više fitnes sat nego pametni.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 10:02 (bik).
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
bik kaže...
Imam Mi Watch. Zavisi sto tražiš od sata? To je više fitnes sat nego pametni.

Ima li detekciju vježbi, za gym, dumbell i sl?

15 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Ima hrpu vježbi i automatsko prepoznavanje. Velika mana su mu šture notifikacije poruka i poziva ali za te novce služi svrsi, oficijalna aplikacija je loša i nema alternativa. Autonomija je odlična, skoro 2 tjedna
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 15:00 (bik).
12 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Razmišljam o nekom smartwatchu koji je više sat, a manje pametan sat (bitno da se poveže na android mob i prikazuje notifikacije), pa sam naletio na ovaj:
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...tion/p/900G4TO
ili ovaj:

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...TR-3/p/R00HUIA
Ima li što bolje od ovih, a za manje novaca?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Galaxy Watch 5 Pro, tcom black friday, 55kn mj na L tarifu.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
ssax kaže...

Galaxy Watch 5 Pro, tcom black friday, 55kn mj na L tarifu.

 bez tarife ...

13 godina
online
Re: Kupnja smartwatcha
tomislav10 kaže...
ssax kaže...

Galaxy Watch 5 Pro, tcom black friday, 55kn mj na L tarifu.

 bez tarife ...

 Kak misliš bez tarife? Lte je sat i vezan je za tarifu na 24mjeseca bez obzira plaćao na rate ili odmah

12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Tako da hoću smart watch, ne tarifu!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice