Kupnja smartwatcha izdvojena tema

poruka: 670
|
čitano: 235.172
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
Kupnja smartwatcha

Ajde na stranu izgled, nije ni jedan loš, koji je bolji i zašto? Jer GT2 Pro mogu dobiti za 140€ novi u trgovini, GT3 je nekih 50€ više, ako ima smisla platiti nije problem, ali šta točno dobivam osim novog OS-a? Baterija je gotovo identična po onome što vidim, a to mi je najbitnije.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Re: Kupnja smartwatcha
Hacker002 kaže...

Ajde na stranu izgled, nije ni jedan loš, koji je bolji i zašto? Jer GT2 Pro mogu dobiti za 140€ novi u trgovini, GT3 je nekih 50€ više, ako ima smisla platiti nije problem, ali šta točno dobivam osim novog OS-a? Baterija je gotovo identična po onome što vidim, a to mi je najbitnije.

Harmony OS donosi appove i nešto uglađeniji rad u menijima. U biti možeš slobodno uzeti GT2 pro. Huawei watch 3 ima odgovaranje na poruke ako se dobro sjećam odn. on je jedini pravi smartwatch koji se bar malo da usporediti sa Galaxy watchem ali je i dosta skuplji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 17:05 (gnomisa).
8 godina
Hacker002 kaže...

Di se može dobiz Gt 2 Pro za 140 Eur? 

HZV
14 godina
9 godina
Ne mogu odlučiti između Huawei GT 3 pro i Huawei Watch 3 pro. GT 3 je noviji ali slabiji. I jedan i drugi izgledaju super. Watch 3 pro mi se čini kao dugoročnija kupnja. Može savjet i mišljenja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Azmo kaže...
Ne mogu odlučiti između Huawei GT 3 pro i Huawei Watch 3 pro. GT 3 je noviji ali slabiji. I jedan i drugi izgledaju super. Watch 3 pro mi se čini kao dugoročnija kupnja. Može savjet i mišljenja?

Watch 3 pro je bliži "punokrvnom" smartwatchu. Npr. možeš pisati poruke na njemu. Mislim (samo pretpostavka) da će na njemu i nešto bolje raditi HarmonyOS jer ima više memorije i prostora. Ima i eSIM ali nisam ziher jel to radi kod nas. Watch 3 pro je osjetno deblji i teži te nešto malo širi (u promjeru). Baterija mu neće trajati kao kod GT3 pro ali to je dijelom i radi toga jer ima više senzora i funkcija (poruke itd.).

Iskreno, malo me ljuti što sad i u trećoj GT seriji Huawei nije uspio (htio) omogućiti naprednije funkcije tipa pisanje poruka. Totalno debilno. To Galaxy watch ima još odavno. Jasno da će baterija trajati duže kad satu fali pola funkcija.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2022 18:03 (gnomisa).
23 mjeseca
Kupnja smartwatcha

Pozdrav, trebam preporuku smartwatcha koji ima sim ili esim, i da mogu surfat internetom i koristit youtube...I da ga ima za kupiti u HR. Ne trebam nikakve sa prevelikim ekranima, mora izgledati relativno normalno. 

Dal postoji takvo nešto trenutno na tržištu kod nas?

0 0 hvala 0
11 godina
Kupnja smartwatcha

Gdje kupiti kabel za punjenje za galaxy watch 4? Kupio sam neki zamjenski s aliexpressa ali evo 6 sati je na punjacu i tek je na 52%

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Matija4321 kaže...

Pozdrav, trebam preporuku smartwatcha koji ima sim ili esim, i da mogu surfat internetom i koristit youtube...I da ga ima za kupiti u HR. Ne trebam nikakve sa prevelikim ekranima, mora izgledati relativno normalno. 

Dal postoji takvo nešto trenutno na tržištu kod nas?

Samsung galaxy watch 4 ili 4 classic imaju (podržavaju) sve te funkcije.

23 mjeseca

hvala, budem pogledao

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice