Kupnja smartwatcha izdvojena tema

poruka: 874
|
čitano: 454.928
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
donzega kaže...

Da ne prekopam cijeli forum, dali netko koristi Series 6 Apple Watch i dali možda koristi kojim slučajem LTE verziju? Zanima me dali se kod nas može to uzeti, ako da, kod kojih operatera radi? Tražim si neki pametni sat da mi prati zdravstveno stanje i da mogu razgovarati/slati poruke, koristiti internet odvojeno bez mobitela jer mi je tlaka ići na trčanje sa Iphone 8 plus to je kao da ciglu imaš u đepu.

 Evo, baš gore na ovoj stranici gdje si pitao je bilo govora o tome. Pogledaj link dal se nešto promijenilo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 12:34 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Nije se ništa promijenilo. Da bi telekom podržavao istodobni sim na istom broju, a na dva uređaja, to traži ulaganje u novu opremu. Dovodi i do smanjenja prihoda. Telekomu je isplativije korisniku naplatiti 2 sima za 2 broja, nego samo za 1 broj. Potražnja za kombinacijom mobitel + LTE smartwach na istom broju u Hrvatskoj je niska . Telekomu se ne isplati ulagati u uslugu pa kojoj gubi prihode.
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Na većim tržištima, gdje je interes za kombinacijom mobitel + smartphone na istom broju veći, postoji usluga za sve na jednom broju: "leave your phone behind"

https://www.t-mobile.com/smart-watch/samsung-galaxy-watch3-45mm?sku=887276419244
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Ma mogu ja imat i odvojeni broj bitno da mi je u satu. Mada ne vidim kod nas ove galaxy 3 da su lre.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Ekipa pozdrav, može preporuka sata do nekih razumnih 1500kunica, ono kaj bi mi trebalo:

- obavijesti (mail,OTT i sl)

- primanje poziva (razgovori)

- NFC plaćanje.

- Nikakve sportske finese mi nisu potrebne.

 

Ukoliko je moguće primam sve savjete :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
sinkee kaže...

Ekipa pozdrav, može preporuka sata do nekih razumnih 1500kunica, ono kaj bi mi trebalo:

- obavijesti (mail,OTT i sl)

- primanje poziva (razgovori)

- NFC plaćanje.

- Nikakve sportske finese mi nisu potrebne.

 

Ukoliko je moguće primam sve savjete :)

 Ako se ne varam, NFC plaćanje samo Apple Pay i Garmin pay.

Ne znam dal ima Applewatch za tu cifru.

A mislim da se na Garmine ne možeš razgovarati.

 

Google pay na satovima mislim da nije podržan u HR :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2021 22:56 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Može preporuka ženskog sata do nekih 1400kn?

Najbitnije da što preciznije mjeri parametre otkucaja srca, korake i tako neke stvari bitne za trening.

Za oko mi je zapao Garmin Forerunner 45S, ne znam ima li neki bolji izbor?

12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
dinos3 kaže...

Može preporuka ženskog sata do nekih 1400kn?

Najbitnije da što preciznije mjeri parametre otkucaja srca, korake i tako neke stvari bitne za trening.

Za oko mi je zapao Garmin Forerunner 45S, ne znam ima li neki bolji izbor?

 Ja sam ženi kupio Vivoactive 4s, ali malo izlazi iz te cifre.

Ako je Forerunner sličan, trebao bi biti ok izbor (vidim da ima i bolju bateriju, ali nema touch screen, ne znam za plaćanje satom ..)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

@dinos3

 

 

Ovisi kolko dugo misliš biti sa tobom ženom. ak' ne misliš dugo, onda je smartwatch ok.

Ako želiš nešto vremenski nedefinirano na duže, onda rađe mehanički sat(automatski).

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Bok ekipa!

Koji je službeni forumski stav o Ticwatch Pro 3?

Žena me spopala da moram imat sat da izgledam "poslovno" pa gledam njega i Fossil Gen 5 i nikako da se odlučim.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Nisam bas u svemu ovome oko pametnih satova pa da pitam, ako netko ima bolji savjet.

 

Ima li sto bolje od HUAWEI Watch GT 2, a da je do 1200 kuna ? Po mogucnosti sa 2 godine garancije. Zahvaljujem na odgovorima, ako ih bude.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
SamoPitam3 kaže...

Nisam bas u svemu ovome oko pametnih satova pa da pitam, ako netko ima bolji savjet.

 

Ima li sto bolje od HUAWEI Watch GT 2, a da je do 1200 kuna ? Po mogucnosti sa 2 godine garancije. Zahvaljujem na odgovorima, ako ih bude.

Generalno gledano slabo da nešto ima bolje za te pare sem tog GT2. Za taj cjenovni razred sve je u 5 deka.

GT2 ti je solidan i sada mu je dosta niska cijena.

Ako imaš potrebu da razgovaras preko sata, a opet i treniras pomalo pa i ozbiljnije čak želiš pratiti trening, onda je gt2 za tebe. Ako ti razgovori nisu potrebni iduci identičan skoro uređaj ali bez zvučnika i mikrofona bi bio gt2e.

Baterija solidna,10-14 dana, izrada vrhunska(slaže se i uz trening i uz odjelo).

Moj ti je savjet da izbjegavaš xiaomije i amazfitove uređaje ma šta ti govorili o njima i koliko ih god hvalili.

Sa gt2 sad za sad nema fule

 

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
13 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Pozz, trebao bi mi neki pametnjaković za na ruku za mjerenje distance tokom plivanja,trcanja.. i da ima sto vise sportskih mogucnosti (stoperica i tajmer isto jako bitni)..znaci prvenstveno za sport i trening bi ga koristio,ostale su mi stvari manje bitne i preferiram sto veci ekran..cijena moze do nekih cca 1500,2000kn..naravno sto manja to bolja,neki best buy ako ima,ali za kvalitetu sam vise spreman platiti ako se isplati

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 23:12 (dec54).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha

samsung galaxy watch 3 45mm... ima li ga netko, iskustva? skup je ali mi se jako sviđa. nisam neki fitnes lik ali želja mi je oduvijek imati neki smartwatch a ovaj je koliko vidim po recenzijama trenutno među najboljima. e sad, zanima me da li je nekako moguće gledati i youtube na njemu kad sjedim na poslu a pravim se da nešto radim?  nažalost uz sve te opcije u njemu baterija mu je mana, punjenje svaki dan ili svaki drugi.

 

 

dok npr. huawei gt2 pro ima odličnu bateriju ali puno manje opcija. naravno i cijena mu je manja. može li on na youtube? haha

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Skullscar1989 kaže...

samsung galaxy watch 3 45mm... ima li ga netko, iskustva? skup je ali mi se jako sviđa. nisam neki fitnes lik ali želja mi je oduvijek imati neki smartwatch a ovaj je koliko vidim po recenzijama trenutno među najboljima. e sad, zanima me da li je nekako moguće gledati i youtube na njemu kad sjedim na poslu a pravim se da nešto radim?  nažalost uz sve te opcije u njemu baterija mu je mana, punjenje svaki dan ili svaki drugi.

 

 

dok npr. huawei gt2 pro ima odličnu bateriju ali puno manje opcija. naravno i cijena mu je manja. može li on na youtube? haha

 Zaboravi na youtube na tim malim ekrančićima. Moraš odlučiti što ti je bitno na satu. Da ima sve moguće pizdarije ili da mu baterija traje bar 7 dana. Inače ako već gledaš punokrvni smartwatch onda GW2 nikako nije najbojli izbor već TicWatch 3 pro. Osim što je općenito puno bolji sat na amoled/smartwatch modu mu baterija dura oko 4 dana dok je kod GW3 niti dan i pol.

12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
dec54 kaže...

Pozz, trebao bi mi neki pametnjaković za na ruku za mjerenje distance tokom plivanja,trcanja.. i da ima sto vise sportskih mogucnosti (stoperica i tajmer isto jako bitni)..znaci prvenstveno za sport i trening bi ga koristio,ostale su mi stvari manje bitne i preferiram sto veci ekran..cijena moze do nekih cca 1500,2000kn..naravno sto manja to bolja,neki best buy ako ima,ali za kvalitetu sam vise spreman platiti ako se isplati

 Amazfit T-Rex Pro- nova verzija, napokon sređen barometar/altimetar, preko 100 sportova, mogućnost biranja satelita (pukneš ga na Galileo i na 30km odstupa možda 1 metar), amoled ekran sa svim njegovim opcijama, baterija 14 dana... automatsko prepoznavanje aktivnosti (ako to koristiš), SpO2, PAI i ostale pomodne piz... po mom sudu best buy trenutno... cca 1.200kn...

13 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

U Se-Marku akcija. Huawei Gt2 900kn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2021 12:50 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Imao sam GTR, pa prešao na običan G shock, a sada bi opet uzeo neki smartwatch.

 

Što gledati so nekih 1000-1200kn? Htio bi nešto malo robusnije, za što se neću puno misliti hoće li se razbiti te da ga mogu nositi na poslu, dok radim fizikaliju i sl. Dakle nebi baš one šminkerske, jer za to imam mehaničke satove.

 

Amazfit T-Rex Pro mi je prvi kandidat, makar i nije pravi smartwatch. GT2 mi se sviđa, samo me znam baš kakav je što se tiče same izdržljivosti.

 

Ima li još nešto što bi se moglo pogledati? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Dv14 , brand košta... 😉

Jako ovisi i o tome kaj očekuješ od pametnog sata: hoćeš li da ima esim u sebi ( ostvaruješ pozive i dok je mob ugašen jer ti je u satu esim sa tvojim kloniranim brojem, ht to nudi a za druge neznam ), hoćeš da možeš roniti u moru ( slana voda ) sa njime, hoćeš da ti mjeri krvni tlak i tjelesnu temperaturu, hoćeš nfc da plaćaš prislanjanjem vure uz pos... ....ili želiš samo narukvicu koja je beskorisna čim izađe iz Bluetooth dometa mobitela...

Brand ( samsung, Huawei...) sa svim nabrojanim mogućnostima bu koštao par tisuća kn a kineski sat skoro pa nepoznatog proizvođača ćeš na aliexpresu platiti par stotina kn i imati će sve te funkcije ali bu se zvao lemfo, liege i sl....
11 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Evo ja sam također sad u potrazi za novim nakon što me je nakon 2.5 godine zauvijek napustio amazfit stratos nakon extreme raftinga na Cetini 😢.

 

Bio sam veoma zadovoljan s tim satom, znaci watchface prototype koji mi je pokazivao dnevni broj koraja, kilometre prijeđene, vrijeme, datum, stanje baterije itd.

 

Želim nešto na tu foru, sad da li je stratos 3 nešto bolji i u čemu naspram običnog stratosa, gledao sam sad ovog t-rexa običnog pa vidio da ljudi nisu zadovoljni njegovim GPS-om niti otkucajima srca, no PRO verzija istog sata kazu da je puuuno bolja.

 

Trebam nešto "tvrđe" da ne brinem hoće li se polomiti nešto dok radim doma ili na poslu (montaže solarnih elektrana - fizikalija), nešto što može pod vodu bez straha da će se sat udaviti, nešto što će mi dati notifikacije za SMS/viber/WhatsApp poruke, pozive (na stratosu je to bilo da piše tko zove sa mogućnošću prekid poziva/stišaj, možda bih želio bolju bateriju da ne punim svakih 4-5 dana ako koristim GPS i sl., raznih sportova od planinarenja do plivanja na otvorenom i zatvorenom.

 

Jel onda po toj logici t-rex PRO bolji od stratosa?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Narucio sam danas T-Rex Pro u HGSPOT-u, 1049kn je cijena, pošto je naručeno preko weba, imam pravo unutar 14 dana vratiti ako nešto ne bude kako treba.

No ipak, nadam se da do toga ne bude došlo jer prema videima i recenzijama običnog modela mi se već svidjelo na prvu, a Pro može samo biti bolji, što i jeste sa dodacima GPS-a, sportova i robusnosti.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2021 16:22 (acmilan2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Ima li tko Mi Watch, kakav je ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha

imam ja,sta te zanima

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
14 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
abyssis kaže...

imam ja,sta te zanima

 Zanima me dali je pun mušica kao telefoni te kompanije, dali je softver ok ili ima bugova i sl. ?

11 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

sat kao sat je solidan,cak i dobar,gps dobar,brzo locka,ekran super,baterija 12-14 dana.

medutim aplikacija jako jako losa,to je xiaomi wear. sve radi uredno da se razumijemo,medutim recimo ako treniras vise podataka mozes procitati na samom satu nego u aplikaciji. 

jah, sat ne prati naps ili drijemanje preko dana,neznam zasto.

aznaci moje zamjerke idu na aplikaciju a ne na sat koji je solidan,samo nije izvikan.

 

recimo u aplikaciji pocetni ekran mozes uredivati ali podaci o spavanju stoje na vrhu i njih nemoz3s pomjeriti,to me isto nervira.

ili,ima sekcija PAI,ali je sat ne ocitava. ili VOmax ili kako vec,ono neka saturacija pri treningu,cas u aplikaciji nula cas 50 u mom slucaju.

 

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2021 17:04 (abyssis).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Kakva je situacija s notifikacijama, porukama i sl., sve uredno ili ima kakvih nedostataka ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha

notifikacije bez greske

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
15 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Ja sam nedavno kupio GT 2 PRO i prezadovoljan sam. Praćenje sporta, spavanja, pulsa, GPS, javljanje na pozive, obavijesti, slušanje muzike sve savršeno. Također tko traži čvrst sat gt2 pro je pravi izbor jer ima safirno staklo i Titanium kučište. Mislim da nema boljeg izbora za cca 1700kn. E i baterija traje 7-14 dana💪💪💪

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2021 9:40 (Dermentor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Dermentor kaže...

Ja sam nedavno kupio GT 2 PRO i prezadovoljan sam. Praćenje sporta, spavanja, pulsa, GPS, javljanje na pozive, obavijesti, slušanje muzike sve savršeno. Također tko traži čvrst sat gt2 pro je pravi izbor jer ima safirno staklo i Titanium kučište. Mislim da nema boljeg izbora za cca 1700kn. E i baterija traje 7-14 dana💪💪💪

 je li vodootporan?

15 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
JackIsBack kaže...
Dermentor kaže...

Ja sam nedavno kupio GT 2 PRO i prezadovoljan sam. Praćenje sporta, spavanja, pulsa, GPS, javljanje na pozive, obavijesti, slušanje muzike sve savršeno. Također tko traži čvrst sat gt2 pro je pravi izbor jer ima safirno staklo i Titanium kučište. Mislim da nema boljeg izbora za cca 1700kn. E i baterija traje 7-14 dana💪💪💪

 je li vodootporan?

 Naravno, ima li uopće danas sat koji nije?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice