Kupnja smartwatcha izdvojena tema

poruka: 874
|
čitano: 454.807
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
nul-3 kaže...

Mislio sam na amazfit gts ili gtr seriju

 Nesto su laksi od huawei satova ali i manje ozbiljni, kvaliteta izrade nesto slabija nego kod huaweija. Ali ovo za sto ti treba ce bit ok. A mozes ustedjeti i uzeti miband ak ti je to ok.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2022 14:37 (gnomisa).
6 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Netherwind zašto thumbs down?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav, imam huawei p30 pro telefon i mislio sam kupit xiaomi watch s1 gl silver. Zanima me može li se taj sat povezat normalno sa ovim telefonom što imam? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Kaj mislite o ovoj ponudi? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Imam Gt2 vec eto druga godina na izdisaju i stvarno sam zadovoljan. Ne štedim ga nikako, non stop se bavim sportom i u 7 dana 5 dana je u funkciji. I mene sluzi odlicno. Punjenje jednom tjedno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
domac5 kaže...

Kaj mislite o ovoj ponudi? 

 Ja sam razmišljao o tome jer imam xiaomi mob, trenutno koristim amazfit band 5 narukvicu i jako sam zadovoljan (to je prepakirani mi band 5 sa nekim funkcijama mi banda 6) . E ali zeznuli su stvar malo sa aplikacijama koje koriste, ja sam prije bez sata koristio xiaomi app Fit life koju su sad preimenovali u zepp life, a amazfit ima svoju aplikaciju koja se zove zepp, obadvije se povežu, ali na xiaomi app nemreš mijenjat skinove na satu ( za to imam treću app) . A ovaj sat iz oglasa je koristio Xiaomi wear aplikaciju koja se sad zove Xiaomi fit ili tako nešto. I amazfit se ne povezuje s njom pa bi izgubio sve podatke, iako postoji opcija za prebacivanje podataka probao sam se spojiti preko accounta ali ne radi im to. Ono što hoću reči svojim kompliciranjem je da je to super cijena ako nemaš dosad nikakvu aplikaciju ili nisi imao sat(narukvicu), ali ako se ideš prebacit s neke druge aplikacije možeš imati komplikacije. Našao sam na nekom srpskom forumu temu o tom satu, ali gledao sam preko moba pa ti ne mogu puknuti link ovdje. Recimo da ja nemam ništa trenutno definitivno bi ga kupio.
Usput trebam preporuku Amazfit sata ili narukvice od 500 do 1000kn da se unaprijedim.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Dud kaže...
domac5 kaže...

Kaj mislite o ovoj ponudi? 

 Ja sam razmišljao o tome jer imam xiaomi mob, trenutno koristim amazfit band 5 narukvicu i jako sam zadovoljan (to je prepakirani mi band 5 sa nekim funkcijama mi banda 6) . E ali zeznuli su stvar malo sa aplikacijama koje koriste, ja sam prije bez sata koristio xiaomi app Fit life koju su sad preimenovali u zepp life, a amazfit ima svoju aplikaciju koja se zove zepp, obadvije se povežu, ali na xiaomi app nemreš mijenjat skinove na satu ( za to imam treću app) . A ovaj sat iz oglasa je koristio Xiaomi wear aplikaciju koja se sad zove Xiaomi fit ili tako nešto. I amazfit se ne povezuje s njom pa bi izgubio sve podatke, iako postoji opcija za prebacivanje podataka probao sam se spojiti preko accounta ali ne radi im to. Ono što hoću reči svojim kompliciranjem je da je to super cijena ako nemaš dosad nikakvu aplikaciju ili nisi imao sat(narukvicu), ali ako se ideš prebacit s neke druge aplikacije možeš imati komplikacije. Našao sam na nekom srpskom forumu temu o tom satu, ali gledao sam preko moba pa ti ne mogu puknuti link ovdje. Recimo da ja nemam ništa trenutno definitivno bi ga kupio.
Usput trebam preporuku Amazfit sata ili narukvice od 500 do 1000kn da se unaprijedim.

Ako hoćeš malo bolje povezivanje uzmi S1 Xiaomi sat. Da se naći novi na njuškalu za cijenu koju želiš. Amazfit/huami/zepp je zasebna kompanija pa nije sve 100 % kompatibilno kao što si već imao priliku iskusiti.

13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Dud kaže...
domac5 kaže...

Kaj mislite o ovoj ponudi? 

 Ja sam razmišljao o tome jer imam xiaomi mob, trenutno koristim amazfit band 5 narukvicu i jako sam zadovoljan (to je prepakirani mi band 5 sa nekim funkcijama mi banda 6) . E ali zeznuli su stvar malo sa aplikacijama koje koriste, ja sam prije bez sata koristio xiaomi app Fit life koju su sad preimenovali u zepp life, a amazfit ima svoju aplikaciju koja se zove zepp, obadvije se povežu, ali na xiaomi app nemreš mijenjat skinove na satu ( za to imam treću app) . A ovaj sat iz oglasa je koristio Xiaomi wear aplikaciju koja se sad zove Xiaomi fit ili tako nešto. I amazfit se ne povezuje s njom pa bi izgubio sve podatke, iako postoji opcija za prebacivanje podataka probao sam se spojiti preko accounta ali ne radi im to. Ono što hoću reči svojim kompliciranjem je da je to super cijena ako nemaš dosad nikakvu aplikaciju ili nisi imao sat(narukvicu), ali ako se ideš prebacit s neke druge aplikacije možeš imati komplikacije. Našao sam na nekom srpskom forumu temu o tom satu, ali gledao sam preko moba pa ti ne mogu puknuti link ovdje. Recimo da ja nemam ništa trenutno definitivno bi ga kupio.
Usput trebam preporuku Amazfit sata ili narukvice od 500 do 1000kn da se unaprijedim.

 Trenutno sam na mi bandu 6 jer mi na poslu stane pod rukavicu i ne mogu ga ostetiti.. Htio sam nesto elegantnije za nosit van posla a 600 kn mi se cini oke za ovakav sat.. Pogledat cu onda i s1, ima po 700 na njuski a onda opet to se jako blizi cijeni galaxy watcha 4 s kojim dobijem gpay a to mi dobro dode jer stalno placam mobitelom 

9 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav, imam huawei p30 pro telefon i mislio sam kupit xiaomi watch s1 gl silver. Zanima me može li se taj sat povezat normalno sa ovim telefonom što imam? pitam to jer sam pokušao povezat samsung galaxy 4 sa ovim telefonom i ne može se jer nisu kompatabilni. pa da mi se ne dogodi isto i sa xiaomiem

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Xiaomi se spaja na sve, isprobao sam na Samsung, Huawei, iPhone.

Samo skinuti Xiaomi Fitness App, uključiti bluetooth i gps i nema nikakvih problema sa uparivanjem ili korištenjem.

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Puno hvala na odgovoru 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Lik1990 kaže...

Pozdrav, imam huawei p30 pro telefon i mislio sam kupit xiaomi watch s1 gl silver. Zanima me može li se taj sat povezat normalno sa ovim telefonom što imam? pitam to jer sam pokušao povezat samsung galaxy 4 sa ovim telefonom i ne može se jer nisu kompatabilni. pa da mi se ne dogodi isto i sa xiaomiem

 Noviji Huawei nemaju google services. Zato neće. To se može premostiti ali ne bi preporučio prosječnom korisniku zajebanciju s time.

11 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Pozdrav,
zanima me kupnja smartwatcha. Konkretno mi treba samo za mjerenje koraka, praćenje otkucaja i sl. prilikom vježbanja. Ništa drugo. Bilo bi super da ima svoj GPS. Može li se naći tako nešto do cca 400-500kn?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Iamdanny kaže...
Pozdrav,
zanima me kupnja smartwatcha. Konkretno mi treba samo za mjerenje koraka, praćenje otkucaja i sl. prilikom vježbanja. Ništa drugo. Bilo bi super da ima svoj GPS. Može li se naći tako nešto do cca 400-500kn?

 Za tu siću zaboravi GPS i ozbiljan pametni sat. Neku Huawei ili amazfit narukvicu....ili polovan GTR, GT2, Honor magic...

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2022 18:47 (love2ml86).
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Iamdanny kaže...
Pozdrav,
zanima me kupnja smartwatcha. Konkretno mi treba samo za mjerenje koraka, praćenje otkucaja i sl. prilikom vježbanja. Ništa drugo. Bilo bi super da ima svoj GPS. Može li se naći tako nešto do cca 400-500kn?

Rabljeni Huawei GT2e bi se dao naći za cca 500kn.

 

A možda bi se dalo razmisliti i o Galaxy Watch 4, pogotovo ako imaš Samsung smartphone. Možda bi mogao upecati novog nekorištenog ili malo korištenog za oko 700 kn. Jedno vrijeme ih je bila hrpa na njuškalu jer se dobivao gratis uz kupnju S22 serije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Iamdanny kaže...
Pozdrav,
zanima me kupnja smartwatcha. Konkretno mi treba samo za mjerenje koraka, praćenje otkucaja i sl. prilikom vježbanja. Ništa drugo. Bilo bi super da ima svoj GPS. Može li se naći tako nešto do cca 400-500kn?

 Ovaj gore u kauflandu je danas još na akciji a koliko sam čitao ima GPS i ok su recenzije. 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
11 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Hvala svima, na kraju sam se odlučio za Mi band jer mi GPS nije obavezan, a ne treba mi ništa više od toga. Svakako hvala na preporukama

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Nisam baš u smartwatchevima, ali zapeo mi je za oko S1 Active od Xiaomia, ima li kaj bolje za te pare (do 1200kn)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Iamdanny kaže...

Hvala svima, na kraju sam se odlučio za Mi band jer mi GPS nije obavezan, a ne treba mi ništa više od toga. Svakako hvala na preporukama

 A gle ja imam Amazfit band 5 (mi band 6) i kad idem hodat ili trčat spojim ga na gps od moba, fakat se brzo spoji, tak da nije to frka. A za faceove probaj i ovu aplikaciju Amazfaces . 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Promster kaže...

Nisam baš u smartwatchevima, ali zapeo mi je za oko S1 Active od Xiaomia, ima li kaj bolje za te pare (do 1200kn)?

 A ja bi uvijek prije njega uzeo npr. Huawei GT2 pro. To je bar neki smartwatch (iako i dalje ne "punokrvni") a ovo gore je više narukvica koja izgleda kao sat. Mislim na funkcije. A i build quality je nebo zemlja, huawei ima top sve. Sad ako ti je "zapelo za oko" onda je sva priča i laprdanje suvišno. Imaj na umu ak lova nije problem da se za 500 kuna više već može kupiti ozbiljan smartwatch tipa Huawei GT3/pro, GW4, Ticwatch pro itd.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 11:51 (gnomisa).
16 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Samsung mobitel. Watch 4 / classic mi nisu baš nešto napeti zbog sramotnog trajanja baterije, tako da je jedina opcija Huawei.

 

Kvaliteta izrade, baterija, funkcije, tim redom važne stvari. Znam da je GT 2 Pro kvalitetnije izrađen, a GT 3 ima novi softver i možda pokoju ekstra funkciju što mi nije presudno.

 

Je li bolje ići na GT 3 jer je noviji ili je za ne toliko zahtjevnog korisnika dobar GT 2 Pro? Kupovali bi se novi u dućanu naravno.

2 GT 2 Pro - 158€
0 GT 3 - 189€
http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Premium izgled? Baš neki dan probao na ruci GT3 (onaj srebrni/metalni s metalnim remenom), jako mi se svidio, onak izgleda kao pravi klasični muški sat. Da ne kažem da ima HArmony OS dok je GT2 pro istovjetan običnom GT2 samo ima titanium tijelo (keramičku pozadinu) i safirno staklo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 15:34 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Ajde na stranu izgled, nije ni jedan loš, koji je bolji i zašto? Jer GT2 Pro mogu dobiti za 140€ novi u trgovini, GT3 je nekih 50€ više, ako ima smisla platiti nije problem, ali šta točno dobivam osim novog OS-a? Baterija je gotovo identična po onome što vidim, a to mi je najbitnije.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Hacker002 kaže...

Ajde na stranu izgled, nije ni jedan loš, koji je bolji i zašto? Jer GT2 Pro mogu dobiti za 140€ novi u trgovini, GT3 je nekih 50€ više, ako ima smisla platiti nije problem, ali šta točno dobivam osim novog OS-a? Baterija je gotovo identična po onome što vidim, a to mi je najbitnije.

 Harmony OS donosi appove i nešto uglađeniji rad u menijima. U biti možeš slobodno uzeti GT2 pro. Huawei watch 3 ima odgovaranje na poruke ako se dobro sjećam odn. on je jedini pravi smartwatch koji se bar malo da usporediti sa Galaxy watchem ali je i dosta skuplji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 17:05 (gnomisa).
10 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Hacker002 kaže...

Ajde na stranu izgled, nije ni jedan loš, koji je bolji i zašto? Jer GT2 Pro mogu dobiti za 140€ novi u trgovini, GT3 je nekih 50€ više, ako ima smisla platiti nije problem, ali šta točno dobivam osim novog OS-a? Baterija je gotovo identična po onome što vidim, a to mi je najbitnije.

Di se može dobiz Gt 2 Pro za 140 Eur? 

HZV
16 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
10 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Ne mogu odlučiti između Huawei GT 3 pro i Huawei Watch 3 pro. GT 3 je noviji ali slabiji. I jedan i drugi izgledaju super. Watch 3 pro mi se čini kao dugoročnija kupnja. Može savjet i mišljenja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Azmo kaže...
Ne mogu odlučiti između Huawei GT 3 pro i Huawei Watch 3 pro. GT 3 je noviji ali slabiji. I jedan i drugi izgledaju super. Watch 3 pro mi se čini kao dugoročnija kupnja. Može savjet i mišljenja?

 Watch 3 pro je bliži "punokrvnom" smartwatchu. Npr. možeš pisati poruke na njemu. Mislim (samo pretpostavka) da će na njemu i nešto bolje raditi HarmonyOS jer ima više memorije i prostora. Ima i eSIM ali nisam ziher jel to radi kod nas. Watch 3 pro je osjetno deblji i teži te nešto malo širi (u promjeru). Baterija mu neće trajati kao kod GT3 pro ali to je dijelom i radi toga jer ima više senzora i funkcija (poruke itd.).

Iskreno, malo me ljuti što sad i u trećoj GT seriji Huawei nije uspio (htio) omogućiti naprednije funkcije tipa pisanje poruka. Totalno debilno. To Galaxy watch ima još odavno. Jasno da će baterija trajati duže kad satu fali pola funkcija.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2022 18:03 (gnomisa).
3 godine
protjeran
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav, trebam preporuku smartwatcha koji ima sim ili esim, i da mogu surfat internetom i koristit youtube...I da ga ima za kupiti u HR. Ne trebam nikakve sa prevelikim ekranima, mora izgledati relativno normalno. 

Dal postoji takvo nešto trenutno na tržištu kod nas?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice