Kupnja smartwatcha izdvojena tema

poruka: 874
|
čitano: 456.635
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Kaj mi se desilo na sams gw4 44. Napunim ga jučer navečer. Oko 22h ga skinem s punjača i stavim pored. Posrkal mi bateriju do nule za jedno 3-3.5 sata. Počel sam misliti da se negdje vode napio.

Stavim ga jutros opet punit, sve normalno za sad. Desila se očito neka gadnja petlja u sw-u, koja se riješila gašenjem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Da li se isplati i vrijedi kupiti sams gw4 44? Razmisljam vec par dana oko kupnje i ne znam sta bi drugo mogao uzeti...kako se tebi cini taj sat?

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Na kraju se odabir sveo na Samsung 4, Garmin Venu 2 i Huawei watch 3 PRO / GT3 pa uzeo Huawei Watch 3 pro. Glomazan sat, izdržljive baterije sa sve više i više mogućnosti sa svakom nadogradnjom softwarea i možda jedini koji će mi stat komotno na ruku. Jedva čekam da stigne.

13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Htio sam gpay, a i fan sam Samsunga u neku ruku. Zbog toga je jedino gw4 doalzio u obzir, a i jeftine je dosta bio na toj nekoj akciji u svijetu medija. Gore sam natrpao sve i svašta. Od gpay-a, loyality kartica, covid qr koda, autentifikator aplikacije za 2fa, home assisstant remote-a, lg tv remote-a. Nisam siguran da koji drugi watch os ima tolko opcija. Možda apple watch os. Zadnjih dana testiram tlakomjer i znam da nije točan, ali je vrlo blizu stvarnim vrijednostima. Nez, fora mi je da to sve imam na ruci. Btw, watch se zaključa čim ga skineš s ruke ak ste se pitali za gpay security. Druga želja mi je nekaj od garminovog top tiera. Novi epix mi je top, ali nikad tolko za njega ne bi dao.
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
dax-lax kaže...
Htio sam gpay, a i fan sam Samsunga u neku ruku. Zbog toga je jedino gw4 doalzio u obzir, a i jeftine je dosta bio na toj nekoj akciji u svijetu medija. Gore sam natrpao sve i svašta. Od gpay-a, loyality kartica, covid qr koda, autentifikator aplikacije za 2fa, home assisstant remote-a, lg tv remote-a. Nisam siguran da koji drugi watch os ima tolko opcija. Možda apple watch os. Zadnjih dana testiram tlakomjer i znam da nije točan, ali je vrlo blizu stvarnim vrijednostima. Nez, fora mi je da to sve imam na ruci. Btw, watch se zaključa čim ga skineš s ruke ak ste se pitali za gpay security. Druga želja mi je nekaj od garminovog top tiera. Novi epix mi je top, ali nikad tolko za njega ne bi dao.

Ima nekih bugova, problema s GW4? Je li stigao Google Assistant?

12 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav! Ima li nekih jeftinijih satova sa gpayom od galaxy watcha 4? Tipa do 1000 kn..Ili je on najeftiniji (gledam onu verziju što je oko 1600 kn)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
dax-lax kaže...
Htio sam gpay, a i fan sam Samsunga u neku ruku. Zbog toga je jedino gw4 doalzio u obzir, a i jeftine je dosta bio na toj nekoj akciji u svijetu medija. Gore sam natrpao sve i svašta. Od gpay-a, loyality kartica, covid qr koda, autentifikator aplikacije za 2fa, home assisstant remote-a, lg tv remote-a. Nisam siguran da koji drugi watch os ima tolko opcija. Možda apple watch os. Zadnjih dana testiram tlakomjer i znam da nije točan, ali je vrlo blizu stvarnim vrijednostima. Nez, fora mi je da to sve imam na ruci. Btw, watch se zaključa čim ga skineš s ruke ak ste se pitali za gpay security. Druga želja mi je nekaj od garminovog top tiera. Novi epix mi je top, ali nikad tolko za njega ne bi dao.

 Eee, radi plaćanje sa sata s GooglePay kod nas?

To nije radilo prije kojih godinu dana u HR, jedan od razloga zašto sam išao na Garmin i GarminPay.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Koliko znam, ne. Gw4 40 bt je najjeftiniji sat s gpayem.

@ministar -Osim ovog slučaja koji sam danas opisao, nema ni jedna čudna situacija do sada. Stvarno se ne mogu smislit još neke funkcije koja mi fali. Natrpani su gwatchevi do zuba u 4. iteraciji. Naravno, ak ti odgovara baterija od 2-max3 dana u normalnom radu za veće modele, ali to je tako ako želiš hrpu funkcija i oštre zaslone.
Još jedna stvar koju zaboravim napomenuti- soft klizi u bilo kojem zadatku.

@cyber- radi mi gpay od prvog dana, bez ikakvih dodatnih uštelavanja. Jedino me smeta što je zimsko vrijeme pa moram natezat rukave. Gore mi je i revolut, isto sve ok
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.1.2022 23:33 (dax-lax).
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
CyberDemonVZ kaže...
dax-lax kaže...
Htio sam gpay, a i fan sam Samsunga u neku ruku. Zbog toga je jedino gw4 doalzio u obzir, a i jeftine je dosta bio na toj nekoj akciji u svijetu medija. Gore sam natrpao sve i svašta. Od gpay-a, loyality kartica, covid qr koda, autentifikator aplikacije za 2fa, home assisstant remote-a, lg tv remote-a. Nisam siguran da koji drugi watch os ima tolko opcija. Možda apple watch os. Zadnjih dana testiram tlakomjer i znam da nije točan, ali je vrlo blizu stvarnim vrijednostima. Nez, fora mi je da to sve imam na ruci. Btw, watch se zaključa čim ga skineš s ruke ak ste se pitali za gpay security. Druga želja mi je nekaj od garminovog top tiera. Novi epix mi je top, ali nikad tolko za njega ne bi dao.

 Eee, radi plaćanje sa sata s GooglePay kod nas?

To nije radilo prije kojih godinu dana u HR, jedan od razloga zašto sam išao na Garmin i GarminPay.

da da, proradio je GPay negdje oko jeseni, kad je krenuo novi WearOS - onda su proširili podršku na one zemlje gdje je bio i na mobu, a kasnije i proširili na još dosta

12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Još jedno pitanje za gw4. Ima li netko da koristi xiaomi uz taj sat ili neki drugi mobitel a da nije samsung? Kako to radi? Ima li nekih nepremostivih problema? Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
dax-lax kaže...
Koliko znam, ne. Gw4 40 bt je najjeftiniji sat s gpayem.

@ministar -Osim ovog slučaja koji sam danas opisao, nema ni jedna čudna situacija do sada. Stvarno se ne mogu smislit još neke funkcije koja mi fali. Natrpani su gwatchevi do zuba u 4. iteraciji. Naravno, ak ti odgovara baterija od 2-max3 dana u normalnom radu za veće modele, ali to je tako ako želiš hrpu funkcija i oštre zaslone.
Još jedna stvar koju zaboravim napomenuti- soft klizi u bilo kojem zadatku.

@cyber- radi mi gpay od prvog dana, bez ikakvih dodatnih uštelavanja. Jedino me smeta što je zimsko vrijeme pa moram natezat rukave. Gore mi je i revolut, isto sve ok

 

ministar kaže...
CyberDemonVZ kaže...
dax-lax kaže...
Htio sam gpay, a i fan sam Samsunga u neku ruku. Zbog toga je jedino gw4 doalzio u obzir, a i jeftine je dosta bio na toj nekoj akciji u svijetu medija. Gore sam natrpao sve i svašta. Od gpay-a, loyality kartica, covid qr koda, autentifikator aplikacije za 2fa, home assisstant remote-a, lg tv remote-a. Nisam siguran da koji drugi watch os ima tolko opcija. Možda apple watch os. Zadnjih dana testiram tlakomjer i znam da nije točan, ali je vrlo blizu stvarnim vrijednostima. Nez, fora mi je da to sve imam na ruci. Btw, watch se zaključa čim ga skineš s ruke ak ste se pitali za gpay security. Druga želja mi je nekaj od garminovog top tiera. Novi epix mi je top, ali nikad tolko za njega ne bi dao.

 Eee, radi plaćanje sa sata s GooglePay kod nas?

To nije radilo prije kojih godinu dana u HR, jedan od razloga zašto sam išao na Garmin i GarminPay.

da da, proradio je GPay negdje oko jeseni, kad je krenuo novi WearOS - onda su proširili podršku na one zemlje gdje je bio i na mobu, a kasnije i proširili na još dosta

 Hvala dečki! Ja sam još bio u uvjerenju da ne radi. Ovo mi je baš super vijest!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
@brka911, radi sve osim blood pressure i ecg. Nisam ziher za body composition.
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Ok, to budem sredio s onom modificiranom app.. Koliko sam vidio ona radi bez većih problema. Hvala na info.
10 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Arci5 kaže...

Pozz,nikad do sad nisam imao smartwatch pa bih vas molio ako moze neki prijedlog do 1400kn...sat bi bio za svakodnevnicu, za sportske aktivnost,bicikl,trcanje,pracenje pulsa i svega ostalog..hvala..

 gt2

12 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Ekipa za što koristite GW4 osim "standardnih" stvari.

 

Osobno, super mi je stocard aplikacija, povezao sam loyalty kartice (i COVID potvrdu), osim toga ništa posebno, GPay, praćenje aktivnosti i sl.


Jel netko koristi youtube music?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Spotify rijetko. Stocarf također koristim za konzum i covid. Od drugih stvari koristim autentifikator.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Po cemu je gt2 bolja od gw4 osim po bateriji? Da li je neko koristio obije i da li ima nekih iwkustva

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Arci5 kaže...

Po cemu je gt2 bolja od gw4 osim po bateriji? Da li je neko koristio obije i da li ima nekih iwkustva

 GW4 ako nađeš novi za 1400 kn svaka ti čast. Inače ovo gore što si napisao stoji. GW4 je punokrvni smartwatch a GT2 nije i to smo već raspravljali 100 puta zašto. Svi ti appovi i featuresi troše bateriju plus što je samsung odlučio stavljati i nešto manje baterije u satove nakon GW2. Zato ja još i imam GW2 i dobar mi je jer ga ionako koristim samo za razgovore, notifikacije i odgovaranje na poruke (one kratke). Tako mi ladno drži 4 dana dok vlasnik GW4 je sretan ko budala ako mu izdrži dva dana i to sa većinu stvari pogašenim. Za 1400 kn nećeš naći punokrvni smartwatch. Zaboravi na to.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 14:18 (gnomisa).
6 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Za 1400 ima 40mm a ja sam spreman dati maks 1600 za 44mm,tak da msm da je do 1600kn najbolja opcija gw4 44 kolko sam sve pregledo

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 14:50 (Arci5).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kupnja smartwatcha

1579kn sam dao za gw4 44 krajem 10., početkom 11. mjeseca. Bila neka akcija u svijetu medija pa mi se to činilo jako jeftino za sat koji je izašao mjesec-dva prije

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Arci5 kaže...

Za 1400 ima 40mm a ja sam spreman dati maks 1600 za 44mm,tak da msm da je do 1600kn najbolja opcija gw4 44 kolko sam sve pregledo

 40mm nemoj jer mu je baterija još bijednija. GW4 44 je dobar izbor ako ti ne smeta puniti sat svaka 2 dana. Još to i ne bi bio toliko problem da sat podržava brzo punjenje....A opet što tek da kažu vlasnici apple watcha....20 sati drži batka haha

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 18:19 (gnomisa).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha

40 je bas mali,44 je tsman,cekam priliku da bude akcija pa cu uzeti😁

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
dax-lax kaže...

1579kn sam dao za gw4 44 krajem 10., početkom 11. mjeseca. Bila neka akcija u svijetu medija pa mi se to činilo jako jeftino za sat koji je izašao mjesec-dva prije

 Nisi uračunao cijenu powerbanka? Šalim se malo, to je bila jako dobra ponuda.

13 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Btw, možda nekome odgovara valentinovska ponuda u t mobileu. Watch 4 classic 46mm crni+ watch 4 40mm rozi kombo za 90kn na 24mjeseca. Naravno, uz baznu L tarifu od 199 ili 179kn u slučaju magente. Ako netko želi sat, a mob već ima, nije čak ni loša ponuda

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 15:12 (dax-lax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Danas sam kupio Garmin Venu 2 Plus nakon što mi je Samsung watch počeo nešto blesirati (wrist wake up ne radi, odnosno ponekad). Zasad sam ultra zadovoljan satom, baterija je navodno 9 dana kod normalnog korištenja. Lagan i minimalistički sat. Jedino mu cijena nije minimalistička.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
dax-lax kaže...

Btw, možda nekome odgovara valentinovska ponuda u t mobileu. Watch 4 classic 46mm crni+ watch 4 40mm rozi kombo za 90kn na 24mjeseca. Naravno, uz baznu L tarifu od 199 ili 179kn u slučaju magente. Ako netko želi sat, a mob već ima, nije čak ni loša ponuda

Za to treba nova pretplata, koja se veže samo na sat, dakle ako već imam pretplatu ovo je užas?

13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
love2ml86 kaže...
dax-lax kaže...

Btw, možda nekome odgovara valentinovska ponuda u t mobileu. Watch 4 classic 46mm crni+ watch 4 40mm rozi kombo za 90kn na 24mjeseca. Naravno, uz baznu L tarifu od 199 ili 179kn u slučaju magente. Ako netko želi sat, a mob već ima, nije čak ni loša ponuda

Za to treba nova pretplata, koja se veže samo na sat, dakle ako već imam pretplatu ovo je užas?

 Kaj ti nije jasno? Ne veže se tarifa za sat već obrnuto. Recimo, ja imam tu tarifu već od prije i sad više nisam pod ugovorom. Ukoliko je mislim koristiti i dalje, a novi mob mi ne treba, vežem te satove na produljenje.

Koji bi mi smisao bio dizanje novog ugovora s tarifom od 30GB neta na malom lte satu? Ako i tak plaćaš mjesečno taj ili sličan tip tarife, da, mislim da je taj bundle satova čisto ok stvar.

Ispadne 2160kn gw4 classic 46 lte + gw4 40 lte zajedno. Ako ti je plan plaćat nepotrebno mjesečnu tarifu od 200kn, samo da bi došao do satova, to svakak je retardans.

13 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Pretplate za fizičke osobe su sranje i money milking plus što te imaju u šaci. Firmama nude puno povoljnije tarife i mobitele. Čak se i korisnička služba puno češće jvalja na pozive poslovnjacima i tretiraju te ko čovjeka. Moje osobno iskustvo jer sam sve prošao. Dakle kao solo građanin uvijek i samo bonovi. ako ti se neda prtljati često s bonovima samo uplatiš veću svotu i miran si na duže vrijeme. Da ne kažem kako su te tarife i često vrlo fleksibilne.

Sat se može naći na popustima i bez tih pretplatničkih sranja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 22:24 (gnomisa).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Izgleda da svatko ima drugačije iskustvo o pretplatama. Meni osobno ne pada na pamet da više ikad koristim bonove. Ovak platim ono kaj sam ugovorio i ne mislim ni o čemu. Slučajno držim servis mobitela pa mi nerijetko dolaze stranke kojima kao baš danas prestao raditi internet, da bi nakon nekoliko minuta istraživanja skužili da nemaju dovoljno novaca da im se reaktivira ponavljajuća bon opcija za internet. Čak bi rekao da je bon najskuplja opcija za korisnike koji troše veće količine interneta i razgovora. Možda samo imaju osjećaj kontrole nad potrošnjom, kad nema, nema. Eto, ja već preko 4 godine imam isti telefon, što znači da mi je ugovorena tarifa izašla već prije dvije, što znači da sam možda nakon tog razdoblja mogao uzeti neki uređaj, neku možda dobru ponudu, ali eto, nije mi trebalo. Svatko kroji po svojim željama i potrebama. Meni tarife odgovaraju.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
ako netko planira kupit galaxy watch 4 ima u mediamarktu za 249e + se dobiju Galaxy Buds Live gratis
https://www.mediamarkt.de/de/product/_samsung-galaxy-watch4-bt-44-mm-smartwatch-aluminium-fluorkautschuk-ml-black-2747773.html
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice