Kupnja smartwatcha izdvojena tema

poruka: 874
|
čitano: 454.942
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Slipdrone kaže...

Prilika za osvojiti besplatni sat, samo se treba registrirati na njihovoj stranici i kliknuti na poklone

https://www.mobvoi.com/eu/activity/christmas-giveaways

 Tenks na ovome, osvojio sam kupon 50%.. No, malo sam neiskusan što se tiče novih propisa dostave van EU i to, kak ide to s plaćanjem dostave, carine? 
Jel mi se isplati uzimat ili će me na kraju doć isto ko u Hrv?

1 uzimaj
2 nemoj
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
carmichael kaže...
Slipdrone kaže...

Prilika za osvojiti besplatni sat, samo se treba registrirati na njihovoj stranici i kliknuti na poklone

https://www.mobvoi.com/eu/activity/christmas-giveaways

 Tenks na ovome, osvojio sam kupon 50%.. No, malo sam neiskusan što se tiče novih propisa dostave van EU i to, kak ide to s plaćanjem dostave, carine? 
Jel mi se isplati uzimat ili će me na kraju doć isto ko u Hrv?

Ako ti nećeš pokloni meni taj popust. Vidim da forumaši odgovaraju od toga, ja imam Ticwatch Pro 2020 i E1, vrlo rado bi upgrade napravio za E1 na E3.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
love2ml86 kaže...
carmichael kaže...
Slipdrone kaže...

Prilika za osvojiti besplatni sat, samo se treba registrirati na njihovoj stranici i kliknuti na poklone

https://www.mobvoi.com/eu/activity/christmas-giveaways

 Tenks na ovome, osvojio sam kupon 50%.. No, malo sam neiskusan što se tiče novih propisa dostave van EU i to, kak ide to s plaćanjem dostave, carine? 
Jel mi se isplati uzimat ili će me na kraju doć isto ko u Hrv?

Ako ti nećeš pokloni meni taj popust. Vidim da forumaši odgovaraju od toga, ja imam Ticwatch Pro 2020 i E1, vrlo rado bi upgrade napravio za E1 na E3.

 Kazem, ne znam kako funkcionira s dostavom, koliko se placa i tako, pa ako neko me moze uputit bit cu zahvalan

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
carmichael kaže...
love2ml86 kaže...
carmichael kaže...
Slipdrone kaže...

Prilika za osvojiti besplatni sat, samo se treba registrirati na njihovoj stranici i kliknuti na poklone

https://www.mobvoi.com/eu/activity/christmas-giveaways

 Tenks na ovome, osvojio sam kupon 50%.. No, malo sam neiskusan što se tiče novih propisa dostave van EU i to, kak ide to s plaćanjem dostave, carine? 
Jel mi se isplati uzimat ili će me na kraju doć isto ko u Hrv?

Ako ti nećeš pokloni meni taj popust. Vidim da forumaši odgovaraju od toga, ja imam Ticwatch Pro 2020 i E1, vrlo rado bi upgrade napravio za E1 na E3.

 Kazem, ne znam kako funkcionira s dostavom, koliko se placa i tako, pa ako neko me moze uputit bit cu zahvalan

 Meni su poslali Pro 2020 iz EU tako da je cijena bila jednaka prikazanoj plus naravno dostava.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
love2ml86 kaže...
carmichael kaže...
love2ml86 kaže...
carmichael kaže...
Slipdrone kaže...

Prilika za osvojiti besplatni sat, samo se treba registrirati na njihovoj stranici i kliknuti na poklone

https://www.mobvoi.com/eu/activity/christmas-giveaways

 Tenks na ovome, osvojio sam kupon 50%.. No, malo sam neiskusan što se tiče novih propisa dostave van EU i to, kak ide to s plaćanjem dostave, carine? 
Jel mi se isplati uzimat ili će me na kraju doć isto ko u Hrv?

Ako ti nećeš pokloni meni taj popust. Vidim da forumaši odgovaraju od toga, ja imam Ticwatch Pro 2020 i E1, vrlo rado bi upgrade napravio za E1 na E3.

 Kazem, ne znam kako funkcionira s dostavom, koliko se placa i tako, pa ako neko me moze uputit bit cu zahvalan

 Meni su poslali Pro 2020 iz EU tako da je cijena bila jednaka prikazanoj plus naravno dostava.

 Aha, znaci iz EU ide... Super, to mi puno olaksava, jos je free shipping pa zvuci bas isplativo.. hvala na pomoci!

12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Iz njemačke šalju tako da nema nikakvih dodatnih troškova, meni je stigao za 4 dana

6 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Ljudi može savjet, za teretanu je li bolje Garmin Venu 2 ili Fitbit Sense?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Pozdrav, tražim neku preporuku za smartwatch do cca 2500kn, gledao sam Apple Watch SE, Garmin, itd. Primarno bi bilo za teretanu i health tracking. Ono sto bi volio kod sata je da ima sto bolju bateriju, prihvatljivo mi je jednom tjednom ga puniti, možda da ima pohranu da mogu staviti muziku na njega i spojiti sa sluskama. Jedini minus kod Apple Watch mi je kockast dizajn i baterija koja traje 2 dana maximalno. Gledao sam Garmin satove, ikakve preporuke? Kakav je OS, pogotovo jer imam iOS?
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
FiCoO kaže...
Pozdrav, tražim neku preporuku za smartwatch do cca 2500kn, gledao sam Apple Watch SE, Garmin, itd. Primarno bi bilo za teretanu i health tracking. Ono sto bi volio kod sata je da ima sto bolju bateriju, prihvatljivo mi je jednom tjednom ga puniti, možda da ima pohranu da mogu staviti muziku na njega i spojiti sa sluskama. Jedini minus kod Apple Watch mi je kockast dizajn i baterija koja traje 2 dana maximalno. Gledao sam Garmin satove, ikakve preporuke? Kakav je OS, pogotovo jer imam iOS?

 Za tebe je onda Huawei GT2 ili Huawei GT2 pro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2021 21:19 (gnomisa).
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
@ficoo, vidim da ga isto planiraš koristiti za teretanu, vidi si malo Garmin Venu 2 ili cak Fitbit modele, tipa Sense. Garmin je dosta hvaljen u smislu preciznosti. Vecina Garmina nisu touchscreen, Venu 2 je.
13 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Gledao sam bas taj Venu 2 od Garmina, cini mi se super po recenzijama i po svemu. Gledao sam i GT2, sad pogotovo kako je snizen, cini mi se stvarno kao dobar izbor. Ono sto me muci je: Venu 2 je 2399kn, a GT2 je 1099kn. Nije mala razlika u novcima, jel doista dobivam vise za te novce?

Apple Watch bi mi bio prvi izbor da ima bateriju jacu od 1-2 dana..

PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Iskreno, pogotovo ako ti je prvi sat, odi radije na GT2, pa ako kasnije odlučiš da nije dovoljno lako uzmeš neki drugi. Bolje nego da ispadne da si platio nešto što neće napraviti razliku a skuplje je. A sto se tiče baterije, sto ljudi sto ćudi, odnosno sto navika. Meni trajanje baterije nije nikad bio kriterij niti za mob niti za sat. Po navici stavim navečer puniti oboje i uvijek izdrže čitav dan. Ne idem na planinarenje ili neka duža česta putovanja di bi mi to igralo ulogu. Zato kažem, nemamo svi iste potrebe. Apple Watch je fantastičan sat ako izuzmemo bateriju kao kriterij. Da imam iPhone to bi mi bio prvi izbor.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2021 1:07 (love2ml86).
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Imao sam Apple Watch seriju 4, a sad bi uzeo sat kako sam vjerojatno već spomenuo za vježbanje i sl, i da budem iskren prvih mjesec dva me držalo još to punjenje svaki dan, ali sad vise ne, pogotovo ne otkako je i iPhone počeo držati duže od jednog dana s baterijom. Još jedino moram isprobati kako mi stoji to uopće na ruci pa ću odlučiti, GT2 sam probao u nekoj prilici prije, činio se skroz ok, ne znam za Garmin ali volio bi im dati priliku (odgledao sam nekoliko reviewova u međuvremenu i dojmio me se Garmin). Hvala na pomoći!
PSN: Carlikaa
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
love2ml86 kaže...
Iskreno, pogotovo ako ti je prvi sat, odi radije na GT2, pa ako kasnije odlučiš da nije dovoljno lako uzmeš neki drugi. Bolje nego da ispadne da si platio nešto što neće napraviti razliku a skuplje je. A sto se tiče baterije, sto ljudi sto ćudi, odnosno sto navika. Meni trajanje baterije nije nikad bio kriterij niti za mob niti za sat. Po navici stavim navečer puniti oboje i uvijek izdrže čitav dan. Ne idem na planinarenje ili neka duža česta putovanja di bi mi to igralo ulogu. Zato kažem, nemamo svi iste potrebe. Apple Watch je fantastičan sat ako izuzmemo bateriju kao kriterij. Da imam iPhone to bi mi bio prvi izbor.

 Problem je što se satovi sporo pune. Apple watch se puni brže ali ne izdrži niti dan. Nije mi to baš super.

2 godine
online
Kupnja smartwatcha

imam tu recenziju za dva modela od kojega bih jedan kupio a više mi se sviđa i oblikom amazift GTR 2 SPORt zbog dužeg trajanja radno- tjednog trajanja baterije..

 

https://devicelist.best/en/amazfit-gtr-2-sport-edition-vs-huawei-watch-gt-2-42-mm/

 

no, ima li u tom Huawei-u nešto što je kvalitetnije i bolje a ja to ne znam..

 

čitam da uglavnom preporučavaju njega.., a ovo je sport verzija amazfit...

 

https://www.links.hr/hr/sportski-sat-amazfit-gtr-2-sport-pametne-obavjesti-crni-770701450

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2021 13:16 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Amazfiti su jeftinjola, slabiji build quality, a softver je smece.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2021 17:38 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Zaporožac kaže...

imam tu recenziju za dva modela od kojega bih jedan kupio a više mi se sviđa i oblikom amazift GTR 2 SPORt zbog dužeg trajanja radno- tjednog trajanja baterije..

 

https://devicelist.best/en/amazfit-gtr-2-sport-edition-vs-huawei-watch-gt-2-42-mm/

 

no, ima li u tom Huawei-u nešto što je kvalitetnije i bolje a ja to ne znam..

 

čitam da uglavnom preporučavaju njega.., a ovo je sport verzija amazfit...

 

https://www.links.hr/hr/sportski-sat-amazfit-gtr-2-sport-pametne-obavjesti-crni-770701450

 

 

Xiaomi ima duže trajanje baterije i nižu cijenu.

Huawei ima bolje senzore i mogućnost zezanja sa radom apk (Google servisi).

Ni jedan nije savršen. Svakome možeš naći manu. Svakog budeš podešavao "po svom"!

Ja koristim Amazfit GTR od kad se pojavio u Mi trgovini i zadovoljan sam njime. Baterija traje 20 dana, bez korištenja GPS-a. GPS znam uključiti 2, 3 puta godišnje. Neki dan sam ga punio 37 put pa računaj koliko ga dugo imam. Prvenstveno sam ga uzeo zbog Amoled zaslona i trajanja baterije. Ekran savršeno vidljiv u svim vremenskim uvjetima. Apk (Zepp) radi bez problema.

Češće se uzima Huawei jer je Xiaomi nepoznat većini i više se pljuje po njemu!

 

 

2 godine
online
Re: Kupnja smartwatcha
gnomisa kaže...

Amazfiti su jeftinjola, slabiji build quality, a softver je smece.

 imam trenutno narukvicu Mi Band 6 i navodno je xiaomi puno poboljšao softver...

evo, otkucaji srca provjereno rade približno točno, provjereno tlakomjerima, udljenost hodanja na MI FIT aplikaciji je skoro pa 100% točna, one stres fore i ostale gluposti me ne zanimaju.

Htio bi baš sad smartwatch da mi zaslon radi non stop, odn. always on display.

 

imam i xiaomi redmi note 9 pro mob, a nemam ni jednu zamjerku na njega, osim što je glasan zvuk iz njega kad s nekim razgovaraš.

 

imao sam i ja predrasude o kineskim mobitelima pa i satovima, ali sad imam dobra iskustva.

13 godina
online
Re: Kupnja smartwatcha
Pa zašto na mobu ne smanjiš zvuk kod razgovora ako ti je preglasan?
2 godine
online
Re: Kupnja smartwatcha
dax-lax kaže...
Pa zašto na mobu ne smanjiš zvuk kod razgovora ako ti je preglasan?

nije meni preglasan, već osoba koja je u prostoriji udaljena dva metra od mene čuje što moj sugovornik govori...

ako smanjiš ton, sugovornika jako slabo čuješ...

 

već se je dosta pisalo o tom problemu i nerješiv je.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Nemo nemo kaže...
Zaporožac kaže...

imam tu recenziju za dva modela od kojega bih jedan kupio a više mi se sviđa i oblikom amazift GTR 2 SPORt zbog dužeg trajanja radno- tjednog trajanja baterije..

 

https://devicelist.best/en/amazfit-gtr-2-sport-edition-vs-huawei-watch-gt-2-42-mm/

 

no, ima li u tom Huawei-u nešto što je kvalitetnije i bolje a ja to ne znam..

 

čitam da uglavnom preporučavaju njega.., a ovo je sport verzija amazfit...

 

https://www.links.hr/hr/sportski-sat-amazfit-gtr-2-sport-pametne-obavjesti-crni-770701450

 

 

Xiaomi ima duže trajanje baterije i nižu cijenu.

Huawei ima bolje senzore i mogućnost zezanja sa radom apk (Google servisi).

Ni jedan nije savršen. Svakome možeš naći manu. Svakog budeš podešavao "po svom"!

Ja koristim Amazfit GTR od kad se pojavio u Mi trgovini i zadovoljan sam njime. Baterija traje 20 dana, bez korištenja GPS-a. GPS znam uključiti 2, 3 puta godišnje. Neki dan sam ga punio 37 put pa računaj koliko ga dugo imam. Prvenstveno sam ga uzeo zbog Amoled zaslona i trajanja baterije. Ekran savršeno vidljiv u svim vremenskim uvjetima. Apk (Zepp) radi bez problema.

Češće se uzima Huawei jer je Xiaomi nepoznat većini i više se pljuje po njemu!

 

 

 Ma ja sam imao gtr i magic watch 2 i mw2 je u svemu bolji i ozbiljniji uređaj s tim da su ovi pravi pametni satovi tipa gw i ticwatch pro puno bolji (osim baterije).

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2022 18:02 (gnomisa).
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Zaporožac kaže...
gnomisa kaže...

Amazfiti su jeftinjola, slabiji build quality, a softver je smece.

 imam trenutno narukvicu Mi Band 6 i navodno je xiaomi puno poboljšao softver...

evo, otkucaji srca provjereno rade približno točno, provjereno tlakomjerima, udljenost hodanja na MI FIT aplikaciji je skoro pa 100% točna, one stres fore i ostale gluposti me ne zanimaju.

Htio bi baš sad smartwatch da mi zaslon radi non stop, odn. always on display.

 

imam i xiaomi redmi note 9 pro mob, a nemam ni jednu zamjerku na njega, osim što je glasan zvuk iz njega kad s nekim razgovaraš.

 

imao sam i ja predrasude o kineskim mobitelima pa i satovima, ali sad imam dobra iskustva.

 "Htio bi baš sad smartwatch da mi zaslon radi non stop, odn. always on display." Zašto? Meni se baš sviđa mogućnost da se zaslon upali po podizanju ruke ili obavijesti. Kad mi treba, on se upali ili ga upalim. Mogućnost da radi stalno, da svijetli po mraku, mi se jednostavno ne sviđa i ne vidim joj svrhu. Ali, o ukusima se ne raspravlja.

7 godina
offline
Kupnja smartwatcha

pozdrav ljudi, zanimam se za kupnju pametnog sata. nije mi bitno da se mogu javljat na njega ili gledat poruke nego brojanje koraka, otkucaji srca i bilo bi odlicno da ima za dubinu radi ronjenja na dah pa ako moze neka preporuka. hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Zec04 kaže...

pozdrav ljudi, zanimam se za kupnju pametnog sata. nije mi bitno da se mogu javljat na njega ili gledat poruke nego brojanje koraka, otkucaji srca i bilo bi odlicno da ima za dubinu radi ronjenja na dah pa ako moze neka preporuka. hvala

 hmmm, Garmin je dosta tačan sa brojanjem koraka, km, otkucajem srca, ali baš za ronjenje i nije baš......možda prije da potražiš neki Casio Pro Trek, sa kartama i sve to što si naveo.....?. On je bolje zaštićen od vode od Garmina......

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Zec04 kaže...

pozdrav ljudi, zanimam se za kupnju pametnog sata. nije mi bitno da se mogu javljat na njega ili gledat poruke nego brojanje koraka, otkucaji srca i bilo bi odlicno da ima za dubinu radi ronjenja na dah pa ako moze neka preporuka. hvala

Baš za ronjenje:

https://www.garmin.com/en-US/p/701618

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2022 21:51 (love2ml86).
7 godina
offline
Kupnja smartwatcha

hvala vam. 900 dolara mi je stvarno preskupo. ronjenje je na dah, tako da do dubine maks 30m, ali bi volio da ima korake...mislim ono sta trazim za tu lovu vjerovatno ne postoji :D ja bi volio neki klasnicni smartwatch ali da je vodootporan, neznam kako ni opisat

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Kupnja smartwatcha

Bojim se da nema još uvijek nešto što bi podnjelo pritisak zarona od 30m.

Oznake na satovima 50 / 100 / 200m ne znače to što piše. 

Po nekom sjećanju, 50m je samo znak da ga možeš oprat s rukama i eventualno možeš zaplivati, no ronjenje ne dolazi u obzir. 100 metara je ustvari mogućnost plivanja i potapanja, ali opet, ne i ronjenja.

200m već štima i za uron do cca 50m bez brige. Sve dalje idu posebna pravila i satovi isključivo za ronjenje te im je i oznaka Diver's umjesto Water Resistant.

 

$900 je dosta novaca ali ovaj garmin je stroj. Ne znam ni za jedan drugi smart watch sposoban za dulji boravak pod vodom

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Već sam negdje pisao o vodonepropusnosti sata.....znači....gdje piše 50m, ja bih se zamislio i da ga stavim pod česmu, a kamoli da ronim, čak ni sa satom od 100m VR ne bih se usudio da zaronim na 30m dubine, jedino gdje piše na satu 200m i više, znači 600m e tek onda bih mogao roniti na 30m.......pitajte svakog časovničara-isto će vam ovo reći.....

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2022 13:37 (Lijepi Dzoni).
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Pozdrav moze pomoc oko huawei gt3 42mm
Naime, curi sma kupio na dar navedeni sat s koji je zadovoljna osim sa batweijom. Kada sam cito po recenzijama svi su govorili 42 mm cca tjedan dana traje baterija dok mojoj curi 2ipo-3 dana max i to je umjerwno koristenje. Dakle bez nekakvih vjezbi i tih pizdarija
Jel mogucw da tako malo traje baterija?
Ima li tko navedeni sat i iskustva!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
zee_15 kaže...
Pozdrav moze pomoc oko huawei gt3 42mm
Naime, curi sma kupio na dar navedeni sat s koji je zadovoljna osim sa batweijom. Kada sam cito po recenzijama svi su govorili 42 mm cca tjedan dana traje baterija dok mojoj curi 2ipo-3 dana max i to je umjerwno koristenje. Dakle bez nekakvih vjezbi i tih pizdarija
Jel mogucw da tako malo traje baterija?
Ima li tko navedeni sat i iskustva!

 ako je cura upalila gps, blutut, i razne druge potrošače, dobro je da joj traje i toliko dana....ja kad sam sve poisključivao na starom Samsung Gear S3 Frontier mogla mi je baterija izdržati "čak" 2 dana, a kad to sve popalim jedva da može pola dana izdržati......

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice