Huawei Watch GT

poruka: 530
|
čitano: 300.932
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Dam ti sve sa slike za 100kn :)
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT

Moze kakav kontakt

14 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Dario7 kaže...
Ekipa, ako nekome treba nešto od opreme za watch gt slobodno se javite.
Narucio sam kozni remen,dosta silikonskih,kaljeno staklo i case ali vec sam se riješio sat-a , tak da mi sve doma zapakirano stoji.

 Ne odgovaraš na privatne poruke...

10 godina
offline
Re: Huawei Watch GT

Odgovorio sam putem emaila ali očito moram baš preko bug.hr-a.

Uglavnom prodao sam kolegi Connanu sve za 100kn.
:)

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 10:44 (Dario7).
4 godine
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

Da li se na A1 webshopu uvijek nudio samo u crnoj varijanti ili je bio dostupan i u drugim bojama? Activ varijanta sa titanium stainless steel (tamno sivim) okvirom i zelenim ili narančastim remenom... taj bi htio ali se trenutno nudi samo crni, a najbolju cijenu imaju...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Watch GT

Stigao mi je nekakav update al nemam pojma sta donosi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Huawei Watch GT

da li se za funkcioniranje i pracenje svega sto sat nudi, mora koristiti Huawei Health aplikacija, ili Samsung health nudi isto sve sto mi treba?

 

SH mi je pun podataka i podesio sam sve zivo kako zelim, i neda mi se sad zezat sa nekom novom jel je i ovo bilo tlaka za slozit :)

 

Ako netko zna, hvala unaprijed

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
3dfx kaže...

da li se za funkcioniranje i pracenje svega sto sat nudi, mora koristiti Huawei Health aplikacija, ili Samsung health nudi isto sve sto mi treba?

 

SH mi je pun podataka i podesio sam sve zivo kako zelim, i neda mi se sad zezat sa nekom novom jel je i ovo bilo tlaka za slozit :)

 

Ako netko zna, hvala unaprijed

 

 

moras koristiti HH, isto tako ne mozes HH syncat sa SH, ali moze sa Google fit, jedino ti puls nece mjeriti sa google fit 

 

veci mi je problem, sto nisam nasao nikako da li HH ima neki cloud  backup, ili export data ili tako nesto, jer cesto mjenjam uredaje pa ce mi svi podaci nestati sa promjenom telefona

 

inace, sat mi je  odlican, baterija traje 5-7 dana, dok mi je na Galaxyu 2-3 dana max

www.youtube.com/TerabitTV
6 godina
offline
Huawei Watch GT

thx za info

 

daj mi recite, koji je benifit sata u odnosu na Mi band 4 recimo?

 

koliko vidim imaju sve iste funkcije, a sat je cca 1200kn a narukvica 300kn?

 

cisto estetika i izgled sata u odnosu na narukvicu ili ima jos nesto?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
3dfx kaže...

thx za info

 

daj mi recite, koji je benifit sata u odnosu na Mi band 4 recimo?

 

koliko vidim imaju sve iste funkcije, a sat je cca 1200kn a narukvica 300kn?

 

cisto estetika i izgled sata u odnosu na narukvicu ili ima jos nesto?

 

 

 Iskreno, po meni nema benefita nekog. Ako pišemo o sport watchevima. Punokrvni smartwatch (a da nije smeće) je već duga priča ali za njega ćeš odvojiti 2tkn na više (Iako je Samsung Galaxy watch active v1 jako kompaktan i lagan a sad je već 1350kn). Ja imam Band 4 i baš gledao GTR i mislim si osim šminkanja baš ništa puno bolje ne bi dobio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 14:03 (gnomisa).
11 godina
offline
Huawei Watch GT

Zna neko di naručit remene za ovaj sat..ovaj gumeni mi se ne sviđa.. A da nisu oni kineski od 2 dolara.. Hvala

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
TKScump kaže...

Zna neko di naručit remene za ovaj sat..ovaj gumeni mi se ne sviđa.. A da nisu oni kineski od 2 dolara.. Hvala

nisu ti kineski uopce losi, ove koje imas kod nas po 100 200 kuna su ti isto "ti kineski" 

 

narucio sam si sa aliexpresa ovaj  ovaj i ovaj te zastitno staklo

 

za sada mi je dosao samo kozni, slika u prilogu

 

zadovoljan sam, par dana je malo cvrst oko ruke dok se koza ne rastegne i prilagodi ruci, i onda je tip top, a i sat izgleda puno bolje/ljepse/elegantnije 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 10:33 (Mitohondri).
16 godina
offline
Huawei Watch GT

Pozdrav,

 

Kontam si upiknuti ovih dana ovaj sat, trenutno ga (u BiH) mogu novog uz jamstvo dobiti za 150 eura sto nije losa cijena kada se uporedi sa drugim satovima. 

Vi sto ga imate da li ste zadovoljni za sada, ima li nekih problema ili mana na koje treba da znam. 

 

Privlaci me baterija i dizajn sata, nisam neki power user da mi je neophodno odgovarati na pozive ili notifikacije sa sata (djeluje mi pomalo neprakticno i kretenski) tako da je meni sasvim dovoljno da mi pokazuje notifikacije, vrijeme, stoperica i to je to. 

 

Ono sto me vise zanima je kakav je sto se tice pracenja sna, otkucaja srca i opcenito "health i fitnes" mogucnosti. Nisam profesionalni sportas ali dosta sam aktivan, zimi teretana (traka i biciklo), ljeti otvoreno trcanje pa su mi te fitnes mogucnosti bitnije od smartwatch fukncija, naravno uz lijep dizajn??

 

Druga opcija mi je Galaxy watch active 2 za koji znam da je noviji, napredniji ali mi se dizajn i ne svidja bas nesto posebno. Pretpostavljam da je Active 2 malo napredniji sto se tice fitnes i health pracenja ali koliko sam vidio po nekim recenzijama i nije neka velika razlika da mi opravda duplo vecu cijenu. 

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
Dr. Vicko kaže...

Pozdrav,

 

Kontam si upiknuti ovih dana ovaj sat, trenutno ga (u BiH) mogu novog uz jamstvo dobiti za 150 eura sto nije losa cijena kada se uporedi sa drugim satovima. 

Vi sto ga imate da li ste zadovoljni za sada, ima li nekih problema ili mana na koje treba da znam. 

 

Privlaci me baterija i dizajn sata, nisam neki power user da mi je neophodno odgovarati na pozive ili notifikacije sa sata (djeluje mi pomalo neprakticno i kretenski) tako da je meni sasvim dovoljno da mi pokazuje notifikacije, vrijeme, stoperica i to je to. 

 

Ono sto me vise zanima je kakav je sto se tice pracenja sna, otkucaja srca i opcenito "health i fitnes" mogucnosti. Nisam profesionalni sportas ali dosta sam aktivan, zimi teretana (traka i biciklo), ljeti otvoreno trcanje pa su mi te fitnes mogucnosti bitnije od smartwatch fukncija, naravno uz lijep dizajn??

 

Druga opcija mi je Galaxy watch active 2 za koji znam da je noviji, napredniji ali mi se dizajn i ne svidja bas nesto posebno. Pretpostavljam da je Active 2 malo napredniji sto se tice fitnes i health pracenja ali koliko sam vidio po nekim recenzijama i nije neka velika razlika da mi opravda duplo vecu cijenu. 

 

 

Imam slucajno doma, Huawei GT, Honor band 5 i Xiaomi band 4, a Galaxy sam prodao prije nove godine.

 

kao sto si primjetio, nedostatak kod GT je ne mogucnost razgovora preko sata, koja ti ne treba dok ti ne zatreba, i onda ju je dobro imat, ali inace nije neki deal braker, u odnosu na Galaxy, narukvice to nemaju.

 

Galaxy baterija traje 3-4 dana max, GT traje 7-10 dana zavisno od koristenja, band 5 i band 4 isto imaju odlicnu bateriju oko 10 do 14 dana zavisno od koristenja

 

Samsung Health app mi je osobno bolji i od Huawei Health i od Xiaomi, medutim to su sitne razlike, Samsung ima vise opcija, za vjezbe, prehranu i slicno, ove osnove mjerenja aktivnosti svi imaju skoro sve.

 

GT i Honor band 5 imaju puno bolje mjerenje navika spavanja, gdje registriraju i "nap time" vrhunski, kada zaspis pred televizijom na pola sata i slicno, po mojoj ocjeni vrlo vrlo tocno i osjetljjivo mjerenje.

 

sto se tice mjerenja koraka, trcanja, pulsa, plivanja, bicikla i slicnih stvari razlike u preciznosti su unutar 1%-2%, a kako nemam nekakav uredaj koji mjeri 100% tocno, ne mogu ti reci koliko fulaju, fitnes mogucnosti kod svih su vrlo dobre i nisam jos imao nekih ozbiljnijih problema da nesto ne radi kako treba sa bilo kojim uredajem.

 

Sto se fitnesa tice, tu ne mozes pogrijesiti sa niti jedni, GT i Honor imaju prednost kod stvarno vrhunskog pracenja spavanja, po mome iskustvu, dok su ostale stvari manje vise iste, VO2 max recimo ne mozes sa GT izmjeriti na primjer, dok Honor band ima tu mogucnost, koliko je tocna ne mogu potvrditi, jer kao sto sam gore naveo nemam neki uredaj koji to odraduje 100%

 

Sve ti se svodi na to sto ti je najbitnije, baterija, fitnes mogucnosti, pracenja spavanja, dizajn i izgled, cijena i prakticnost.

 

Galaxy i GT su satovi, koji se nose i kao nakit, pa bolje pasu uz kosulje, odijela, ako ti je bitno u poslovnom okruzenju, te naravno veci dispay i preglednost, dok su narukvice punu puno jeftinije, a prakticki dobijes sve sto i sa satom, sto se tice fitnesa i baterije.

 

Nadam se da sam ti pomogao malo, ako trebas jos nesto pitaj

 

Osobno koristim iskljucivo GT, dok narukvice mi klinci nose, a Galaxy sam prodao

 

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Mitohondri kaže...
Dr. Vicko kaže...

 

Imam slucajno doma, Huawei GT, Honor band 5 i Xiaomi band 4, a Galaxy sam prodao prije nove godine.

 

 

Osobno koristim iskljucivo GT, dok narukvice mi klinci nose, a Galaxy sam prodao

 

 Otisao danas u shop, ljudi mi izvadili Watch GT, Watch Active 2 i  Galaxy Watch i iskreno izabrao sam Huawei Watch GT jer mi je na kraju dizajnom bio najljepsi. 
Uzeo sam crnu boju koja djeluje veoma elegantno, a planiram si upiknuti par sarenijih narukvica sa kojima se moze nositi i u casual okruzenju sto je pravo super. 

 

Galaxy watch mi je nekako ruzan za moj ukus, Watch Active 2 je lijep ali mi vise djeluje nekako zenski nego muski sat tako da sam izabrao GT. Steta sto nisu imali GT2. 

Za moje potrebe je ovo odlicno i za sada sam prezadovoljan ali imam jos stosta isprobati i testirati.

 

Hvala na odgovoru.

4 godine
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

Ja sam naručio Huawei Watch GT iz Kine preko AlliExpressa po cijeni od oko 95 eura. Sad čekam da stigne. Ono što sam  skontao jeste da i GT1 ima mjerenje stresa, ali samo za kinesko tržište. Tako su mi barem rekli iz Huawei podrške. Ako bi otvorio kineski Huawei ID račun i stavio regiju Kina, možda bi i dobio opciju mjerenja stresa. Osim toga GT mjeri i VO2Max.. Nakon 20 minuta trčanja i 2 predjena kilometara.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
BoxRS kaže...

Ja sam naručio Huawei Watch GT iz Kine preko AlliExpressa po cijeni od oko 95 eura. Sad čekam da stigne. Ono što sam  skontao jeste da i GT1 ima mjerenje stresa, ali samo za kinesko tržište. Tako su mi barem rekli iz Huawei podrške. Ako bi otvorio kineski Huawei ID račun i stavio regiju Kina, možda bi i dobio opciju mjerenja stresa. Osim toga GT mjeri i VO2Max.. Nakon 20 minuta trčanja i 2 predjena kilometara.

 Ja nigdje nisam vidio opciju da mjeri VO2Max.

4 godine
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

Mjeri VO2Max nakon 20 minuta trčanja sa predjenih najmanje 2,5 kilometara. 

Kineska verzija sata mjeri stres i SPO2. Hardver je isti, ali je firmware drugačiji. 

Čim prije, flešovaču kineski firmware.

P.S. Kineski firmware ima i engleski jezik...

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 17:43 (BoxRS).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
BoxRS kaže...

Mjeri VO2Max nakon 20 minuta trčanja sa predjenih najmanje 2,5 kilometara. 

Kineska verzija sata mjeri stres i SPO2. Hardver je isti, ali je firmware drugačiji. 

Čim prije, flešovaču kineski firmware.

P.S. Kineski firmware ima i engleski jezik...

 Ja sam ove sedmice cetiri dana u teretani trcao minimalno po 5 kilometara, svakih puta bih istrcao u 20 minuta minimalno po 3 kilometra, obicno trcim prvih 2400 metara u 12 minuta, a onda usporim ostatak rute, bas sam koristio opciju Indor trcanja na satu radi mjerenja pulsa (sto je radio poprilicno dobro by the way) ali nikada nigdje nisam vidio ocitanje VO2Max-a. 

 

Mozda ja ne radim nesto kako treba pa ako imas neki savjet slobodno pucaj ovdje jer ne bi bilo lose imati i to ocitanje. 

15 godina
offline
Huawei Watch GT

Mozda on misli na Huawei Watch GT 2? Dvojka bi trebala imati taj VO2Max

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Meni na outdoor run, pod details pokaze.
14 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Meni na outdoor run, pod details pokaze.
16 godina
offline
Huawei Watch GT

Mozda radi samo na trcanju napolju 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

Mjerenje stresa, kineska verzija GT1.

Treba nam kineski firmware....

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2020 17:02 (BoxRS).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
BoxRS kaže...

Mjerenje stresa, kineska verzija GT1.

Treba nam kineski firmware....

 Sve je to lijepo ali i da se odlucim kako i preko cega flashat kinesku verziju, na aplikaciji nisam vidio nigdje opciju osim njegovih nadogradnji, a sat nema nikakav eksterni prikljucak. 

 

Uostalom koliko je to uopce izvodivo i preporucivo na ovom tipu uredjaja ??

4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT

Ja sam negdje naletio na obrnuto. Dakle flešanje engleske verzije preko kineske. Pozabaviću se time kad mi stigne sat. Ako budem imao sreće, možda mi stigne kineska verzija.

4 godine
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

Ja sam svoj Watch GT 1 testirao 2 dana i prodao. Naručio sam GT2.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Watch GT

Pozdrav,

 

Znami me da li netko koristi gt2 malo intezivnije za sport i kako je zadovoljan s preciznošću gps-a i mjerenja otkucaja srca. Kod mene bi bilo u pitanju treking, trčanje i bicikliranje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 15:14 (njofra13).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Watch GT

Evo da napravim mali osvrt na sat - GT 2. Kupljen prije par dana u A1 webshopu i cijena mu je 1499 kuna. Do sada sam imao samsung gear sport koji je nakon više od dvije godine dao svoje i otišao u mirovinu pa ću napraviti usporedbu  s njim. Jučer otišao na trčanje s gt-om i sat je svoje odradio korektno. Lociranje gps-a je trajalo 10tak sekundi što je malo sporije nego kod samsunga kojem za to treba par sekundi. Pozicioniranje po gps-u je točno i nema nekih odstupanja kad se gleda na mapi, znači ruta je precizna. Ono što se može odmah primjetiti na satu je puno manji broj aktivnosti nego kod samsunga koji ima puno veći izbor. Sat je izgledom super i dizajn je puno bolji od samsunga ali to je osobna stvar. Isto tako je lagan na ruci i ne smeta kod treniranja.

Huawei helath aplikacija je puno jednostavnija u odnosu na samsung helath što meni odgovara jer je puno lakša za korištenje i snalaženje ali ima puno informacija. Sama instalacija Huawei health aplikacije je katastrofa, znači za rad te aplikacije je potreban Huawei medaia services koji se nakon instalacije sa store-a rušio i nikako se nije dalo pokrenut. Onda kreće googlanje i na OP7 forumu ekipa ima iste probleme i rješenje je da se skine 3.0... nešto verzija sa net-a i instalira direktno. Nakon toga sam uspio pokrenuti Huaewi helath i povezati sat sa mobom. Ono što se može odmah primjetiti da je aplikacija dosta sporija nego samsung health. Isto tako je iritatno što se widgeti na satu ne mogu ili premjesti po redu ili maknuti uopće što je kod samsunga moguće. Nevjerojatno je da se na sat ne mogu staviti osim dostupnih 20tak faceova dodatni nego za to treba ili imati beta verziju heatha ili rootan mob pa na neke od rugih načina to riješiti i po meni je dosta veliki minus jer fale mi dodatni faceovi kojih kod samsunga ima hrpetina. Također kod kretanja po ekranima na satu se osjeti mali lag koji kod samsunga nije bio prisutan i to je isto malo iritantno.

Uglavnom sa satom imam podijeljena iskustva i testirat ću ga još par dana prije odluke da ga ostavim ili vratim s obzirom da imam 14 dana da se predomislim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 7:57 (njofra13).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
njofra13 kaže...

Evo da napravim mali osvrt na sat - GT 2. Kupljen prije par dana u A1 webshopu i cijena mu je 1499 kuna. Do sada sam imao samsung gear sport koji je nakon više od dvije godine dao svoje i otišao u mirovinu pa ću napraviti usporedbu  s njim. Jučer otišao na trčanje s gt-om i sat je svoje odradio korektno. Lociranje gps-a je trajalo 10tak sekundi što je malo sporije nego kod samsunga kojem za to treba par sekundi. Pozicioniranje po gps-u je točno i nema nekih odstupanja kad se gleda na mapi, znači ruta je precizna. Ono što se može odmah primjetiti na satu je puno manji broj aktivnosti nego kod samsunga koji ima puno veći izbor. Sat je izgledom super i dizajn je puno bolji od samsunga ali to je osobna stvar. Isto tako je lagan na ruci i ne smeta kod treniranja.

Huawei helath aplikacija je puno jednostavnija u odnosu na samsung helath što meni odgovara jer je puno lakša za korištenje i snalaženje ali ima puno informacija. Sama instalacija Huawei health aplikacije je katastrofa, znači za rad te aplikacije je potreban Huawei medaia services koji se nakon instalacije sa store-a rušio i nikako se nije dalo pokrenut. Onda kreće googlanje i na OP7 forumu ekipa ima iste probleme i rješenje je da se skine 3.0... nešto verzija sa net-a i instalira direktno. Nakon toga sam uspio pokrenuti Huaewi helath i povezati sat sa mobom. Ono što se može odmah primjetiti da je aplikacija dosta sporija nego samsung health. Isto tako je iritatno što se widgeti na satu ne mogu ili premjesti po redu ili maknuti uopće što je kod samsunga moguće. Nevjerojatno je da se na sat ne mogu staviti osim dostupnih 20tak faceova dodatni nego za to treba ili imati beta verziju heatha ili rootan mob pa na neke od rugih načina to riješiti i po meni je dosta veliki minus jer fale mi dodatni faceovi kojih kod samsunga ima hrpetina. Također kod kretanja po ekranima na satu se osjeti mali lag koji kod samsunga nije bio prisutan i to je isto malo iritantno.

Uglavnom sa satom imam podijeljena iskustva i testirat ću ga još par dana prije odluke da ga ostavim ili vratim s obzirom da imam 14 dana da se predomislim.

I? Vratio ili ostavio?

 

Također, može netko dati svoj osvrt - GT ili GT2?

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice