VIP Trio paket

poruka: 271
|
čitano: 121.261
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
VIP Trio paket

Evo i ja sam danas potpisao sa vipom trio paket...sad cemo vidjet koliko cu cekat receno mi je da nekih 25 dana da se ceka da me prebace...

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Jesi uspio poslikat viptv da vidim kakoto izgleda... Kakvo je tvoje iskustvo spram maxtva ako si koristio.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
odjavljen
offline
VIP Trio paket

Ja sam tek potpisao ugovor kad mi dođe onda cu napisat iskustvo...ocito nisi procitao sta sam gore napisao..

lijepo stavis citiram i onda se zna na kog si mislio..{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 17:42 (Dino.Randic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Nisam mislio na tebe. m.bug je uzas
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Moj još nije stigao,  ne mogu doček at da otkažem max tv

12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

ParaNO1d, jesi uspio poslikat vip tv, na netu nema nigdje slika a baš me to zanima kako izgleda sučelje i to.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Ljudi jel se isplati taj trio?

Najvjerojatnije da cu otic od t-šrota jer su stvarno bezobrazni i nemarni.

 

Jel valja,jel se isplati?

Neznam se potpisat..xDD
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
IMVK kaže...

Ljudi jel se isplati taj trio?

Najvjerojatnije da cu otic od t-šrota jer su stvarno bezobrazni i nemarni.

 

Jel valja,jel se isplati?

Isplati se sigurno, vidi gore cijene i jos ugovor 12 mjeseci. A sad kako radi vidit cemo.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket

Evo slike nisam prije stigao...

STB STB
Vodič Vodič
Postavke Postavke
Daljinac Daljinac
Router Router
12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Jel jos nude TV za taj vip trio?

Neznam se potpisat..xDD
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
ParaNO1d kaže...

Evo slike nisam prije stigao...'

Ljepo, a ovaj daljinski je org albisov, isto ko i na optimi, imaju li sve tipke neku funkciju ili je kao na optimi 90% tipaka beskorisno, a ovaj stb, to nešto malo? I služi li usb nečemu?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 17:38 (PC - stručnjak).
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket

Piše na netu da i dalje ima TV. Daljinac rade skoro sve tipke, možda 3-4 sam skužio da ne rade. Da STB je mali

13 godina
odjavljen
offline
VIP Trio paket

SAd se nikako ne isplati s tv-om uzet jer ga debelo isplatis jer su promjenili cijene od ovog mjeseca...

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Meni je super ova mogucnost tel+net+tv 230 kn 12 mj. Ugovor. Ako uzmes osnovi i prosireni 270 kn. Ma super. Sam neka meni to stigne i ja sretan. Ja sam vam bez dsla od 17.9. i ziv al tjeram inat i nezelim ht ni podrazno. Probo s h1 al oni nikako isporucit pa danas otkazo a prosli tjedan sam potpiso u pon ugovor s vipo i cekam njih. Mislim veliki su pa ce valjda bit i brzi u realizaciji.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
odjavljen
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
Meni je super ova mogucnost tel+net+tv 230 kn 12 mj. Ugovor. Ako uzmes osnovi i prosireni 270 kn. Ma super. Sam neka meni to stigne i ja sretan. Ja sam vam bez dsla od 17.9. i ziv al tjeram inat i nezelim ht ni podrazno. Probo s h1 al oni nikako isporucit pa danas otkazo a prosli tjedan sam potpiso u pon ugovor s vipo i cekam njih. Mislim veliki su pa ce valjda bit i brzi u realizaciji.

Ja sam potpisao na 2 godine..prvu godinu plaćam 151 a drugu 346kn...

ali ovi koji idu preko kabela im je sve za bagatelu..

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 23:30 (Dino.Randic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
A je al sta je tu je bolje je od hta u svakom pogledu. Ja sam na 12. I svaku mjesec ce mi bit 270 kn to sve jer uzeo sam si osnovni i prosireni tv paket. Sve u svemu super ponuda. Reko lik da bolje na 12. mj onda tamo oko bozica opet nesto ugrabim novo pa kao tak bolje p
ja jos par puta nisam mogo vjerovat da je to 270 kn pa dobio na mail cijenik i onda pristo. Sad samo strpljenja i wee .. Nece bit 2 g 400 kn robije.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Ja zvao vip podrsku. Kazu da usb radi i da se moze s njega pregledavat no nevjerujem pa ParaNO1d mozesli rec radi li taj utor za tu namhenu.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket

Povoljnije od t- coma je ali nije bagatela, prvih 6 mjeseci ce mi biti oko 100 kN sljedećih 6. Nekih 200 i zadnja godina oko 360 

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Ako je na 12 mj. onda je konstantno 270 ili 230 kn ovisi o tv paketu. Naravno plus telefon ako se koristi.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
odjavljen
offline
Re: VIP Trio paket
skrap kaže...

Povoljnije od t- coma je ali nije bagatela, prvih 6 mjeseci ce mi biti oko 100 kN sljedećih 6. Nekih 200 i zadnja godina oko 360 

Po meni je bagatela naspram t coma jer kod njih za max3m paket placas 305 mjesecno i to ti je 7300kn u te 2 godine ugovora, a kod vip preko kabela imas 12 mb brzine naspram tcomovih 4mb, vise programa i jos ti je 80 kn prvih god. dana a drugu godinu 275 i to sveskupa izade 4300kn u 2 godine i ZNACI 3000kn jeftinije od t coma i jos su im puno jeftiniji pozivi nego preko t coma...

http://www.vipnet.hr/kod-kuce/vip-trio-paketi

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 22:05 (Dino.Randic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Da ali nije svima dostupno preko kabela ondnosno vecini nije. Nego ide prko nacionalne tel. kom. mreze te je u biti iata usluga ko tcom max 3 sam jeftinije u toj akciji
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket

To sve stoji ali na t- comu trenutno imam i wireles modem a vipu me traže dodatnih 30 kN za njega 

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Pa onak njihov huawei je wifi modem/ruter sto se doibje, samo sto nema vani antenu
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
VIP Trio paket

Kakva je razlika "po postoječoj infrastrukturi" i "po kabelu" {#}

Mislim, o čemu se radi, stabilnija veza, ili što?

 

 

Jel to "po kabelu" neki retardiran izraz za optiku?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 20:28 (rooswelt1991).
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Po postojecoj ti je preko ht-ove parice, a preko kabela je preko koaksijalne mreze odnosbo bnetove kojeg su kupili. Ovo preko postojece je isto kao da imas tcom dal a preko kabela je kao da imas bnet ;) i to ti to
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
Po postojecoj ti je preko ht-ove parice, a preko kabela je preko koaksijalne mreze odnosbo bnetove kojeg su kupili. Ovo preko postojece je isto kao da imas tcom dal a preko kabela je kao da imas bnet ;) i to ti to

Aha, u prijevodu, optika....

Mogli su tako napisati, to praktički znači da "moš se hebat" jer to posjeduje samo par kvartova grada Zagreba..

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Nije optika i nema veze s optikom. Opticki kabel je nest drugo a koaksialni opet nest drugo. Koaksialnim kabelom ti je npr spojena antena s tvom, a ne optickim vlaknima ;)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
Pa onak njihov huawei je wifi modem/ruter sto se doibje, samo sto nema vani antenu

meni su rekli da se wifi naplačuje dodatnih 30 kn/mjesečno

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
To je samo preko bnetove mreze jer je ruter koji ide na koaksijalac.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
To je samo preko bnetove mreze jer je ruter koji ide na koaksijalac.

Ne znam nisam siguran ali mislim da je još 3 banke ako želiš imati wireles,  tak su bar meni rekli nije još došlo pa ni ne znam koliki ce biti prvi račun danas ih zovem da vidim di je zapelo prije nove sam potpisao ugovor

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice