Unutarnje zaključavanje vrata

poruka: 5
|
čitano: 1.623
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Unutarnje zaključavanje vrata

Pozdrav imam jedan problem.Posto sam podstanar imam problema sa znatizeljnim vlasnicima koji vole ulaziti u iznajmljeni stan kad me nema,mada sam nabavio alarm ali nije to to jer kad im se kaze da su ulazili neki se prave budale,a neki vicu da imaju pravo ulaziti kad mene nema.Ili kad idem na more svaki vlasnik mi prerovi citavu sobu kad odem na plazu.I toga mi je puna ona stvar.Zato sam gledao na netu i zapazio ovaj uredaj u konradu koji s unutarnje strane zakljucava vrata preko daljniskog.Ali je preskup,pa vjerujem da imaju jeftinije varijante tog uređaja na ebay-u ali je problem u tome sto ne mogu nikako naci i ne znam kako se zovu takve brave.

 

9 godina
protjeran
offline
Unutarnje zaključavanje vrata

Bump

13 godina
neaktivan
offline
Unutarnje zaključavanje vrata

Arduino + električna brava + smartphone

9 godina
protjeran
offline
Unutarnje zaključavanje vrata

Ne bi to bio problem da imam svoju kucu.Ali posto se cesto selim potrebno mi je nesto univerzalno sto se samo natakne na bravu bez ikakvih modifikacija postojece brave.Samo ako ima sta jeftinije od onog iz konrada jer 160eura je malo previse.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Unutarnje zaključavanje vrata

A brate onda ti je najjeftinja solucija da promineš bravu ... i kad budes isa ca onda vrati staru

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice