Ukradena Kona Hoss Deluxe-Zg,Crnomerec-Tresnjevk

poruka: 8
|
čitano: 5.346
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Trazim nekoga iz Dubrave radi ukradenoga bajka!
14 godina
offline
Ukradena Kona Hoss Deluxe, Crnomerec-Tresnjevka
Nocas nam je natko sa balkona ukrao Konu Hoss Deluxe, model 2007.
Bajk je u stanju "novo".

Lokacija je Crnomerec/Tresnjevka...Humska ulica.

Lopov/i su prerezali sajlu i jednostavno ukrali bajk dok su Konu Fire Mountain koja je od zarucnice ostavili.
Znam da ce sada svi reci zasto balkon i ne znam sta......ali zivimo u tako malome stanu da jedva mi stanemo i nemamo kuda sa bajkovima....jednostavno je na zalost tako....znaci da je bilo neko mjesto gdje da ostavimo bajk tj. neko "sigurnije" mjesto, ostavili bi ga naravno tamo.

Onaj tko je ukrao bajk morao je znati tocno gdje se sta nalazi na balkonu i kako je bajk bio vezan pa znaci da je netko tko tu stalno prolazi.

Evo i slike bajka:

http://www.imagesforme.com/show.php/999011_P3150007.JPG

Znaci kako bajk izgleda na slici, tako izgleda i sada jer je max ocuvan i nista nije mjenjano na njemu. Samo je stavljen nosac za bidon i nosac za sajlu.

Serijski broj bajka je:

F710Y14510

Ako netko ima bilo kakvu informaciju o tome tko "operira" na ovome podrucju ili mozda vidi kod nekoga bajk molim neka mi samo posalje PM.

Sve je prijavljeno odmah policiji no 99,99% da nista od njihove pomoci....pa vas molim ako imate bilo kakvu info ili savjet da mi sibnete PM.

Zahvaljujem unaprijed!

Nalazniku obecajem novcanu nagradu ili u hardveraju!
http://www.speedtest.net/result/724268199.png
15 godina
offline
Ukradena Kona Hoss Deluxe-Zg,Crnomerec-Tresnjevk

Tako su i mom frendu maznuli bajk ispred stana. On je uredno obilazio sajam na Jakusevcu i nakon 2 tjedna je nasao svoj bajk na sajmu, spreman za prodaju. Probaj tako, drzim fige da ga nadjes...

15 godina
protjeran
offline
Ukradena Kona Hoss Deluxe-Zg,Crnomerec-Tresnjevk

Ja bih ovo stavio ko izdvojenu temu da svi bolje vide

CAPETAN PRICE
14 godina
offline
RE: Ukradena Kona Hoss Deluxe-Zg,Crnomerec-Tresnje

Danas lijepimo slike po kvartu!

 

Molim ekipu iz ZG da "otvore oci" malo i ako vide bajk da me obajveste....na PM mogu dobiti naravno i broj moga.

 

Vjerojatno ce bajk vozizi netko tko ni ne zna sta vozi.....znaci neki klinac ili tko zna tko.

 

Nagrada zagarantirana!

http://www.speedtest.net/result/724268199.png
14 godina
offline
RE: Ukradena Kona Hoss Deluxe-Zg,Crnomerec-Tresnje

Danas mi je jedan decko poslao mail da je vidio moju Konu Hoss Deluxe kako je vozi jedan covjek od nekih 40-ak godina kod bolnice Dubrava tj. skrenio je u ulicu tamo nakon one ustanove gdje su smjestene casne sestre!
Uglavnom, kaze da je cak gore i bidon moj ostao te da lik ne izgleda kao nikakav bajker te da je skrenio u ulicu koja se penje malo uzbrdo znaci ulica je najvjerojatnije Oprovecka!
Kako nisam iz toga dijela grada (sa totalno drugog kraja grada sam), molim vas da vi koji ste od tamo malo pogledate kada se vozite tamo!
Makar cu i ja sada lagano sjesti na bajk i pravac tamo...i biti cesto tamo, ali vi koji ste od tamo molim vas da malo pogledate.
Znaci ulica nakon te ustanove sa casnama i penje se malo uz brdo...mislim da je Oprovecka!?
Vidio ga je oko 16 h uglavnom....lik nije nikakav bajker te cak ni bidon nije skinio niti bilo sta drugo napravio na bajku!
Ako ima netko sa onoga kraja, molim vas da mi se javi da mu dam moj broj moba ili nesto ako vidi bajk da zaustavi covjeka i da me nazove ili nesto...ili da bar vidi gdje stanuje pa da mi javi tocnu adresu!

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
odjavljen
offline
Ukradena Kona Hoss Deluxe-Zg,Crnomerec-Tresnjevk

Heh, ako ti je u Dubravi zavrsio, onda ti je najpametnije (bolje receno najzdravije) da zaboravis na njega...

I nista cudno da nije skinuo bidon. Sto bi ga skidao, kada svi sve znaju... Pa za ime boga pred policijom na remizi dilaju cigarete i vutru.

Ja sam cca godinu dana u Donjoj Dubravi i vecina birceva i restorana zna sto pijem i jedem (a rijetko izlazim van), a policija me, ako me i zaustavi navecer ne 'legitimira'.

Stoga, kako rekoh (moj savjet) bolje sto dalje, da ne bi placao i cigle okolo. Osim, ako doletis s odredom specijalaca, a onda je druga prica.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2010 22:04 (Mrgud Veliki).
14 godina
offline
RE: Ukradena Kona Hoss Deluxe-Zg,Crnomerec-Tresnje
Mrgud Veliki kaže...

Heh, ako ti je u Dubravi zavrsio, onda ti je najpametnije (bolje receno najzdravije) da zaboravis na njega...

I nista cudno da nije skinuo bidon. Sto bi ga skidao, kada svi sve znaju... Pa za ime boga pred policijom na remizi dilaju cigarete i vutru.

Ja sam cca godinu dana u Donjoj Dubravi i vecina birceva i restorana zna sto pijem i jedem (a rijetko izlazim van), a policija me, ako me i zaustavi navecer ne 'legitimira'.

Stoga, kako rekoh (moj savjet) bolje sto dalje, da ne bi placao i cigle okolo. Osim, ako doletis s odredom specijalaca, a onda je druga prica.

 

 

 

Hehehe...hvala na savjetu no zivio sam u Grizanskoj......i druzio se sa ekipom okolo te i ja dosta ljudi tamo poznajem no ima jos neke sitnice zasto me nitko tamo nece dirat....ne bini....a pogotovo ne "prodavat cigle". Namigiva

Ipak TNX na "upozorenju"....a bajk cu iduci tjedan pokupit....samo cu se zaletit do tamo i malo pricekat. Cool

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
offline
Ukradena Kona Hoss Deluxe-Zg,Crnomerec-Tresnjevk

Gle,ti i zena/zarucnica/cura ste garant dali 100-200 kn za tu "sajlu" i to je lako mogo neko doc uzet kljesta za armaturu ili slicno i odoše bajkovi.Kad vec vezes tak skup bajk onda uzmi pravi kamionski lanac i s tim vezi i uzmes veliki lokot i to bi te doslo cca 250 kn ak ces uzimat brutalan lokot o gotovo,jbg ja svoj giant od 1500 kn vezem tak kak sam ti rekel al hebiga para za novi bajk nedo bog da neko ukrade se nema.Bolje dat pare za grafu neg za bajk koji ce mi sluzit sam kuca-trening.Cool

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Trazim nekoga iz Dubrave radi ukradenoga bajka!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice