The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.331.168
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

iz usta ti smrdi ko iz šahta,smrdi ti iz svakog zuba,pokraj mene nemoj dahtat,na licu će mi izrast guba

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
13 godina
offline
The Friendzone Club

Ova je tema bila zanimljiva. Nekad.

12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Caesar et Brutus kaže...

Ova je tema bila zanimljiva. Nekad.

Dok nije kivić od 15 godina našao temu i počeo prepisivati fore od Vucinih obožavatelja koji svaku ženu kurvom nazivaju (osim svoje matere i eventualno sestre) i imaju IQ ispod sobne temperature

12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Evo pitanje jedno od mene , vezano za temu jel , djevojkom koja je i razlog zasto sam ja ovdje ne pricam ima vec mjesec  i pol ili tako nesto , njen rodjendan je bio prije nekoliko , nisam joj ga cestitao dvoumio sam se ,pitao par osoba da ili ne , ugl su rekle ne , pa sam tako i uradio , doduse nije ni zasluzila da joj cestitam , nisam vam napisao sta je kranji okidac bio da prekinem sve al uglavnom sad je nebitno .. moje pitanje je sad  , posto je meni rodjendan sutra a sanse da ce ona meni cestitati su poprilicne jer je ona eto uvijek bez obzira na sve neke stvari postovala , i da li da joj odgovorim , ili samo bacim "seen" ako posaljeu inbox jer ju nemam u prijateljima pa da pise na zid , ili da odgovorim normalno,tipa "hvala" bla bla .. takodjer je rekla jos dok smo pricali da ce bez obzira na sve ,doci mi na maturu to ce sad ubrzo isto , i kao eto doci da se oprostimo , na sta sam ja rekao da ni ne pomislja ,al eto rekla je da hoce pa sad .. ovo cisto informacija vise eto {#}

21.
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Deep kaže...

Evo pitanje jedno od mene , vezano za temu jel , djevojkom koja je i razlog zasto sam ja ovdje ne pricam ima vec mjesec  i pol ili tako nesto , njen rodjendan je bio prije nekoliko , nisam joj ga cestitao dvoumio sam se ,pitao par osoba da ili ne , ugl su rekle ne , pa sam tako i uradio , doduse nije ni zasluzila da joj cestitam , nisam vam napisao sta je kranji okidac bio da prekinem sve al uglavnom sad je nebitno .. moje pitanje je sad  , posto je meni rodjendan sutra a sanse da ce ona meni cestitati su poprilicne jer je ona eto uvijek bez obzira na sve neke stvari postovala , i da li da joj odgovorim , ili samo bacim "seen" ako posaljeu inbox jer ju nemam u prijateljima pa da pise na zid , ili da odgovorim normalno,tipa "hvala" bla bla .. takodjer je rekla jos dok smo pricali da ce bez obzira na sve ,doci mi na maturu to ce sad ubrzo isto , i kao eto doci da se oprostimo , na sta sam ja rekao da ni ne pomislja ,al eto rekla je da hoce pa sad .. ovo cisto informacija vise eto {#}

Odgovoriš pristojno "Hvala" i to je to...ako je ona bila kakica ne trebaš bit i ti Osmijeh

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
14 godina
offline
The Friendzone Club

Zašto očekuješ da bi ti čestitala ako ti njoj nisi?

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Ja nisam rekao da očekujem da mi čestita nego sam rekao općenito da su šanse da će čestitati ,a ne da ja smatram da treba da mi čestita {#}

21.
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club

nemoj bit đubre ak je ona. budi fin i pristojan. odgovori hvala i bok. P.S. Sretan rođendan!

Ride or die, remember?
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Lord_Marko kaže...

nemoj bit đubre ak je ona. budi fin i pristojan. odgovori hvala i bok. P.S. Sretan rođendan!

Ok budem {#} 

Hvala

21.
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
sveupitni kaže...
BannedOnThisForum kaže...
sveupitni kaže...

Dakle prekjučer sam bio sa jednom curom sa faksa u kinu.  Mislim da je okej prošlo. Kad sam došo doma poslo sam joj poruku tipa bilo mi je super nadam se da je i tebi bilo... Sutradan ona meni odgovara "bilo je super :D ". I tako ja skupio hrabrosti da napišem poruku kao da bi mogli uskoro ponoviti druženje ako je za. Sad slijedi problem: Odgovorila je "Naravno" bez smajlića i bez ičega, ja nato pošaljem :D i jedan link od pjesme koji me tražila u tramu kad smo išli doma. Odgovor je uslijedio u obliku lajka samo. Sad sam u nedoumici jel me htjela odj*bati ili je fakat mislila da bi se mogli "družiti" ? Relativno sam nov u ovome, pa molim neke savjete koji imaju smisla {#}

Ako je odgovorila "Naravno" (sa velikim početnim slovom) i nečim u obliku lajka (poveliko pretpostavljam); bila je na mobu i bilo joj je mrsko kucati.

Nadam se da si u pravu, probat ću se javiti navečer pa budem vidio kak stojim...

Evo da napravim update kako stvari stoje. 2 tjedna smo pricali i sve i cinilo se okej.Sad u subotu je bilo kao drzavno natjecanje u u sinkr. plivanju i pozove ona mene da je dodjem gledati i ja sad umjesto da odem doma iz zagreba posto imam produzeni vikend, ostao sam i otisao to pogledati. I tako navecer javim se ja kao bilo je zanimljivo bla bla bla....i odgovori ona meni da sam je bas iznenadio, jer joj cak ni DECKO nije dosao. Jbt pa presjeklo me....dok sam dosao k sebi, pitam ja nju kao kolko su dugo zajedno i odgovori kao mjesec dana uskoro...ono kazem kao mogla je rec da ima decka posto mi to nije palo ni na kraj pameti posto je bila samnom u kinu i pricali smo dosta i sve.... Eto tako je sve zavrsilo.

#yolo
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 20:22 (sveupitni).
12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

 ..

21.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 14:01 (Deep).
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
sveupitni kaže...
sveupitni kaže...
BannedOnThisForum kaže...
sveupitni kaže...

Dakle prekjučer sam bio sa jednom curom sa faksa u kinu.  Mislim da je okej prošlo. Kad sam došo doma poslo sam joj poruku tipa bilo mi je super nadam se da je i tebi bilo... Sutradan ona meni odgovara "bilo je super :D ". I tako ja skupio hrabrosti da napišem poruku kao da bi mogli uskoro ponoviti druženje ako je za. Sad slijedi problem: Odgovorila je "Naravno" bez smajlića i bez ičega, ja nato pošaljem :D i jedan link od pjesme koji me tražila u tramu kad smo išli doma. Odgovor je uslijedio u obliku lajka samo. Sad sam u nedoumici jel me htjela odj*bati ili je fakat mislila da bi se mogli "družiti" ? Relativno sam nov u ovome, pa molim neke savjete koji imaju smisla {#}

Ako je odgovorila "Naravno" (sa velikim početnim slovom) i nečim u obliku lajka (poveliko pretpostavljam); bila je na mobu i bilo joj je mrsko kucati.

Nadam se da si u pravu, probat ću se javiti navečer pa budem vidio kak stojim...

Evo da napravim update kako stvari stoje. 2 tjedna smo pricali i sve i cinilo se okej.Sad u subotu je bilo kao drzavno natjecanje u u sinkr. plivanju i pozove ona mene da je dodjem gledati i ja sad umjesto da odem doma iz zagreba posto imam produzeni vikend, ostao sam i otisao to pogledati. I tako navecer javim se ja kao bilo je zanimljivo bla bla bla....i odgovorinona meni da sam je bas iznenadio, jer joj cak ni DECKO nije dosao. Jbt pa presjeklo me....dok sam dosao k sebi, pitam ja nju kao kolko su dugo zajedno i odgovori kao mjesec dana uskoro...ono kazem kao mogla je rec da ima decka posto mi to nije palo ni na kraj pameti posto je bila s menom u kinu i pricali smo dosta i sve.... Eto tako je sve zavrsilo.

Friendzoned!{#}

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
sveupitni kaže...

Evo da napravim update kako stvari stoje. 2 tjedna smo pricali i sve i cinilo se okej.Sad u subotu je bilo kao drzavno natjecanje u u sinkr. plivanju i pozove ona mene da je dodjem gledati i ja sad umjesto da odem doma iz zagreba posto imam produzeni vikend, ostao sam i otisao to pogledati. I tako navecer javim se ja kao bilo je zanimljivo bla bla bla....i odgovorinona meni da sam je bas iznenadio, jer joj cak ni DECKO nije dosao. Jbt pa presjeklo me....dok sam dosao k sebi, pitam ja nju kao kolko su dugo zajedno i odgovori kao mjesec dana uskoro...ono kazem kao mogla je rec da ima decka posto mi to nije palo ni na kraj pameti posto je bila s menom u kinu i pricali smo dosta i sve.... Eto tako je sve zavrsilo.

 

U ime ženskog roda se ispričavam na takvim ... ak kažem šta je dobit ću hlađenje {#}

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
13 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...
sveupitni kaže...

Takvih cura mnogo je više, nego što bi čovjek ikad pomislio i ta činjenica rastužuje. Čast iznimkama poput tebe, ali nema vas toliko puno, draga kolegice{#}.

15 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Ma i ona je takva samo se folira. 

 

{#}

Da je danas živ imao bi 169 godina.
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Caesar et Brutus kaže...

Takvih cura mnogo je više, nego što bi čovjek ikad pomislio i ta činjenica rastužuje. Čast iznimkama poput tebe, ali nema vas toliko puno, draga kolegice{#}.

{#}

I onda se žale da su muški gofna prema njima. Drugo nisu ni zaslužile.

VirtUoso kaže...

Ma i ona je takva samo se folira. 

 

{#}

Eto otkrio me. Znala sam da će me kad tad koštat onih tucet muških koje držim pod svojom fešn kroksom i friendzonam Smijeh

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Pozz forumaši i forumašice {#} 
Evo ovako, vać sam davno postao u ovu temu kako imam problema s curom (sada bivšom), postao sam to negje u krajem 1. mjeseca. Ugl nisam pisao nikakav razvoj događaja.. pa ću početi od nekog početka. Uglavnom, nakon mukotrpnog razmišljanja početkom 3. mjeseca, odlučio sam da prekinem s njome, i prekinuo sam, rekao sam joj kako više to ne ide, da mi je više dopi*dilo se svaki dan po cijeli dan svađati, da me je prestala privlačiti kao osoba (moralno) i da ne želim više biti u vezi. I tako smo mi "prekinuli" i nismo se čili neka dva dana, petak i subotu mislim, a u subotu navečer, vjerojatno u pripitom stanju mi je slala neke stihove od Samardžića, no to nije bitno. Budim se nedjelja, čeka me poruka od nje u inboxu na fb, u kojoj je napisala kako ne može bez mene, kako sam joj ja sve na svijetu, ako ne želim biti više s njome u vezi da li se možemo samo viđati kad ja dođem kući (studiram u drugom gradu a "kuća" je to selo odakle jesam) i tako dosta toga ona napisala, i sad, jbg, i meni je falilo to nešto, dok se nismo čuli ta dva dana, ipak smo bili u vezi 20 mj. Kažem ja njoj da ne znam kako bi to izlgledalo, to bi bilo praktički samo da se viđamo zbog seksa itd. i ona mi na to odgovori ako je to jedini način da te imam, ja sam spremna na to. Ja onako, razmišljam, ne bi to trebao uraditi ali ajde, šta malo se još zabaviti s njome i tako to i napišem joj da to i meni odgovara. I tako kao dogovorimo se mi, tj ona je rekla: "ako ćemo se mi tako viđati, nemoj se ti s nikime viđati, neću ni ja, baš bi bilo odvrato da budeš s nekom u petak pa sa mnom u subotu", ja joj kažem, ajde okej, iako to će biti kao veza, mi ćemo se viđati i sve, dop se svaki dan, nećemo s drugim ljudima.. kaže ona da, nešto kao veza, ali mi to nećemo zvati vezom. I ajde lijepo je to funkcioniralo, nekih mjesec i pol, bilo je dobro, nismo se svađali, meni super. No, dolazim ja na vikend jedan, i vidim se s njome oko 20h, i seksali smo se i ona je morala nešto kući hitno i otišla je negdje oko 20:45 i napiše mi da joj je sestra razbila neko ogledalo i da ide to čistiti i da se čujemo kasnije, to je bilo oko 21h (ja sam mislio, jel, kad očisti da će se opet vidjeti sa mnom). I dođe 22h ona ništa ne odgovara ja joj poslao 2 poruke gdje je i je li očistila to staklo, a to je bio četvrtak, a ona ide u srednju, petak pa znam da joj stara neće dati dulje od 23h ostati vani. 22:30, pošaljem joj ja treću poruku, ništa ona ne odgovara, a ja kod frenda koji živi blizu nje, i kažem ja frendu da idem kući, i nemam pojma, neko zrno sumnje se probudilo u meni, reko ode se ja provozati do njene kuće, znam da mora do 23h biti kući, pa ako je negdje ili s nekim doći će u 23h, i tako je dođem blizu njene kuće, parkiram se iza jednog auta, bilo 22:55, pričekam 10ak min, kad u 23:03, staje neki crni auto, ne vidim dobro tko je u autu, jer je stao između dvije rasvjete, ali vidim sjene, kako su se dvije glave unutra "sastale" (poljubili). I izlazi cura iz auta, kad to ni više ni manje, moja bivša, taj lik s autom odlazi, ja izlazim iz auta, polako dolazim iza nje, nije me skužila i kažem joj onako lijepo: "i kako je bilo, jel bolji od mene dečkić?", ona na to odgovara meni: "jel ti to mene uhodiš, kako si mi to mogao uraditi bla bla", ja šutim.. i ja ju pitam s kime si bila, ona odgovori nisam s nikme, nisam ništa radila bla bla, ja joj kažem, ženo vidio sam te kako si se poljubila s njime u autu, ona kao ti da si vidio da smo se mi poljubili vidio bi tko je bio u autu a ne mene pitao bla bla. Ugl, ona meni počne trabunjati kako ona mene voli, kako neće da završim s njome itd. Na to sve ja nju izvrijeđam, kažem joj da je kurva i tako dosta tih stvari. I njoj zvoni mob, jer je trebala biti kući u 23h a nije, zove ju mama, i ona kao šta ću ja njoj reći, gdje sam, šta radim.. ja uzmem mob od nje javim se, kažem njenoj mami da se ona ne može javiti jer trenutno razgovaramo nešto bitno na što njena mama odgovara meni: "pa šta sad imate razgovarati bitno, s tobom je od 21h, mogli ste pričati 100 puta", naravno na to sam joj ja odgovorio da je ona od 21h bila negdje s nekim karala se ili šta je već radila, na što je meni njena mama rekla daj mi nju na mob, ja ju dam, kažem joj da izađe iz auta, ona izađe, ja se odvezem kući, obišem je s fb, s vibera i tako toga svega. Sutradan zove njena mama opet mene, i kaže mi: "kako ti može biti takav da ti tako nekog vrijeđaš, kako ti meni možeš reći da je ona kurva, bla bla", naravno to me odmah izbacilo iz takta, a njeni roditelji su rastavljeni, i jbg, selo je selo, o njenoj mami su pričali da je bila "halapača" teška kad se rastala od njenog tate, da nema s kime nije bila u selu, od dečkiju od 20 godina, do oženjenih muškaraca, i eto upecala nekako muža, od moje bivše očuha. I na to sve ja njoj odgovorim, čuo sam i ja svašta o tebi, sudeći po svemu, izgleda da jabuka neće pasti daleko od stabla. Na to ona meni odgovara da se od priča ne živi i da sam ja još mlad i zelen i da ne razumijem život, ja joj samo prekidam i to je to. (mislio sam da je sve završilo). Kad, par dana poslije, vidim se ja s njenom jednom frendicom, tj drugom najboljom, na što me je ta cura upitala: "je li istina da si udario xxxx (čitaj bivšu da ne pišem poimence) pa ste prekinuli". I ja njoj ispričam kako je bilo točnije sve ona kao ne zna kome da vjeruje, meni ili njoj. (njena frendica, ne moja). I ajd ja otišao opet na faks, nisam išao kući tri tjedna, dolazim kući nakon tri tjedna, odem kod najboljeg frenda, koji je također dobar s mojom bivšom, i kaže mi moram ti nešto pokazati. Pokaže on meni screeshot, kako je jedna cura poslala poruku njegovoj curi, jer zna da je on dobar sa mnom pa zna priču vjerojatno cijelu, a ta cura ima dečka, koji živi 30 km od našeg sela, i nema pojma tko sam ja, vidio me je za novu godinu na 10 min, i taj dečko je svojoj curi rekao kako ta moja bivša priča po školi svojoj kako sam ja nju pretukao pa smo prekinuli. 
E sad, konačno, moje pitanje.. zašto je ona tolika kuja i šta ja mogu poduzeti što se tiče toga svega? Jbg, selo je, priča se.. neću kad budem vani, priđem nekoj curi i ona mi kaže: "ah ti si onaj što tuče cure" LOL bkt, to mi definitivno ne treba u životu.  

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 15:20 (lithiumion).
14 godina
offline
The Friendzone Club

Malo formatiraj taj tekst.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
lithiumion kaže...

E sad, konačno, moje pitanje.. zašto je ona tolika kuja i šta ja mogu poduzeti što se tiče toga svega?

Sudeći po ovome što sam pročitao nisi ni ti cvijeće. A na održavanje visokog "seoskog ugleda" si mogao slobodno zaboraviti onog trenutka kad si počeo praviti nepotrebno komplicirane scene i sa ženskom i sa njenom starom.

 

Tko cure uokolo naziva kurvama, od mene ne dobiva simpatije. Iskreno, dobio si što si i zaslužio. Mogao si to civiliziranije riješiti, ali se ponašaš kao seoska baba kojoj je bitno što se po selu priča i o kome.

 

Ok, izvozala te, i što sad? Nisi ni prvi ni zadnji kojem se to dogodilo. Ali takav način komunikacije? Not cool.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 15:45 (rustweaver).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
rustweaver kaže...

Tko cure uokolo naziva kurvama, od mene ne dobiva simpatije. Iskreno, dobio si što si i zaslužio. Mogao si to civiliziranije riješiti, ali se ponašaš kao seoska baba kojoj je bitno što se po selu priča i o kome.

Uokolo? Baš i ne, uopće ne pričam o njoj niti me ona zanima.
Drugo, pa da vjerojatno sam trebao njoj i njenoj mami reći: "da, baš je fina i poštena cura, sa mnom je imala seks 15 minuta prije nego je otišla s drugim likom, baš fina cura, svatko bi je za ženu" ?  
Nisam ni ja rekao da je moj način komunikacije s njome i njenom mamom cool, nisam se ni ja najbolje ponio u toj situaciji, ali jednostavno, kad budeš u takvoj situaciji, nisi u tračnicama i jako je se teško iskontrolirati što ćeš reći.
Mislim, baba, nije mi svejedno kad izađem van u kafić i od 200 ljudi da me 150 pogleda pogledom: "ovaj istukao curu", ne treba mi to, iz dobre sam obitelji, obitelj mi je imućna, roditelji su mi školovani, ne želim da jedan dan bude: "njihov sin tuče cure". 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 15:56 (lithiumion).
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
lithiumion kaže...

 

Kako mi vidimo tvoj post.

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
lithiumion kaže...

Uokolo? Baš i ne, uopće ne pričam o njoj niti me ona zanima.

Post na ovoj temi govori drukčije.

 

lithiumion kaže...

Drugo, pa da vjerojatno sam trebao njoj i njenoj mami reći: "da, baš je fina i poštena cura, sa mnom je imala seks 15 minuta prije nego je otišla s drugim likom, baš fina cura, svatko bi je za ženu" ?  

Njoj si trebao reći nešto tipa:

"Vidio sam te sa nekime, ne volim kada netko pravi budalu od mene i ovo između nas je sada gotovo."

 

Vidiš? Bez ikakvih uvreda. A njenu mater nisi trebao niti petljati u to, to je krajnji neukus. Ne shvaćam uopće što si sa time htio postići. Da ti njena mater drži stranu? Zar si toliko nesiguran u sebe? Što je uopće curin mobitel radio u tvojoj ruci? U trenutku kada se ona trebala javiti na mobitel ti si trebao otići. Kakav razgovor? O čemu se tu ima razgovarati? Rekao si što si imao i adios...

 

Možda sam malo pregrub prema tebi ali to je za tvoje dobro. Što prije naučiš kontrolirati svoje impulzivne reakcije, bolje će ti biti...

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 16:01 (rustweaver).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
rustweaver kaže...
lithiumion kaže...

Uokolo? Baš i ne, uopće ne pričam o njoj niti me ona zanima.

Post na ovoj temi govori drukčije.

 

lithiumion kaže...

Drugo, pa da vjerojatno sam trebao njoj i njenoj mami reći: "da, baš je fina i poštena cura, sa mnom je imala seks 15 minuta prije nego je otišla s drugim likom, baš fina cura, svatko bi je za ženu" ?  

Njoj si trebao reći nešto tipa:

"Vidio sam te sa nekime, ne volim kada netko pravi budalu od mene i ovo između nas je sada gotovo."

 

Vidiš? Bez ikakvih uvreda. A njenu mater nisi trebao niti petljati u to, to je krajnji neukus. Ne shvaćam uopće što si s time htio postići. Da ti njena mater drži stranu? Zar si toliko nesiguran u sebe? Što je uopće curin mobitel radio u tvojoj ruci? U trenutku kada se ona trebala javiti na mobitel ti si trebao otići. Kakav razgovor? O čemu se tu ima razgovarati? Rekao si što si imao i adios...

Pa i ja kažem, to je bolji i civiliziraniji način, ali u tom trenutku je teško ostati smiren. Kao da ja ne bi htio da sam lijepo otišao, pružio joj ruku, rekao joj "gotovo je" i okrenuo joj leđa, al jbg, jako malo ljudi je tako mentalno jako. 
Pa njoj je mob zvonio, i mama ju je zvala i ona je meni pružila mob i rekla šta ću ja njoj reći sad, ne smijem se ja njoj javiti, i ja kažem javit ću se ja i ja sam se javio i rekao joj da će brzo kući da razgovaramo nešto bitno i onda je njena mama meni rekla da je ona sa mnom od 21h, već 2,5 sata i da smo mogli razgovarati 100 puta, i jbg, tu fitilj puče {#} 

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
lithiumion kaže...

Pa njoj je mob zvonio, i mama ju je zvala i ona je meni pružila mob i rekla šta ću ja njoj reći sad, ne smijem se ja njoj javiti, i ja kažem javit ću se ja 

Upravo tu je problem. Što ti imaš nju ići spašavati od vlastite matere, i to još od nečega što si je sama navukla na vrat pri čemu je i tebe zayebala? Kao što rekoh, u tom trenutku se okrenuti i otići, možda uz komentar "sretno sa mamom".

 

Ne samo da nisi ništa postigao, nego si kao bonus i njenu mater okrenuo protiv sebe. Nauči se kontrolirati. Tvoja impulzivnost te je dovela u tu situaciju.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
lithiumion kaže...

Pozz forumaši i forumašice {#} 

Aha znači ti si prekinuo s njom i onda pristao na neobavezan sex i na kraju napravio scenu kad te izvozala...nice {#}

Prvo nauči šta je sex bez obaveza. Nisi imao nikakvo pravo radit scene i uplitat njenu mamu (mamu WTF???)

Ako ti je bilo stalo do toga da ti bude vjerna, da bude samo s tobom onda si mogao ostat u vezi s njom a ne se igrat odraslih pa glumit sex bez obaveza pa onda na kraju ipak očekivati obavezu.

 

Ona je tolika kuja jer je u svojoj glavici smislila plan da ti se osveti za sve(i uplitanje njene mame - again WTF??) i sad ćeš plaćat za to.

U principu si sam kriv za to. Petljat se s srednjoškolkom koju pucaju hormoni, koja je uvrijeđena i koju si izvrijeđao nije ništa drugo moglo proizvest nego bjesnu balavicu koja laprda okolo piipzdarije.

Ne opravdavam ju, takve igre i izmišljanje gluposti je krajnje nisko i pokvareno ali ako si bio u vezi 20mj s njom onda si ju trebao dovoljno upoznati da znaš da je spremna za takvo nešto i uopće ne ulaziti u "to nešto kao veza" .

 

Iako kažem ni najmanje ju ne opravdavam ali da si mene tako prvo napucao pa onda pristao na neobavezan sex ili to nešto kao veza a onda radio scene jer imam još jednog sa strane ja nebi izmišljala priče o tebi, ja bi te odmah onu večer dunula u glavu pa onda ti izmišljaj da sam te pretukla jer možda bi onda idući put bio pametniji.

I još jednom uplitat MAMU??? {#}{#}

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 16:34 (ddarknessfairyy).
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
lithiumion kaže...

 

U principu, sam si više manje za sve kriv.

 

Neobavezni seks i takav odnos, po samoj svojoj definiciji ne podrazumijeva apsolutnu vjernost i odanost, stoga ne znam što si očekivao. Očito je da si još (jako) zaljubljen u nju. Ili si joj trebao reći to i pokušati nastaviti vezu, ili se totalno maknuti od nje. Samim tim što si pristao na neobavezni seks pristao si i na sve stvari koje idu uz to, a takva stvar ti se dogodila. Međutim ti si još zaljubljen u nju pa te to pogodilo, iako ona u principu gledano s moje neutralne strane nije napravila niti jednu grešku.

 

Nisi trebao uopće uplitati se to sa mobitelom, očito da je još voliš pa te je razočaralo što je već našla drugoga. Međutim, ti si kriv za to jer si ti prvi prekid započeo i devastaciju veze.

 

Također, to što ona priča (ako i priča), ako si pravi nebi te trebalo dirati (po meni svaka psihološki jača osoba nebi se trebala zamarati komentarima drugih oko takvih stvari). Ako te smeta što će drugi misliti o tebi nakon ovoga - Odseli se iz te sredine i stvar rješena.

 

Na kraju krajeva, suma sumarum - Ti si za sve kriv.

15 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
sveupitni kaže...
sveupitni kaže...
BannedOnThisForum kaže...
sveupitni kaže...

Dakle prekjučer sam bio sa jednom curom sa faksa u kinu.  Mislim da je okej prošlo. Kad sam došo doma poslo sam joj poruku tipa bilo mi je super nadam se da je i tebi bilo... Sutradan ona meni odgovara "bilo je super :D ". I tako ja skupio hrabrosti da napišem poruku kao da bi mogli uskoro ponoviti druženje ako je za. Sad slijedi problem: Odgovorila je "Naravno" bez smajlića i bez ičega, ja nato pošaljem :D i jedan link od pjesme koji me tražila u tramu kad smo išli doma. Odgovor je uslijedio u obliku lajka samo. Sad sam u nedoumici jel me htjela odj*bati ili je fakat mislila da bi se mogli "družiti" ? Relativno sam nov u ovome, pa molim neke savjete koji imaju smisla {#}

Ako je odgovorila "Naravno" (sa velikim početnim slovom) i nečim u obliku lajka (poveliko pretpostavljam); bila je na mobu i bilo joj je mrsko kucati.

Nadam se da si u pravu, probat ću se javiti navečer pa budem vidio kak stojim...

Evo da napravim update kako stvari stoje. 2 tjedna smo pricali i sve i cinilo se okej.Sad u subotu je bilo kao drzavno natjecanje u u sinkr. plivanju i pozove ona mene da je dodjem gledati i ja sad umjesto da odem doma iz zagreba posto imam produzeni vikend, ostao sam i otisao to pogledati. I tako navecer javim se ja kao bilo je zanimljivo bla bla bla....i odgovorinona meni da sam je bas iznenadio, jer joj cak ni DECKO nije dosao. Jbt pa presjeklo me....dok sam dosao k sebi, pitam ja nju kao kolko su dugo zajedno i odgovori kao mjesec dana uskoro...ono kazem kao mogla je rec da ima decka posto mi to nije palo ni na kraj pameti posto je bila s menom u kinu i pricali smo dosta i sve.... Eto tako je sve zavrsilo.

To treba odmah streljat. Ja mislim da je to na neki nacin potpuno zlo i nemoralno. Kad ti kod uleta kaže da ima dečka onda barem znaš da nemaš šanse a ne ovako zavlačit.

15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
zeroname kaže...

To treba odmah streljat. Ja mislim da je to na neki nacin potpuno zlo i nemoralno. Kad ti kod uleta kaže da ima dečka onda barem znaš da nemaš šanse a ne ovako zavlačit.

Ovisi i kako je ona shvatila. Ako ona zbilja nije shvatila da od ima romantične naume, zašto bi trčala pred rudo? Ja ne želim da mi netko na svaku normalnu ljudsku gestu (poziv u kino) skače za vrat samo zato jer ja imam penis, a ona vaginu. Nema lošijeg odnosa nego kad se jedna strana iskreno, bez konotacija, trudi uveseliti drugog, a ovaj misli da to radi isključivo zbog seksulanog interesa.

Ako je on odugovlačio i nije bio jasan, kako da ona shvati što on namjerava?

 

Znam da većina muških uopće ne ulazi u kontakt sa ženama ako ne misli s njima biti, ali zašto djevojak ne bi htjela imati prijatelja?

 

Nisam baš preporzorno čitao, možda i je bilo situacija u kojima je ona trebala reći svoje "partnersko stanje", ali sa druge strane ne treba ni pri svakom kontaktu sa čovjekom sa penisom oglašavati da ima partnera.

 

Ako on osjeća da je bio veoma i dovoljno jasan (a neki ne shvati dok im se jasno ne kaže - jesi li za spoj/vezu/neobavezno intimno druženje), onda je i moguće da ga je zavlačila, a to samo ona zna zašto...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Pa ja ne znam gdje sam ja napisao da sam ja upleo njenu mamu? Kao prvo, njena mama je nju zvala ona je rekla da se ja javim, jer ona ne zna što bi joj rekla. To večer sam joj rekao da je bila negdje po selu se karala ili šta već i to je to. Sutradan, NISAM ja zvao mamu nego je ona mene zvala i nešto mi napala.. ne ja nju. I ja sam upleo mamu u to? 

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
lithiumion kaže...

Pa ja ne znam gdje sam ja napisao da sam ja upleo njenu mamu?

Upleo si ju onog trenutka kada si u navali bijesa preko moba izrecitirao sve što misliš o njenoj kćeri.

 

lithiumion kaže...

Sutradan, NISAM ja zvao mamu nego je ona mene zvala i nešto mi napala..

A što si očekivao? Koliko ja vidim postavila ti je legitimno pitanje, zauzela se za svoje dijete. Na što si ti reagirao na veoma ružan način, i ispalio nekoliko veoma niskih udaraca na osobnoj razini na dotičnu. Tako se ne ponaša netko tko je iz "dobre obitelji".

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 17:27 (rustweaver).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice