Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 705.691
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Nema veze, uracunaju oni tu cijenu u dostavu.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Patrick_cro kaže...
Nema veze, uracunaju oni tu cijenu u dostavu.

 Ok hvala.

15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
lllnuclearlll kaže...

Samo jedan savjet.

 

Ne kupujte stolce u JYSKu.

Potpisujem.

Kupio sam ovaj stolac (koji im je kao jedan od boljih modela i na slici izgleda kao stolica direktora svemira). Sva sreća da sam ga platio 750 kn na akciji a ne punu cijenu. I tih 750 kn je više nego što taj stolac vrijedi. Naslon je udoban i ergonomski oblikovan (kao i potpora za vrat za moju visinu), umjetna koža je mekana na dodir. Ali sve ostalo je loše. Imam ga manje od 2 godine ali izgleda kao da ga koristim 10 godina. Umjetna koža je pretanka i na sjedaćem dijelu je pukla i izgulila se na nekoliko mjesta od 2-10 cm. Koristim ga 5-6 sati dnevno (90 kg i 187 cm visine). Pukao mi kotačić nedavno (zapeo za rub ormara) pa sam ga nekako uspio zamijeniti sa drugim od stare stolice. Već nakon par tjedana je naslon počeo glasno cviliti kad se nasloniš. Sjedeći dio je odavno izgubio svoju ergonomiju i odpočetka imam osjećaj da sjedim na nizbrdici. Katastrofalna potpora nadkoljenica uz osjećaj kao da ćeš skliznuti.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
16 godina
odjavljen
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pocetkom godine sam si narucio stolicu preko ebay-a od prodavaca sa link-a . 

Svaka preporuka . Stigla je u Irsku za 4 dana...u Hr bi vjerovatno i ranije . Free shipping.. vise modela i boja . Vrlo udobno i nema nikakvog skripanja i kuckanja 

Osobno sam uzeo potpuno crni model ali vec gledam naruciti jos koju .

 

 

http://www.ebay.ie/itm/201406075603?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
unimatrix001 kaže...

Pocetkom godine sam si narucio stolicu preko ebay-a od prodavaca sa link-a . 

Svaka preporuka . Stigla je u Irsku za 4 dana...u Hr bi vjerovatno i ranije . Free shipping.. vise modela i boja . Vrlo udobno i nema nikakvog skripanja i kuckanja 

Osobno sam uzeo potpuno crni model ali vec gledam naruciti jos koju .

 

 

http://www.ebay.ie/itm/201406075603?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

 Nekako mi baca na kopiju Arozzija

http://www.arozzi.se/product/monza-red/

16 godina
odjavljen
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
axos kaže...
unimatrix001 kaže...

 

 Nekako mi baca na kopiju Arozzija

http://www.arozzi.se/product/monza-red/

 Moguce ...ali kopija ili ne udobno je i cvrsto . Nisam probao Arozzi pa ne mogu usporediti :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
unimatrix001 kaže...
axos kaže...
unimatrix001 kaže...

 

 Nekako mi baca na kopiju Arozzija

http://www.arozzi.se/product/monza-red/

 Moguce ...ali kopija ili ne udobno je i cvrsto . Nisam probao Arozzi pa ne mogu usporediti :)

 To i je najbitnije. Još ako se spužva ne spusti u prva dva mjeseca super!

15 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jel ima netko gt omega? Planiram kupit pa me zanima.

15 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Da li ima negdje kod nas za kupit dxracer ili gt omega? Vidio sam u lesnini samo jednu verziju dxracera, a našo sam vani jedan model koji bi htio, sad me zanima da li ima kod nas negdje u trgovini da probam/vidim uživo prvo?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
crash11 kaže...

Da li ima negdje kod nas za kupit dxracer ili gt omega? Vidio sam u lesnini samo jednu verziju dxracera, a našo sam vani jedan model koji bi htio, sad me zanima da li ima kod nas negdje u trgovini da probam/vidim uživo prvo?

 Koliko ja znam to je to.

14 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
elander kaže...

Jel netko upoznat sa ovom tvrtkom koja uvozi DXRacer stolice 

 

http://www.njuskalo.hr/stolovi-stolice/dxracer-stolice-oprema-oglas-17930285

 ja sam imao prilike poslovat s covjekom. mogu samo rijeci hvale rec.

 

Dogovorili smo se u par poruka i poziva.

Jucer  sam dosao do njega doma, s obzirom da smo u istom kvartu nije bio problem ni jednom ni drugom. Ima nekoliko primjeraka slozenih po "kategorijama i modelima" ima razne boje stolaca također, svaki je objasnio pojedinačno, pokazao šta koji nudi, odgovarao na pitanja; sve u svemu jako ljubazan i dostupan.

Danas sam ga kontaktirao, poslao mi je ponudu na mail (moze i R1 racun, ako nekog zanima), s obzirom da nema fiskalnu blagajnu, onda uplata ide preko banke. Ugl, uplatio sam novce, poslao potvrdu o uplati mailom, dosao do njega doma te mi je na povjerenje dao stolac (prije nego sto su mu sjeli novci). pozdravili se i svatko svojim putem. Sve crno na bijelo (ponuda,račun), podatci firme, oib i sl. navedeno u ponudi. Garancija ide preko njega tj firme "Protech Seal d.o.o." i to je to. 

 

Stolac je odlican i nemam primjerki na njega, osim sto me zabrecnulo malo kad sam uplaćivao novce jer ipak se radi o paprenih 3000 kn. ali ako mogu imat komp od par tisuca, onda mogu i stolac..

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 17:21 (lollik91).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
lollik91 kaže...
elander kaže...

Jel netko upoznat sa ovom tvrtkom koja uvozi DXRacer stolice 

 

http://www.njuskalo.hr/stolovi-stolice/dxracer-stolice-oprema-oglas-17930285

 ja sam imao prilike poslovat s covjekom. mogu samo rijeci hvale rec.

 

Dogovorili smo se u par poruka i poziva.

Jucer  sam dosao do njega doma, s obzirom da smo u istom kvartu nije bio problem ni jednom ni drugom. Ima nekoliko primjeraka slozenih po "kategorijama i modelima" ima razne boje stolaca također, svaki je objasnio pojedinačno, pokazao šta koji nudi, odgovarao na pitanja; sve u svemu jako ljubazan i dostupan.

Danas sam ga kontaktirao, poslao mi je ponudu na mail (moze i R1 racun, ako nekog zanima), s obzirom da nema fiskalnu blagajnu, onda uplata ide preko banke. Ugl, uplatio sam novce, poslao potvrdu o uplati mailom, dosao do njega doma te mi je na povjerenje dao stolac (prije nego sto su mu sjeli novci). pozdravili se i svatko svojim putem. Sve crno na bijelo (ponuda,račun), podatci firme, oib i sl. navedeno u ponudi. Garancija ide preko njega tj firme "Protech Seal d.o.o." i to je to. 

 

Stolac je odlican i nemam primjerki na njega, osim sto me zabrecnulo malo kad sam uplaćivao novce jer ipak se radi o paprenih 3000 kn. ali ako mogu imat komp od par tisuca, onda mogu i stolac..

Edit: Sad sam pročito Protech Seal d.o.o

 

Malo mi je čudno da prodaju stolice http://www.protechseal.hr/

 

http://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregled/protech-seal/Detaljno/548738

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 22:43 (crash11).
14 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

je, primarno su im te brtve, ali covjek siri biznis. kaze da mu se ne isplati otvarati novu firmu samo za te proizvode...meni je isto bilo cudno

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
lollik91 kaže...

je, primarno su im te brtve, ali covjek siri biznis. kaze da mu se ne isplati otvarati novu firmu samo za te proizvode...meni je isto bilo cudno

 Postoji li kakva šansa za recenziju?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
lollik91 kaže...

je, primarno su im te brtve, ali covjek siri biznis. kaze da mu se ne isplati otvarati novu firmu samo za te proizvode...meni je isto bilo cudno

 Jel plaćanje samo u kešu ili može na kartice?

14 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
axos kaže...

 Postoji li kakva šansa za recenziju?

  postoji, mislio sam je prvo koristit bar tjedan dana dok se slegnu prvi dojmovi, ali ako je "hitno" onda cu i danas nekaj sklepat :)

crash11 kaže...

 Jel plaćanje samo u kešu ili može na kartice?

 napisao sam u svom prvom postu, samo preko banke; nista kes ili kartice. dobije se ponuda, prihvatis/platis na iban od firme, covjeku sjednu novci, on ti izda racun i da ti stolac.

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2016 7:23 (lollik91).
11 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Evo i ja sam narucio dxracer stolicu sa ove stranice , placeno paypalom + pdv. Uzeo sam Racing seriju jer mi najvise odgovara . Cjene su prikazane bez pdva al prilikom placanja on se isto zaracuna , mene stolica ispala 300 eura . Stolice se salju iz švedske i jako su brzi , 31.03 narucio isto dan poslana jucer na trakingu vidim da je u Hamburgu , ocekujem je ponedeljak utorak kod sebe doma . 

Garanija na dxracer ide dozivotna na frame , koliko sam ja upoznat . 

Preporuka ducana svakako . 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
lollik91 kaže...
axos kaže...

 Postoji li kakva šansa za recenziju?

  postoji, mislio sam je prvo koristit bar tjedan dana dok se slegnu prvi dojmovi, ali ako je "hitno" onda cu i danas nekaj sklepat :)

crash11 kaže...

 Jel plaćanje samo u kešu ili može na kartice?

 napisao sam u svom prvom postu, samo preko banke; nista kes ili kartice. dobije se ponuda, prihvatis/platis na iban od firme, covjeku sjednu novci, on ti izda racun i da ti stolac.

 Ne, nikako hitno. Bolje da malo odleži da vidiš dal će se slegnuti ili klimati.

14 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
axos kaže...

 Ne, nikako hitno. Bolje da malo odleži da vidiš dal će se slegnuti ili klimati.

 e jbg sad :)

 

 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Adict kaže...

Evo i ja sam narucio dxracer stolicu sa ove stranice , placeno paypalom + pdv. Uzeo sam Racing seriju jer mi najvise odgovara . Cjene su prikazane bez pdva al prilikom placanja on se isto zaracuna , mene stolica ispala 300 eura . Stolice se salju iz švedske i jako su brzi , 31.03 narucio isto dan poslana jucer na trakingu vidim da je u Hamburgu , ocekujem je ponedeljak utorak kod sebe doma . 

Garanija na dxracer ide dozivotna na frame , koliko sam ja upoznat . 

Preporuka ducana svakako . 

 Koju si uzeo? Na ovoj stranici šta si stavio cijene su dosta veće. Ja sam našo isto jednu stranicu gdje su cijene sa pdv-om skoro iste ko i na ovoj tvojoj bez pdv-a. Kolko si platio poštarinu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2016 12:26 (crash11).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
crash11 kaže...
Adict kaže...

Evo i ja sam narucio dxracer stolicu sa ove stranice , placeno paypalom + pdv. Uzeo sam Racing seriju jer mi najvise odgovara . Cjene su prikazane bez pdva al prilikom placanja on se isto zaracuna , mene stolica ispala 300 eura . Stolice se salju iz švedske i jako su brzi , 31.03 narucio isto dan poslana jucer na trakingu vidim da je u Hamburgu , ocekujem je ponedeljak utorak kod sebe doma . 

Garanija na dxracer ide dozivotna na frame , koliko sam ja upoznat . 

Preporuka ducana svakako . 

 Koju si uzeo? Na ovoj stranici šta si stavio cijene su dosta veće. Ja sam našo isto jednu stranicu gdje su cijene sa pdv-om skoro iste ko i na ovoj tvojoj bez pdv-a. Kolko si platio poštarinu?

 Uzeo sam Racing model jer mi najvise pase po mojoj mjeri . Platio sam ju 2250 kuna sa svime 298 eura je ispao racun na stranici . Postarina je 7 eura stolica 231 euro i ostalo vat . 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Adict kaže...
crash11 kaže...
Adict kaže...

Evo i ja sam narucio dxracer stolicu sa ove stranice , placeno paypalom + pdv. Uzeo sam Racing seriju jer mi najvise odgovara . Cjene su prikazane bez pdva al prilikom placanja on se isto zaracuna , mene stolica ispala 300 eura . Stolice se salju iz švedske i jako su brzi , 31.03 narucio isto dan poslana jucer na trakingu vidim da je u Hamburgu , ocekujem je ponedeljak utorak kod sebe doma . 

Garanija na dxracer ide dozivotna na frame , koliko sam ja upoznat . 

Preporuka ducana svakako . 

 Koju si uzeo? Na ovoj stranici šta si stavio cijene su dosta veće. Ja sam našo isto jednu stranicu gdje su cijene sa pdv-om skoro iste ko i na ovoj tvojoj bez pdv-a. Kolko si platio poštarinu?

 Uzeo sam Racing model jer mi najvise pase po mojoj mjeri . Platio sam ju 2250 kuna sa svime 298 eura je ispao racun na stranici . Postarina je 7 eura stolica 231 euro i ostalo vat . 

 aha ok, ipak je jeftinije na toj tvojoj stranici. Tražio sam na tvojoj stranici jedan model ali ga nemaju baš da vidim usporedbu, poslo sam im mail pa ćemo viidt.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2016 12:58 (crash11).
11 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Je jeftinije je i provjerena je jer mi je frend narucio i sve mu uredno doslo , jako brzo to ide paket je u njemackoj vec i vjv je pon utorak kod mene . 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Adict kaže...

Je jeftinije je i provjerena je jer mi je frend narucio i sve mu uredno doslo , jako brzo to ide paket je u njemackoj vec i vjv je pon utorak kod mene . 

 Problem je što nemaju sve modele.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
crash11 kaže...
Adict kaže...

Je jeftinije je i provjerena je jer mi je frend narucio i sve mu uredno doslo , jako brzo to ide paket je u njemackoj vec i vjv je pon utorak kod mene . 

 Problem je što nemaju sve modele.

 Pošalji upit pa vidi sta ce ti odgovoriti .

Nemoj se prkosit gravitaciji .
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Adict kaže...
crash11 kaže...
Adict kaže...

Je jeftinije je i provjerena je jer mi je frend narucio i sve mu uredno doslo , jako brzo to ide paket je u njemackoj vec i vjv je pon utorak kod mene . 

 Problem je što nemaju sve modele.

 Pošalji upit pa vidi sta ce ti odgovoriti .

 jesam, budemo vidjeli što će odgovorit.

12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

pozdrav, imam iz jyska mislim fred stolicu 750kn roknuo na "akciji" od 50% mos mislit sto vrijedi toliko, evo godina ipo mozda dvije godine proslo doslovno se pocela raspadati, otpadaju komadici sa nje vidljivi oku, i koda sjedim na kamenu. Imam kutiju u podrumu, mozda i racun negdje u ladici pa zovnem za reklamaciju recu im evo sjedite isprobajte vase cudo od tehnologije.... nikad vise tamo.

Trebam nesto sto ce trajati, i biti dobro. Razmisljao sam o uredskoj stolici opet, ali ako ima neka gamerska da je jeftina isto dolazi u obzir.

Molim preporuke bilocega, a da je kvalitetne izgrade i da mi guza neutrne nakon pola sata sjedenja.

15 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?
Jel ima netko ovakvu ili slicnu stolicu pa da podijeli iskustvo?
http://megastore.hr/proizvod/e-blue-cobra-gaming-chair-plava/
Pred kompom sam prosjecno 10h na dan i mislim da trebam uloziti nesto vise love u stolicu. Vidim da takve koriste i neki streameri. Prije sam imao stolicu za 500kn ali uzalud bacen novac.

14 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima tko informaciju odakle mogu naruciti Need for Seat Maxnomic stolicu? Sa njihove sluzbene EU stranice ne dostavljaju u Hrvatsku. Citam po recenzijama da su kvalitetniji od DXRacera.

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

bilo koja stolica od 2000kn je kvalitetnija od dx racera u istoj cijeni.Pa šta vi radite u tim stolicama?pa to je tvrdo i nekomotno ! Twitcheri dobiju stolice free od DX racera.

Direktorska,kožna sa podesivim naslonjačom i amen.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice