Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 702.749
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Stolica / Fotelja za računalo?

Dal je netko kupio stolicu u jysku Lampdrup?kakav je dojam?

8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

to i mene interesira. lamdrup se čini kao dobar izbor kad je akcijska cijena, nekako si mislim da je tkanina bolja umjesto umjetne kože, ljeti je ugodnije i vjerojatno će duže trajati tj umjetna koža se počne ljuštiti.

15 godina
online
Stolica / Fotelja za računalo?

Tkanina je sigurno bolja od umjetne kože po pitanju trajnosti a i po ljeti da.Izgleda da ju nema nitko,još je danas samo akcija:)

7 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
skrba kaže...

Dal je netko kupio stolicu u jysku Lampdrup?kakav je dojam?

 Kupio ja prvi dan akcije. Nije lose. Mislim da se treba malo priviknuti nije med i mlijeko. Za 850kn sumnjam da bolju mozes nac.

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ja se dvoumim između Lamdrupa iz Jyska i Rabaxo Race stolice, čini se dosta dobra za 900kn. Ima podesivi nagib stolice, 2 jastuka.
https://www.mall.hr/gaming-stolice/robaxo-race-gamerski-stolac-plavi

https://jysk.hr/radna-soba/uredske-stolice/gaming-stolice/gaming-stolica-lamdrup-crna-zelena

Koja vam se čini bolja za 900kn?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
6 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Nakon što sam pročitao ovu temu ispada:


do 1000 kn Ikea Markus, poslovni stil i prozračna, dobra za po ljeti;

od 1000 do 2000 kn GAMDIAS ACHILLES E2 L, gejmerski stil, pozitivna recenzija nakon 2-3 mjeseca;

od 2000 kn pa na dalje DXRacer i Omega, gejmerski stil, ima recenzija na forumu da je kao nova nakon 3 godine korištenja.

 

Jesu li to više manje best buyevi ?

 

BTW, skrećem sa teme, ali ne mogu nigdje naći temu o kvalitetnim stolnim lampama(da imaju mogućnost prigušenja, mjenjanja temperature svjetla),ako bi ste me mogli uputiti za daljnje traženje.

8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Samo bih rekao, ako gravitiras blize cifri od 1000kn, onda gamdias achilies, no ukoliko ti je dostupnija cifra bliza 2000kn, onda imas jos izbora, cak nesto i od gamdias stolica, poput ZELUS-a, koji je malo agresivnija varijanta achiliesa, cijena im je (sada) ista....

 

Ili neki od achiliesa, poput P1L modela, koji je mene odusevio, no cijena mu je bila u tom momentu pretjerana malo.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
6 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Nemam neke preferencije u stilu, glavno mi je da je stolica dobra za leđa, da se ne raspadne odmah i da vrijedi tih para. Ne patim za markom.

Jer u stolici provodim  5h+, što na kompu što učeći. 

 

Ako se zbilja isplati ta dxracerica prištedit će se za nju. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 18:29 (Domskilaptop).
5 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima li netko da zna ima li negdje u nekoj trgovini ili negdje u zg secretlab omega stolica za isprobat? Sve gledam i pikiram oću neću, pa da vidim jel' mi paše prije nego baš spičkam par somova na stolicu koja mi potencijalno neće pasat..

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Zero0K kaže...

Ima li netko da zna ima li negdje u nekoj trgovini ili negdje u zg secretlab omega stolica za isprobat? Sve gledam i pikiram oću neću, pa da vidim jel' mi paše prije nego baš spičkam par somova na stolicu koja mi potencijalno neće pasat..

Nema nigdje.
Secretlab ide izravno od njih, bez druge ruke i retailera.

 

Ja sam prije koji mjesec uzeo Titana i prezadovoljan sam.

Ako ćeš uzimati, javi se da ti šibnem referral popust 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pa sto nije jeftiniji gamdias achilles bolji od zelusa...achilles ima nagib do 150 stupnjeva i 5 star steeel base..a zrlus 135 stupnjeva i 5 star nylon base...neznamjel su materijali bolji ali veci nagib i steel base je bolji od nylon basea..barem ja tako pretpostavljam

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Uskoro će 2god pa evo kako izgleda. Još uvijek sve super, nasloni za ruke su ok, nisu previše klimavi. Jedino što nije valjalo je plinski mehanizam. Dobio sam novi zajedno sa metalnim postoljem za kotače, trenutno je ok, ali već sad osjetim da nije poput novog(postane klimaviji, a nakon nekog vremena popusti). Imam oko 80kg, za nekoga od 100kg mislim da je plinski mehanizam preslab, na veće stolice stavljaju jače. Ja sam zadovoljan, stolica iz lesnine za 600kn izdrži 3-6mj i počne škripati(barem kod mene). Idealno bi bilo da netko napravi istu stolicu bez tih gej elemanata, rgb, gaming i sl. Izbace ta krila i ostane ravan naslon i sjedište, za iste ili manje pare. Mislim da je secretlab najsličniji tome, samo što su skupi.

9 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav , prije par tjedana sam kupio UVI Styler Green , pa reko ajde da napišem svoje mišljenje o stolici jer možda pomogne netkome , dakle ono najbitnije stolica je jako udobna , jedina stvar koja mi se ne sviđa kod stolice je problem sa držačima za ruke tj.držači se prelagano pomiću lijevo i desno , volio bi da ima veći otpor kod tih držača , al dobro . 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Kakav ti je naslon, je li mekan. Na mojoj Robaxo kao da sam naslonjen na drvo, tvrda je.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
5 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ajd pošalji baš kad stigneš, budem uzeo pa nek gori sve j*bat ga 

 

@sudy_freak 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 17:44 (Zero0K).
6 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Evo kupio DX Racer Iron series.

 

Kao što san napisao nemam nekakva velika iskustva sa sjedalicama, ali isprobao sam onu Ikea Markus i ovu. Nemjerljivo mi je ova bolja od Ikeine. Druge nisam probavao pa ne mogu reć da li se isplati naspram omeginih i gamdias achilles. Jedina malo razočaranje su mi držači za ruke koje sam očekivao da će biti čvršći kada su podignuti na max, al eto pretpostavljam da ne možeš sve imat.

Neki detaljniji i kvalitetniji dojam napišem za mjesec-dva kad bude više u upotrebi. 

 

Još jedamput hvala ekipi na forumu što su mi pomogli kod ovakvih odluka.

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kolege moze pomoc.

Uredski posao 9h, makar nije sve sjedenje.

Pikiram na secret lab titan 2020, samo me brine ta koža, hoce li mi se guzica po ljeti oznojiti kao sad na turbo jeftinoj stolici od par desetaka kuna? Ili da idem na verziju sa tkaninom?

Gledao sam da su vecinom dobra iskustva sa stolicom.

 

PS: Planira li tko kupovati, 2 stolice ako uzmemo je 80€ off

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2019 20:15 (Fake_Alert).
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Planira sam uzet gamdias achilles e2 i sad je trenutno gamdias zelus e1 na akciji u linksa 999kn

 

Jel ima neke razlike i jeli uopce zelus bolja posto je kao skuplja inače?

12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kupio novu stolicu u Emmezeta jako ugodna samo sam noge stavio od stare stolice jer su dosle plasticne

 

 

edit: nisam mogo okrenut sliku neznam zasto

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 16:02 (mrkac666).
8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Markus je na akciji  700kn

https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/70261150/

Narucio jucer danas je stigla stolica
Iznenađem sam kak je cvrsto napravljena stolica, nema nekih tankih limova, debelo zeljezo i veliki šarafi

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kupio sam nakraju Secret lab titan 2020... Preporodio se... Nikad više na smece od stolice...... Ovo je vrh. Milina za sjedit satima.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Fake_Alert kaže...

Kupio sam nakraju Secret lab titan 2020... Preporodio se... Nikad više na smece od stolice...... Ovo je vrh. Milina za sjedit satima.

Dobro došao u klub 

 

Jesi li uživao u unboxingu i sastavljanju po njihovim prekrasnim uputama? 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
sudy_freak kaže...
Fake_Alert kaže...

Kupio sam nakraju Secret lab titan 2020... Preporodio se... Nikad više na smece od stolice...... Ovo je vrh. Milina za sjedit satima.

Dobro došao u klub 

 

Jesi li uživao u unboxingu i sastavljanju po njihovim prekrasnim uputama? 

 Jesaaam.

E zapakirana je vrh vrhova. Upute su rađene stvarno fantastično.

Baš sam ugodno iznenađen.

Nije mi zao ni lipe sto sam ju kupio iako me dosta ljudi oko mene cudno gledalo, smijali se itd.

Evo na radnom mjestu slikica

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ima tko iskustva s Gaming Stolica NEON Battle Station II, plava

Izgleda kao ova, samo nema izvlačni naslon za noge

https://www.hgshop.hr/gaming-stolica-neon-battle-station-plava/proizvod/246968

i košta 599kn, na akciji HGSPOTA

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Taj neon izgleda strasno na slikama , tonu opcija a sve izgleda jako jeftino i zabrinjavajuce . Nema nista protiv jeftinijih stolica ali ako se vec kupuju makar kupite onu sa zeljeznim postoljem , imao sam slicnu ovakvu i nakon par mjeseci jedna je plasticna noga pukla i skoro sam vrat slomio.  Oprez

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Navodno se znalo slomiti za izvlačenje držača noge pa su to izbacili u novoj verziji.

Sada je 599kn (sniženo s 1000kn), stvarno ok cijena

 

https://www.hgshop.hr/akcija/endless-gaming-sezona-se-nastavlja/

 

ŠIFRA: 123745

Gaming Stolica NEON Battle Station II, plavaPopust:
43%
1.051,58
599,00 kn

ŠIFRA: 123744
Gaming Stolica NEON Battle Station II, crvenaPopust:
43%
1.051,58
599,00 kn
 

https://www.amazon.es/dp/B07R6C3FMT/ref=dp_cerb_2?th=1

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Gledam da si doma za komp kupim neku stolicu, ništa specijalno samo da se ne potrga za god-dvije. Jedna koja mi se čini uredska je bolja što se tiče čvrstoće dok druga ima taj gemerski štih, obje u lesnini na akciji. Koja bi bila bolja il' je to sve samo jeftina plastika i treba gledat nešt bolje (tipa markus za 700kn trenutno)? Nisam tip koji bi dao 1000 i više na stolicu, da je za na poslu onda bih.
Uredska
Gamerska

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Pero kaže...

Gledam da si doma za komp kupim neku stolicu, ništa specijalno samo da se ne potrga za god-dvije. Jedna koja mi se čini uredska je bolja što se tiče čvrstoće dok druga ima taj gemerski štih, obje u lesnini na akciji. Koja bi bila bolja il' je to sve samo jeftina plastika i treba gledat nešt bolje (tipa markus za 700kn trenutno)? Nisam tip koji bi dao 1000 i više na stolicu, da je za na poslu onda bih.
Uredska
Gamerska

 Ova uredska je tesko smece, imao sam je neko vrijeme i nije uopste udobna. Vjerujem da neces pogrijesiti sa drugom.

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Tu je slika Neon Battle Station 2 iz Hgspota, ne znam da li da je naručim. 600kn se čini kao ok cijena, šteta što je nema za 500kn više

https://www.facebook.com/hgspot.hr/photos/a.339172295422/10156786716715423/

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ag008 kaže...

Tu je slika Neon Battle Station 2 iz Hgspota, ne znam da li da je naručim. 600kn se čini kao ok cijena, šteta što je nema za 500kn više

https://www.facebook.com/hgspot.hr/photos/a.339172295422/10156786716715423/

 Ako se daju tolko pare mislim da je marcus puno bolja konstrukcija i udobnost za 100kn više.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice