Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 702.678
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
strbi kaže...

pozdrav,

 

ima li tko iskustva sa ovom stolicom, ili sa ovom speedlinkovom...vidim gore slike od kolege, ova speedlink izgleda uzas, neznam sto si radio sa njome :)

Uglavnom dao bi tako do 1300kn, da je udobna pošto dosta vremena provodim za kompom, ako imate kakve preporuke slobodno..

 Imam i ja tu Speedlink, čak sam je nabavio za 700kn, i još uvijek bi razmislio dal ponovo uzeti za tu lovu.

Kod naginjanja škripi, sjedište se utisnulo unutra..

Moja nije popucala, ali je brušena koža, ne sjajna kao kod njega.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
strbi kaže...

pozdrav,

 

ima li tko iskustva sa ovom stolicom, ili sa ovom speedlinkovom...vidim gore slike od kolege, ova speedlink izgleda uzas, neznam sto si radio sa njome :)

Uglavnom dao bi tako do 1300kn, da je udobna pošto dosta vremena provodim za kompom, ako imate kakve preporuke slobodno..

 Pozdrav,  ja sam davno pretrazio ovu temu i do 1500kn je stolica iz Ikee definitivno najbolji izbor po ovoj temi, zna biti na popustu i nesto sitno ispod 800kn

https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/40103100/

10-godisnja garancija na to cudo ti je dokaz odlicne kvalitete i udobnosti, preporuka ako ne mora izgledati "gamerski".

 

8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

i dalje ponavljam preporuku za gamdias stolice.....

 

jos uvijek kao nova, udobna, stabilna....

Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster. -Jeremy Clarkson
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Gamidas achillies u linksu za 999 kn...gas lift 4 i nosivost do 150 kg i imas 5 boja i definitivno bolje izgleda  od ove dvije navedene

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

samo sto dođe 1199kn a ne 999kn ali hvala svejedno :)

A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster. -Jeremy Clarkson
4 godine
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pogledajte u jysku vidim imaju par na akciji, ja sam prije cca mj i pol, dva ubrao Ovu za 675kn

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
MaximumBugovac kaže...
strbi kaže...

pozdrav,

 

ima li tko iskustva sa ovom stolicom, ili sa ovom speedlinkovom...vidim gore slike od kolege, ova speedlink izgleda uzas, neznam sto si radio sa njome :)

Uglavnom dao bi tako do 1300kn, da je udobna pošto dosta vremena provodim za kompom, ako imate kakve preporuke slobodno..

 Pozdrav,  ja sam davno pretrazio ovu temu i do 1500kn je stolica iz Ikee definitivno najbolji izbor po ovoj temi, zna biti na popustu i nesto sitno ispod 800kn

https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/40103100/

10-godisnja garancija na to cudo ti je dokaz odlicne kvalitete i udobnosti, preporuka ako ne mora izgledati "gamerski".

 

 Mora da se šališ markus stolica odlicna za udobnost ha ha idi bre leci se stepanju. 

 

Bilo tu ekipe koje uzela puno narudzbi za firme te markus stolice pa nakon pol sata sjedenja ljudi se morali dizat sa stolica toliko o udobnosti, debljina sjedista je za plakanje.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ima mi je frend nije neka udobnost!
AUDIOFIL
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Slazem se, Markus je poprilicno neudoban. Dobar je omjer cijene i kvalitete, 10 god garancije, ali sto se tice udobnosti, losiji je cak i od Jysk jeftilena raznoraznih uglavnom

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jel netko probao možda Gamdias Aphrodite ? kontam si uzet kad bude opet na sniženju za cca 1200kn 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ispod 3 soma Kn min ne dajem za sljedecu stolicu,ubiti ako bude srice jedan Hermanica mora past sve ostalo su samo stolice
AUDIOFIL
9 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Mislio sam si uzeti ovakvo nešto otprilike u tom cjenovnom rangu https://www.protis.hr/products/details/gaming-stolac-arozzi-mezzo-v2-tkanina-crna/134211

Jel ima tko iskustva sa stolicama za oko 1500kn, jel ima to smisla kupiti ili je jednostavno bolje uzet nekakvu jeftinu za par stotinjak kuna? Vidim da se onaj Markus puno spominje, ali nižeg sam rasta, nekako mi to djeluje ko stolica za visoke ljude.

14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
volegradele kaže...
Ispod 3 soma Kn min ne dajem za sljedecu stolicu,ubiti ako bude srice jedan Hermanica mora past sve ostalo su samo stolice

 Mene je Embody sjeba vrhunski, otkad san ga kupija više spavan u njemu nego šta radin.  Pripazi na to prije kupnje

7 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav svima. Kupujem stolicu kroz sljedećih 10ak dana, a evo tek sad vidim da postoji i tema. I to aktivna. 

Uglavnom, ova mi se svidjela i to je neki maksimum koliko bih zapravo i dao: https://www.mall.hr/gaming-stolice/uvi-chair-gamerski-stolac-simple-crni?yottly_online=detail&yottly_recommender=personalised-substitutes&yottly_online=detail&yottly_recommender=personalised-substitutes

Ali može preporuka i za neku od ovih uredskih ako je netko koristio..
https://www.mall.hr/uredske-stolice


Pitao sam već u jednoj temi bih li trebao uzeti ovu UVI Simple ili da riskiram pa još čekam bolji deal (već sam propustio u hgspotu stolicu od 500kn, razgrabile se izgleda), ali nije mi nitko dao odgovor. 

Nisam izbirljiv, navikao sam sjediti u neudobnim stolicama.. Lumbalna podrška what? :) 
Al ajde, kad sam već odlučio potrošiti <100€, red je priupitati znalce.
Ako je netko voljan pomoći pri odabiru, zahvaljujem unaprijed. Molio bih samo da ne bude savjeta tipa "dodaj jos 1000kn i uzmi normalnu stolicu..." 
Gornja cifra bi bila bas tih 700-800 kn, preko ne bih išao. 


Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 4:32 (birra).
4 godine
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kod tih "gamerskih" stolaca do 1000kn pa cak i do 1500kn ocekujte raspad umjetne koze u relativno kratkom roku. Ne stavljaju oni nista bolju umjetnu kozu nego ovi na uredske stolice od 500-800kn, a tko god je imao takav uredski stolac zna o cemu pricam... Cijenu im jedino napuhava "dizajn" za koji su ljudi voljni izdvojiti vise novaca (sto se dobro vidi iz ove teme). Za te novce je sigurnije ici na nekakav stolac koji ima tkaninu ili mrezasti naslon, nesto tipa popularni Markus.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 8:39 (DonOscar).
7 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
DonOscar kaže...

Kod tih "gamerskih" stolaca do 1000kn pa cak i do 1500kn ocekujte raspad umjetne koze u relativno kratkom roku. Ne stavljaju oni nista bolju umjetnu kozu nego ovi na uredske stolice od 500-800kn, a tko god je imao takav uredski stolac zna o cemu pricam... Cijenu im jedino napuhava "dizajn" za koji su ljudi voljni izdvojiti vise novaca (sto se dobro vidi iz ove teme). Za te novce je sigurnije ici na nekakav stolac koji ima tkaninu ili mrezasti naslon, nesto tipa popularni Markus.

 
https://edigital.hr/gamer-stolica/trust-gxt-706-rona-gamer-stolica-crvena-p680435

Ova ne izgleda loše, ako se želi izbjeći naslon od umjetne kože. A i moram priznat da mi izgleda udobnije od Markusa. 
Samo mi ide malo preko budžeta i prodaje je edigital, a vidim da ih dosta ljudi izbjegava u širokom luku. Barem na ovom forumu. 
A ne znam, ima vremena, još ću googlat par dana pa se javim ako budem u nedoumici. Hvala na odg.

4 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Da, ovo bi trebalo biti puno izdrzljivije, cak i sjediste ima sam ove bocne dijelove od umjetne koze, a po sredini je tkanina. ED je problematican u smislu da postoji velika mogucnost da ces se nacekati ukoliko dode do reklamacije.

9 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ako možda netko zna od vas koji ste nedavno kupovali sa secretlab.eu ili ste pratili dali su trenutne cijene kao i dosad ili su nešto rezali (kao i na slici dolje)povodm Black Friday-a...mislim službeno je idućeg petka 28-og pravi BF ali ne želim izvisit na kraju ako već jesu?!

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

https://www.mall.hr/gaming-stolice/uvi-chair-gamerski-stolac-storm-plava

 

Je li ovo realna cijena ili je stvarno sniženje  od 50%. Bojim se tih umjetnih sniženja, a željela bih si uzeti neku pristojnu stolicu koja je stvarno na sniženju. Ak se neko kuži dajte neku preporuku !

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
ZGamer kaže...

Ako možda netko zna od vas koji ste nedavno kupovali sa secretlab.eu ili ste pratili dali su trenutne cijene kao i dosad ili su nešto rezali (kao i na slici dolje)povodm Black Friday-a...mislim službeno je idućeg petka 28-og pravi BF ali ne želim izvisit na kraju ako već jesu?!

 

 

 To ti je standardna cijena, ova prekrizena je bila za proslu stariju seriju.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Hvala,onda čekam.

9 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Izgleda da su popusti minimalni s obzirom na potražnju,ali eto nisu morali pa su dali. Ja nekidan naručio,sutra je dostava.Ide im to u valovima,kako ekipa naručuje,vidim da je DX dao 100€ dolje na neke modele,ali za 70€ razlike u cijeni mislim da je Titan ipak bolji buy.

 

Edit:pardon na sve napa leather modele je još 75€ popust 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 13:54 (ZGamer).
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Osobno imam i DXRacericu (Racing Pro) i Secretlab Omega 2020, i mislim da sam sve u svemu zadovoljniji s racericom, iako su kod Omege puno bolji (meksi, udobniji) rukohvati, al sve ostalo je bolje na racerici.

 

za ovu black friday cijenu od 259 EUR mislim da nema boljeg buya od Racing Pro, ili King serija za 299 EUR sto je jos veci popust.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ma štima,kažem Titan pu leather ili king od dx-a na 15 eura razlike sa dostavom,mislim da je no brainer za mene iako osobno nisam išao na kožu.

9 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav kupio bih gaming stolicu i u vidu imam ove stolice : UVI Styler Green , GAMBORG , GAMDIAS ACHILLES E2 L BR i Canyon CND SGCH4 . Bitno mi je da je stolica udobna i da se može dosta podesiti prema dole , unaprijed hvala na pomoći .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Zanimljiva mi je i WHITE SHARK gaming stolica RED DEVIL .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
8 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima li netko iskustva s ovom ergonomskom stolicom? Trnutno je 180e, koliko bi ispala s poštarinom u hr?

 

https://www.amazon.de/dp/B003L5BZDW/ref=sr_1_5?keywords=topstar+open+art&qid=1575023892&smid=A3JWKAKR8XB7XF&sr=8-5

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

289,91€ sa hr pdvom i poštarinom

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 14:10 (roby27).
4 godine
odjavljen
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kupio IKEA JÄRVFJÄLLET, upravo je sastavio. Nažalost nije ono što sam očekivao. Imam Markusa i ova stolica je dosta manja, rekao bih da je napravljena za žensku osobu. Markus baš ima komoda za sjediti a ova je ugrubo barem 30% manja. To se ne vidi baš na slikama pa vi krupniji ljudi oprez, za nas je Markus.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice