Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 705.431
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

U linksu imate popuste povodom 20 godina linksa . https://www.links.hr/hr/gaming-stolice-i-stolovi-16#/specFilters=1000001m!#-!8937 . Koji stolicu bi ste mi preporučili od ovih što su na popustu ? 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
3 godine
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ikea, gamerske stolice, rekao bi nekakve kopije markusa, nesumnjam da su mnogo kvalitetnije nego oni plasticni jeftikaneri po ostalim trgovinama.
1100 veca crna, 800 manja siva.
8 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Morbida - gamdias achilies.......
Children Shouldnt Play with Dead Things
16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jel valjaju sto te Gamdias stolice???

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
8 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Meni odlicna....
Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Uzeo sam Markus u Nedjelju.
Galaxy S10e
9 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
ivanm75 kaže...
Uzeo sam Markus u Nedjelju.

 

pa daj neke dojmove brate

16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam u općoj potrazi

Cilj:

-stolica za nižu osobu (170cm) sitne građe, 

-cijena oko 1000 kn

-da naslon za ruke nije previše naprijed jer onda ne mogu "pod stol" sa stolicom.

 

Umjetnički dojam mi nije bitan. Nisam niti fan kože. Obična tkanina će biti ok.

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Zna li netko di kupit u nas ove zamjene za kotače???

 

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Pa okej je.. imao sam neku drugu iz ikee ali stariji tip koju sam donio s posla. Ova je bolja, fino drzi i ima dobre naslone. Ne sjedim ciji dan na njoj. Za sada super za ono sto mi treba.
Galaxy S10e
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ima u pevecu. Ja stavio neki dan. Al uzeo zadnjih 5 komada. Treba vidjeti bauhaus.

Galaxy S10e
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
A gdje si nasao ove sa slike, izgledaju dosta profinjenije od mojih. Doduse te iz peveca su bile 8 kn komad.
Galaxy S10e
8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Američki Amazon....11 $ ali je dostava 60 $.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Aha a link? Ili kaj da upisem u trazilicu?
Galaxy S10e
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

da, to su 11mm, stolice iz Ikee imaju 10mm bolcne..

 

ove su 11mm, nisu neki dizajn al služe svrsi valjda..

 

https://www.salon-stolica.hr/plasticne-noge-ct-06

Galaxy S10e
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2021 15:01 (ivanm75).
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Postoji li "Markus" za niže osobe? Te ukoliko isto ne postoji što mislite o jednostavnoj uredskoj stolici https://topchair.hr/proizvod/1540-asyn/ ?
Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 10:04 (Korny1603987).
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

ne znam zakaj su ove tak skupe, ja sam se ovakvog tipa stolica nagledao za 500-600 kuna. Moram se samo sjetit gdje točno

 

evo gledam sad na mall hru i imaš takvih stolica po 500-700kn

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 15:17 (Del_Boy97).
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

i ovdje ima jeftinijih stolica. Radi se o različitim modelima. Ali uzmi u obzir da ove stolice imaju mnogo veću kvalitetu od istih tih uredskih po 200 kuna. Na sličnoj sjedim na radnom mjestu. Ugodna, stabilna, može se štimati visina, nagib leđa, ali i nagib cijele stolice (ima 3 ručke). Upiši na topchair.hr u search "asyn" i vidjeti ćeš da ima razlike, a ovdje se također može i birati vrsta materijala, boje, i rukohvati što utječe na konačnu cijenu.

 

Stolica izgleda ružno i tipično za jugo firmu 80ih, ali je udobna do bola (pun intendend) .

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 16:31 (Korny1603987).
12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ekipa ako netko trazi stolicu pogledajte si ovo. Takoder ima i dost slicna verzija u crvenoj boji, a vidio sam model i Back in Black. Ja sam osobno narucio ovu prvu sto sam linkao. Po specifikacijama (nosivost, PU koza, rukohvati) nema neke prevelike razlike izmedu ''imena'' tipa Secretlab i slicnih, a za tu cijenu je po meni isplativo. O firmi koliko sam pronasao nalaze se u Sloveniji. Naspram Jyska i ostalih slicnih gluposti je neusporedivo kvalitetnija po meni. Znam da je neusporedivo sa pravim radnim stolicama tipa Herman Miller, ali tko ima u Hrv za stolicu od 3,4 k eura.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 19:02 (monsieur).
16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima netko iskustva sa ovom stolicom? Ili da uzmem Herman Miller?

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav, preporuka uredske/gaming stolice za svakodnevno korištenje? Koje dućane uopće gledati? Visok sam 175 ali imam 90 kg, i pošto većinu vremena radim od doma, dosta vremena ću sjediti na njoj, pa mi je bitno da je udobna ali i kvalitetna, tj. da mi se ne raspadne za godinu dana. Hvala.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
hrčak kaže...

Pozdrav, preporuka uredske/gaming stolice za svakodnevno korištenje? Koje dućane uopće gledati? Visok sam 175 ali imam 90 kg, i pošto većinu vremena radim od doma, dosta vremena ću sjediti na njoj, pa mi je bitno da je udobna ali i kvalitetna, tj. da mi se ne raspadne za godinu dana. Hvala.

 Defaultni odgovor:

IKEA Markus

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Markus je za visoke ljude pa nije standardni odgovor.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Korny1603987 kaže...

Markus je za visoke ljude pa nije standardni odgovor.

 Na Markusu mi u uredu sjede cure od 160 i nešto cm do dečki od 2m, po 8 sati na dan već godinama.

Još se nitko nije požalio na Markusa, ali se jesu na one kožne uredske stolice

Minus Markusu se fiksni nasloni za ruke što je meni bio deal breaker da ga uzmem za doma.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
CyberDemonVZ kaže...
Korny1603987 kaže...

Markus je za visoke ljude pa nije standardni odgovor.

 Na Markusu mi u uredu sjede cure od 160 i nešto cm do dečki od 2m, po 8 sati na dan već godinama.

Još se nitko nije požalio na Markusa, ali se jesu na one kožne uredske stolice

Minus Markusu se fiksni nasloni za ruke što je meni bio deal breaker da ga uzmem za doma.

 Pusti brate, Markus nije za niže od 180 barem. Mogu ljudi sjediti na bilo čemu, ali nije to to. Ovo ja trkeljam iz osobnog iskustva jer sam uzeo po defaultu pa se zajebo

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
zdgrunf kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Korny1603987 kaže...

Markus je za visoke ljude pa nije standardni odgovor.

 Na Markusu mi u uredu sjede cure od 160 i nešto cm do dečki od 2m, po 8 sati na dan već godinama.

Još se nitko nije požalio na Markusa, ali se jesu na one kožne uredske stolice

Minus Markusu se fiksni nasloni za ruke što je meni bio deal breaker da ga uzmem za doma.

 Pusti brate, Markus nije za niže od 180 barem. Mogu ljudi sjediti na bilo čemu, ali nije to to. Ovo ja trkeljam iz osobnog iskustva jer sam uzeo po defaultu pa se zajebo

 Thanks! Onda povlačim što sam reko.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ekipa sto bi ste prije izabrali? Link ili link. Prva mi se cini daleko kvalitetnija i u rangu sa Secretlab, a opet me strah da nije prevelika.

9 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Nakon ni godine dana pjena na kožnom marcusu ulegla, je li to normalno?, 80 kg.

Ljudi kažu da su godinama zadovoljni sa tim stolicama ali meni je ovo slab rezultat.

12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ekipa evo mali update vezano na Uvi WESLAV. Stvarno sam sve zive moguce stolice proucio po pitanju dimenzija i ovo mi se cinilo nekako najbolji odabir po pitanju cijene/dimenzija. Visok sam 180 i 105 kg, ali evo nakon jednog dana testiranja meni je sjedeci dio stolice jednostavno preuzak i bode sa strane tako da nazalost ide povrat. Jedina koja bi meni odgovarala nakon ovoga je Titan XL, ali cijena je jednostavno meni osobno prevelika.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice