Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 706.020
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ako se mozes/zelis protegnuti malo vise...

 

https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-gamdias-achilles-e2-l-br-2d-crno-crvena-430600072

 

preporuka, odlicna nosivost, udobna (nakon pocetnog privikavanja na skoljkastu izvedbu), kvalitet (po meni) vrh, i dalje kao nova.....

 

Velika (visoka) stolica, odlican i visok naslon, ja sam 186, i jos mi iznad glave ostane 15-tak cm "naslona".....

 

Zamjerke? Naslon za ruke nije podesiv po visini.....

 

https://www.gamdias.com/furniture/index.php/en/home-7/achilles-e2

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 21:40 (Damir22).
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jooj huawei i touch, ocu stisnut zadnju stranicu i registrira mi TD na kolegin post 😶😶😶😶

 

Meni je zena kupila za poklon fotelju koja mi sluzi za gejmanje i narucili smo sa Amazona stalak za mis koji se pricvrsti na desni rukohvat. Odlicna stvarcica.... 

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
rocko9 kaže...

Nije, ta stolica ti je u hgspot 599kn.

 

U KTC-u još jeftinija:

 

http://katalozi.net/ktc-katalog/ktc-katalog-sve-u-pola-cijene-26-8

 

489,99 

12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Upravo ugledao ovo na Youtubeu. Mislim da je to netko s foruma:

 

Friendly fire master seat: first Croatian gamin chair (made in China)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 21:35 (CyberDemonVZ).
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Taj ff i hyperx chair brijem da rade u istoj tvornici i identicne su secret labu..bar se meni tak cini

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Vrijedi li ovo tih para? Trazim uredsku/gaming stolicu za doma, za nekih cca 1000 kuna.. I vidio sam da vecina preporuca Markusa, ali mi nekako nije to taj stil, volio bih nesto slicno ovome sa slike, ako ima netko mozda bolji prijedlog, nek linka..

 

inace 190cm, 100-105kg(ovisno o godisnjem dobu haha), volio bih da mogu dok sjedim i glavu nasloniti i preferirao bih podesive naslonjace za ruku(sto udobnije moguce)

je li ipak Markus najbolje za tu cifru i koliko bi se trebalo protegnuti za nesto bolje slicno ovome gore?

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 21:41 (Pezer).
7 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Pezer kaže...

Vrijedi li ovo tih para? Trazim uredsku/gaming stolicu za doma, za nekih cca 1000 kuna.. I vidio sam da vecina preporuca Markusa, ali mi nekako nije to taj stil, volio bih nesto slicno ovome sa slike, ako ima netko mozda bolji prijedlog, nek linka..

 

inace 190cm, 100-105kg(ovisno o godisnjem dobu haha), volio bih da mogu dok sjedim i glavu nasloniti i preferirao bih podesive naslonjace za ruku(sto udobnije moguce)

je li ipak Markus najbolje za tu cifru i koliko bi se trebalo protegnuti za nesto bolje slicno ovome gore?

 

Budući da sam iste posture kao i ti haha, onda ti mogu biti mjerodavan. 

Markus koristim na poslu i za te novce je vrhunska stolica. Veliki plus je za konstrukciju koja je stvarno čvrsta, nema škripanja i prozračna je. Da ne zaboravim reći da imas naslon za glavu i lumbalni dio kralježnice (ne mogu se podešavati, no što je tu je). Najbolja uredska stolica za te novce.

Kod kuće osobno koristim GAMDIAS ACHILLES E2 L B i izuzetno sam zadovoljan. Napravljena je od eko kože? pa ćes se više znojiti na njoj kada je toplije, ali ej udobna, čvrsta (stolica može podnijeti 200 kila, a čelično postolje gdje su kotačići 2 tone). Tu imas jastuk za glavu i kralježnicu koji sam možeš podešavati ili uklanjati.

Montiranje Markus-a puno lakše. GAMDIAS ima neke vijke za gornji naslon koji su malo bili nezgrapni pa sam na tome izgubio pola sata.

Sve u svemu, niti s jednim izborom nećeš pogriješiti,  a sve ti se svodi na to želiš li neutralnu uredsku stolicu ili pak gaming linije.

 

I want to believe
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Moram priznati da mi ovako po izgledu ova Gamdias izgleda privlacnije..
Koja tebi konkretno odgovara vise Markus ili Gamdias, da jednu moras ostaviti, koja bi to bila? :D
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Markus kad je na akciji je stvarno isplativ. Ostavlja dojam ko da će preživjeti bez problema dugi niz godina.

Nažalost ići će na njuškalo uskoro jer mi jednostavno previše fale podesivi nasloni za ruke. Ali kome to nije bitan detalj, odličan izbor.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Meni osobno više odgovara Gamdias jer je na dulje staze (tu mislim pod duže sjedenje i ergonomiju) puno udobnija, a i neke stvari poput naslona za ruke su jednostavno bolje.

Iako, ako je Markus na akciji po 600 kuna, bez premišljanja bih ga uzeo. 

I want to believe
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Da, ali sad je razlika 100-200 kuna, ali bitnija mi je ergonomija i duze sjedenje nego ustediti par stotina kuna..
Otic cu do Linksa i vidjet mogu li isprobati malo ti Gamdias, ali mislim da bi ju mogao uzeti..

Hvala na preporuci
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

"Vrijedi li ovo tih para? Trazim uredsku/gaming stolicu za doma, za nekih cca 1000 kuna.. I vidio sam da vecina preporuca Markusa, ali mi nekako nije to taj stil, volio bih nesto slicno ovome sa slike, ako ima netko mozda bolji prijedlog, nek linka..

 

inace 190cm, 100-105kg(ovisno o godisnjem dobu haha), volio bih da mogu dok sjedim i glavu nasloniti i preferirao bih podesive naslonjace za ruku(sto udobnije moguce)

je li ipak Markus najbolje za tu cifru i koliko bi se trebalo protegnuti za nesto bolje slicno ovome gore?"

 

 

 

Imao sam nekoliko sličnih u uredu ovakvih...na prvu udobna, al nije to komfort za dugotrajno sjedenje po meni...nemogućnost podešavanja za lumbalno i naslona, ljeti znojenje na max, itd...po meni Markus se čini puno bolja, iako je nikad nisam imao...

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2020 8:18 (Electroroll).
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
CyberDemonVZ kaže...

Upravo ugledao ovo na Youtubeu. Mislim da je to netko s foruma:

 

Friendly fire master seat: first Croatian gamin chair (made in China)

 

Da, zapela i meni za oko...inače žudim za secret labom, za koji naravno nemam novaca 

10 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Da li mi netko može pomoći, tražim stolicu za ženu 162 cm/70 kg i zanima me da li netko zna da li je ova dobra ili ima kakva bolja do negdje 1500kn maks?

 

https://jysk.hr/radna-soba/uredske-stolice/gaming-stolice/gaming-stolica-nibe-crna-crvena

14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ali meni ni Markus ne izgleda kao komfort za dugotrajno sjedenje, a upravo sam iskesirao za laptop,monitor, SSD itd skoro 10k kuna, dati za stolicu jos 2-3k mi je nekako previse..

Otic cu u links probat ovu gamdias sto je kolega spomenio, nekako mi ove glomaznije kozne djeluju udobnije za duze vremena od markusa, markus mi je okej za ured, 7-8h uz koju pauzu i to je to
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Pezer kaže...
Ali meni ni Markus ne izgleda kao komfort za dugotrajno sjedenje, a upravo sam iskesirao za laptop,monitor, SSD itd skoro 10k kuna, dati za stolicu jos 2-3k mi je nekako previse..

Otic cu u links probat ovu gamdias sto je kolega spomenio, nekako mi ove glomaznije kozne djeluju udobnije za duze vremena od markusa, markus mi je okej za ured, 7-8h uz koju pauzu i to je to

 

Kažem opet, ne znam za Markus, al čitao sam na nekoliko foruma, i jednostavno svi je spominju kao best buy u tom rangu...

 

Glomaznije kože ništa ne znače, ako je ispod njih šit, ako je konstrukcija loša, itd...i btw, koliko bi ti sjedio u njoj, 12-14h dnevno? 

 

Gamdias stolice vani isto nemaju neki high value/opinion od strane korisnika...jednom sam pročitao i to je ustvari vjerojatno 90 postotna istina:

 

sve te ''gaming'' stolice u rangu 500-1500 kn kao da su iz iste tvornice u Kini, jeftina koža, mehanizmi i plastika, samo im malo promijene dizajn i eto dobre stolice za ''samo'' 1000 kn...

 

Baš zbog toga, radije vjerujem iskustvim korisnika i Šveđanima, radije nego Knezima.

 

I nisu bez razlog DXRacing, Secret Lab, Noble chairs skupe toliko koliko jesu...to šta mi nemamo novca za njih, to je već drugi par opanaka :D

14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
To da, a ne bi sjedio cesto toliko, ali bilo bi dana, jer se sad i radi od kuce nesto, a onda je tu i casual gaming i to sve izadje i na 12h sjedenja nekad, ali da Markus mi je i dalje opcija, morat cu je otic isprobat
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Zna li netko možda razliku između F08 i F01 serije od DX Racera? Ako je razlika samo u materijalu, je li moguće da je ova tkanina lošiji materijal nego PU koža? U secretlabu je obrnuto, njihova tkanina je skuplja od kože...

 

U hrvatskoj u Moon.hr ima samo F08, koja je cca 200 kn skuplja nego ako se direktno naručuje preko webshopa od DX Racera, ali na webshopu ima i F01 serija, koja košta cca 2000 kn, tj 400 kn jeftinije nego ova F08 u Hrvatskoj?

 

 

https://www.dxracer-europe.com/en/formula-series/formula-f08-n

 

https://www.moon.hr/product-category/dxracer/formula-serija/

 

https://www.dxracer-europe.com/en/formula-series/formula-f01-n

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 7:20 (Electroroll).
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
/
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 18:18 (Pezer).
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Electroroll kaže...

Zna li netko možda razliku između F08 i F01 serije od DX Racera? Ako je razlika samo u materijalu, je li moguće da je ova tkanina lošiji materijal nego PU koža? U secretlabu je obrnuto, njihova tkanina je skuplja od kože...

 

U hrvatskoj u Moon.hr ima samo F08, koja je cca 200 kn skuplja nego ako se direktno naručuje preko webshopa od DX Racera, ali na webshopu ima i F01 serija, koja košta cca 2000 kn, tj 400 kn jeftinije nego ova F08 u Hrvatskoj?

 

 

https://www.dxracer-europe.com/en/formula-series/formula-f08-n

 

https://www.moon.hr/product-category/dxracer/formula-serija/

 

https://www.dxracer-europe.com/en/formula-series/formula-f01-n

Prema specifikacijama razlika je i u materijalu baze stolice. Ova F08 bi trebala biti više premium izrade.

 

Secret Lab ima kao neku svoju posebnu tkaninu, ali to ne znači automatski da ova na DX raceru nije dobra. Osobno ću sigurno uzeti s tkaninom pa čak i da je u globalu taj materijal lošiji, ako se uopće može objektivno procjeniti. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Za 2000 kn ima da masira, hladi i grije po potrebi 

14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ja sam nakon jos dodatnih reviewa odlucio ipak na Markusa, sad je jedina dilema koža ili tkanina? Ne znam sta je dugotrajnije, koza bi trebala bit, ako je to prava koza, ali se vise i znoji sjedeci, pretpostavljam da su obje jednako udobne
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 7:36 (Pezer).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Electroroll kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Upravo ugledao ovo na Youtubeu. Mislim da je to netko s foruma:

 

Friendly fire master seat: first Croatian gamin chair (made in China)

 

Da, zapela i meni za oko...inače žudim za secret labom, za koji naravno nemam novaca 

 Nakon godinu i 2 mjeseca na SL titanu, odusevljen sam, materijali kvalitetni, sve sljaka ko i prvog dana. Vrijedi para.

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Koliko si platio?

Čekam Black Friday jer ova standard cijena mi je ipak malo teže probavljiva.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ma ja sam uzeo tkaninu bas zbog ovih vrucina i svega i nisam pozalio. Sad preko ljeta mi je bila fantasticna.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Hexfire kaže...
Koliko si platio?

Čekam Black Friday jer ova standard cijena mi je ipak malo teže probavljiva.

 

Ja sam poslao direktno upit DX Racer teamu o mogućim popoustima, isto su mi rekli "black friday i christmas time probably"...

 

Što se tiče secret laba, sjećam se da je prošlo godine bio popust 30-40 eura, ispravite me ako se varam...

14 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

mislim da su i secretlab i dx prošle godine imali iste popuste, oko 30%.

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Nadam se da tako negdje i bude. Samo 30 eura kao što kaže kolega mi baš i nije nešto.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Hexfire kaže...
Koliko si platio?

Čekam Black Friday jer ova standard cijena mi je ipak malo teže probavljiva.

 Ispalo me oko 3000kn, skupa da.

9 godina
online
Stolica / Fotelja za računalo?

ljudi trebam preporuku za stolicu za računalo/radni stol. Estetika me ne zanima, isključivo funkcionalnost. Dakle o čemu se radi, kupio sam prije 5-6 godina u emmezeti klasičnu stolicu za oko 900 kn, nakon nekoliko mjeseci mi je prestala funkcionirat hidraulika, dakle kad podignem stolicu maksimalno ona se nakon minute krene spuštati. Kao ona scena sa bivšim ministrom Šukerom na TVu. Prije godinu dana se preselio i kupio novu stolicu, istu takvu, identičnu, ovog puta u BiH, platio ju 100 maraka (400 kn) i isto mi je funkcionirala, nakon nekoliko mjeseci prestala hidraulika.

 

Znači volio bi nešto što će funkcionirat duže vrijeme bez problema uz nekoliko sati sjedenja na njoj. Vjerojatno je sad i problem moja kilaža, imam skoro 110 kg, šta bi mogao kupiti al da me baš ne ožene ?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice