Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 701.427
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
odjavljen
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ako pod stolica za gaming podrazumjevaš kričave bojke i agresivni dizajn u cajka stilu onda gledaj bilo što a prefiksom gaming, za 1000 kn je sve jednako nekvalitetno. A ako tražiš kvalitetu i trajnost i imaš 1000 kn na raspolaganju jedini logičan izbor ti je Ikea Markus.

https://www.ikea.com/hr/hr/p/markus-uredska-stolica-robust-glose-crna-40103100/

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 10:55 (VladimirLem).
7 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav ljudi, gledam komentare pa zanima, Markus iz Ikee ili neka gamerska iz linksa(ili nesto slicno) ?
potrošio bi oko 1000 kuna, eventualno nešto više ako se baš isplati. 

Visok sam malo ispod 190, pa mi je bitno za leđa i glavu da se mogu normalno naslonit, te također da ona pjena na kojoj sjedis nije neudobna, da bne propadne brzo.

Bio bih zahvalan na nekom savjetu

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ja bi osobno Markusa, tražim već neko vrijeme povoljnu stolicu i nema ništa u tom rangu osim Markusa.

Od sutra je 700kn na tjednoj akciji, nažalost samo crna kožna verzija.
Ciljao sam sivu platnenu, ali akcija je akcija
robimarko@gmail.com
3 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
MadDogMattis kaže...

Pozdrav ljudi, gledam komentare pa zanima, Markus iz Ikee ili neka gamerska iz linksa(ili nesto slicno) ?
potrošio bi oko 1000 kuna, eventualno nešto više ako se baš isplati. 

Visok sam malo ispod 190, pa mi je bitno za leđa i glavu da se mogu normalno naslonit, te također da ona pjena na kojoj sjedis nije neudobna, da bne propadne brzo.

Bio bih zahvalan na nekom savjetu

 Markus za te novce definitivno nudi najvecu kvalitetu, ali to je zapravo svesto nudi. Ergonomija mu je 0 tj ako ti naslon, lumbalna potpora ili nasloni za ruke ne pasu za visinu tijela mozes se fuckat, sjediste je meh, a pored toga zna imati problema sa "inovativnim" kocnicama na kotacima. Prije kupovine ga svakako treba isprobati jer badava mu kvaliteta, ako ti dimenzije ne odgovaraju.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Mozda je 190 previsoko za markus ako se zeli nasloniti glava.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Nije previsoko, ali naravno, treba isprobati prije kupnje.



Nasloni za ruke su daleko najveći minus Markusa. Pretvrdi su za moj ukus, te se ne mogu prilagoditi po visini. Pošto svog 90% koristim za ps4 ispred tv-a nizina mi ne predstavlja problem, ali da sam kupovao stolac isključivo za korištenje pc-a ne bih ga kupio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
odjavljen
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ne? Ja sam oko 172 i kad sjednem uspravno i naslonim se mi je taman vrh glave na vrhu naslona.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam skoro 190 i meni je taman jer mi nikad nije u skroz uspravnom položaju. U krajnjem slučaju staviš neki mali jastuk pod glavu. 

 

Ali velim, treba isprobati prije kupnje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
odjavljen
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
To svakako 👍
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Hexfire kaže...

Ja sam skoro 190 i meni je taman jer mi nikad nije u skroz uspravnom položaju. U krajnjem slučaju staviš neki mali jastuk pod glavu. 

 

Ali velim, treba isprobati prije kupnje.

 sumnjam da cu isprobat jer nemam Ikeu u blizini, izgleda da cu je morat kupiti na na povjerenje sa foruma haha

Vidim da je svi hvale ovdje a da one gamerske nazivaju kineskim smećem, pa valjda ima nešto u tome

Evo, valja li ovakvo nesto: https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-uvi-chair-styler-green-crno-zelena-160200001

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 20:13 (MadDogMattis).
8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ne toliko direktni odgovor na gornje pitanje, vec cisto kao rezime skoro godine dana koristenja Gamdias Achilies stolice....

 

Kvalitet materijala odlican, usprkos svakodnevnom visesatnom sjedenju (min 8 sati svaki dan), stolica izgleda kao nova, nema degradacije materijala, ni spuzvi, nista ne skripi, ne cvili, niti jedan vijak nije popustio..... za sada prezadovoljan.

 

Kome ne smeta skoljkasti oblik, koji ipak zahtjeva malo navikavanja, i sama velicina i tezina ove stolice, svakako preporuka. Ako joj bas nesto moram zamjeriti, nema podesavanje naslona za ruku, ali to je feature koji mi ionako ne treba, pa i ne smatram nedostatkom....

Children Shouldnt Play with Dead Things
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Markus idući tjedan u tjednoj ponudi ako netko razmišlja (glosse crna za 800kn, sivu za sad ne vidim, ali provjerite). Ja uzeo prije 3.5 mjeseca sivu za (mislim) 700, prezadovoljan za sad. U tom cjenovnom rangu mislim da nema konkurenciju.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
7 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Damir22 kaže...

Ne toliko direktni odgovor na gornje pitanje, vec cisto kao rezime skoro godine dana koristenja Gamdias Achilies stolice....

 

Kvalitet materijala odlican, usprkos svakodnevnom visesatnom sjedenju (min 8 sati svaki dan), stolica izgleda kao nova, nema degradacije materijala, ni spuzvi, nista ne skripi, ne cvili, niti jedan vijak nije popustio..... za sada prezadovoljan.

 

Kome ne smeta skoljkasti oblik, koji ipak zahtjeva malo navikavanja, i sama velicina i tezina ove stolice, svakako preporuka. Ako joj bas nesto moram zamjeriti, nema podesavanje naslona za ruku, ali to je feature koji mi ionako ne treba, pa i ne smatram nedostatkom....

To je ova tu ?

https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-gamdias-achilles-e2-l-b-2d-crna-430600071

Koliko si visok ?

13 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?
Do not go gentle into that good night, Old age should burn and rave at close of day; Rage, rage against the dying of the light..
12 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

 za te pare mozes dobiti vec kvalitetan stolac, Secretlab ili DXRacer, neusporedivo bolje od ovih jeftilen smeca iz linksa

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Neusporedivo bolji jesu, ali ne znam gdje ćeš ih naći za 2000 kn. Idu od 2700 na više
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Moj srdačan savjet.
Godinu dana se još strpi ako treba da si skupiš novac i uloži prvenstveno u Secretlab, a onda DXRacera, noblechair ili eSharkove perjanice koje nemojte zanemariti.

 

Vjeruj mi, isplati se.

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
8 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
MadDogMattis kaže...

 cca 190, 90+ kila....

 

da, ta, samo je moja u crno bijeloj varijanti....

 

Ima li bolje? Naravno... Treba li meni bolje? Svakako ne.... 

Children Shouldnt Play with Dead Things
8 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Minneyar kaže...
.... neusporedivo bolje od ovih jeftilen smeca iz linksa

 Na cemu baziras da su "jeftilen smece"? 

Children Shouldnt Play with Dead Things
13 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kupio sam nekoliko dana star,Secret lab Titan Softweave za 1700kn.

 

Stolica je vrhunska,podešavanje,kvaliteta izrade.

 

Kasnije postam slike..

Do not go gentle into that good night, Old age should burn and rave at close of day; Rage, rage against the dying of the light..
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Odlična cijena. Sa njuškala?

Taj model je i u mom dugoročnom planu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Titan za 1700kn? Gdje i kako??

Edit: Aha, vidim "nekoliko dana star". Njuškalo ili ebay?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2020 8:33 (CyberDemonVZ).
13 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?
Do not go gentle into that good night, Old age should burn and rave at close of day; Rage, rage against the dying of the light..
12 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Kresaux kaže...
Neusporedivo bolji jesu, ali ne znam gdje ćeš ih naći za 2000 kn. Idu od 2700 na više

 Osnovni modeli DXRacer Formula su oko 1900-2000 sa sluzbene stranice. I jos budu i akcije ponekad pa ide to jos nize, na black friday uvijek bude 25% pravog snizenja

Damir22 kaže...
Minneyar kaže...
.... neusporedivo bolje od ovih jeftilen smeca iz linksa

 Na cemu baziras da su "jeftilen smece"? 

 Na vise iskustava prijatelja i poznanika koji kupuju nove takve stolce svake godine maltene, a ja evo sjedim na DXRacer vec skoro 5 god i dalje je besprijekorna kao prvog dana :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jasno.

 

Neznam na cemu i gdje cu sjediti za 4 godine, no evo, nakon prve godine koristenja, intenzivnog, ova gamdias stolica je u savrsenom stanju, nadam se da ce tako i ostati..... 

Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
online
Stolica / Fotelja za računalo?

BTW ako se netko odluci za Secretlab, javite mi se za kod za 20 eura popusta.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
14 godina
odjavljen
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

 Bokte ovo izgleda kao teško plastično smeće... Nije mi jasno zašto ljudi to uopće razmatraju, i još 500 kn skuplje od markusa...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

pa koliko vidim markusa nema u zg?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice