Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 703.006
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Bump

Što nitko ne koristi uredske stolice od cca 1500kn?

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
axos kaže...

Bump

Što nitko ne koristi uredske stolice od cca 1500kn?

 Ne, radije za to kupimo grafičku i igramo Fallout 4 na kuhinjskom stolcu 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
lllnuclearlll kaže...
axos kaže...

Bump

Što nitko ne koristi uredske stolice od cca 1500kn?

 Ne, radije za to kupimo grafičku i igramo Fallout 4 na kuhinjskom stolcu 

 LOL. Imam i ja neki jadni stolic i neku razvaljenu sidalicu ali me od nje sve pocelo bolit.

EDIT: I da kupio sam grafičku da bi vrtio fallout. Ovih dana krećem. Nadam se da je dobra kao i drugi dio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 14:12 (axos).
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Vidim svi kupujete ove-one skupe stolice dok je meni ova trenutno nes najudobnije sto sam probao......(vidi sliku).

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2015 14:29 (lmutak).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
lmutak kaže...

Vidim svi kupujete ove-one skupe stolice dok je meni ova trenutno nes najudobnije sto sam probao......(vidi sliku).

 Koju sliku? I zašto dupli post?

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
axos kaže...
lmutak kaže...

Vidim svi kupujete ove-one skupe stolice dok je meni ova trenutno nes najudobnije sto sam probao......(vidi sliku).

 Koju sliku? I zašto dupli post?

 Neki problemi sa forumom,evo slika.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

koliko uopce kostaju one gejmerske stolice sta ekipa ima na twitch strimovima?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Igor Volkin kaže...

koliko uopce kostaju one gejmerske stolice sta ekipa ima na twitch strimovima?

 2000-3000kn. Baš mi je jedna takva jučer stigla pa bi mogao ovih dana napisati review ako bude zainteresiranih

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2015 10:24 (axos).
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Uzeo sam ovu stolicu u Jysku: http://jysk.hr/radna-soba/uredske-stolice/plus/uredska-stolica-skodsborg-crna-0

 

Ali kako gledam po netu da svi pišu da je loša i da se brzo raspada, a imam mogućnost povrata robe uz povrat novca, gledam da ju vratim i uzmem nešto ovakvo: http://www.emmezeta.hr/namjestaj/ured/uredske-stolice/34135/capo-uredska-fotelja/#pr_deklaracija-content

 

Da li mislite da dodjem na isto ili je mozda ova druga kvalitetnija?

 

Stolicu bi koristili roditelji par sati dnevno, nije za ured..

13 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/vertagear-sl-2000-recenzija/234645.aspx

Evo recenzija Vertageara koji mi je stigao nedavno

15 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Molim pomoc ako tko zna nesto bolje od ovoga za istu ili manju cijenu.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Jel netko upoznat sa ovom tvrtkom koja uvozi DXRacer stolice 

 

http://www.njuskalo.hr/stolovi-stolice/dxracer-stolice-oprema-oglas-17930285

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ne znam za njih no ako ćeš kupovati obavezno usporedi kakvo je stanje u Lesnini, iako pretjeruju s cijenama često frknu okej popust na određene modele (svoju sam na akciji platila skoro 800 kn jeftinije).

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ukulele kaže...

Ne znam za njih no ako ćeš kupovati obavezno usporedi kakvo je stanje u Lesnini, iako pretjeruju s cijenama često frknu okej popust na određene modele (svoju sam na akciji platila skoro 800 kn jeftinije).

 Pogledao sam i maju ovakvu za 2400 kuna, ali tamo je već stoljecima i testirana od stotine kupaca, a izgleda mi i ako neki stariji model.

 

https://lh3.googleusercontent.com/-lcsfX8_qA-8/VRsUDtTECuI/AAAAAAAAFzk/TsjTvd-0_ts/s720/IMG_3454.JPG

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ma posvuda su izložbeni stolci razdrmani, teško možeš ustanovit pravo stanje, no i tak se popust ne odnosi na njih, dobiješ ganc novu :)  Iako, ta sa slike je i nešto uži model koliko me sjećanje služi, osobno mi nije bila udobna.

 

Mislim da je moja iz drifting serije i skroz sam njome zadovoljna tak da preporučam ;)

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ukulele kaže...

Ma posvuda su izložbeni stolci razdrmani, teško možeš ustanovit pravo stanje, no i tak se popust ne odnosi na njih, dobiješ ganc novu :)  Iako, ta sa slike je i nešto uži model koliko me sjećanje služi, osobno mi nije bila udobna.

 

Mislim da je moja iz drifting serije i skroz sam njome zadovoljna tak da preporučam ;)

 Koliko kila imaš?

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 14:42 (axos).
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

LOL sad kužim da zvučim ko krmak.

 

60kg, al' samo volim da je komotno :)

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

ako narucujete dx racer onda iskljucivo njihov official eu shop.. postarina je ionako samo 14 eura s obzirom na paket od 30kg  http://www.dxracer-europe.com/

ljudi su imali problema s preprodavacima tipa need for seat koji se sad odijelio i krenuo kakti sa svojom maxnomic linijom i dxseat koji je prije bio dxracer.net  .. ubrali su paru i onda kad su krenule reklamacije oprali ruke i izbacili "svoju" verziju stolica..

 

tako da najbolje sa sluzbene stranice i mirni ste

 

 

 

Edit: ako imate 180cm i 80+ kila onda gledajte minimum iron te king seriju jer ovo ostalo je sve premalo i neudobnog za odrasliju/jacu musku osobu

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 20:09 (neznalica90).
9 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja očito spadam u kategoriju ljudi kao kolega tepitam. Pa da podijelim s vama svoju priču što se tiče mene i stolica.

 

Dakle kupio sam prije sedam godina (tamo negdje krajem 2008) u Konzumu stolicu za 150kn. Tako je, 150kn dobro čitate. Ne sjećam se koja marka, na njoj ništa ne piše a kutije odavno nema.

S vremenom se naravno podrapala mrežica, to se zašilo i bok.

Nikakvih drugih problema, niti su me leđa bolila niti ništa. S tim da ja imam preko 120kg. Ni sam ne vjerujem kako sam dobro prošao, godinama se već čudim kako je dobra.

Evo danas se konačno potrgao dio sa kotačem, otišao i metalni dio unutra, mogu ju bacit u smeće, odradila je svoje. Imam doma još jednu stolicu, sad sjedim na njoj par sati i već me leđa počinju boliti, koma.

Ja super zadovoljan, tražim dalje. Ako nađem šta slično, za slične novce, javit ću.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Sta se sekiras, stolica ti je PREMIUM.
👍👌
16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Samo jedan savjet.

 

Ne kupujte stolce u JYSKu.

 

Znači kupio stolac koji je bio 400 - 500kn na akciji (trenutno je 999kn). Mislim da sam čak dao preporuku na prošloj stranici teme. 

 

http://jysk.hr/radna-soba/uredske-stolice/plus/uredska-stolica-skodsborg-crna-0

 

Nakon mjesec dana pneumatika oslabila, stolac se počeo sam od sebe spuštati (popravljeno tako da sam stavio stolac u najviši položaj koji jedini i koristim i prošarafio vijak kroz pneumatiku (i uništio ju na taj način, ali pošto mi ne treba nebitno). Nakon 7 mjeseci pukla desna ručka na mjestima na kojima se drži vijcima za sjedište, popravio ručku metalnom pločicom.

 

Nakon 8 mjeseci pukla pločica ispod stolca koja ga drži i stolac je postao neupotrebljiv, ovo nažalost ne mogu popraviti i stolac ide na smetlište, odnosno u rezervne dijelove...

 

Ne mogu vjerovati da prodaju takvo smeće, a još manje mogu vjerovati da ga prodaju po toj cijeni.

 

Na stolcu sam sjedio možda 5 sati dnevno u prosjeku tijekom 8 mjeseci, koristio sam i nagib, ali ne pretjerano. Imam 90kg.

 

Sličan stolac iz SPARTAKa (budget trgovina koja je bila kod nas i propala prije 4-5 godina) koji sam platio 250kn je trajao skoro 6 godina, i nisu se raspali mehanički dijelovi kao kod ovog, nego se koža isfucala i izderala što nije ni čudo koliko sam ga koristio.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2016 13:02 (lllnuclearlll).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
lllnuclearlll kaže...

Samo jedan savjet.

 

Ne kupujte stolce u JYSKu.

 

Znači kupio stolac koji je bio 400 - 500kn na akciji (trenutno je 999kn). Mislim da sam čak dao preporuku na prošloj stranici teme. 

 

http://jysk.hr/radna-soba/uredske-stolice/plus/uredska-stolica-skodsborg-crna-0

 

Nakon mjesec dana pneumatika oslabila, stolac se počeo sam od sebe spuštati (popravljeno tako da sam stavio stolac u najviši položaj koji jedini i koristim i prošarafio vijak kroz pneumatiku (i uništio ju na taj način, ali pošto mi ne treba nebitno). Nakon 7 mjeseci pukla desna ručka na mjestima na kojima se drži vijcima za sjedište, popravio ručku metalnom pločicom.

 

Nakon 8 mjeseci pukla pločica ispod stolca koja ga drži i stolac je postao neupotrebljiv, ovo nažalost ne mogu popraviti i stolac ide na smetlište, odnosno u rezervne dijelove...

 

Ne mogu vjerovati da prodaju takvo smeće, a još manje mogu vjerovati da ga prodaju po toj cijeni.

 

Na stolcu sam sjedio možda 5 sati dnevno u prosjeku tijekom 8 mjeseci, koristio sam i nagib, ali ne pretjerano. Imam 90kg.

 

Sličan stolac iz SPARTAKa (budget trgovina koja je bila kod nas i propala prije 4-5 godina) koji sam platio 250kn je trajao skoro 6 godina, i nisu se raspali mehanički dijelovi kao kod ovog, nego se koža isfucala i izderala što nije ni čudo koliko sam ga koristio.

 

 

 U pola čitanja mislio pitat pa koliko kg imaš?? Znam da se jeftinije mogu rasut ali baš toliko?

I što je najgore nije ni toliko jeftina... Al onda se sjetim što je rekao jedan kolega. Sve do 2000kn je više manje smeće i treba imat sreće da pogodiš nešto ok. A tek preko 2000 se mogu naći kvalitetnije stvari. Samo je problem što je velika razlika između 400kn i 2000+.

16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Uspio sam popraviti nekak 

 

Imam dio od starog stolca (taj iz spartaka čija mehanika je prašnjava i hrđava, ali ispravna. čak je i pneumatika nakon toliko godina još ispravna i nije oslabila) al dio nije baš full kompatibilan s novim, no uz malo kemijanja i par komada dijelova viška opet je u funkciji 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2016 15:42 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam uzeo prije kojih godinu dana u Lesnini za nekih 600kn, krepala mi pneumatika nakon isteka garancije ( mjesec kasnije ).

Užas......

Ja sam mislio da su stolicu za 100-200kn srot, a kad ono i u ''višem'' razredu ima pun k. šrota.

Jest d aje zbog posla koristim cca 8h dnevno, i da imam 90kg, a u papirima stoji do 120kg, znači ne može moja kilaža bti problem.

Sad tražim neku stolicu koja neće krepat nakon godinu dana....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2016 15:44 (kostolomac).
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
kostolomac kaže...

Ja sam uzeo prije kojih godinu dana u Lesnini za nekih 600kn, krepala mi pneumatika nakon isteka garancije ( mjesec kasnije ).

Užas......

Ja sam mislio da su stolicu za 100-200kn srot, a kad ono i u ''višem'' razredu ima pun k. šrota.

 

 A eto vidiš, ja sam na tu iz spartaka stvarno naletio... za pišljivih 250kn sam ju dobio, izgledala je skoro pa isto kao ova iz jyska koju sam linkao. 

 

Mehanika radi savršeno još dan danas, a rashodovao sam ju jer sam potrgao noge plastične dolje, ali potrgao sam ih svojom krivnjom jer sam dohvaćao nešto s poda i nagnuo sam se tak jako da je puklo, te noge sam zamijenio jer mi je frend dao od starog stolca. Stolac je bio još dobar dok se nije sav izlizao i poderao nakon 6 godina, onda reko idem uzet taj iz jyska pošto je OK cijena na akciji, činio mi se super, a šrot da nema većeg...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2016 15:50 (lllnuclearlll).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
lllnuclearlll kaže...

Samo jedan savjet.

 

Ne kupujte stolce u JYSKu.

 

Znači kupio stolac koji je bio 400 - 500kn na akciji (trenutno je 999kn). Mislim da sam čak dao preporuku na prošloj stranici teme. 

 

http://jysk.hr/radna-soba/uredske-stolice/plus/uredska-stolica-skodsborg-crna-0

 

Nakon mjesec dana pneumatika oslabila, stolac se počeo sam od sebe spuštati (popravljeno tako da sam stavio stolac u najviši položaj koji jedini i koristim i prošarafio vijak kroz pneumatiku (i uništio ju na taj način, ali pošto mi ne treba nebitno). Nakon 7 mjeseci pukla desna ručka na mjestima na kojima se drži vijcima za sjedište, popravio ručku metalnom pločicom.

 

Nakon 8 mjeseci pukla pločica ispod stolca koja ga drži i stolac je postao neupotrebljiv, ovo nažalost ne mogu popraviti i stolac ide na smetlište, odnosno u rezervne dijelove...

 

Ne mogu vjerovati da prodaju takvo smeće, a još manje mogu vjerovati da ga prodaju po toj cijeni.

 

Na stolcu sam sjedio možda 5 sati dnevno u prosjeku tijekom 8 mjeseci, koristio sam i nagib, ali ne pretjerano. Imam 90kg.

 

Sličan stolac iz SPARTAKa (budget trgovina koja je bila kod nas i propala prije 4-5 godina) koji sam platio 250kn je trajao skoro 6 godina, i nisu se raspali mehanički dijelovi kao kod ovog, nego se koža isfucala i izderala što nije ni čudo koliko sam ga koristio.

 

 

 i ja sam imao tu iz yiska pa sam pao na leđa s nje kad je naslonjač samo od jednom puknuo a imam 65 kg, platio 600 kuna

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
nadimakNemam kaže...

 

 

 i ja sam imao tu iz yiska pa sam pao na leđa s nje kad je naslonjač samo od jednom puknuo a imam 65 kg, platio 600 kuna

 Hvala na upozorenju 

15 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Imam pitanje, planiram naručit stolicu iz engleske (gt omega) zanima me da li ću morati platiti još nešto kod nas (tipa carina ili porez)? Znam da smo u EU, ali ovo je veći iznos pa ne znam da li ima kakav limit, ili da li će mi HP express ili ko god bude dovezao naplatio još nešto osim onog šta platim na njihovoj stranici? Kod njih platim i shipping, sad valjda je sve to uključeno?

15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Placas samo koliko je navedeno na stranici i to su svi troskovi bez obzira na velicinu.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Patrick_cro kaže...
Placas samo koliko je navedeno na stranici i to su svi troskovi bez obzira na velicinu.

 Znači nema veze što je paket težak?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice