Smak svijeta odgođen

poruka: 201
|
čitano: 76.266
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta odgden

evo ovi st opredvidaju odgodili su smak svijeta na 2020 a vec je oko 2000 trebo ibt pa nije bio pa kad ce vise da zivimo u miru zivciraju me

Malo o meni: hobi:video igre igre koje igram:bf2,wow naj omiljeniji tip igara:FPS multiplayer
15 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta odgden

Ma to su gluposti kakav smak svijeta.

Smak svijeta će mo si sami napraviti ali ne još.

LOL

add me xfire >>> razvaljot
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden

ti se ne brini jer smak svijeta neces dozivit. po Nostradamusovim predvidanjima smak svijeta ce se dogododiti tamo 2700 i neke ako se dobro sjecam.,

15 godina
offline
Smak svijeta odgden

A sta je s onim planet X da ce proc pokraj Zemlje i da ce bit plimni valovi i te pic*e materine? To je kao trebalo bit 2012?

 

Sto se mene tiče tog nece biti u Hrvatskoj!

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,1Ghz / HD4870 2D(300,250)- 3D(780,950) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA770-DS3 + zalman NBF47/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd)
15 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta odgden

E da udari asteroid od 100-200km promjera i da svi odemo u tri piz..... materine.

15 godina
offline
RE: Smak svijeta odgden
HrcoGamer kaže...

evo ovi st opredvidaju odgodili su smak svijeta na 2020 a vec je oko 2000 trebo ibt pa nije bio pa kad ce vise da zivimo u miru zivciraju me

 Jel ti znaš pisat.
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
offline
Smak svijeta odgden

ma same gluposti, stvarno me živciraju s time smak svijeta, kako ste prije napisali bit će kad ga sami napravimo, jer ti kometi,  planeti x sve su to gluposti, ne znam ko u to vjeruje

16 godina
offline
Smak svijeta odgden

Mogu samo predviđati...ništa više...Maye su predvidjele kraj svijeta 21.12.2012...

Evo neke stranice i o tome:

Wikipedija

http://www.exitmundi.nl/Maya.htm

Moje predviđanje je da će izbiti 3. svjetski rat...hehe...pa ćemo se ufurati u stvarni COD

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2009 12:40 (Najbrži).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden
Najbrži kaže...

Mogu samo predviđati...ništa više...Maye su predvidjele kraj svijeta 21.12.2012...

Evo neke stranice i o tome:

Wikipedija

http://www.exitmundi.nl/Maya.htm

Moje predviđanje je da će izbiti 3. svjetski rat...hehe...pa ćemo se ufurati u stvarni COD

 da. sve vise ljudi vjeruju u maye i njihove kalendare i predvidanja.i ja osobno vjerujem u to. ali nitko ti sad nece ici dizat sklonista i pripreme za smak svijet kao da ce to bit 2012 godine. i po tom se ne misli da cemo svi izumrijet. jedan dio stanovnistva ce ostat ziv. a sta ce dalje biti nemam pojma.

a to za COD,haha care prejako...=))
15 godina
offline
RE: Smak svijeta odgden

Ja već mislio da je netko necro temu o CERN-u...

Ja bih tebe skidao k'o filmove s torrenta
16 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta odgden

Upišite u Google moj nick pa čete znati kad je smak i zbog čega....

Mount Vision Pro
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden
2029.MN4 kaže...

Upišite u Google moj nick pa čete znati kad je smak i zbog čega....

  Prva stranica s rezultatima su tvoji postovi, lol. To će biti spektakl. Jedva čekam. Al, mislim da to nije smak svijeta. 
 
The rock, catalogued as 2004 MN4, was discovered last June. It was seen again in December, and for a time scientists said it had the highest odds of hitting Earth ever given to a space rock. Subsequent observations refined the future path and eliminated those odds for the 2029 flyby. It won't hit the Moon, either.

Mislim da ćemo se uništiti 3.svjetskim ili CO2-om 
Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden

A ono kaj je Nostadamus reko :) ? Nebumo se vnistili sa 3. svjetski jer bude navodno biu jako kratak i slabiji nego 2. bez obzira na nuklearke...To sam sve negdi cito, da me sad nebi neko iso napadat da pricam gluposti...Mislim iako i zgledaju ko gluposti kaj se mene tice :) .Al ja sam vise onak SF lik pa skoro i vjerujem u sve te price :) .Trekkie for life :D . Nego kraj bi trebo bit kad ce bit medusvjetski rat...Znam da to sad zvuci skroz nerealno, al tak je pisalo....Kao da je tak ovaj mudonja, Nostradamus, jel, reko...A dok se neke ne pokrene ja bum i dalje samo zagadivo okolis :D

Asus Maximus Extreme, E8400@ 4GHZ, Tagan BZ800, Zalman 9500, 2 X 1GB Corsair XMS3 @ 1433MHz, Gigabyte HD4870@ 800/1100, Creative Labs X-Fi Xtreme Music, Chieftec BA-01B-B-B, Razer Copperhead & Goliathus, 2X250GB SATA2, 2X320GB SATA2
16 godina
offline
Smak svijeta odgden

Ne bi me čudilo ni kad bi izbio 3. svjetski rat, pa da kratko traje...ljudi pa ekonomska kriza je...ljudi ne bi mogli kupiti poštenu pljucu...već bi ljudi išli pljačkati prastare puške iz muzeja...a za zabavu bi igrali pikado municijom...

...vratit će se viteški turniri...(konja ima i više nego dosta)

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2009 17:47 (Najbrži).
15 godina
suspendiran
offline
Smak svijeta odgden

Kada se već priča o smaku svijeta,pogledajte ovo i ovo.Vjerojatno je većina vas to već vidjela,ali pogledajte.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden
Hyperion kaže...

A sta je s onim planet X da ce proc pokraj Zemlje i da ce bit plimni valovi i te pic*e materine? To je kao trebalo bit 2012?

 

Sto se mene tiče tog nece biti u Hrvatskoj!

 i da to bude,kako će to uopće doć do Hrvatske???ako pogodi npr. u Atlantik,mora proć kroz Gibraltar i onda zaobići čitavu Italiju i ove otoke,pa to bi moglo bit val od nevjerojatnih,čudesnih 1 metar!!
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
15 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta odgden

16 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden
2029.MN4 kaže...

Upišite u Google moj nick pa čete znati kad je smak i zbog čega....

Ne postoji ni najmanja sansa (barem prema istrazivanjima novijim od 2004. kad je pustena ta apokalipticna vijest) da Apophis napravi pi***riju 2029. To je cinjenica. Eventualno 7 godina kasnije...

"99942 Apophis, prije znan kao i 2004 MN4, je jedan od Zemlji bliskih asteroida koji je prouzročio zabrinutost astronoma u prosincu 2004. kada su prvotna mjerenja putanje otkrile da postoji relativno visoka vjerojatnost da će pogoditi Zemlju 2029. Vjerojatnost udara za petak 13. travnja 2029. su u jednom trenutku dosegnule čak 1:36 (2.7%), no naknadna su mjerenja dovela do preciznijeg izračuna putanje, te se ipak pokazalo da će 2029. doći do bliskog susreta, a ne do sudara.
No, opasnost od udara 13. travnja 2036. još nije otklonjena. Dosadašnja mjerenja daju vjerojatnost udara 2036. godine 1:45 000."

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 2:32 (nexus).
15 godina
protjeran
offline
Smak svijeta odgden

Idem se ja odmah ubiti da ne dozivim smak svjeta.Bilo je lijepo biti ovdje na BUG-ovom forumu, DOVIĐENJA okrutni svjete.Aaaaaaaaaaaa BOOM.

http://www.youtube.com/user/UKURR
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden
pod009 kaže...
  i da to bude,kako će to uopće doć do Hrvatske???ako pogodi npr. u Atlantik,mora proć kroz Gibraltar i onda zaobići čitavu Italiju i ove otoke,pa to bi moglo bit val od nevjerojatnih,čudesnih 1 metar!!
  Ne čuh odavno nista gluplje. Ne mora pogoditi, dovoljno je da planet te mase  prodje pokraj Zemlje. Kada Mjesec koji je onoliko udaljen utjece na plimu i oseku, zasto nebi planet koji je u najmanju ruku velicine Zemlje napravio stotinjak puta veci plimni val. A sto se tice meteorita, isti velicine 150 km bi unistio zivi svijet na Zemlji prouzrocivsi plimni val koji bi se smirio nekoliko mjeseci poslije.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 13:58 (Pudge).
15 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta odgden

Ma gluparije.Ljudi moji smak svijeta je ove godine,19. Kolovoza.Nemojte vjerovat tim budalama koje vas hoce uplasiti.Spasit cemo se mi prije,i to ove godine!Nevinašce

 

E sad,cija je konstanta tocnija?-Moja,ili od nekih "znanstvenika" cija je "bajka" eksponirana u medijima?

 

I da je to istina,takve stvari se ne iznose odmah u javnost.Ne zamaram se sa gluparijama i bajkama.Ako vec bude 100% sigurno onda ok.Briga me.Svejedno idemo svi u 3**-e....

 

 

 

 

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden
VirtUoso kaže...

Ma gluparije.Ljudi moji smak svijeta je ove godine,19. Kolovoza.Nemojte vjerovat tim budalama koje vas hoce uplasiti.Spasit cemo se mi prije,i to ove godine!Nevinašce

 

E sad,cija je konstanta tocnija?-Moja,ili od nekih "znanstvenika" cija je "bajka" eksponirana u medijima?

 

I da je to istina,takve stvari se ne iznose odmah u javnost.Ne zamaram se sa gluparijama i bajkama.Ako vec bude 100% sigurno onda ok.Briga me.Svejedno idemo svi u 3**-e....

 

 

 

 

 

 

 

  Tako je, kako i drugima tako i meni.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden
tema vec postoji bili smo se svadali u 2 mjesecu ak se ne varam :D

sta vi brijete kakav smak svjeta?

pa to se vec dogodilo vidite kak zivimo?Ne zivimo!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden
Pudge kaže...
VirtUoso kaže...

Ma gluparije.Ljudi moji smak svijeta je ove godine,19. Kolovoza.Nemojte vjerovat tim budalama koje vas hoce uplasiti.Spasit cemo se mi prije,i to ove godine!Nevinašce

 

E sad,cija je konstanta tocnija?-Moja,ili od nekih "znanstvenika" cija je "bajka" eksponirana u medijima?

 

I da je to istina,takve stvari se ne iznose odmah u javnost.Ne zamaram se sa gluparijama i bajkama.Ako vec bude 100% sigurno onda ok.Briga me.Svejedno idemo svi u 3**-e....

 

 

 

 

 

 

 

  Tako je, kako i drugima tako i meni.
 Pa normalna stvar.Uopce me ne zanima kad ce,gdje ce i koga ce.Prosto me zaboli.

Citanje i informiranje o tom "smaku svijeta" je kao da Blefsikon... Nigdje dokaza,samo neke znanstvene naznake.


15 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta odgden

Joj smak svijeta... neee! Uf sreca da je odgoden Smijeh

Uvijek me nasmije kad se ljudi bave predvidanjem smaka "naseg" svijeta ( tj. ljudskog svijeta) ko da je to neka znastvena disciplina.

Mi smo zapravo kad se gleda koliko dugo postojimo potpuno beznacajna, mala, djetinjasta bica.

 

Hvala bogu da na ovoj planeti zive i znastvenici a ne samo neki nostradamusi koji vole predvidati stvari

onako iz dispeta.

 

Pa tako evo vam jedna istinita prica o smaku svijeta tj. naseg lijepog planeta na kojem zivimo:

 

Za otprilike 2 milijarde godina ce konstantno hladenje zemljine jezgre postati primjetno bicima koja ce

tada zivjeti na ovoj planeti ( manje vulkana, pomicanja tektonskih ploca, itd. ) sto se nazalost poklapa

sa daljnim zagrijavanjem sunca koje je u isto vrijeme postalo svijetlije (zraci vise topline i radijacije),

kako se zemljina jezgra hladi tako njeno magnetsko polje postaje slabije i manje stiti planetu od

kosmickog zracenja. U meduvremenu erozija izavana kisom ce polako jesti nase planine i povrsinu

dok ce na kraju ostati samo jedan veliki ocean. Kad zemljina jezgra iz tekuceg stanja prijede u cvrsto,

zemlja gubi svoje magnetsko polje ( isto se dogodio i na marsu ) i sunceva radijacija ce polako ali sigurno

poceti trgati atmosferu planeta u crnilo svemira i veliki ocean koji se sada nalazi na zemlji ce zbog

nepostojanja atmosfere ispariti u svemir. Tako mrtav planet ( bez zivota,zraka i vode) ce postojati

jos nekoliko milijardi godina dok sunce ne potrosi sav svoj vodik koji mu sluzi kao gorivo i pretvori

se iz zutog patuljka u crvenog diva tijekom cega ce prosiriti svoj promjer mozda i sve do planeta zemlja koja

ce sada definitivno mrtva biti spaljena kao glava od sibice. U meduvremenu ce se nasa galaksija vjerovatno

sudariti sa nasom susjednom galaksijom Andromeda stvarajuci novu galaksiju koja je nazvana Milkomeda.

Ako ta kolizija nekim cudom ne izbaci nasu planetu iz svoje orbite u svemir, ona ce jos milijardama godina kruziti oko

umireceg sunca u nekoj vrsti spiralne putanje dok se pretvara najprije u bijelog patulja, pa u crnog patuljka,

i u konacnici ce se sudariti i biti progutano od naseg sada vec mrtvog sunca u jednom velikom finalnom kozmickom vatrometu.

 

Planeti imaju stvarno zanimljiv zivot zar ne ? Smijeh

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 22:21 (drnde).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden
drnde kaže...

Joj smak svijeta... neee! Uf sreca da je odgoden Smijeh

Uvijek me nasmije kad se ljudi bave predvidanjem smaka "naseg" svijeta ( tj. ljudskog svijeta) ko da je to neka znastvena disciplina.

Mi smo zapravo kad se gleda koliko dugo postojimo potpuno beznacajna, mala, djetinjasta bica.

 

Hvala bogu da na ovoj planeti zive i znastvenici a ne samo neki nostradamusi koji vole predvidati stvari

onako iz dispeta.

 

Pa tako evo vam jedna istinita prica o smaku svijeta tj. naseg lijepog planeta na kojem zivimo:

 

Za otprilike 2 milijarde godina ce konstantno hladenje zemljine jezgre postati primjetno bicima koja ce

tada zivjeti na ovoj planeti ( manje vulkana, pomicanja tektonskih ploca, itd. ) sto se nazalost poklapa

sa daljnim zagrijavanjem sunca koje je u isto vrijeme postalo svijetlije (zraci vise topline i radijacije),

kako se zemljina jezgra hladi tako njeno magnetsko polje postaje slabije i manje stiti planetu od

kosmickog zracenja. U meduvremenu erozija izavana kisom ce polako jesti nase planine i povrsinu

dok ce na kraju ostati samo jedan veliki ocean. Kad zemljina jezgra iz tekuceg stanja prijede u cvrsto,

zemlja gubi svoje magnetsko polje ( isto se dogodio i na marsu ) i sunceva radijacija ce polako ali sigurno

poceti trgati atmosferu planeta u crnilo svemira i veliki ocean koji se sada nalazi na zemlji ce zbog

nepostojanja atmosfere ispariti u svemir. Tako mrtav planet ( bez zivota,zraka i vode) ce postojati

jos nekoliko milijardi godina dok sunce ne potrosi sav svoj vodik koji mu sluzi kao gorivo i pretvori

se iz zutog patuljka u crvenog giganta tijekom cega ce prosiriti svoj promjer mozda i sve do planeta zemlja koja

ce sada definitivno mrtva biti spaljena kao glava od sibice. U meduvremenu ce se nasa galaksija vjerovatno

sudariti sa nasom susjednom galaksijom Andromeda stvarajuci novu galaksiju koja je nazvana Milkomeda.

Ako ta kolizija nekim cudom ne izbaci nasu planetu iz svoje orbite u svemir, ona ce jos milijardama godina kruziti oko

umireceg sunca u nekoj vrsti spiralne putanje dok se pretvara najprije u bijelog patulja, pa u crnog patuljka,

i u konacnici ce se sudariti i biti progutano od naseg sada vec mrtvog sunca u jednom velikom finalnom kozmickom vatrometu.

 

Planeti imaju stvarnu zanimljiv zivot zar ne ? Smijeh

 

  Jedina teorija o smaku svijeta koja drzi vodu. Al mozda otkriju neka djeca nekakav asteroid koji ide prema Zemlji pa ga Amerikanci pocnu gadjat bombama. :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Smak svijeta odgden
PC Street Hacker kaže...
HrcoGamer kaže...

evo ovi st opredvidaju odgodili su smak svijeta na 2020 a vec je oko 2000 trebo ibt pa nije bio pa kad ce vise da zivimo u miru zivciraju me

 Jel ti znaš pisat.
 Jel ti znaš pisati??? Koliko su mene učili u školi, na kraju upitne rečenice ide upitnik.
Kako me živciraju ljudi koji pljucaju po drugima, a oni sami su još gori...
________________________________
Ja osobno najviše isčekujem 21. 12. 2021.. Maye su legende!
16 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta odgden

Nek su oni legende, ja im svejedno ne vjerujem. ;)

15 godina
offline
RE: Smak svijeta odgden
pod009 kaže...
Hyperion kaže...

A sta je s onim planet X da ce proc pokraj Zemlje i da ce bit plimni valovi i te pic*e materine? To je kao trebalo bit 2012?

 

Sto se mene tiče tog nece biti u Hrvatskoj!

 i da to bude,kako će to uopće doć do Hrvatske???ako pogodi npr. u Atlantik,mora proć kroz Gibraltar i onda zaobići čitavu Italiju i ove otoke,pa to bi moglo bit val od nevjerojatnih,čudesnih 1 metar!!
 Ja živim na brdu visokom 200m, a mogu se popet za 30min na brdo od 450m, pa nek mi dođe taj plimni val heheh.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Smak svijeta odgden

Znanstvenici znaju da svemir(tj.prostor) širi svake sekunde i neki pretpostavljajuda će se za kojih 5 milijardi godina početi sužavati i da će za 30 milijardi godina se svemir sužiti na jednu malu točku i nestati.I onda će se dogoditi stvarni smak svijeta,a ne samo nestanak čovječanstva.

http://vfrhr.forumotion.com/forum.htm Forum je nov pa nema baš puno matereijala niti članova...Tražim moderatore.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice