Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

poruka: 932
|
čitano: 262.755
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Ti cigici imaju srecu sto zive bogu iza nogu. Da su negdje blize civilizaciji nebi prdnuli,a ne varali ovako ljude. 

 

Zao mi je svih tih ljudi koje uspiju prevariti. A nasu policiju necu ni komentirati kod njih su ti romi zasticeniji nego banke. 

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
ansha kaže...

Trebalo bi se organizirat pa naseg Mira dobro zatroll-at na nacin ko sto si ti ali masovno. Nek se trudi i salje pakete.

 

Jedino sta mozda i on cita ovo...

 

Slazem se, treba ga gnjavit i trosit mu vrijeme sto vise pa da na kraju ostane praznih dzepova. Time ce i manje stic druge prevarit.

 

Ne treba nis posebno organizirano, svako ga moze pojedinacno zvat i navlacit. Samo treba to radit uvjerljivo i DUGOTRAJNO, da se oduzi na 2-3 dana, te ne gubit zivce (najbolje da ni ne skuzi da ga je neko namjerno zajebavao).

 

Inace, cisto sumnjam da cita ovo. Lik se kuzi u kompjutere (slaganje i sl.), al to je to, nije nikakav "kompjuteras" niti nesto inteligentan. ORŠOŠ je samo vrlo dobro uhodan lazov i prevarant.

 

 

kign kaže...

Ti cigici imaju srecu sto zive bogu iza nogu. Da su negdje blize civilizaciji nebi prdnuli,a ne varali ovako ljude. 

 

Zao mi je svih tih ljudi koje uspiju prevariti. A nasu policiju necu ni komentirati kod njih su ti romi zasticeniji nego banke. 

 

Zapravo, mi imamo srece sto zive "bogu iza nogu". Da zive ovdje negdje blizu, ne bi im mogao nista jer su uvijek u coporu. Imam frenda koji zivi u ulici gdje cigici imaju 2 kuce jedna nasuprot druge i STALNO rade sranja. Divljaju autima po ulici, pustaju muziku u 2 u noci prek cijelog ljeta, svadjaju se usred noci, bacaju petarde drugima u dvoriste i sl. I niko im nis nemre. A pazi, rijec je o samo 2 kuce i jos o imucnijim obiteljima (svaki imaju po 2 BMW-a, ogromne kuce 3-katnice od 300-400 kvadrata i sl.).

15 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Treba ovog zvati da ih iseli sa online oglasnika 

 

 

16 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Nego, javio se ja onom Oršošu radi matične ploče... Komunikacija je tekla dobro, usuglasili se mi oko cijene...

 

Ja rekao da bi došao po ploču za vikend i da mi pošalje slike ploče, te računa i garancije. Tu je komunikacija stala 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 18:39 (lllnuclearlll).
13 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Pogledajte ovaj pokušaj prevare:


Javlja se neki lik preko poruke hoće 50  komada SSD-ova preko poruke bi naručio, ja ga automatski proslijedim na stranicu gdje može kupiti, ne on bi od mene, ja mu kažem nemam na stanju pišem niti blizu, pokušavam ga dobiti na mobitel piše da vozi i da se ne javlja! Nakon toga šalje poruku da me pita koliko imam, ja mu odgovaram da nemam ništa!(jer u oglasu lijepo za više informacija obratite se na telefon, sada sam stavio i informaciju za stanje da moraju nazvati, jer bili su novogodišnji praznici potražnja je bila velika, a prodaja je poslije toga vremena lošija pa nisam niti žurio s obnovom zaliha).

I onda mi počne prijetiti kako mogu imati aktivan oglas, da će me prijaviti njuškalu i počne me zvati svako malo s prekidima, ja odmah nakon toga prijavim slučaj njuškalu i blokiram broj, da mi poruke više ne dolaze!

 

Stvarno ima budala i prevaranata zato kupci i prodavači moraju biti na oprezu!

 

Zato sve savjetujem da kada kupuju da kupuju pouzećem, nikakva uplata unaprijed ako ne znaš da je pošten! I da uvijek pred poštarom otvaraju ili u pošti podignu i otvore pošiljku jer mogu napraviti zahtjev za povrat novaca! 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 20:24 (jobi123).
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
jobi123 kaže...

Pogledajte ovaj pokušaj prevare:


Javlja se neki lik preko poruke hoće 50  komada SSD-ova preko poruke bi naručio, ja ga automatski proslijedim na stranicu gdje može kupiti, ne on bi od mene, ja mu kažem nemam na stanju pišem niti blizu, pokušavam ga dobiti na mobitel piše da vozi i da se ne javlja! Nakon toga šalje poruku da me pita koliko imam, ja mu kažem nemam ništa!

I onda mi počne prijetiti kako mogu imati aktivan oglas, da će me prijaviti njuškalu i počne me zvati svako malo s prekidima, ja odmah nakon toga prijavim slučaj njuškalu i blokiram broj, da mi poruke više ne dolaze!

 

Stvarno ima budala i prevaranata zato kupci i prodavači moraju biti na oprezu!

 

Zato sve savjetujem da kada kupuju da kupuju pouzećem, nikakva uplata unaprijed ako ne znaš da je pošten! I da uvijek pred poštarom otvaraju ili u pošti podignu i otvore pošiljku jer mogu napraviti zahtjev za povrat novaca! 

 

 

 Te spike s otvaranjem paketa kod pošte pa čak i overseasa nemaju ništa u praksi. Dođe poštar pa veli prov plati pa uzmi paket, i onda dok te neko zajebe nemre ti on tu pomoći.

13 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Može se ispuniti zahtjev za povrat novca i bez problema se dobije novac, samo poštar mora biti kada se otvara paket ili paket se mora otvoriti na pošti!

100 posto funkcionira, u dosta slučajeva kada naručujem pouzećem upravo to i radim!

 

http://www.posta.hr/mobile.aspx?id=6193

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 20:30 (jobi123).
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
jobi123 kaže...

Može se ispuniti zahtjev za povrat novca i bez problema se dobije novac, samo poštar mora biti kada se otvara paket ili paket se mora otvoriti na pošti!

100 posto funkcionira, u dosta slučajeva kada naručujem pouzećem upravo to i radim!

 

http://www.posta.hr/mobile.aspx?id=6193

 Inace ja živim u županiji gdje i ovaj cigan orsos, i meni poštar neda otvoriti paket prije nego ga platim, kaze ta tak nemre.

13 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Tražim jedan proizvod i nađem na dosta dobrih ponuda na Njuški ali toliko mi se to ogadilo oko tih prevaranata da nisam niti pokušavao nikoga kontaktirati. Kome možeš vjerovati danas na riječ? Kome?

Svakakvi majmuni varaju ljude i kradu im pare na sve moguće načine i jedina kazna im je da im se brišu računi i oglasi

16 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
vrinho kaže...

Tražim jedan proizvod i nađem na dosta dobrih ponuda na Njuški ali toliko mi se to ogadilo oko tih prevaranata da nisam niti pokušavao nikoga kontaktirati. Kome možeš vjerovati danas na riječ? Kome?

Svakakvi majmuni varaju ljude i kradu im pare na sve moguće načine i jedina kazna im je da im se brišu računi i oglasi

 Ima i kupaca koji te pokušavaju zavrniti kad ideš na povjerenje. Imam i takvih iskustava. Dakle ljudi ima svakakvih i s tim se moraš pomiriti kad ideš na oglase tipa njuškalo u bilo kojem svojstvu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 20:44 (igy).
13 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
jobi123 kaže...

Može se ispuniti zahtjev za povrat novca i bez problema se dobije novac, samo poštar mora biti kada se otvara paket ili paket se mora otvoriti na pošti!

100 posto funkcionira, u dosta slučajeva kada naručujem pouzećem upravo to i radim!

 

http://www.posta.hr/mobile.aspx?id=6193

 Ok, kupim grafu, ploču ili proc i onda šta, reći ću poštaru nek pričeka 20 minuta dok ja to ne isprobam ili da ga pozovem gore u kuću da vidi dok ja to montiram i isprobavam?! Yeah right! Ok za mobitel, pogledam da li je čitav i upalim ga nabrzinu i provjerim neke osnove funkcionalnosti, al za komponente mislim da tu ne možeš ništa, nažalost!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Kod takve opreme je specifično, jer nemoguće ju provjeriti u kratkom roku i tu si u pravu! Bilo bi super kada bi postojao u svakom većem gradu u pošti postojao servis koji bi provjeravao opremu prije slanja poštom, i izdavao rješenje i slao odmah robu na adresu i to naplaćivao 15-30 Kn! Ili neka vrsta hrvatskog paypala!

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 20:51 (jobi123).
16 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
jobi123 kaže...

Kod takve opreme je specifično, jer nemoguće ju provjeriti u kratkom roku i tu si u pravu! Bilo bi super kada bi postojao u svakom većem gradu u pošti postojao servis koji bi provjeravao opremu prije slanja poštom, i izdavao rješenje i slao odmah robu na adresu i to naplaćivao 15-30 Kn! Ili neka vrsta hrvatskog paypala!

 yeah right.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Remzi kaže...
jobi123 kaže...

Može se ispuniti zahtjev za povrat novca i bez problema se dobije novac, samo poštar mora biti kada se otvara paket ili paket se mora otvoriti na pošti!

100 posto funkcionira, u dosta slučajeva kada naručujem pouzećem upravo to i radim!

 

http://www.posta.hr/mobile.aspx?id=6193

 Inace ja živim u županiji gdje i ovaj cigan orsos, i meni poštar neda otvoriti paket prije nego ga platim, kaze ta tak nemre.

 

 

Ja kad podizem u posti kazem da zelim prvo provjeriti sadrzaj paketa pred njima prije placanja jer sumnjam na prevaru i daju mi. Mozda je drugacije kad postar osobno donese.

 

 

igy kaže...
vrinho kaže...

Tražim jedan proizvod i nađem na dosta dobrih ponuda na Njuški ali toliko mi se to ogadilo oko tih prevaranata da nisam niti pokušavao nikoga kontaktirati. Kome možeš vjerovati danas na riječ? Kome?

Svakakvi majmuni varaju ljude i kradu im pare na sve moguće načine i jedina kazna im je da im se brišu računi i oglasi

 Ima i kupaca koji te pokušavaju zavrniti kad ideš na povjerenje. Imam i takvih iskustava. Dakle ljudi ima svakakvih i s tim se moraš pomiriti kad ideš na oglase tipa njuškalo u bilo kojem svojstvu.

 

Jedno je ovak kad imas polupostene pizdeke, a sasvim drugo je kad imas ovake profesionalne prevarante kao ORŠOŠ.

12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Remzi kaže...
jobi123 kaže...

Može se ispuniti zahtjev za povrat novca i bez problema se dobije novac, samo poštar mora biti kada se otvara paket ili paket se mora otvoriti na pošti!

100 posto funkcionira, u dosta slučajeva kada naručujem pouzećem upravo to i radim!

 

http://www.posta.hr/mobile.aspx?id=6193

 Inace ja živim u županiji gdje i ovaj cigan orsos, i meni poštar neda otvoriti paket prije nego ga platim, kaze ta tak nemre.

 Jesi procitao? Pa i pise da moras platiti.

 

Al onda ispred postara otvaras paket.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Ma na selu ti skroz totalna situacija. Tako kod overseasa piše da možeš prvo pregledati paket pa ona platiti, a mene su na kraju s*ebali pa im ništa nisam mogao pa čak i s onom njihovom prijavom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Remzi kaže...
jobi123 kaže...

Može se ispuniti zahtjev za povrat novca i bez problema se dobije novac, samo poštar mora biti kada se otvara paket ili paket se mora otvoriti na pošti!

100 posto funkcionira, u dosta slučajeva kada naručujem pouzećem upravo to i radim!

 

http://www.posta.hr/mobile.aspx?id=6193

 Inace ja živim u županiji gdje i ovaj cigan orsos, i meni poštar neda otvoriti paket prije nego ga platim, kaze ta tak nemre.

 meni u pošti rekli samo kad ide hp expresom možeš provjeriti pred "poštarom" paket, a prek oversisa navodno i provjeriti ispravnost (tako su mi odgovorili u mailu sa njuškalo podrške)

12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

I ja sam čitao sve od overseasa kako imaju tu svoju moćnu zaštitu. Naručio mob iz Zadra, došao overseasom, na pitanje mogu pogleati paket dobim odgovor: ne možeš pogledati paket, ja to samo vozim i nemam nikakvu garanciju u vezi paketa, plati pa si uzmi paket. Dok sam ga pitao za tu žaštitu on nije ni znao objasniti to i ja sam znao više od njega. Pisao sam im i tužbu u vezi mobitel i dobio o*jeb, dobro da sam mob prodao pa je sve dobro prošlo za mene. Nikad više preko njih ne naručujem ništa ako plaćam unaprijed.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Remzi kaže...

I ja sam čitao sve od overseasa kako imaju tu svoju moćnu zaštitu. Naručio mob iz Zadra, došao overseasom, na pitanje mogu pogleati paket dobim odgovor: ne možeš pogledati paket, ja to samo vozim i nemam nikakvu garanciju u vezi paketa, plati pa si uzmi paket. Dok sam ga pitao za tu žaštitu on nije ni znao objasniti to i ja sam znao više od njega. Pisao sam im i tužbu u vezi mobitel i dobio o*jeb, dobro da sam mob prodao pa je sve dobro prošlo za mene. Nikad više preko njih ne naručujem ništa ako plaćam unaprijed.

 istina svega ima, ali ne treba šutjeti nego se malo postaviti, pa neki "pravilnik, zakon, proceduru" direkt u čelo

8 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Evo majmunskog PREVARANTA MIRO ORŠOŠ aka LANA ORŠOŠ opet

 

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/senad987654321

 

099/835-8324

099/8358324

0998358324

 

 

 

Lik je stvarno lukav : http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/xfx-radeon-r9-295x2-8gb-gddr5-pc-oglas-17794673

 

Sad vise ne stavlja slike s Googlea vec ih skida s YT videa (da ih ljudi ne bi mogli naci preko "Google imagesa" pa da skuze nisu njegove slike). Stvarno se lik trga da prevari...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2016 15:43 (sinisaper).
15 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Ovake se jedino može riješit da nestanu s ovoga svijeta. Jer kakva nam je država to bi bilo jedino riješnje a da taj lopovluk ne ponavljaju.

Jer prosto je nevjerovatno da još na taj način varaju....

Kakva ljudska prava, riješit to jednom za svagda.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
16 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
sinisaper kaže...

Evo majmunskog PREVARANTA MIRO ORŠOŠ aka LANA ORŠOŠ opet

 

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/senad987654321

 

099/835-8324

099/8358324

0998358324

 

 

DJI Inspire 1 RTF prodajem ga zato jer nemam vise vremena za igranje inace je odlican za voziti moze ga voziti i djeca od 10godina
mozete snimiti video od rezulucije 4k najaca rezolucija ikada
NOVI JE KOSTAO OKO 26 TISUCA KUNA
ZA VISE SLIKE MOZE SE STAVITI

 

10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
lllnuclearlll kaže...
sinisaper kaže...

Evo majmunskog PREVARANTA MIRO ORŠOŠ aka LANA ORŠOŠ opet

 

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/senad987654321

 

099/835-8324

099/8358324

0998358324

 

 

DJI Inspire 1 RTF prodajem ga zato jer nemam vise vremena za igranje inace je odlican za voziti moze ga voziti i djeca od 10godina
mozete snimiti video od rezulucije 4k najaca rezolucija ikada
NOVI JE KOSTAO OKO 26 TISUCA KUNA
ZA VISE SLIKE MOZE SE STAVITI

 

 Hahaha još lik i piše kako cigani govore. Nego na trećoj slici 2 azijata dolje u pozadini, čovjek ocito ima goste pa su samo isprobavali drone :D

8 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Evo, prevarantska govna MIRO ORŠOŠ i LANA ORŠOŠ su vec otvorili nove accounte:

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/Sinisalud

 

Najbolji dijelovi:

 

"slajem postom ali pod uvjetom da mi se uplatiti na racun pola novaca od iznosa koji sam naveo da iphone vrijedi zato jer sam vec bio prevaren" (ko o cemu, kurva o postenju/prevarama).

 

"saljem postom pod uvjetom da mi na racun morate uplatiti pola novaca od iznosa zato jer sam vec bio prevaren pa ne zelim imati probleme."

 

"samo kes jer mi je novac jako bitan za faks" - ni manje ni vise nego FAKS!

 

Znaci, ovo su najaktualniji brojevi prevaranata:

 

099/506-0104 ( 099/5060104 0995060104 )
091/621-3152 ( 091/6213152 0916213152 )
099/835-8324 ( 099/8358324 0998358324 )

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2016 20:42 (sinisaper).
15 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Bagri ocigledno nije dovoljno dobro sto crpi sve moguce socijalne pomoci,djecje doplatke,manjinska prava,mnoze se kao zecevi,kradu i muljaju,sjede i *rkaju po cijeli dan na laptopu i varaju ljude,imaju mjesecne dohotke sto prosjecan hrvatski paćenik ne zaradi u pola godine.

 

#croatianreality

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2016 20:59 (doky01akablava).
8 godina
protjeran
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
doky01akablava kaže...

Bagri ocigledno nije dovoljno dobro sto crpi sve moguce socijalne pomoci,djecje doplatke,manjinska prava,sjede i *rkaju po cijeli dan na laptopu i varaju ljude,imaju mjesecne dohotke sto prosjecan hrvatski paćenik ne zaradi u pola godine.

 

#croatianreality

 

 

 

 Njima je u naravi da kradu i varaju. Nema cige koji nebi nešto maznuo sa strane makar bio milijunaš

11 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Zašto ip adrese sa kojih pravi acc ne blokaju ovi sa njuške ?

14 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

I još "uslika" američki punjač.

13 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Pizda mu materina lopovska, nek si dio tih para koje je pokrao sačuva za zubara. Trebat će mu kad tad, uvjeren sam.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice