Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 4.465
|
čitano: 960.674
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
3 godine
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Ne koristim nikakve privatne torrent trackere, al zato imam dijete koje je sada 5 godina. Sto treba napraviti da se dobije pozivnica za tako nesto?  Za npr THR ili neki slicni (nemam pojma koje su razilke, al treba mi za djete, ne za mene). Ovo malo sto citam, vidim da je skoro nemoguce dobiti pozivnicu do te mjere da se se pokusava i dilati sa pozivnicama.  

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2021 19:41 (smrad111).
13 mjeseci
Pozivnice za privatne torrent trackere

Mijenjam THR pozivnicu za neki drugi torrent site (po mogućnosti neki sa aplikacijama i slično, filmovi me ne zanimaju).

11 godina
smrad111 kaže...

Ne koristim nikakve privatne torrent trackere, al zato imam dijete koje je sada 5 godina. Sto treba napraviti da se dobije pozivnica za tako nesto?  Za npr THR ili neki slicni (nemam pojma koje su razilke, al treba mi za djete, ne za mene). Ovo malo sto citam, vidim da je skoro nemoguce dobiti pozivnicu do te mjere da se se pokusava i dilati sa pozivnicama.  

Ista stvar. Jednostavno sam odustao od THR.  Imaš slovenske koje nisu tako rigorozne. Čak planiram uzeti pretplatu na netflix jer je ok cijena.

Život je prekratak da bi žicao nekoga za pozivnicu i sl.    

10 godina

Nudim 1X pozivnica za TorrentHR
Tražim Gazellegames

Uvijet:

- 1 godina na forumu

- SS sa nekog privatnog trackera 

7 godina
smrad111 kaže...

Da neke cijenjene kolege s foruma (kao i s ostalih) cijene poklonjenu pozivnicu i drže se tako jednostavnih pravila - ne bi bio problem dati opet. Al kad vidiš da to nije slučaj - i da se praktički smiju tome i još se udostojavaju ponovno tražiti, a sad su i postrožena pravila - naravno da se važe kome pokloniti pozivnicu.

Dilanja nema, prodaje nema, al budite fer i onda se bar držite pravila, ak ne zbog communitya onda zbog onog TKO VAM JE TU POZIVNICU ustupio.

11 godina

1x THR

Uvjeti:

5 godina na forumu

Speedtest

Seedbox ili NAS

12 godina

Lagani offtopic, ali ima li netko više informacija o partisu ? Ne radi već dva dana uopće, čitao sam da su imali neki požar sa data serverima u Strasbourgu. Zna li se hoće li se vratit stranica ili je to to ?

11 godina
luckyluke kaže...

Lagani offtopic, ali ima li netko više informacija o partisu ? Ne radi već dva dana uopće, čitao sam da su imali neki požar sa data serverima u Strasbourgu. Zna li se hoće li se vratit stranica ili je to to ?

sačekaš još malo.. :)

8 godina

partis jel ima kakih vijesti

4 godine
Za ekipu sa partisa, trebate otici na partis.si i tamo ostaviti username i mail adresu pa ce vas obavijestiti kada stranica ponovno bude "u pogonu"
17 mjeseci

Dajem 5x iptorrents. PM sa speedtestom i ratio bilogdje.

Trazim THR, bio user davno, zbog pozara budem opet?

11 godina
Trazim pozivnicu za neki privatni tracker poput thr ili partis si. Clan sam na thr dugo imam screen shop pa posaljem :)
Black Spider
8 godina
crni pauk kaže...
Trazim pozivnicu za neki privatni tracker poput thr ili partis si. Clan sam na thr dugo imam screen shop pa posaljem :)

Imam invite za blutopia , alpharatio ,iptorrents i torrentleech , izaberi pa cu ti poslati .

7 godina

[H] TorrentLeech

Poslao sam 2, nemam vise.

[W] GGn

Clan sam vise private trackera te mogu poslati profil/screenshotove ratio-a, imam seedbox i odlican internet doma.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 9:25 (CindX).
4 godine

Novopečeni član nadam se i uspješni na THR :) tražim pozivnicu za bilo koji private tracker naravno neki poznatiji

Zauzvrat dobije free IPTV

pozz

ponude u PM

11 godina

Poštovani,

molim pozivnicu za torrenthr. Koristim partis.si vec 10 godina. Unaprijed zahvaljujem

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2021 18:57 (babac).
12 godina

Bogdaj.

Jel ima ko voljan udijelit pozivnicu za ovaj naš torrenthr, dugo sam na IPT i tamo držim dobar ratio i ziher bum i tu, u cilju mi je skinut tu i tamo nekaj našeg.
Ajde molim vas ak ima netko.

13 godina

Za open-invite pratite stranicu:

http://torrentinvites.org/f37/

Na žalost nedostaje mi još 5k karme za THR pozivnicu

BTW troje što sam pozvao, sva trojica su bila aktivna u zadnja 24h, a pozvani su prije 5+ godina.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 23:28 (Najbrži).
9 godina

Pozdrav ekipa 

Nudim THR pozivnicu, a zauzvrat tražim da mi pošaljete dokaz da ste član nekog trackera minimalno 2 godine, da imate uredan ratio, današnji upload tj onaj svježi kad ga ja zatražim, ako vidim da se pravila ne poštivaju osobno ću kontaktirat stuff prije Bana da ugasi račun trajno.

P.S 500k karme nije malo za skupiti pa se nadam da će te to cijeniti.. 

Hvala i Lijep Pozdrav.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 23:47 (tutif).
8 godina

Pozdrav,

tražim THR pozivnicu, prije koristio partis.si, a u zadnje vrijeme koristim CrnaBerza.

Unaprijed Hvala

edit: dobio traženu pozivnicu

PSlamnik
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2021 14:05 (Pero1998).
12 godina
moderator

Vi novi koji tražite pozivnice,pročitajte prvi post u temi.

Uvjet: 6 mjeseci staža, 2 zvjezdice, određeni upload ili ratio na drugom trackeru...

سمندری ڈاکو
8 godina
ima nekih trackera do koje je nemoguce doc do pozivnice
tipa broadcast the net..pass the popcorn..hdbits
cak i kupnjom accounta..banaju na promjenu ip adrese..provjeravaju invite i ko ga je dao..dakle bilo kakva sumnja na prodaju banaju vlasnika invite i ovog sta je dobio invite
to su ovi high level trackeri.kod drugih sta sam ja kupovao low level nikad nisam imao problema
5 godina

u ponudi su:

IPT x3

hdSpace x3

za pozivnicu OBAVEZNO poslati dokaz o dobrom seedu/ratiou sa nekog poznatog privatnog trackera! (mora biti vidljiv vaš nick i trenutni datum napisan u search baru)

a ako imate seedbox dovoljan je ss s vašom mail adresom i nickom napisanim unutar prozora "Add Torrent"

9 godina

Pozdrav,

Ljubazno molim admina koji je obrisao moja dva zadnja posta da mi se javi u inbox kada uhvati vremena.

Najljepsa hvala.

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
13 godina

Poštovani,

molio bi ako netko ima THR pozivnicu trebam za klinca sinkronizirane crtiće. imam optiku i 24h seed detalji preko PM-a. mogu ponuditi u zauzvrat bit-hdtv naravno uz iste uvijete. dakle dokaz ratio na privatnom trackeru i par godina aktivnosti. hvala!

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice