Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.093
|
čitano: 1.490.802
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
4 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Očito da ekipa ne kuži kako privatni torrenti funkcioniraju.. Uz hrpu freelech torrenta ide barem 200-300gb na dan bez ikakvog pardona..

Ukoliko se pazi, da skines freelech među prvima ide i više od toga..

Edit: Evo primjer freelech torrenta za 8 minuta aktivnosti 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2022 9:12 (s2cek).
4 godine
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Torrentdb ima trenutno otvorenu registraciju..

https://torrentdb.net/

Od 1.4. Do 6.4.

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

sranje od trackera,,,,,čemu to sve.......

13 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

zato sto je free. pa zasto ne

2 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

CinemaZ i Avistaz imaju otvorene registracije
https://cinemaz.to/auth/register
https://avistaz.to/auth/register

Otvoreno samo ovaj vikend pa vrijedi iskoristiti.

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere


Nudim jednu pozivnicu za THR.

 

Uvjeti: 2 godine staža tu na forumu, dokazi sa 2 privatna trackera o ratiu, speedtest ili seedbox dokaz i najvažnije - da ćete koristiti tracker i poštivati pravila.

 

Tko se prvi javi sa ispunjenim uvjetima, njemu ide pozivnica.

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,

 

Nudim sljedece pozivnice:

 

THR x 2 1

- uvijeti: Minimalno jedna godina staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

 

HDTorrents x 2  1 0

- uvijeti: Minimalno jedna godina staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

 

TL x 2 1 0

-uvijeti: Minimalno jedna godina staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

 

MyAnonamouse x 1 0

-uvijeti: Minimalno jedna godina staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

-dodatni uvijet: Seedbox ili neka druga varijanta staticke IP adrese. Ovaj tracker ne dopusta dinamicke IP adrese

 

IPT x 5 

-uvijeti: Minimalno jedna godina staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

 

Trance Traffic x 3 2

-uvijeti: Minimalno jedna godina staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

 

Molim bez kolekcionara. Istrazite da li vam je tracker zaista potreban prije nego zatrazite pozivnicu.

 

LP

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2022 22:38 (arbogast).
9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, nudim 1x THR

 

Uvjeti:

- min. godinu dana na ovom forumu

- speedtest ili seedbox

 

Tko se prvi javi, njegovo :) 

 

Edit: Poslano

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2022 21:52 (0x4c756b61).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Tražim jednu pozivnicu za torrent hr koristim seedbox tako da nije problem s seedanjem. Hvala
Black Spider
2 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima li tko pozivnicu za neki od trekera za filmove BLU, HDT, BHD, PHD, UHDBits...?

7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima li netko pozivnicu za torrenthr?

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Biti ću slobodan prozvati kolegu gkelekov ovdje sa foruma koji je u drugom mjesecu tražio pozivnicu za THR i logirao se točno - niti jednom. Imao je super opis gdje spominje NAS, optiku, podosta prostora za pohranu a od toga svega - ništa. Sljedeći put kada ćete tražiti pozivnicu za neki tracker pokušajte smisliti nešto originalnije od optike i NAS-ova:)

Gore navedeni user je automatski obrisan nakon 2 mjeseca zbog inaktivnosti, čak se nije udostojio ulogirati na tracker vidjeti što ima, što se dešava. Naravno, susreo sam se sa brdom izlika kao što su, korona je, bio sam na godišnjem, puno posla pa nisam stigao... Ali to su izgovori za malu djecu jer svi znamo visiti na računalima po par sati pa tako se može odvojiti i 2-3 minute za login na tracker:)

 

U prilogu je njegova originalna poruka, ako će nekoga žickarati opet čisto da imate heads up.

 

Da ne bude stopostotni offtopic:

1x THR invite za nekoga tko misli da je bolji od navedenog usera

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 16:10 (tuna-1).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
tuna-1 kaže...

Biti ću slobodan prozvati kolegu gkelekov ovdje sa foruma koji je u drugom mjesecu tražio pozivnicu za THR i logirao se točno - niti jednom. Imao je super opis gdje spominje NAS, optiku, podosta prostora za pohranu a od toga svega - ništa. Sljedeći put kada ćete tražiti pozivnicu za neki tracker pokušajte smisliti nešto originalnije od optike i NAS-ova:)

Gore navedeni user je automatski obrisan nakon 2 mjeseca zbog inaktivnosti, čak se nije udostojio ulogirati na tracker vidjeti što ima, što se dešava. Naravno, susreo sam se sa brdom izlika kao što su, korona je, bio sam na godišnjem, puno posla pa nisam stigao... Ali to su izgovori za malu djecu jer svi znamo visiti na računalima po par sati pa tako se može odvojiti i 2-3 minute za login na tracker:)

 

U prilogu je njegova originalna poruka, ako će nekoga žickarati opet čisto da imate heads up.

 

Da ne bude stopostotni offtopic:

1x THR invite za nekoga tko misli da je bolji od navedenog usera

Ne mogu garantirat da ću biti često na trackeru, jer želim na THR za kad povremeno tražim neki hrvatski sadržaj koji ne mogu naći na stranim trackerima ili HRTi ili tako nešto, a to nije tako često, ali mogu obećati da ću seedati šta skinem, a komp mi je upaljen svaki dan po cijeli dan.

16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Bok, jel THR invite još uvijek aktualan?

Imao sam account na THR od 2008. godine s 10+ TB uploada, dobrim ratiom i hrpom karme. Ali (budala) nisam skužio da sam nekih 10-tak torrenta (koje sam skinuo odjednom) ostavio seedati na kompu u uredu - a komp se ugasio... Kad sam se sjetio ponovo logirati na THR, dobio sam poruku da mi je account blokiran. Nije da mogu nekoga okriviti, sam sam si kriv.

Pokušao sam preko IRC-a doći do njih, ali bez uspjeha - a koliko sam vidio na FB-u, puno (bivših) korisnika se žali da nisu uspjeli vratiti blokirani account.

Da skratim: ne znam kak da dokažem da sam bolji od ovog prošlog usera, ali ak vrijedi screenshot s ratiom sa HD torrents i Partisa (na oba imam account 10+ godina), eto, šaljem u prilogu.

Hvala!

Btw, THR mi najviše fali zbog sinkroniziranih filmova za klinca, to ne mogu naći na HDtorrents niti na Partisu :-(

 

 

2 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

THE GEEKS (e-learning) je otvoren za registraciju. Ne znam do kada slučajno sam naletio i registrirao se.
https://thegeeks.click/signup.php

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Može li netko prošvrljati trackerima i vidjeti da li na nekom postoji CSI (Las Vegas (odnosno originalni Crime Scene Investigation), Miami, New York) u 1080p rezoluciji.

 

Stavio sam zahtjev za uplodom na THR, pa smo izračunali da sve zajedno sigurno ima 2+TB.

 

Na Partisu/THR-u nema.

 

Svaki info je dobro došao.

13 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

brzinski sam pogledao na torrentday

nasao sam las vegas S1 1080p

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Da ne misliš na CSI.Vegas iz 2021? Taj reboot imam i ja u 1080p. Stavljen je i na rarbg i na THR. To nije to.

 

Trebam originalnu seriju :)

13 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

e to sad ne znam :D 

 

ovo:

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Da, to je taj reboot. Imam čak 2160p :D

13 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

da i ovdje ga ima :D 

ali si pitao 1080 pa sam njega i screenao :D 

 

 

jel ovo?

https://www.imdb.com/title/tt0247082/

 

 

14 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
softwaremaniac kaže...

Može li netko prošvrljati trackerima i vidjeti da li na nekom postoji CSI (Las Vegas (odnosno originalni Crime Scene Investigation), Miami, New York) u 1080p rezoluciji.

 

Stavio sam zahtjev za uplodom na THR, pa smo izračunali da sve zajedno sigurno ima 2+TB.

 

Na Partisu/THR-u nema.

 

Svaki info je dobro došao.

 Iman na torrentdb.net gdje freelech su sve osim prve dvije NY-a (ali i to bi ti netko uploadao tu za request, iako većina ima po jedan ili dva seedera). Na BTN-u ima sve.

 

Uploadao bih ti ja na thr, ali nemam baš toliko mjesta na seedboxevima. Najbolje bi ti bilo dobiti pozivnicu za torrentdb.net, bile su prije par tjedana otvorene registracije za njega (gore je netko objavio pa sam tako došao tamo, nemam trenutno nijednu). Piše da tri puta godišnje otvaraju registracije, ili čak možeš uz donaciju dobiti pozivnicu i VIP status na mjesec dana.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

E to je CSI originalni, da. Tako trebam svih 15 sezona :)

 

13 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

e taman sam i ja nasao na tom torrentdbu :D

 

ovo gore sto sam postao.

 

nisam nikad s njega nista skidao ali sam uzeo kad je bilo free.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Javi se na PM pa riješimo seedbox. :)

13 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
softwaremaniac kaže...

E to je CSI originalni, da. Tako trebam svih 15 sezona :)

 

 ima ih :D

 

sad probaj nabaviti pozivnicu

10 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Zna li netko slucajno the office serija sve sezone sa titlovima di ima skinit?

Ima na torenhr ali 720p rezz slucajno ako ima visa negdi da skinem,ako ne skinit cu ovo.

Origin_Steam: hrka11
2 godine
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Provjerio sam ono što imam i našao sam na 1080 freeleech na torrentleech, iptorrents.

10 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
edik kaže...

Provjerio sam ono što imam i našao sam na 1080 freeleech na torrentleech, iptorrents.

 Hvala ti,ali nema veze skinio sam ovo sto sam nasao na thr,posluzit ce.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima netko invite za Pirat the net? Imam seedbox, dosta trackera, dugo sam u tome. Možda u zamjenu mogu ponuditi invite za neki drugi tracker. Uglavnom, PM.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice