Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.089
|
čitano: 1.484.079
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Nudim invite za torrentleech u zamjenu za Thr ako si zainteresiran
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
antifriz13 kaže...

Ima li ko za IPT pozivnicu ili neki drugi koji se koristi na balkanu da ima domaceg sadrzaja kao THR ili CB, te dve imam? Imam ratio preko 8 na cb, a i na thr sam l33t klasa i imam oko 300GB uploadano za 2mj.

 IPT nema domaceg sadrzaja, to je strani site.

14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Znam da je vrijeme kad se ne može dobiti pozivnica, ja tražim za CrnuBerza tamo baš nemam, a volio bi malo uploada i tamo skupiti. Pa ako je netko u mogućnosti da može pozvat. Nije žurba. 

thr thr
tl tl
ipt ipt
6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Na C. Berzi  pozivnice su moguće samo za klase korisnika VIP,Uploader i Majstor uploader. Ostale klase korisnika nemaju mogućnost slanja pozivnica.

e, sad, vjerojatno ovdje na forumu ima tko iz te grupe pa ti se javi.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Franjo15 kaže...

Znam da je vrijeme kad se ne može dobiti pozivnica, ja tražim za CrnuBerza tamo baš nemam, a volio bi malo uploada i tamo skupiti. Pa ako je netko u mogućnosti da može pozvat. Nije žurba. 

Javi se na PM.

4 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav! Ima li netko pozivnicu za ReVTT,PTN,PTP,HDB,PHD,AHD.Posjedujem seedbox.LP

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 1:25 (iorli).
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ako ima još koja pozivnica za Crnu berzu bio bih zahvalan na pomoći :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 21:23 (franina).
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pliz ak netko ima pozivnicu za IPT, izbriso mi se account zbog 90 dana neaktivnosti  

Mogu ponudit THR ako pomaže.

 

edit.. nabavio

Music for life!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 0:34 (malij).
3 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, tražim pozivnicu za THR ili CB, imam Dedicated seedbox i clan sam TL, HDT i BHD, kao i Red i MaM trackera sa dobrim ratiom. Bio bih zahvalan za pozivnicu jer dugo tražim neki domaći tracker. Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 21:45 (deKardD).
16 godina
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jel netko zna sta je sa yuwabits?

Pise da su nanovo krenuli, ali bez baze cini mi se. Ne mogu selogirati, pise ako ste imali racun ponovo se prijaviti i onda kaze da su prijave zatvorene. kako uopce doci do staffa ili nesto. vratiti svoj racun.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav. Pročitao sam da imete pozivnicu za Crnu Berzu. Ja sam imao acc ali su mi vjerojatno izbrisali jer se dugo nisam logirao. Probao sam upisati e-mail pa da mi pošalju novi pass ali kaže da nije u njihovoj bazi podataka. Imao sam čak i dobar ratio. Bio bih zahvalan ako biste mi dodijelili jednu pozivnicu.

15 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav. Treba mi pozivnica za bilo koji domaći tracker. Ubiti trebaju mi domaći karaoke fajlovi (pop rock). Ako netko zna na kojem trackeru ima domaćih karaoke fajlova eto treba mi baš taj. Ako netko možda ima kolekciju mogao bi mi poslat karaoke na mail, jer vidim da pozivnice nešto baš i ne idu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 19:01 (skyrider).
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

pozdrav,jel ima netko pozivnicu za RED možda?veteran glede torrenata,,osam godina bio na Whatcd-u,,,

pokušao na chatu,,,čekao po osam sati,,,malo dječaci pretjeruju,,,brzina 70/30 mb/s,,,

imam Thr,momentalno stopirane,,Crna Berza,,,stopirane,IP,Scene Time,HD Space,Proaudio,Bitgamer,HDME,TL možda,

Broken Stones možda,Partis,,,Nebulance,,,Cartoon Chaos etc.

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

pozdrav svima..jer pozivnicr rade sad na torrent hr? jer vidim da imaju otvorenu registraciju sa pozivnicama

4 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Ne, još uvek nije moguće!

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
trube kaže...

pozdrav svima..jer pozivnicr rade sad na torrent hr? jer vidim da imaju otvorenu registraciju sa pozivnicama

 Vlasnici THR-a mogu dati pozivnicu kome hoće. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
3 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, zanima me da li netko ima pozivnicu za torrentHr i crnu berzu.

 

Imam dobar ratio na partisu tako da nece biti problema i na drugim stranicama :D

 

Moj ratio sa partisa:

 

http://prntscr.com/st4xmt

 

Hvala unaprijed :)

 

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Na ovu temo treba konacno stavit zabranu postanja ekipi bez barem godinu dana staza i jedne zvjezdice, jel ovo vise nema smisla.

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
hrcak90 kaže...

Pozdrav, zanima me da li netko ima pozivnicu za torrentHr i crnu berzu.

  

 Imam za oba ali ti nedam.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
3 godine
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Anđeo bez falinge kaže...
hrcak90 kaže...

Pozdrav, zanima me da li netko ima pozivnicu za torrentHr i crnu berzu.

  

 Imam za oba ali ti nedam.

 Super za tebe, nadam se da i ti dobijes takve odgovore kad ti nesto treba, ali no hard feelings, svako ima pravo na svoje misljenje.

4 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Nemojte biti toliko strogi. Evo recimo ja sam jedan od tih koji sam sa 1 danom staža na ovom forumu dobio pozivnicu i opravdao svoj ratio na TorrentHR, Crnoj Berzi, a dobio sam je neki mesec pre ukidanja pozivnica. Čak sam i na Crnoj Berzi dobio jednu pozivnicu i prosledio je dobrom drugaru u međuvremenu koji isto tako ima odličan ratio na više privatnih trackera.

 

Mana dosta novih forumaša je ta što ne pročita temu bar neku stranicu ispred, nego odmah traži pozivnice za sajtove na kojima su ukinute trenutno, a pominje se toliko puta na ovoj temi.

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
razor_amd kaže...

 

 

Mana dosta novih forumaša je ta što ne pročita temu bar neku stranicu ispred, nego odmah traži pozivnice za sajtove na kojima su ukinute trenutno, a pominje se toliko puta na ovoj temi.

 Kada se registriraš na neki forum, torrent tracker itd. normalno je prvo pogledati pravila toga foruma.

Da je pogledao pravila podforuma odmah bi znao da ne smije tražiti pozivnicu prvih 6 mj od registracije. Osim toga, kada sam kupovao tv otišao sam prvi put na taj podforum i prelistao zadnjih 40 stranica da malo uđem u temu da ne postavim glupo pitanje....

 

Ova ljudina je podbacila u oba slučaja. Uleti bahato s jednim danom na forumu, ne pročita bar zadnjih deset postova. Nudi ratio s Patisa (jakog li trackera).

vjerojatno je već izbacivan više puta i s THR-a i s C.Berze a ovaj profil mu je evidentan klon s kojim ide preko VPN jer je već poznat široj zajednici.

 

Nemoj ga pravdati.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
4 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Naprotiv, ne opravdavam njega, nego samo kažem da nas ima koji smo i uredni, a tek skoro se registrovali. Nisam nikog ni napadao niti branio, samo kažem da je malo prestrogo ono sa 1g i jednom zvezdicom.  A to da je podbacio, jeste itekako. Samo nekoliko postova iznad sam napisao da još uvek pozivnice ne rade na TorrentHR.

 

Takođe i ja, kome god forumu ili temi na forumu pristupim, obavezno pročitam barem 10, što prvih, što zadnjih strana da uđem u tematiku pa tek onda postavljam pitanje koje bi imalo smisla postaviti...

 

Ovo je moj ratio na Crnoj Berzi, a registrovao sam se pre otprilike 6 meseci. Bez SeedBox-a sve u svojoj režiji..

Ratio Ratio

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 9:54 (razor_amd).
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trebao bih neki sportski tracker gdje se mogu skidati cijele nogometne utakmice bar liga petica ili uz to još bolje manjih liga tipa Austrija, Belgija, Nizozemska itd.

 

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Sportcult ima čak i HNL, samo što nemam invite. Uglavnom, probaj od nekoga nabaviti, tamo ima svega.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

tražim invite za IPT.. 

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
sendjo kaže...

tražim invite za IPT.. 

 

javiš se sa proofom nekog trackera ako već nisi nabavio u međuvremenu...

živio

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 18:07 (tuna-1).
8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim: IPT x5 x4

Tražim: CrnaBerza

 

Obavezno dokaz o seedu s drugog trackera! 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 10:26 (Mr. Hot Juice).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Molim vas invite za THR. Na janoraki@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2020 12:57 (jankobanankogggtfhtzh).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
jankobanankogggtfhtzh kaže...
Molim vas invite za THR. Na janoraki@gmail.com

 Evo poslao sam ti 3 ako slucajno sjebes prve dvije..

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice