Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.090
|
čitano: 1.486.528
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Preko tri godine koristenja torrenthr-a i na lito su me deaktivirali jer san bia neaktivan premda sam uspia spustit hnr bodove ispod 10 i ima san oko 300k karme... Sad im saljem mailove i nista ne odgovaraju
8 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako su te preko ljeta banirali znači da si od proljeća neaktivan i tek si se sad pojavio i sad im šaleš mailove.

Vjerojatno te nije bilo na THR-u 7-8 mjeseci.

Ima tu na forumu jedan admin s THR-a pa ako ti se on smiluje odn. ako pročita tvoj post možda ti apel i uspije.

Trebao si parkirati račun.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 0:59 (Povoljni reketari.com).
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

imam jos jednu bozicnu pozivnicu za revolution tt, pa ko se prvi javi dobije ju.

 

 

 

ovo je bilo brzo. otisla je pozivnica.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 14:30 (sheff).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Nisam vise od mjesec dana mozda dva ali sam se nakon toga vratia i nastavia seedat i kad san spustia hnr ispod 10 oni me blokiraju a imam karme za sve hnr poplacat... Koji je nik adminu uvjeren sam kad pogleda da ce odblokirat jer se vidi sve u zadnjih par godina
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Imo sam slican problem prije par mjeseci i uspjesno sam ga rjesio! Odes na TorrentHR - IRC ,tamo se prijavis,netko od admina je uvjek online,izneses svoj problem i onda oni vide dal ti mogu pomoc.Ja sam tako rjesio,samo me je trazio koji sam nick koristio i sve to oni imaju spremnjeno i lik mi je samo reaktiviro akaunt!

 

Nudim torrent hr pozivnicu kome treba neka ponudi neku zamjenu!

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 23:47 (Tole1710).
10 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Dragi dušmani, želim Vam sve najbolje za blagdane.

Tražim pozivnicu za PTP, bio bih iskreno zahvalan na tome!

 

Živili!

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2015 12:39 (Huso Kralj).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Tole usa sam na taj link upisem nik i sifru i izbaci mi da taj nik nije registriran...a kao gost nemogu poslati poruku...ajde molin te ako mozes posalji poruku tamo reci da je za prijatelja da pogledaju akaunt po imenom bakula1950
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ko hoce na morethantv dijele pozivnice al morate proci intervju koji vjerujem nece biti nikakav problem

 

Server : irc.morethan.tv
Channel #morethan.tv-holidays

 

traje do 31.12.2015.

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2015 15:20 (maxy0).
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Rolling1950 kaže...
Tole usa sam na taj link upisem nik i sifru i izbaci mi da taj nik nije registriran...a kao gost nemogu poslati poruku...ajde molin te ako mozes posalji poruku tamo reci da je za prijatelja da pogledaju akaunt po imenom bakula1950

 Klikneš na ovo #help na kraju u zadnjoj rečenici svjetloplave boje i otvorit će se help kanal, tamo kažeš što te muči i čekaš odgovor.

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Nudim pozivnicu za PTP trazim pozivnicu za Bibliotik.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
AXX0 kaže...
Nudim pozivnicu za PTP trazim pozivnicu za Bibliotik.

 What,waffles i BTN imaju recruitment threadove.Možda imaš te kad već imaš PTP.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
mislim da je bibliotik več duže vrijeme nedostupan
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
A nista me ne kosta probati, stavio sam tu a i javilo mi je par ljudi na redditu da ce vidjeti jel se moze sto rijesiti.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
AXX0 kaže...
A nista me ne kosta probati, stavio sam tu a i javilo mi je par ljudi na redditu da ce vidjeti jel se moze sto rijesiti.

 Na redditu čisto sumnjam da si stavio jer je PTP na no movement listi i trade pozivnicama je zabranjen, a ti radiš trade. Tak da i ako jesi postao onda je vrlo izgledno da ćeš ban pokupit jer moderator na redditu 312c je jedan od admina PTP-a, a samim time ima uvid u tvoj IP što mu je i više nego dovoljno.

8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Karagarga, netko? Hvala!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Na redditu sam se raspitivao za Bibliotik kod ljudi za koje znam da know how. Nisam nikome nista nudio niti sam trejdao.
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ikarus01 kaže...

 What,waffles i BTN imaju recruitment threadove.Možda imaš te kad već imaš PTP.

 do kad je na BTN regrutiranje?! jel možeš vidjet... imam već SCC, IPT, GFT, shack, THR, itd... ali pokušavam se maknut od njih zbog rarova. čuo sam da btn nema ništa rarirano.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ranko091 kaže...
Ikarus01 kaže...

 What,waffles i BTN imaju recruitment threadove.Možda imaš te kad već imaš PTP.

 do kad je na BTN regrutiranje?! jel možeš vidjet... imam već SCC, IPT, GFT, shack, THR, itd... ali pokušavam se maknut od njih zbog rarova. čuo sam da btn nema ništa rarirano.

 Kolega je naveo trackere gdje je recrutiment za PTP, nema roka, dok ga ne zatvore.

BTN je zatvorio sve recruitmente.

14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam pozivnice za BitSpyder, trazim pozivnice za privatni tracker sa provjereno funkcionalnim programima od adobea. Opcenito koji je naj tracker za software?

Lp

14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim BTN

 

Ako ima netko da je voljan ukazat povjerenje, proofovi nisu problem i nisam kolekcionar trackera nego trazim ono sta mi treba

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
luka.miskovic kaže...

Tražim BTN

 

Ako ima netko da je voljan ukazat povjerenje, proofovi nisu problem i nisam kolekcionar trackera nego trazim ono sta mi treba

 Samo staff ima pozivnice na BTN-u, niko od ostalih korisnika nema, a davanje pozivnica na forumu oni kažnjavaju ban-om, ja dobio ban nakon više od godine na trackeru, saznali da sam dobio invite preko foruma.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Haker_x kaže...
luka.miskovic kaže...

Tražim BTN

 

Ako ima netko da je voljan ukazat povjerenje, proofovi nisu problem i nisam kolekcionar trackera nego trazim ono sta mi treba

 Samo staff ima pozivnice na BTN-u, niko od ostalih korisnika nema, a davanje pozivnica na forumu oni kažnjavaju ban-om, ja dobio ban nakon više od godine na trackeru, saznali da sam dobio invite preko foruma.

 e super da si ovo napisao, sad ih mogu odmah otpisat. neću se niti trudit za takav treker.

11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ima tko ovdje da je na HDBits.org ?

zanima me samo kako dospjeti tamo.. citao sam malo i jako su zatvoreni, gotovo nemoguce upast... inace imam i ptp i btn i what i nemaju recruitment

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
icip kaže...

ima tko ovdje da je na HDBits.org ?

zanima me samo kako dospjeti tamo.. citao sam malo i jako su zatvoreni, gotovo nemoguce upast... inace imam i ptp i btn i what i nemaju recruitment

 

 

 Ima recruitment, ali u višim klasama ;)

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Kojim tocno klasama i na kojem trackeru, da vidim jel mi se isplati truditi preci u visu
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Danas se pokušao registrirati na THR.org,naravno ne ide,treba mi pozivnica

 

Pa ako netko ima/može poslat pozivnicu bio bi zahvalan,ja mu nažalost nemam što ponuditi jer mi je ovo prvi put da idem na neki privatni tracker

 

ja nisam govno pa da skinem i sklonim,seed-am i na javnim torrentima do kraja tako da ću i ovdje

Svemirski mega car
10 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako ima neka dobra duša da mi pokloni pozivnicu za torrenthr, uvijek seedam torrente i aktivan sam na partisu

http://imgur.com/SmSi67W

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 17:22 (The_K).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
The_K kaže...

Ako ima neka dobra duša da mi pokloni pozivnicu za torrenthr, uvijek seedam torrente i aktivan sam na partisu

http://imgur.com/SmSi67W

Mali, pa čega si se ti nagutao? Ti zajebavaš ili što?

Nitko pa ni da je lud ti neće dati pozivnicu za THR na osnovu ovoga, već samo može nekoga odvratiti od toga da dobiješ pozivnicu!

Član si od 2013. na partisu sa uploadom od samo 31 GB i to predočavaš kao dokaz da dobiješ pozivnicu za THR. Malo morgen! 

Na partisu koliko imas skupljeno gigabajta se skupi u pola sata! I potrudi se malo proučiti da THR pozivnica NEMA do daljnjega pa ni onda!

Doviđenja!

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 20:57 (Huso Kralj).
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
matkoGSi kaže...

Danas se pokušao registrirati na THR.org,naravno ne ide,treba mi pozivnica

 

Pa ako netko ima/može poslat pozivnicu bio bi zahvalan,ja mu nažalost nemam što ponuditi jer mi je ovo prvi put da idem na neki privatni tracker

 

ja nisam govno pa da skinem i sklonim,seed-am i na javnim torrentima do kraja tako da ću i ovdje

 pa ovako, serveri i održavanje istih košta. i svaka kuna je dobrodošla. thr kao i mnogi trekeri primaju donacije. pa eto svi koji tražite kakvu pozivnicu, razmislite o tome da donirate. jer obično iza svake donacije stižu i nekakvi "darovi", u kojima zna biti i pozivnica.

13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

HD-Space site free leech. 

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice