Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.090
|
čitano: 1.486.868
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
merio kaže...
gornjigrad kaže...

Kakav se sadržaj nalazi na thr da je toliko popularan?

Talijanski

 Esperanto dopodne a popodne mandarinski većinom.....

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gale92 kaže...
zeryx kaže...

pogledaj na partis.si

 njega imam tj acc.

ali ima samo (Počivali u Miru) zadnja (4) sezona ali ostale ne....

 Počivali u miru možeš gledati na HRTi.

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
sosta kaže...

 Počivali u miru možeš gledati na HRTi.

 hvala ti na inf

3 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ukoliko netko ima pozivnicu za IPT, crnaberza ili yuwabits, bih molio istu...hvala puno

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav društvo,

 

ima li tko možda pozivnicu za crnaberza? 

Pošaljem dokaze iz torrenthr-a i nudim iptorrents i scenetime zauzvrat.

 

Hvala.

Imagine all the things we could accomplish if we could all stop being d***s for like, 5 minutes
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 12:37 (Sayler).
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ma ne mozete se djorati za trackere, to je staro pravilo!

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Dajem IPtorrents u zamjenu za Torrenthr

14 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Rootwalla kaže...

Dajem IPtorrents u zamjenu za Torrenthr

 

Poslan pm pa cemo vidjet ako si dobar korisnik zasto ne:)

3 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Sayler kaže...

Pozdrav društvo,

 

ima li tko možda pozivnicu za crnaberza? 

Pošaljem dokaze iz torrenthr-a i nudim iptorrents i scenetime zauzvrat.

 

Hvala.

 

 

Posalji mi email na pm, posaljem ti pozivnicu pa se regas na link koji dobijes u malu

 

13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima li tko pozivnicu za PassThePopcorn? 

Ili za HDBITS?

 

Imam svoj server, tako da održavanje ratia nije problem, dokaze o ratio šaljem na PP.

3 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jel moze neko da mi posalje pozivnicu za neke od ovih sajtova:
torrenthr,iptorrents,yuwabits...

Dokazi o Ratiu na PP

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
IntelInside kaže...

Ima li tko pozivnicu za PassThePopcorn? 

Ili za HDBITS?

 

Imam svoj server, tako da održavanje ratia nije problem, dokaze o ratio šaljem na PP.

Teško ćeš naći za PTP, skoro pa nemoguće, treba biti elite klasa a uz to treba i 1.5M poena da se kupi pozivnica, to je otprilike 100 torrenata na seedu godinu dana, a ući u Elite klasu je još teže.

Elite: Must have an account age of at least 10 weeks, have at least 500 GiB of upload, and a ratio above 1.05. They must also have at least 50 active torrents uploaded.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Znam da je teško upasti tamo, nadao sam se da netko ovdje ima za udjeliti, ili kako god.

 

edit: Makar ovo šta oni traže nije toliko strašno, meni mjesečno barem 50 - 70 torrenta na seed, neke držim i duže jer nabijam ratio s njima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 12:26 (IntelInside).
14 godina
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim 1x THR po nešto nižim uvijetima nego u mojem prijašnjem postu. Ako mislite da možete zadovoljiti pravila trackera, javite mi se u PM sa bilo kakvim proofovima pa ćemo vidjeti - svi proofovi trebaju imati vidljiv username a speetest treba imati vidljv datum i IP sa kojeg je rađen test.

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

THR je dolje , nevolje sa serverom

Eire
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
DukeOs kaže...

THR je dolje , nevolje sa serverom

 I THR je opet gore, čistačica iskopčala kabal

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

IntelInside  Jest to relativno lahko, ali imati minimalno 50 uploadovanih torrenata je baš teško.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
4 godine
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Po mom mišljenju, nije ni malo teško imati 100-inak torrenata na seed-u. Ne treba neki skup hardware da bi se napravio svoj NAS server sa torrent klijentom. To čak može i sa Raspberry Pi-jem. OMV (OpenMediaVault) je odličan NAS softver koji može da radi i na PC-u i na PI-u.

 

Ja sam, zahvaljujući spookymulder84 dobio pozivnicu za THR pre zabrane i za kratko vreme napravio odličan ratio i upao u Extreme User klasu. Trenutno imam 650 torrenata na seed-u (računajući sve torrent trackere na kojima sam učlanjen) i do sada skoro ni jedan nisam obrisao sa domaćih trackera. Sa stranih, kao što je IPT, brišem nakon godinu dana.

12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Dajem IPtorrents u zamjenu za Torrenthr

11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Prodajem thr acc...ponude u pp

 

Da ne odgovoram zasebo svima,acc je 2018 god kreiran i pozvan od forumusa ovdje,acc je noob al to nema veze bitno je da 3 dana seedat skinuto i necete nikad dobit ban

 

Nebih htio da acc propadne a meni vise netreba jer sam skinio sve sto me zanimalo i sad ga samo odrzavam zivim.

 

Primam i kripto,vi predlozite cijenu pa cu razmisliti

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 20:05 (GSP).
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

topli pozdrav od cjelokupnog THR staff-a, acc je baniran a prodaja otkazana...

 

ako još netko ima slične ideje neka se javi...

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Nema veze ioanko je thr smece,navikano do boga a nist nema.recimo partis je par klasa iznad.

 

Nisam ni znao da prodaja acc zabranjena,prodao sam dosad steam,psn,epic acc ove ali eto vi ste ocito nesta posebno.

 

14 godina
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Da si samo pročitao pravi... Ah već je kasno!:)

11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

vidite,kazem vam bezveze se uzrujavate za nesto sto mi apsolutno nepredstavlja ama baš niš u životu i koliko znam sigurno 2 godine nisam skinio niš od tamo.

 

kazem vam nema tamo ništ specijalno osim tih crtanih filmova za djecu.za igre npr i filmove tu partis opere pod sa thr.šrot

 

opušteno samo

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Nisu nešta posebno, ali prije nego pišeš gluposti pročitaj pravila . Prodvanje Steam accounta je isto zabranjeno - This is in direct violation of the terms and agreements. See this paragraph of Section 1 of the Steam Subscriber Agreement, which everyone who has a Steam account had to sign. Isto to vrijedi i za PSN, vjerojatno i za Epic. Tako da nemoj pisati gluposti.

PSN Grimsey2955
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Cak ni steam nema debilčiće kao thr koji uokolo traze tko prodaje acc.koliko ti zivot mora biti ocajan i jadan da trosis vrijeme na prodavace acc-va piratskih trackera.

 

Samo da vam napomenem da je ocito da ima jos ljudi koji prodaju acc jer mi je jedan mali debos otkrio svoj zivotni cilj, a to je trazenje tko prodaje acc i drukanje stuf-u tako da pohvale malog odanog psića.

 

Mene ovo cisto danas puklo jer vidim da je potraznja.

 

Steam i drugi uredno prodani bez ikakvih problema i uopce nevidim problem u tome.

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
GSP kaže...

Cak ni steam nema debilčiće kao thr koji uokolo traze tko prodaje acc.koliko ti zivot mora biti ocajan i jadan da trosis vrijeme na prodavace acc-va piratskih trackera.

 

Samo da vam napomenem da je ocito da ima jos ljudi koji prodaju acc jer mi je jedan mali debos otkrio svoj zivotni cilj, a to je trazenje tko prodaje acc i drukanje stuf-u tako da pohvale malog odanog psića.

 

Mene ovo cisto danas puklo jer vidim da je potraznja.

 

Steam i drugi uredno prodani bez ikakvih problema i uopce nevidim problem u tome.

 Pravis se kul, ali vidim da si poprilicno isfrustriran sto te je banalo. 

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

vidim i treći fenomen glede THR-a,,,prodaja,,,,,budali koja prodaje pozivnice ili čak account treba trajno onemogučiti pristup a postoje načini......pogotovo izjaviti da tamo nema ništa posebno,,,,,,,,,postoji čitav niz fenomenalne ekipe koja ulaže veliki trud za kojekakve upload-e bilo koje vrste,,,,,,,hrpu stvari ne možeš nači nigdje i vezano za titlove i šire,,,,,,,glupo mi je dalje nabrajati,,,,,ja bih još postrožio spiku da se mene pita,,,,,,,,,,,,,,,,

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Dajem 1X THR pozivnicu.

 

Uvjet: 

  • 2 godine na forumu
  • da poštuje pravila
6 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Mogu ponudit:IPT,TD,HD-Space i Torrentleech i može zamjena za nešt drugo

 

 

 

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice