Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.090
|
čitano: 1.485.743
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
13 godina
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

od kud meni ovakav up na partisu... bo...

7 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima li netko iskustva s torrentinvites.org? Da se plati za niz pozivnica?

 

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

ja sam čak neke dobio tamo za đabe,al bolja stranica ti je invitehawk

tamo sam kupovao oko 90% invitova,šta accounta

ak kupuješ account obavezno nek ti da email adresu šta je registrirana na taj account,te potom promjeni šifru,

to naravno ako kupuješ ove low risk trackere,koji ne banaju na promjenu ip adrese

čak sam kupio torrenthr account,pred pola godine,kad su invitovi bili zatvoreni,za nekih 10-15$

7 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Tnx...

 

koji je općenito najbolji tracker overall za filmove? PTP?

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
da ptp najbolji al prakticki nemoguce je upast na njega..i pozivnice koje se djele se ne djele tako lako..sa bilo kojim general trackerom trebao bi bit zadovoljan..ipt..torrentday..torrentleech.filelist..ncore
za skoro svaki film postiji 720p,1080p.remux verzija i 4k
3 godine
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim 1x THR

 

- Iskustvo na privatnim trackerima

- Minimalno 2 dokaza sa drugih trackera (fullscreen ss)

- Obavezna spojivost (otvoren port)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 17:31 (Cmarobnjak).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Također nudim 1x za THR kao kolega iznad.

 

- Minimalno 5 godina član foruma

- Iskustvo na privatnim trackerima

- Poželjno više od 2 proofa sa ostalih trackera (partis neću uzimati u obzir ako je buffer mali, a ako ima više od par TB uploada onda mogu uzeti u obzir - obavezno vidljiv username i fullscreen sa današnjim datumom)

- Obavezna spojivost (otvoren port)

- Friški speedtest

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 17:16 (tuna-1).
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Daklen, pridružujem se akciji...

 

2 x THR pozivnica

 

Uvjeti:

 

- Minimalno 7 godina član foruma

- Obavezno minimalno 2 proofa sa PRIVATNIH trackera - obavezno vidljiv username u fullscreen modu sa današnjim datumom

- Obavezna spojivost (otvoren port)

- Friški speedtest - ne manje od 2 mbps uploada ako je kućna veza ili seedbox (vrlo poželjno, čak i prednost)

- Ako dajete dokaz sa partisa ne uzimam ga u obzir ispod 10 TB uploada

- Ukoliko napravite HNR u prvih 2 mjeseca korištenja trackera odmah vam ljepim BAN (imam vas u profilu i pratim šta radite)

- U ta dva mjeseca imat ćete samo 1 download slot (skidanje jednog torrenta istovemeno) ukoliko skidate sa kućne veze, ako imate seedbox onda imate normalno prema klasi što vam pripada.

 

Uvjeti su My way or highway... Pa da vas sad vidimo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 18:24 (Ico2005).
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ima ko pozivnicu za crnu berzu.imam seedbox tako da nije problem seedat..a i saljem po želji ratio sa drugih trackera
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim pozivnicu za IPtorrents, u zamjenu za Torrenthr.

7 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Kakav se sadržaj nalazi na thr da je toliko popularan?

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
gornjigrad kaže...

Kakav se sadržaj nalazi na thr da je toliko popularan?

Talijanski

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 14:35 (merio).
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim 1X pozivnica za THR.

 

Uvijet:

  • - 2 godine na forumu
  • - 1 proof sa nekog privatnog trackera
  • - speedtest vaš

 

Ako napraviš HnR bod u 15 dana, založit ću se da ga se odmah obriše...

 

 

 

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav dali ima netko pozivnicu nekih od trackera gdje se mogu naći domaće serije (npr, počivali u miru, lzn, itd).... nažalost nemam ništa za ponuditi....

13 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

pogledaj na partis.si

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
zeryx kaže...

pogledaj na partis.si

 njega imam tj acc.

ali ima samo (Počivali u Miru) zadnja (4) sezona ali ostale ne....

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gale92 kaže...

Pozdrav dali ima netko pozivnicu nekih od trackera gdje se mogu naći domaće serije (npr, počivali u miru, lzn, itd).... nažalost nemam ništa za ponuditi....

Bio sam ti dao THR u 10. mjesecu 2019., ali ti je očito bio problem ulogirat se jednom u dva tjedna pa si ga spušio. Jebiga sad.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
dturko kaže...
Gale92 kaže...

Pozdrav dali ima netko pozivnicu nekih od trackera gdje se mogu naći domaće serije (npr, počivali u miru, lzn, itd).... nažalost nemam ništa za ponuditi....

Bio sam ti dao THR u 10. mjesecu 2019., ali ti je očito bio problem ulogirat se jednom u dva tjedna pa si ga spušio. Jebiga sad.

Također, dao sam mu pozivnicu za Crnu Berzu, skinuo što je hito i ništa nije odseedano.

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
dturko kaže...
Gale92 kaže...

Pozdrav dali ima netko pozivnicu nekih od trackera gdje se mogu naći domaće serije (npr, počivali u miru, lzn, itd).... nažalost nemam ništa za ponuditi....

Bio sam ti dao THR u 10. mjesecu 2019., ali ti je očito bio problem ulogirat se jednom u dva tjedna pa si ga spušio. Jebiga sad.

 frende moj tko živ tko mrtav od 2019 do sad.... ulogiravao sam se ali ja imam laptop i nije mi stalno uključen.. pa sam dobio ban
ali živ ti meni bio....

FileFicho kaže...

Također, dao sam mu pozivnicu za Crnu Berzu, skinuo što je hito i ništa nije odseedano.

 također, nemam laptop stalno uključen .....


Hvala vam kao da ste mi dali

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gale92 kaže...
dturko kaže...
Gale92 kaže...

Pozdrav dali ima netko pozivnicu nekih od trackera gdje se mogu naći domaće serije (npr, počivali u miru, lzn, itd).... nažalost nemam ništa za ponuditi....

Bio sam ti dao THR u 10. mjesecu 2019., ali ti je očito bio problem ulogirat se jednom u dva tjedna pa si ga spušio. Jebiga sad.

 frende moj tko živ tko mrtav od 2019 do sad.... ulogiravao sam se ali ja imam laptop i nije mi stalno uključen.. pa sam dobio ban
ali živ ti meni bio....

FileFicho kaže...

Također, dao sam mu pozivnicu za Crnu Berzu, skinuo što je hito i ništa nije odseedano.

 također, nemam laptop stalno uključen .....


Hvala vam kao da ste mi dali

 S takvim razmišljanjem teško da će ti itko išta dati ponovno... sretno

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
tuna-1 kaže...

 S takvim razmišljanjem teško da će ti itko išta dati ponovno... sretno

 Hvala kolega nebrini

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Torrent se bazira na solidarnosti, netko seeda da bi drugi mogli leechati.
Tebi bi više odgovarali drugi servisi, npr. DVD, televizor gdje je jednostrana konzumacija sadržaja.
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Dakle imamo Gale 92 na crnoj listi, i ne opravdava te da imas laptop, moj laptop u tri godine nikad nije izgasen. Predlazem ti da ides na javne servise piratebay i ostale... Da ne zicas pozivnice jer nije ni uredu od tebe kad znas da se neces pridrzavat pravila zatvorene grupe.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2021 16:34 (nike098).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gale92 kaže...
tuna-1 kaže...

 S takvim razmišljanjem teško da će ti itko išta dati ponovno... sretno

 Hvala kolega nebrini

 O tom ti pričam... Shvatit ćeš kad tad, samo mi je žao ako je 92 u tvom nicku godište, zašto već do sada nisi shvatio. Jbg, ima valjda i takvih:)

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
tuna-1 kaže...

 O tom ti pričam... Shvatit ćeš kad tad, samo mi je žao ako je 92 u tvom nicku godište, zašto već do sada nisi shvatio. Jbg, ima valjda i takvih:)

 a tebi je također "1" brojka godišta..... prijatelju, dobar i budala su ti dva druga..... živio ti meni i samo polako

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gale92 kaže...

 frende moj tko živ tko mrtav od 2019 do sad.... ulogiravao sam se ali ja imam laptop i nije mi stalno uključen.. pa sam dobio ban
ali živ ti meni bio....

Sasvim solidan seedbox se može dobiti za 5-6 EUR mjesečno. Mislim da je to više nego dobra cijena u odnosu na ono što ćeš uštedit sa skidanjem. Ako ti je to takav problem, onda ni ne zaslužuješ pristup nikakvom trackeru. Ja sam 2019. tek krenuo sa THR-om i tada mi je trebalo po nekoliko mjeseci da skupim za jednu pozivnicu. I tu jednu pozivnicu sam dao tebi, da bi mi se ti sad tu s visoka obraćao kao da sam idiot, al izgleda da možda i jesam.

 

Slobodno se nastavi preseravat, sigurno ćeš tako dobit pozivnicu... frende moj.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ima ko pozivnicu za crnu berzu..mogu mjenjat za ipt..torrentleech torrenday pozivnicu..prilazem i screenshot trackera
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Dajem IPtorrents u zamjenu za Torrenthr

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam 1GbpE vetu u Uploadu i Downloadu... ako ima tko trackera da mi pokloni rado ću da uključim Ciscov optički Router.
Treba mi sve što je sa naših područja i sve što ima sync na njemačkom.
Seedam iz BiH, i ne mogu mi i neće ništa.. otvoreno sam pričao sa ljudima u Telemachu.

Ponudite.. ja nudim internet vezu.

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
GreenLife kaže...

 

Frajeru, ovim postom jednostavno šalješ  onima koji se drže pravila, a   i middle finger liku koji ti je dao pozivnicu.

 

Nek, kad tad takvi ko ti odu u tri lepe...pa buš i ti. Sretno

 nek ti meni budeš živ i zdrav frende moj ;) lepo te je mamica naučila kulturi

Ja vas nit riječu nisam uvrijedio a vi mene tu jebete, sram vas bilo....

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice