Pirotehnika P&O zaključana tema

poruka: 2.943
|
čitano: 1.363.508
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

evo probao par petardi prvi put ove godine.

znaci megatron i exploder 4 dosta solidni, pucanj jak i dubok.

crna udovica i macola bezveze.

sutra cu probat super top, mp8 i dum bum.

8 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
Cobra33 kaže...
bArut pLahor kaže...
Cobra33 kaže...
bArut pLahor kaže...

Uzeo danas zengu 1+1

dobro roka

proizvodnja 2019, piše 8g nem po kutiji al mislim da nema sanse da je tak malo

 Pa otvori jednu i izvaži punjenje. Samo treba imat miligramsku vagu.

 nažalost nemam vagu, dobre su mi zenge jer su dosta krupne, a imaju i plasticni cep umjesto gipsa pa je ovisno o potrebi puno lakše malo podebljat situaciju

 Pogledaj što se nalazi ispod čepa. Obični gips.

 a lopovi..  svejedno, sve se isceprka pa cep moze posluzit

 

Nema meni do starih dbe zeus speciala, srecom imam jos par komada

11 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

C4 od jorge je totalno bezveze. Sva sreća što imaju Exploder 4, zaliha se popunjava...

8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Ove godine na forumu nema bas prijatelja sirovih životinja..

da nisu odselili...

14 godina
offline
Pirotehnika P&O

Gledam da bi bi kupio metke za kalaša?shop u hr?

Sjedi 1
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
obokan kaže...

C4 od jorge je totalno bezveze. Sva sreća što imaju Exploder 4, zaliha se popunjava...

 Da, ali kutija Explosive C4 je samo 5kn. 0,25kn komad. To je ekstremno povoljno, a nije baš tako slaba. Sasvim solidna mala petardica. Exploder 4 je najjača, ali joj je cijena 5kn komad, dakle jedana kutija C4 za jedan Exploder 4.

5 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Napokon peticija PROTIV zabrane pirotehnike https://docs.google.com/forms/d/1ZR1oPAPYe-X38i8zYWkHZv2PXAqPNPj1sp7XvbPVvhk/viewform?edit_requested=true , pronasao sam link na slzbenoj stranici Mirnovca. Vec sam doveo oko dvadesetak potpisa, pa molim i vas isto.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
Cobra33 kaže...
obokan kaže...

C4 od jorge je totalno bezveze. Sva sreća što imaju Exploder 4, zaliha se popunjava...

 Da, ali kutija Explosive C4 je samo 5kn. 0,25kn komad. To je ekstremno povoljno, a nije baš tako slaba. Sasvim solidna mala petardica. Exploder 4 je najjača, ali joj je cijena 5kn komad, dakle jedana kutija C4 za jedan Exploder 4.

 Pozdravljam nisku cijenu za komad, ali meni nije to to. Ukusi su različiti, više gledam jačinu nego cijenu po komadu, al razumijem kako ko ima mogućnosti. Bolje mi je dati i više novaca za nešto što jače pukne pa makar i količinski bio u deficitu (u to ne ubrajam Megatron). Primjerice, Exploder 4 je realno skup, možda će prvog biti -40% pa se onda definitivno isplati uzet ga za popunit zalihu, al se opet postavlja pitanje da li će ga uopće tada biti jer već se sad masovno razgrabljuje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 13:03 (obokan).
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
obokan kaže...
Cobra33 kaže...
obokan kaže...

C4 od jorge je totalno bezveze. Sva sreća što imaju Exploder 4, zaliha se popunjava...

 Da, ali kutija Explosive C4 je samo 5kn. 0,25kn komad. To je ekstremno povoljno, a nije baš tako slaba. Sasvim solidna mala petardica. Exploder 4 je najjača, ali joj je cijena 5kn komad, dakle jedana kutija C4 za jedan Exploder 4.

 Pozdravljam nisku cijenu za komad, ali meni nije to to. Ukusi su različiti, više gledam jačinu nego cijenu po komadu, al razumijem kako ko ima mogućnosti. Bolje mi je dati i više novaca za nešto što jače pukne pa makar i količinski bio u deficitu (u to ne ubrajam Megatron). Primjerice, Exploder 4 je realno skup, možda će prvog biti -40% pa se onda definitivno isplati uzet ga za popunit zalihu, al se opet postavlja pitanje da li će ga uopće tada biti jer već se sad masovno razgrabljuje.

 Bit će ih sigurno 01.01. Znam sve vlasnike pa tako i od Jorgea i nabavio ih je dovoljno. A što se tiče jačine imam ja svašta. Prema nekima je Exploder4 praskalica, ali traba imat i te slabije. Baciš 10 slabijih i jednu jaču. Točno u ponoć najviše koristim vatromet i rakete pa nemam vremena bacat još i petrade. Njih bacam obavezno prije vatrometa i iza 00:15.

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O

Peticija odavno ispunjena i potpisana u jednom Pyro Centru.

11 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Upravo stigao sa još jedne nabave. Uzele se tomahawk rakete i tenkovska iz 6/2018 kutija sa 32 NEM. Jel bi ta tenkovska trebala biti dobra?

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
obokan kaže...

Upravo stigao sa još jedne nabave. Uzele se tomahawk rakete i tenkovska iz 6/2018 kutija sa 32 NEM. Jel bi ta tenkovska trebala biti dobra?

 Tomahawk odličan odabir, pogotovo što je danas akcija 1+1 gratis za 25kn. Ako je Tenkovska u kutiji sa 8 komada u jednom redu, onda je to ona prava, ista kao i 6/2017, ali ista kao i 6/19, jer je i ona dobra.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
Cobra33 kaže...
obokan kaže...

Upravo stigao sa još jedne nabave. Uzele se tomahawk rakete i tenkovska iz 6/2018 kutija sa 32 NEM. Jel bi ta tenkovska trebala biti dobra?

 Tomahawk odličan odabir, pogotovo što je danas akcija 1+1 gratis za 25kn. Ako je Tenkovska u kutiji sa 8 komada u jednom redu, onda je to ona prava, ista kao i 6/2017, ali ista kao i 6/19, jer je i ona dobra.

 Da, 8 komada u jednom redu. Prošle sam godine nabasao na one sa 4 g NEM

8 godina
offline
Pirotehnika P&O

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 15:12 (bArut pLahor).
11 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

evo testirao sam danas još par petardi
znači dum bum i super top teško razočaranje. nekad je super top bio vrh drugog razreda, a sad isprdak.

mp8 ugodno iznenađenje, u rangu eploder 4, možda čak i za nijansu jači.

ispada, kao što su ljudi ovdje već govorili, da je exploder 4 best buy od ovih jačih.

8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Moj kolekcionarski mix

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 12:22 (bArut pLahor).
11 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

evo mali video test: macola, exploder 4, mp8 i megatron

nije snimano u idealnim uvjetima, al što je tu je...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2019 19:28 (ervin121).
8 godina
offline
Pirotehnika P&O

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 12:21 (bArut pLahor).
10 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Decki je li vam jaci mirnovec shock 2019 ili 2018(ali ona verzija koja je valjala posto su bile dvije)?

11 godina
offline
Pirotehnika P&O

Index anketa.

 

 

16 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
Silent horror1992 kaže...

Index anketa.

 

 

U hrvatskoj treba sve zabranit, od petardi pa do bicikla i biciklista i na kraju i pišanje u prirodi itd.

 

Niskozemska i bickala ko šalate, pa između redova malo Poljskih Profi boxeva od 600 pucnjeva."Ekipa sa šeširima" to vozi u nekakvim tačkama, uglavnom cijena jednog pakovanja je sitnih 500-600eura po komadu.

 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
11 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Izgleda da ćemo ovak svi mi iduće godine:

 

8 godina
offline
Pirotehnika P&O

ili ovak :D

 

10 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Decki potpisat peticiju ko jos nije da ne bi kukali sljedece godine.Mada mi se cini da ocemo.

8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Kaj se uzbuđuješ

 

Kao da nas neke zabrane mogu spriječiti

 

Nek zabrane, onda ćemo mi tražiti da zabrane držanje đukela po stanovima, a njih je teže sakrit :D

4 godine
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Kupio boxeve u Orionu:

 

Saturn 1x

Veliki Spektakl 1x

Uran 1x

 

 

Kojim biste ih vi redom palili? Ja bi prvo veliki spektakl, zatim uran u sredini, a saturn bi ostavio za kraj.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pirotehnika P&O
TrekkieDoctor kaže...

Kupio boxeve u Orionu:

 

Saturn 1x

Veliki Spektakl 1x

Uran 1x

 

 

Kojim biste ih vi redom palili? Ja bi prvo veliki spektakl, zatim uran u sredini, a saturn bi ostavio za kraj.

 Ja bih stavio najbolji za kraj, drugi najbolji za prvog, a onaj najlosiji za sredinu. Jer je najveca paznja na pocetku i kraju (moje misljenje). Ovaj redosljed koji si ti odredio mi se svida. 

12 godina
offline
Pirotehnika P&O

Neka svatko tko je u Zagrebu i okolici u 23h, 00h i 00:05h pogleda malo prema istoku grada na 250m visine. Vedra je i bistra noć. Vidljivost sigurno 20km. Nadam se da neće biti uzbune.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 21:47 (Cobra33).
8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Ja od dima nisam niš vidio :D

sretna nova godina

12 godina
offline
Pirotehnika P&O

Onda, jel netko vidio i čuo tri Shella 200mm na Istoku Zagreba.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 23:45 (Cobra33).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice