Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa zaključana tema

poruka: 512
|
čitano: 71.756
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoe
Hyperion kaže...
xyan kaže...

svaka cast al ispada da su svi idioti koji su zivi. bolje ovako: a oni koji su idioti i ponasaju se tako - nezasluzeno ostaju zivi 

Ti nemaš pravo govorit tko je idiot i tko nezaslužuje živiti, nitko od nas nema.

Nebudite djeca.

... bit cu ja i gori!!!
14 godina
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Ajmo sad ljepo lock na ovu temu i brisanje mog posta, da završimo ovo dostojanstveno, jer već mirišem spam...

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Moja iskrena sućut obitelji, roditeljima curi i svima koji su ga poznavali barem na neki način.

 

Ja na žalost nisam imao nikakvog kontakta s njim ali vidim da je bio pravi forumaš koje je većina poštovala, tako reć bio je ljudina.

 

Počivaj u miru.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

hvala što ste ponovno pokrenuli temu.......

jako mi je drago što su neki od vas bili tamo i javili mi se, i pružili potporu puno mi to znaci...hvala dečki....

a što se tice onog što sam ja rekla.....  pa...htjela sam samo reci par rijeci koje su mi bile na srcu, i same su izašle, nisam ništa čitala ni dugo unaprijed smišljala pa ću se sad teško baš svega točno prisjetiti, nisam još baš sva svoja...

ali rekla sam da bog sigurno ima nekih problema tamo gore jer svaki čas diže mlade nade od nas....rekla sam da sam za sve nedoumice, pitanja ili što god me mucilo, zvala Igora, on je uvijek znao riješiti sve probleme....rekla sam da se Gore sigurno nešto gadno zbiva kad je Bog morao zvati baš mog Igora da mu pomogne to rješavati....
rekla sam je bio jedinstven i poseban....neki bi rekli čudan...ali to je bio on....van nekih okvira....mnogo ljudi ga je voljelo, neki se i nisu s njim slagali, ali SVI su ga poštovali....malotko da postoji kome se Igor nije uvukao pod kožu čim ga je upoznao....imao je neku....energiju....
rekla sam da su njegovi roditelji imali čast da je bog baš njima dao jedno takvo biće da ga odgajaju i žive s njim....i da sam je i ja imala zadnje 2 godine.....rekla sam da mi je   ljubav života, i ja njemu....
..kako mi je rekao da se držim i da ga se sjećam....i obećala sam mu pred svima, bogom i ljudima, da nikad neće biti zaboravljen...i da uživa u svakoj sekundi Raja, jer je svaku itekako zaslužio.....
vjerojatno sam još pričala...ali ne sjećam se što sve....bila sam prilično potresena.....ali zaslužio je da netko nešto kaže.....i više od toga...

naravno da sam imala snage za to...srce mi se paralo, ali za njega.....sve ću napraviti.....

vidjela sam vjence, prelijepo nešto.....stvarno sam ugodno iznenadjena svim što ste napravili,svi koji ste sudjelovali....

što još da kažem, želim da svi jednog dana nađete osobu koja će vas voljeti kao igor mene, i da iskusite sve dobro što sam i ja u zadnje dvije godine.... ne bih ih mijenjala ni za što... :)

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoe

samo hrabro dalje mlada damo iako ga nema ne znači da ne bdije nad tvojim uzglavljem :D

15 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Znam da ti je ovo teško,ali vjeruj mi,humor je lijek za sve,zato se smij i budi nasmiješena, nemoj biti tužna, siguran sam da bi Igor tako htio {#}

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

nisam ga bas poznavo niti sam ulazio u kakve konflikte i vece razgovore s njim, al sam jedan od onih koji je obozavao citat njegove postove i slicno jer u zivotu nisam bio upoznao osobu koja ima tak cvrste stavove i stoji iza njih i brani ih. divim mu se s razlogom i nadam se da je sad na boljem mjestu nego ovdje i isto tako dajem podrsku eleni jer sam siguran da je te 2god uz nju bio presretan i da su se voljeli i previse

15 godina
online
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Kako je lijepo vidjeti da se dvoje mladih ljudi vole, pa iako je imao bolest, ti si ostala do zadnjeg dana uz njega {#}, sretno ti u daljnjem zivotu i budi onakva kakva si bila dok si provodila vrijeme s Igorom, siguran sam da bi on tako htio....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Nisam bas bio u ikakvom kontaktu s njim, ali imao je na forumu dobrih temi.. Moja sucut, pocivao u miru.. @Elena, zao mi je sto ti se to dogodilo, nadam se da nece vise.. RIP{#}

Aiyyo I'm gonna be on ti dop, that's all my eyes can see. Victory is mine, yeah surprisingly.
14 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Evo da se i ja javim... dođem doma nakon 10 dana odmora i vidim midzanov avatar... kad gledam što se događa... nađem ovu temu...

 

Igor mi je puno puta pomogao, uvijek je bio spreman pomoći, zezali smo se na msnu...

Igore RIP i moja iskrena sućut :(

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
15 godina
offline
Re: Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoe
FiCo_Ri kaže...

Nisam bas bio u ikakvom kontaktu s njim, ali imao je na forumu dobrih temi.. Moja sucut, pocivao u miru.. @Elena, zao mi je sto ti se to dogodilo, nadam se da nece vise.. RIP{#}

Ha?

... bit cu ja i gori!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoe
tnakir kaže...
FiCo_Ri kaže...

Nisam bas bio u ikakvom kontaktu s njim, ali imao je na forumu dobrih temi.. Moja sucut, pocivao u miru.. @Elena, zao mi je sto ti se to dogodilo, nadam se da nece vise.. RIP{#}

Ha?

Malo traljavo napisano, vjerojatno se nada da neće morat opet proći kroz ovako nešto... (gubitak voljene osobe)

 

Moja sućut, nisam ga poznavao, ali svaki gubitak je težak...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 13:12 (teurastaja).
14 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Okupio si nas sve, symbianovce, iosovce i androiđane.

 

Znači da si i vrijedio.

 

R.I.P.

Ako je problem rješiv, nemoj brinuti. Riješit će se. Ako je problem nerješiv, nemoj brinuti. Neće se riješiti.
14 godina
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

15 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Sad sam malo razmislio, i mogu reći da mi nije žao svađa koje smo ja i on vodili, zavađenja i svega toga skupa, on je na ovaj forum dolazio jer se ovdje osjećao kao normlna osoba, ne kao bolesnik koji treba poseban tretman i kojega se mora tretirati posebno, mislim da mu je to najviše trebalo, donekle ga i držalo. U svakoj temi osim nespavalicama i bircu sudjelovao je kao i svaki drugi forumaš, imam osjećaj da bi u njegovo situaciji tražio istu stvar.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Stvarno zaboli kad citas necije postove 15 mjeseci i nakon nekog vremena se pojavis na forumu i odjednom saznas za takvo nesto, kada sam vidio temu bio sam u najmanju ruku sokiran, sad mi je stvarno zao zbog Igora i stvarno mi nije jasno kako se nesto takvo moze desiti osobama poput njega koje su uvijek bile spremne pomoci drugima, cini mi se da ova slova nikada nisu bila crnija a njegovoj djevojci koju je cesto spominjao, iskrena sucut. R.I.P. Igor.

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
15 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

R.I.P E.P, samo sam znatiželja pa mogu li pitati koja je ta njegova bolest ako smijem pitati.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
15 godina
offline
Re: Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoe
I.Kk kaže...

R.I.P E.P, samo sam znatiželja pa mogu li pitati koja je ta njegova bolest ako smijem pitati.

  Limfoblastični limfom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Nisam dugo bia na forumu, pa nisam ni znao..

 Svakako jedan kvalitetan forumaš, a i prijatelj,

koji je uvik ima vrimena za pitat kako si, šta ima...

 Moja sućut..

Elena drži se..

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoe

Nisam ga bas nesto znao, samo ovako vidio s foruma, ali ovo je katastrofa da tako napuste :( jbmti zivot, R.I.P reci cu prijatelju :(

Pwned?
15 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Moja sućut.Nece forum biti isti bez njega {#}

 

R.I.P. EP

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
15 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Evo mene opet u ovoj temi.. a šta reć više, čovjek je bio ljudina, bio je prijateljski nastrojen i nije bio umišljen kao neki forumaši koji misle da su bog i batina na ovom forumu. Nadam se da će se pamtit ovaj dan kao nekakav dan forumaša ili štagod, da nešto organiziramo svake godine.. RIP {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
14 godina
odjavljen
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Predlažem da se svake godine 24.6. u spomen EP-u, bira najbolji forumaš godine koje će na svom profilu dobiti nekakav znak s godinom u kojoj je izabran(Kao što je sad pretplata na BUG) ako Domagoj to sredi. EP bi bio prvi koj bi taj znak imao.

 

 

12 ZA
83 PROTIV
Pinky je zakon I ♥ π ⇓ tu klikni :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoe
bilo bi zgodno, ali nije potrebno... hajde da ova tema ostane kakva jest, svatko je napisao neku misao o Igoru i to je ok... nećemo pretjerivati...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoe
mind_challenge kaže...
I.Kk kaže...

R.I.P E.P, samo sam znatiželja pa mogu li pitati koja je ta njegova bolest ako smijem pitati.

  Limfoblastični limfom.

Rak limfnih čvorova? Oh Kriste..{#} Jadan momak.

Cemetary gates
16 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

 

Moja sućut.

 

16 godina
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

I moja sućut, također.

14 godina
neaktivan
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Elena , svaka ti čast što si ostala s Igorom do zadnjeg dana , što si mu pomagala , pokazala si kakva su ljudina.

Siguran sam da bi to malo tko napravio danas.

 

Drži se :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
offline
Re: Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoe
bobica257 kaže...

Predlažem da se svake godine 24.6. u spomen EP-u, bira najbolji forumaš godine koje će na svom profilu dobiti nekakav znak s godinom u kojoj je izabran(Kao što je sad pretplata na BUG) ako Domagoj to sredi. EP bi bio prvi koj bi taj znak imao.

 

 

Zbog čeg bi on imo taj znak?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
offline
Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

Evo ga opet flame...ajmo lock drugi put.

Mislim da je sada Elena rekla što je imala, oni koji su htjeli, izrazili su sućut, pogreb je prošao.

 

Počivao u miru.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice