Operacija očiju

poruka: 94
|
čitano: 41.111
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Operacija očiju

Jeli imao iko problem da se leća sljepila sam za sebe, nabavio sam meke leće marke bausch & lomb i već sam jednu leću uništio, drugu ne znam kako da odljepim a da ne poderem... Probao sam sa tekućinom, ali ništa ne pomaže, ne znam u čemu je problem, zašto se tako ljepe, cijelo vrijeme u tekućini.

http://www.iskoristi-poticaje.com
10 godina
offline
Re: Operacija očiju
lebo1 kaže...

Jeli imao iko problem da se leća sljepila sam za sebe, nabavio sam meke leće marke bausch & lomb i već sam jednu leću uništio, drugu ne znam kako da odljepim a da ne poderem... Probao sam sa tekućinom, ali ništa ne pomaže, ne znam u čemu je problem, zašto se tako ljepe, cijelo vrijeme u tekućini.

Greška je u lećama. S B&L lećama znaju ljudi imati problema s ljepljenjem.Znam da je jednom cijela serija bila neispravna.

Probaj leću stavit na dlan s malo tekućine i nježno kažiprstom odlijepit.Ako neide onda ih treba zamijenit.

Imaš još račun?

Ako imaš uzmi leće,kutijicu i račun i idi gdje si ih kupio i reklamiraj ih.

 

 

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
12 godina
odjavljen
offline
Operacija očiju

pitanje,koliko boja zjenice utječe na samu osjetljivost očiju,u mene je neki čudan miks da tako kažem,jesu ljudi sa zelenim ocima osjetljiviji,doduse u mene ima ima i mixa dark browna?

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 14:17 (Nitro233).
15 godina
offline
Re: Operacija očiju
Ljepljivije su ako se nakupe proteini, ima no rub tekucina al ovisi i o leci, koliko cesto cistis i samu kutiju itd. Meke lece odljepis lako u vecini slucajeva samo da ju stavis u dlan u tekucinu i lagano trljas prstom, potrebno je samo da kontakt postane vlazniji..sto su starije, podloznije su deranju ako silis razdvajanje bez dovoljno tekucine. I nove se mogu zaljepiti ali se i lako odljepe trljanjem, ugl. cisti ih redovito (uobicajeno trljanje svake strane par sekundi u tekucini na dlanu s kaziprstom i ispiranje tekucinom prije i nakon koristenja,koliko cesto - ovisi kakvu tekucinu koristis) kao i kutiju u kojoj ih cuvas (prije se ispralo tekucinom pa nakratko u kipucu vodu kutiju).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice