O elekričnim fritezama (Iskustva,kupnja...)

poruka: 9
|
čitano: 1.605
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
O električnim fritezama (Iskustva,kupnja...)

Pozdrav svima! Na ovoj temi ćemo pričati o električnim fritezama. Ovdje se može pričati svašta o fritezama.

Nadam se da će te se uklopiti u ovu temu.

Samsung UE46ES7000,Philips FR-996,Vivax HT-401,Samsung 3D BLURAY HT-H4500R,PS4 Slim 1TB,i Vip TV KAONMEDIA VM-1200
3 godine
protjeran
Re: O elekričnim fritezama (Iskustva,kupnja...)
Pretpostavljam da misliš one bez ulja na vruć zrak. Kupio jer su drugi hvalili i ništa se ne može ispržiti. Ne znam jel do modela, kao puše i zagrijava ali nikakav efekat. Nasjeckano povrće 0 bodova. Riba je kao malo išla kad je ipak pospeš uljem, ali sada ne ide ni to.
7 godina

Omišljam se o kupnji tog čuda od tefala... nije ni jeftina. Sad si me bacio u dilemu.

12 mjeseci

Vidim da se ova tema nije razvila, a ima potencijala.

koliko vas ima fritezu na vrući zrak, koji model, kakva su vaša iskustva s pečenjem hrane ?

Mislim si ju kupiti, ali ne bih ako nije kao na reklamama, sve fino, hrskavo, s manje masnoće .... 

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 11:20 (Zaporožac).
12 godina

Ja imam fritezu na vrući zrak i odlična mi je, morate se malo naučiti kuhati na nju, svaka namirnica se drugačije peče... Ja ju većinom koristim za pomfri ali znao sam i ćevape, pljeskavice, piletinu, povrće, pizzu... Uglavnom tko razmišlja o kupovini neka uzme ovo u obzir: uzmite što veću, što jaču i što kvalitetniju 

Prvo sam imao onu od delimana od 2,5l i dobro me služila ali pomfri se pekao 50 min s tim da ga je trebalo 3x okretati, krumpir je domaći, kupovni se kraće peče... Dosta se osjetilo kad se peklo u njoj

Sad imam od klarstein koja ima 5l i puno je lakše na nju peć, pomfri 25min bez okretanja, lakše ju je oprati i manje se osjeti 

Ulje se dodaje u pomfri ali vrlo malo, tek toliko da ga prekrije da se ne lijepi 

Edit: ovu trenutno imam 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 12:00 (Genoxxx).
14 godina

ja sam ju intenzivno koristio jedan period, odicna za pomfri, pileca prsa, pljeskavicu i sve ostalo kaj inace ide u ulje.

jedini problem je sa masnijim mesom (pljeskavice) kad pocne masnoca prskat na sve strane onda prska i gore po grijacima, a to onda smrdi u vrazju mater.

ne znam jel ima koji air fryer a da su mu grijaci negdje "skriveni", ovaj philips je bio jednostavno dizajniran i zbog toga sam ga i prestao koristit.

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 12:49 (nixass).
11 godina
neaktivan

Ja za pomfri i većinu toga koristim svoju ugradbenu pečnicu i to s opcijom ventilatora uključenim.

Istresem pomfri na tepsiju s papirom za pečenje ispod, prije toga ga pouljim i začinim. Gotov je za nekih 20min i odličnog je okusa (puno intenzivnije se osjeti okus krumipira nego kad se isprži u ulju)

14 godina

ja sam ih pekao bez ulja u air fryeru, odlican okus (ovisi o krumpiru naravno).

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
12 mjeseci

hvala na podijeljenim iskustvima...

znači, nije sve tako bajno kao što Delimano reklamira, a sad malo srčam i vidim da ima puno boljih uređaja.

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice