Noćne more

poruka: 87
|
čitano: 17.655
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Noćne more

Želio bih da svi koji su ikad (a mislim da je to većina) sanjali nešto strašno i ružno i urezalo im se u pamćenje, pokušaju na ovoj stranici opisati što su sanjali, i da li im se to nešto "strašno i ružno" u realnosti i ostvarilo.

Evo moj san:

sanjam rodnu kuću, gledam  iz daljine i ono...potonula cesta, kopaju strojevi...vidim slojeve zemlje, asfalta, cijevi,žice...Pod mojom kućom(koja se nekim ćudom nije urušila) izvor vode i svjetlo. Ali čudan izvor, jer nije voda,nego mokrača...

I sad...realnost.Nedjelja je...jutro...raspoložen, pijem kavu..zvoni telefon...I kao u filmu, brat javlja: mama je umrla...........

Da, prošlo je godinu dana, ali san se ne zaboravlja.

Vaša iskustva?

zalutao u svijet jedinica i nula
15 godina
neaktivan
offline
Noćne more

Kao što naslov  kaže, ponavljam post od "davnina", pa ako ima tko zainteresiran i voli recimo, horore, nek uđe i u ovu temu...

zalutao u svijet jedinica i nula
14 godina
protjeran
offline
Noćne more

Evo jedne moje "noćne more"

 

Sanjao sam da stojim sam na napuštenom gradilištu u nekakvom afričkom gradiću sve je oko mene mrak ali čujem u pozadini kopanje bagera i krikove leševa koji služe kao žice od telekomunikacijske mreže.I u snu mogu micati tijelom i svjestan sam sna i tako ja hodam tim gradilištem i odjedanput se stvorim u mračnoj sobici ko poput neke ludnice.Polako koračam niz hodnike i ulazim u jedan sobičak gdje leži medicinska sestra koja je prikovana za krevet i govori mi pomozi mi pomozi mi!!Zatim u sobu dolazi jedan čovjek maskiran u Fantoma iz Opere koji u ruci drži skalpel te prilazi medicinskoj sestri a ona doziva u pomoć.I sad si ja mislim šta ću napraviti i fino ja reko ovom fantomu:Rista,daj ti meni taj skalpel a ti odi po motorku.Dođe on s motornom pilom i poput dva najbolja prijatelja raskomadamo sestru i popišmo 2 gutljaja rakije i onda sam se probudio.

Wanna Date my Avatar?
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 17:36 (zgsolja).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Noćne more
zgsolja kaže...

Evo jedne moje "noćne more"

 

Sanjao sam da stojim sam na napuštenom gradilištu u nekakvom afričkom gradiću sve je oko mene mrak ali čujem u pozadini kopanje bagera i krikove leševa koji služe kao žice od telekomunikacijske mreže.I u snu mogu micati tijelom i svjestan sam sna i tako ja hodam tim gradilištem i odjedanput se stvorim u mračnoj sobici ko poput neke ludnice.Polako koračam niz hodnike i ulazim u jedan sobičak gdje leži medicinska sestra koja je prikovana za krevet i govori mi pomozi mi pomozi mi!!Zatim u sobu dolazi jedan čovjek maskiran u Fantoma iz Opere koji u ruci drži skalpel te prilazi medicinskoj sestri a ona doziva u pomoć.I sad si ja mislim šta ću napraviti i fino ja reko ovom fantomu:Rista,daj ti meni taj skalpel a ti odi po motorku.Dođe on s motornom pilom i poput dva najbolja prijatelja raskomadamo sestru i popišmo 2 gutljaja rakije i onda sam se probudio.

Opet si gledao SAW?

 

Šala mala,ja sam sanjao da su me neki likovi oteli ispred škole,tukli su me i tako te stvari,pa da me oslobodio neki uljar kojeg ja poznajem....

Nulla e reale, tutto e lecito. Requiescat in pace
14 godina
protjeran
offline
RE: Noćne more
lzgr kaže...
zgsolja kaže...

 

Šala mala,ja sam sanjao da su me neki likovi oteli ispred škole,tukli su me i tako te stvari,pa da me oslobodio neki uljar kojeg ja poznajem....

Vidiš da čovjek zna dobro podmazat situaciju xD

Wanna Date my Avatar?
13 godina
neaktivan
offline
Noćne more

Sanjao sam da se budim ujutru, uzimam pahuljice, a u hladnjaku nema mlijeka {#}

 

I sto je najgore, ostvarilo se {#}

The ONE and ONLY!
13 godina
protjeran
offline
Noćne more

Ja sam nedavno sanjao da sam ispod učionice tehničkog upao u neki crni kompleks u kojem su bili imigranti iz raznih zemalja a njih je tu dovela zamjenica direktorice škole,ja sam tu upao kroz šaht u učionici ali sam krenuo da izađem uz neke stepenice i odjednom se na vrhu pojavio neki ludak sa plaštom zamaskiran u zeleno i onda je on mene ganjao 500M bio je blizu da me uhvati ali ali strah me je ubrzao...i onda sam ja sjeo u neki auto i unutra je bio Niko Belić i odvezao me je...

um caruje dok snaga ne popizdi
13 godina
protjeran
offline
Noćne more

Sanjao sam da me ganjaju 3 pekinezera,druge noći sanjao sam rotvajlere,a treće sam ih ja ubio svih 6ero

a najgora noćna mora je smrt moje djevojke onako idem iz rata,i nosim je mrtvu,tada sam zaplakao u snu

Ekrem Jervić
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 17:48 (Maly Zeleny).
14 godina
protjeran
offline
Noćne more

Ja sam sanjao jabuku kako se vrti u zraku u potpunoj tami... ali jabuka nije bila tamna, samo sve oko nje. jako me je bilo strah.

http://www.youtube.com/watch?v=mNK6h1dfy2o
13 godina
protjeran
offline
Noćne more

Jednom sam sanjao kako idem u neko selo a tamo žene majketi napadaju mene škarama,no sve sam ih poubijo

Ekrem Jervić
14 godina
protjeran
offline
Noćne more

Obicno sanjam da me dinosauri ganjaju, a ja trcim i trcim i trcim i trcim...

 

Ako se sjetim necega napisati cu.

13 godina
protjeran
offline
RE: Noćne more
Mentalist kaže...

Obicno sanjam da me dinosauri ganjaju, a ja trcim i trcim i trcim i trcim...

 

Ako se sjetim necega napisati cu.

Jbmt sve,koja si ti legenda {#}

um caruje dok snaga ne popizdi
14 godina
offline
Noćne more

Ja sam sanjao da me nešto liže

I see dead people
15 godina
offline
RE: Noćne more
Hambrle kaže...

Ja sam sanjao da me nešto liže

ma, ti si van kategorije

OT: ja sam sanjao da su me objesili, i da mi je lice skroz pocrvenilo i da nisam mogao disati ali nikako nisam umirao

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
Noćne more

Sanjao sam nekoliko tjedana svaku drugu noć da sam otvorio slavinu i nisam ju mogao zatvoriti te sam se utopio. I ne, ne šalim se.

:D
15 godina
offline
RE: Noćne more
Proz0r kaže...

Sanjao sam nekoliko tjedana svaku drugu noć da sam otvorio slavinu i nisam ju mogao zatvoriti te sam se utopio. I ne, ne šalim se.

Pa nitko se ovdje ne šali

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: Noćne more

Nisam ni rekao da se svi ostali šale, nego da se ja ne šalim budući da san zvuči banalno i blesavo.

:D
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 18:12 (Proz0r).
14 godina
neaktivan
offline
Noćne more

Ja sam sanjao kako sam se probudio, a pokraj mene neka ženska. Nešto mi govori i samo se naguzi, a dalje znate... Iako nije noćna mora, ali je vrlo zanimljiv san  {#}.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Noćne more
nj0fra kaže...

Ja sam sanjao kako sam se probudio, a pokraj mene neka ženska. Nešto mi govori i samo se naguzi, a dalje znate... Iako nije noćna mora, ali je vrlo zanimljiv san {#}.

Ma to i jos treba samo da se ostvari {#} Ja jednom sanjo nakon gledanja kruga da me ona baba nazvala i rekla pogodite sto - "Smrt tvoja desit ce se za sedam dana" {#} -.-

Ja bio klinjo i umislio da mi dosla rec prek sna pa sljedecih sedam dana sam bjezo od dnevne  ... I odtad imam neku "fobiju monitora i televizora" 

Uzas

 

 

Draga, ako citas bilo kojim slucajem nesta na ovom forumu, i naletis na moji post, znaj da jos uvjek zivim za tebe i da te neopisivo volim :)
16 godina
neaktivan
offline
Noćne more

Meni je najgori san bio kad sam sanjal da pišam na WC-u.

 

...i pišal sam, za stvarno, ali ne u WC {#}.

 

Sljedeći cijeli dan se madrac sušio vani. Sva sreća pa je ljeto bilo...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
protjeran
offline
Noćne more

uff ja imam svakakve 

 

sanjao sam da sam frendicu iz osnovne davio na nekoj livadi po noci i skoro ju ubio,al nekako sam znao da to nisam bio ja...onda kasnije sam se ispricavao nesto,ali onda ta frendica je zapravo bila susjeda i 

onda sam nekako saznao da me je kontrolirao neki voodoo crnac...

 

niti ja se ne salim : ) 

15 godina
offline
Noćne more
Osobni najgori san ikada:

Hodam ulicom(lagano, setam), pada kisa
odjedamput se poskliznem, padnem i klizem po ledima 50 metara, dolazim do ruba ulice i padam u duboku provaliju usred grada, padam oko 10 sekundi i raspadnem se ko palacinka...

Mrzim takve snove koji nemaju veze s vezom
I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
15 godina
protjeran
offline
Noćne more

moj niti jedan nema veze sa vezom 

 

stalno mi se mijenjaju ljudi  npr. bezveze ide ulicom sa frendom i u sekundi taj frend postane netko drugi i meni nista cudno kao da je jos uvijek ista osoba 

14 godina
protjeran
offline
Noćne more

a jel imate shebane snove! ja obično sanjam neke utopijske p!zdarije, tipa livade, cvijeće, ljeto...

http://www.youtube.com/watch?v=mNK6h1dfy2o
13 godina
protjeran
offline
RE: Noćne more
hrvatskafarkasevec kaže...

moj niti jedan nema veze sa vezom 

 

stalno mi se mijenjaju ljudi  npr. bezveze ide ulicom sa frendom i u sekundi taj frend postane netko drugi i meni nista cudno kao da je jos uvijek ista osoba 

Ja kad okrenem leđa frendu on jednostavno nestane...{#}

Ekrem Jervić
15 godina
protjeran
offline
RE: Noćne more
trackmanijak kaže...

a jel imate shebane snove! ja obično sanjam neke utopijske p!zdarije, tipa livade, cvijeće, ljeto...

heh mene jedino strah na onim snovima gdje padam..ostalo podnosim skroz dobro i nezelim se probudit da vidim rjesenje sna (ako i bude) tak je na onom rjesenje bio taj voodoo crnac hehe

13 godina
neaktivan
offline
Noćne more

Ja volim da padam, kazu da rastes {#}

 

U zadnje vrijeme imam puno nocnih mora s avionima,  mozda cu biti pilot i skrivit kakvu nesrecu.

The ONE and ONLY!
13 godina
neaktivan
offline
Noćne more

ja sam imo nocnu moru da sam si s motorkom  iso ubit susjeda iz zapenm za kamen i motorka mi odsjece glavu {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 20:04 (mad9dog).
14 godina
neaktivan
offline
Noćne more

Vjerojatno je dosta vas doživilo košmare kada znate da sanjate a nemožete otvoriti ni usta ni oči ni probuditi se uopće. Stvarno užasno i onda se najednom nekako trznete i probudite se i budete zahvalni kako ste se probudili uopće. Užas

15 godina
neaktivan
offline
Noćne more

I ja sam sanjao kako mi je jedan kolega spasio život. Zmija me ugrizla za onu stvar a on mi isisao otrov.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice