Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.540.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 0:11 (auslender).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
auslender kaže...

cool detalji {#}

daj link,da mi oči ne ispadaju bezveze....

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
12 godina
neaktivan
offline
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
nicky.sl
14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri
14 godina
offline
Njuškalo biseri
Swedish latin super funk.
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
sirka666 kaže...

Zato je meni veza loša NISAN STAVIJA KABEL ZA WRELES{#}

A zna san da nešto fali {#}

nicky.sl
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 11:23 (nicky.sl).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
sirka666 kaže...

Ovo me podsjetilo na jedan stariji oglas =D

12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

print odaje više od 1k riječi...

M
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 17:55 (Igor150).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

hihihi za te pare ja uzeo cirka 30-40 metara i ožčio kuću.

M
13 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

vidi ovoga http://www.njuskalo.hr/bubnjevi/bubnjevi-premier-oglas-9886987

ovo mu sve skupa ne vrijedi 2500 kn..

14 godina
odjavljen
offline
Njuškalo biseri
Svi smo mi Mentalist.
12 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Bosanci :)

WordPress ❤
12 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
OriginalEXE kaže...

Bosanci :)

ja sam se suzdrzao :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

kablo,biciklo....bosna...

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
11 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

.

Smrdljivi skakavac.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 22:32 (chrispy450).
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

A cijena je 140kn zbog velike kompatibilnosti sa raznim Olympus uređajima {#}

OT:

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/graficka-kartica-nvidia-geforce-8800-gt-oglas-8834762

 

Ovaj oglas me već mjesecima bode u oči. Čovjek prodaje tu karticu već sigurno 5-6 mjeseci i još se nije sjetio smanjiti cijenu. Za te pare (450kn) mogu se naći i radeonke HD5770, HD4870, koje su daleko jače..

 

http://www.njuskalo.hr/sony-ericsson-ostali/sony-ericson-k700-oglas-8199940

 

"Vidljivi su tragovi korištenja" {#}
btw. Jel' to sj*ban ekran ili je takav wallpaper? {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 23:24 (Bruner).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
overhaul kaže...

 Tako je, ne znači. Na njemu je da to utvrdi, nisam mu ja advokat - zato sam i rekao da ovdje baš nema šanse naletjeti na kolekcionara :)
Ali da to nije kartica u klasičnom uporabnom smislu govori i činjenica da ne postoji stroj vrijedan ni pola te cifre u koji bi se mogla AGP kartica uopće umetnuti.
Da ne spominjem naravno da nema danas uobičajeni directX 10+ ili uopće 64 bitne drivere za win7, 8... 
No dosta offtopika, nek se The dream javi pa pojasni.
Jesam li ja jedini koji se boji ovdje postati komentar bez da stavim neki ontopic oglas? Ili možemo chattati?
http://www.njuskalo.hr/informatika-sve-ostalo/bitcoin-miner-oglas-10280655

Nema potrebe za hejtovima hehe, oglas je postavljen iz usluge i očekivao sam (ne)opravdanu reakciju publike.

 

Vrlo teško je naći stroj za uparivanje, no ne i nemoguće (za oko 100kn se nađe funkcionalan AGP PIII s370 ili Athlon/Duron socket A stroj, 1ghz, 512, 30gb idealno i malo jače napajanje), bilo je projekata (neki od tih ljudi su i moji poznanici) starijih igraonica sa strojevima/igrama kraja 90-tih, početka 00-tih, no to je uglavnom neslavno propalo, kao i pokušaja muzeja.

 

Da se vratim na samu karticu, svi oglasi koje ste stavili, osim prototipa koji je extra rijedak jer je preproduction limitirana serija i AGP 4x podršku ima kartica, moja je AGP 1/2x, drugi oglasi su koliko vidim isključivo US shipping, što ih po meni automatski eliminira.

 

Ne znam koja je realna cijena kartice, jer je po meni - nema ( nekima ju nema = ne vrijedi ništa, no znam za slučaj da je čovjek prodao Voodoo lot za cca. 700kn, unutra je bila 1,2, te 3 u PCI izdanju te jedna 4 kartica). Mislim da chat nije dopušten na temi, pa eto, samo toliko - da ne ispadne nakon 10+ godina forumašenja i tone oglasa, da sam nabasao na ovu temu a nisam odgovorio.

 

LP

In the name of tragedy..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Igor150 kaže...

print odaje više od 1k riječi...

Taj memo je vec poznat odavno po svojim oglasima.

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

al ono...polovnjak od monitora pa tu cijenu traži. zato stavih što sam ja za nekih 600njak kn + dostava(cirka 20ak kn) uzeo OLED samsungov 19" s jamstvom u protisu. nije jedini oglas.

M
12 godina
offline
Njuškalo biseri

''ja sam juče uzeo novu fifu 14 u dučanu i cd key je bio iskorišten i nisam mogo instalirat igru tako da nevjerujem nikome. ako hočete pošaljite key ja provjerim da li radi pa vam uplatim novce pozz''

 

Mail koji sam danas dobio na svoj oglas za FIFA 14 cd-key, eto, on je kupio u ducanu i bio je iskoristen, placem :D

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Igor150 kaže...

al ono...polovnjak od monitora pa tu cijenu traži. zato stavih što sam ja za nekih 600njak kn + dostava(cirka 20ak kn) uzeo OLED samsungov 19" s jamstvom u protisu. nije jedini oglas.

Prvo je bilo TN=TFT, sad je u modi LCD=OLED?

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko \\سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2014 17:42 (8ax).
12 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
SimeKZ kaže...

''ja sam juče uzeo novu fifu 14 u dučanu i cd key je bio iskorišten i nisam mogo instalirat igru tako da nevjerujem nikome. ako hočete pošaljite key ja provjerim da li radi pa vam uplatim novce pozz''

 

Mail koji sam danas dobio na svoj oglas za FIFA 14 cd-key, eto, on je kupio u ducanu i bio je iskoristen, placem :D

Eto, 5 TD.ova na mogucnost prevare... bravo pacijenti, bravo ! 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

nebih se baš složio da je LCD=OLED jer postoje razlike velike u hardware-u,ali u modi jeste...samo hoću reći odnos cijene polovnog i odnos cijene novoga. jer ja sam prvi koji nebih dao npr 600kn za polovni lcd jer sam prošao tako jednom i nikad više. da sam dobio za te pare isti naveden monitor u mome printu sa zeleno/crvenim crtama preko ekrana dok nisam vidio ponude u potisu.

M
12 godina
offline
Njuškalo biseri

kako obožavam ove likove sa njuškala, stave oglas na njuškalu a uopće ne gledaju svoj email inbox

http://i.imgur.com/DyHcAeC.jpg
12 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Ajmo navalite, FX 6300 za 1000kn, čovjeku je hitno{#}

 

A i drugi oglasi su mu zanimljivi, stvari koje on prodaje su skuplje za 200-tinjak kn nego nove u dućanu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2014 17:50 (veki22).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

nit sck nit ništ....lol,pa neće te novce dobiti i da je juče' izaš'o

M
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2014 19:31 (Igor150).
16 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Preko 26 Ghz {#}...

 

KLIK

haha haha
ANTI_Fejzbukovac
14 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Riba kaže...

Preko 26 Ghz {#}...

 

KLIK

Pa znaš kako se to računa... 8 jezgri na 3,4Ghz i eto ga, 27Ghz. {#}

Swedish latin super funk.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice