Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.540.586
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Say hello to my little friend
8 godina
offline
Njuškalo biseri

Ma ovo je cisto igranje na nostalgiju, sjecam se dobro te kartice (ok, mozda ne te konkretne izvedbe), no realno, osim sentimentalne, ovo nema nikakvu vrijednost za nikoga, traziti ovolike novce je....

 

Ali jos mi je to i razumljivo, nije mi jasna ova ekipa koja si je umislila da su neki prodavaci, pa imaju oglase za neke prastare komponente, tipa cupaju kojekakve cipove s prastarih ploca, prodaju dvd brenere, 15 zoll monitore, 8 tastatura za 900kn i takve piydarije, doslovce kutije i kutije pune smeca, po "popularnim" cijenama....

 

Mislim, traziti 300kn za 10 disketa u 21 stoljecu.... 

 

Ne kazem da nekome i to mozda moze zatrebati, ali brate, ako vec nisi bacio u smece, daj za 1 kn (pokloni), nego ciganiti.....

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
13 godina
offline
Njuškalo biseri

Ma kakva nostalgija? Za grafičkom karticom koja jedino može pokretati tetris? Cijena kao da je oglasio Nintendo iz osamdesetih u mint stanju. Dobro da nije još napisao da izrudari bitcoin po satu

Kakvih sve jazavaca ima po tom njuškalu, strašno.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
11 godina
offline
Njuškalo biseri

ovo kosta ko novo iz ducana ak ne i vise malo 

 

https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/pc-gaming-setup-oglas-33506673

 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
Njuškalo biseri

Voodoo jeste raritet danas pa ne cudi cijena....

11 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

Moze mi neko objasnit koja je fora s ovim nabijanjem cijena za kante stare 20 godina? Dugo nisam pratio cijene elektronike jer nemam komp vec godinama i haj da bacim oko kad ono ram memorija i ploce koje normaln ljudi bacaju u elektronicki otpad nenormalni ljudi cijene koda je zlato 🤣

 

https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/pc-retro-2.6ghz-1gb-ddr-60gb-hdd-geforce-fx5200-128mb-cdrom-usb-lan-oglas-24092437

11 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

retro - old timer 

11 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

Taj retro oldtimer nece nikad naci svog kupca, prodavac je optimista level Pro

5 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
minarelli kaže...

Moze mi neko objasnit koja je fora s ovim nabijanjem cijena za kante stare 20 godina? Dugo nisam pratio cijene elektronike jer nemam komp vec godinama i haj da bacim oko kad ono ram memorija i ploce koje normaln ljudi bacaju u elektronicki otpad nenormalni ljudi cijene koda je zlato 🤣

 

https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/pc-retro-2.6ghz-1gb-ddr-60gb-hdd-geforce-fx5200-128mb-cdrom-usb-lan-oglas-24092437

 Totalna debilana, jer nije niti najbolje što se moglo imat iz tog vremena, nego neki glupi Celeron. 

 

Ja sam se u životu nagledao nekih posebnih komponenti, koje su bile high-end u svoje vrijeme, extreme verzije procesora, turbo RAM sa svijetlima koje pokazuju popunjenost memorije i slične sheme, serverska kučišta od 30 kg, zadnje generacije AGP grafika...

 

Ima zanimljivih retro PC-a, ali ovo s Njuškala nije ni blizu toga i ne vrijedi ni goriva za otić po to.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Njuškalo biseri

Ovdje ima za napast oči na retro hardware:

 

https://www.youtube.com/channel/UC-ErgHYY0_Yjhjz2MN1E1lg

 

Evo, recimo ovaj video:

 

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 17:08 (fromcelltohell).
8 godina
offline
Njuškalo biseri

kekw nema ni garanciju

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 20:39 (Mr.Natural).
5 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Mr.Natural kaže...

kekw nema ni garanciju

Zvuči apsurdno, no ako ima kupaca zašto ne.

Trenutno uz nicehash gtx 1060 6gb ima prihod average od 15kn/dan, iliti profit od negdje 12-13kn dnevno. Za zadnjih mj dana profit je 61 euro, godišnje ispadne 700+ eura. Nije loše za grafu od 300 eura.

Btw ako je tko zainteresiran moja je asus model za 2200kn. Navali narode!

5 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Jurica314 kaže...
Mr.Natural kaže...

kekw nema ni garanciju

Zvuči apsurdno, no ako ima kupaca zašto ne.

Trenutno uz nicehash gtx 1060 6gb ima prihod average od 15kn/dan, iliti profit od negdje 12-13kn dnevno. Za zadnjih mj dana profit je 61 euro, godišnje ispadne 700+ eura. Nije loše za grafu od 300 eura.

Btw ako je tko zainteresiran moja je asus model za 2200kn. Navali narode!

 https://www.nicehash.com/profitability-calculator/nvidia-gtx-1060-6gb link za osobe koje ne vjeruju...

13 godina
offline
Njuškalo biseri

Jedan domaći s foruma. GT730 2gb za 500kn 

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
4 godine
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

Pogledaj ovdje cijene grafičkih 😁

14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Nije njuškalo ali..
Cijena prava sitnica
11 godina
offline
Njuškalo biseri

kad smo vec kod cijene grafa...ovaj se najeo ludih gljiva valjda...malo puno previse 25k po kartici....a dao je plafon 120k za svih 20..i to mozda

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/mining-rig-20-kartica-rx5700-rtx-3070-oglas-33600086

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 20:56 (mariolla79).
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Bitcoin ludilo bez granica, samo gdje je kraj tome....

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Njuškalo biseri

Vidi ovog pacijenta...

 

2 x RTX 3080 i 4 x 3070 = 120 000kn. Znači 20 000kn po kartici.

 

Veli 'plug&play' - koje ironije majko mila.

Bez zamjena, cijena fiksna i samo gotovina.

9 godina
offline
Njuškalo biseri

Znači danas na njuškalu lik objavi Gigabyte RTX 2070 SUPER 8 GB gdje ga ja pitam je li može zamjena za MSI RTX 2070 SUPER GAMING TRIO 1:1 jer su praktički iste grafičke. Ja tražim zamjenu jer imam mATX kučište i doslovno sam htio manju grafičku. I tip za istu grafičku gdje je sve isto traži 1000 kn nadoplate. Razlika je u godinama garancije. I tu sam mu se ponudio platiti neku cifru "za kavu" dok me on izvriđao da sam klošar i da kupim veće kučište. Tako da evo jedan lihvar i biser. Sramota!

abadabadu
16 godina
offline
Njuškalo biseri

Još jedna inovacija. Odnosno kako riješiti hlađenje na grafičkoj kartici.

9 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
abadabadu kaže...

Znači danas na njuškalu lik objavi Gigabyte RTX 2070 SUPER 8 GB gdje ga ja pitam je li može zamjena za MSI RTX 2070 SUPER GAMING TRIO 1:1 jer su praktički iste grafičke. Ja tražim zamjenu jer imam mATX kučište i doslovno sam htio manju grafičku. I tip za istu grafičku gdje je sve isto traži 1000 kn nadoplate. Razlika je u godinama garancije. I tu sam mu se ponudio platiti neku cifru "za kavu" dok me on izvriđao da sam klošar i da kupim veće kučište. Tako da evo jedan lihvar i biser. Sramota!

 Ja sam oplako na ovaj tekst.

10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
abadabadu kaže...

Znači danas na njuškalu lik objavi Gigabyte RTX 2070 SUPER 8 GB gdje ga ja pitam je li može zamjena za MSI RTX 2070 SUPER GAMING TRIO 1:1 jer su praktički iste grafičke. Ja tražim zamjenu jer imam mATX kučište i doslovno sam htio manju grafičku. I tip za istu grafičku gdje je sve isto traži 1000 kn nadoplate. Razlika je u godinama garancije. I tu sam mu se ponudio platiti neku cifru "za kavu" dok me on izvriđao da sam klošar i da kupim veće kučište. Tako da evo jedan lihvar i biser. Sramota!

 Umirem 

Hhahahah, oprosti kolega 

4 godine
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Sta reci na ovaj oglas 

11 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
L10N3 kaže...

Sta reci na ovaj oglas 

 Jesi mu vidio username na Njuškalu?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

Vidio  pa jbt led mene bi ovo bilo sramota pokloniti nekome a kamoli traziti te novce koje on trazi 

10 godina
offline
Njuškalo biseri

KLIK

Bez komentara 

6 godina
offline
Njuškalo biseri

Odlicna ponuda , samo 1000kn skuplje nego novi djelovi iz ducana..


4 godine
offline
Njuškalo biseri

It's pisanje u Notepadu za mene. 👁👄👁

8 godina
online
Njuškalo biseri

Nahvalio prastaru Dell radnu stanicu kao da je space shuttle (prastari Xeon, Quadro koji ždere struju kao da je džabe i "ultrabrzi" SATA3 SSD) i još traži 2k kuna a konfa ne vrijedi 150€.

 https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/dell-workstation-t3500-xeon-12gb-ram-256gb-ssd-nvidia-quadro-2000-oglas-33363719

 

Inače ne komentiram ničije oglase ali ovaj me naživcirao jer je u oglas nabacao hrpu naziva radnih stanica/laptopa da je ovaj "bolji od".

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice