¨Nacin na koji ste kupili racunalo

poruka: 106
|
čitano: 21.546
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

dakle kako ste došli da svog Računala ili Laptopa

 

1-kupili ste ga svojim radom ?

 

2-kupili su roditelji ?

 

3-pola sam ja a pola roditelji ?

 

4-dobijo sam pc na poklon od neke druge  osobe

 

 

eto pa moremo i napravit statistiku koliko imamo samostalnih forumaša tema nije namjenjena da se pojedinci nadmeču čiji je skuplji i koje dao više novaca ili ko ima bolju grafu i proc

bitno je samo kako ste došli do svog PC

I Jadantisi
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 0:33 (giga).
15 godina
neaktivan
offline
RE: ¨Nacin na koji ste kupili racunalo
većina mladih ga je dobilo od roditelja,malo stariji pola-pola,stariji sami nabavili.
15 godina
neaktivan
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Prvo racunalo sam ukro iz jednog supermarketa.

Tko ne slusa Vucu ne dize mu se ku|2ac
15 godina
neaktivan
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

stavka 1

15 godina
protjeran
offline
RE: ¨Nacin na koji ste kupili racunalo
pod009 kaže...
većina mladih ga je dobilo od roditelja,malo stariji pola-pola,stariji sami nabavili.

nemoraš prodavat toplu vodu ako neš reč kako si doša do pc nemoraš ali nemoj pisat ono što svi znamo

I Jadantisi
15 godina
offline
Nacin na koji ste kupili racunalo

meni su kupili starci, ali svaku sljedeću nadogradnju plaćam svojim parama, kao što je bio slučaj sa grafičkom od prije 2 tjedna, itd...

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

nazalost stavka 2, jer kad sam dobio ovaj komp sam imao samo 12 god, pa nisam mogao skupit preko 200kn samo tako...

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
neaktivan
offline
RE: ¨Nacin na koji ste kupili racunalo
također 2-ca
15 godina
protjeran
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

nemoj nažalost doče tvoje vrime kupili roditelji pa šta ja sad iman 33g a kad san ima 12g bija je rat a pc si moga vit samo u banci i na televiziji malo je onih koji su tada imali pc

I Jadantisi
15 godina
neaktivan
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

prvo racunalo su mi kupili roditelji ali nije me dugo sluzilo jer sam smatrao da mi je preslabo pa sam si sam skupio novaca što radom sto prodajom tog racunalai kupio si komponente koje sam mislio da su mi dobre i sam sam ga sklopio i dan danas radim na njemu uz samo par nadogradnji.....

Da si visok koliko si glup, imao bi snijega po glavi .....
15 godina
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Racunalo tocka 3. iako sam neke djelove kasnije kupio sam tj. usparao za njih

 

 

 Netbook sam kupio sam iako su mi roditelji bili posudili jedan dio koji sam im poslije vratio.

I ♥ torrent
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 0:11 (BORG).
15 godina
neaktivan
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Starci nisu dali ni lipe ali nisam ga baš ni sam kupio nego sam kupovao sa bratom.

Google Wave account: gen.balet@googlewave.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 0:14 (Joe Cavallo).
16 godina
neaktivan
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Nadam se da je ovaj sad PC zadnji kupljenokao stavka broj 2.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
16 godina
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Svojim radom i trudom.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

sve i jedno samo svojim radom... kao i zadnju nadogradnju ( Sapphire HD4890 2GB)

 

tako je najslađe  :)

 

sry.

 

stavka 1

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 0:25 (gidra).
15 godina
protjeran
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

evo još jednom da se ponovim da tema nebi skrenula u krivom pravcu

Ponavljam nebitno ko je kupija bolju grafu ili proc a kamoli koliko je košta vaš pc ;bitno je samo kako ste došli da svog PC;

I Jadantisi
16 godina
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

stavka 1

dotore1
16 godina
neaktivan
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Prvi i drugi PC 3 slučaj, a laptop 1 slučaj.  Makar kada sam imao 10 godina (prvi PC) je bilo 15 puta lakše skupiti pare nego sada - ne troši se za izlaske s ekipom, a pare više "pljušte" od rodbine kada si mlađi.

 

I naravno - sve nadogradnje sam.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 0:46 (Paolo2612).
15 godina
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Dobio ga za 18 rođedan od staraca, a tipkovnicu, miš i monitor sam kupio svojim radom godinu poslje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 0:40 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

U osmom razredu ga dobio od staraca, iduca 4 kupio od svojih novaca... I dodatnu opremu u vrijednosti od jos jednog pristojnog racunala...

I'm going woo woo
15 godina
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Treća metoda...Imam 14 godina i pomažem baki,djedi (žive preko puta mene) itd...Pola ja pola oni najbolje...Štedio sam jedno 2 godine...

15 godina
offline
RE: ¨Nacin na koji ste kupili racunalo

PC - pa ajmo reći pod stavkom 1) -> kupio od stipendije

Netbook - starci

 

Iskreno, danas nastojim sve kupiti od svoje love, što od ušteđevine što direkno od rada. Daleko veći gušt mi je tako dobiti (odnosno kupiti) komponentu ili što već.

Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Prvi komp sam dobio na poklon (to je bila neka prastara kanta), drugi od staraca (u to vrijeme dobar, sada je uglavnom vecina dijelova riknula), i sad je tu ovaj treci koji je u biti nadogradena verzija drugoga, prva nadogradnja je bila pola-pola, a ova zadnja mojim radom.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
15 godina
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

radom.....radom....i samo radom....a sad više neradim.....pa bumo vidjeli šta će se desit Smijeh

samoooo da mi jeeee,da sam sebe sreo ranijeeee...
14 godina
neaktivan
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

svojim radom :)

živi danas da ne umres sutra
15 godina
odjavljen
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Prvo računalo sam kupio svojim radom (preko ljeta), a nadogradnju od novaca koje sam dobio od roditelja i na kraju nedavno disk sam kupio svojim radom.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
16 godina
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Prvo racunalo, davno prije 10 godina sam dobio od roditelja, ito to je strari sebi za posla kupio, ali sam ga ja "posudio".

Poslje toga sam 2 kupio za svoju lovu, jedno kad sam skolu zavrsio i drugo kad sam se ozenio, bilo mi glupo nositi staro racunalo, koje je vec slabo bilo (P4 3,0, neka radeonka 1,5 gb ram).

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Kupljeno mojim novcima po sistemu komad po komad. Prvo MBO, procesor, RAM i grafa, a kasnije sve ostalo.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
protjeran
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

American Express ownage!

 

Moj rad naravno...sad će opet novi kapnut...hehe.

 

Prvi komp sam dobio od starog..i to tek u srednjoj...iskreno, nije me to ni zanimalo prije...Sony Plejka zakon bila :D :D

Taj komp sam derao godinama...uz male nadogradnje koje sam sam financirao.

Drugi komp sam kupio od svoje plaće...tek počeo raditi i uzeo govnašce prije godinu i pol. E2180 s 2gb ram, i HD3650 ... užas

Treći komp sam kupio na american karticu...prije 8-9 mjeseci...kad napuni godinu ide onda novi :D ... ili malo jači upgrade.

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
neaktivan
offline
¨Nacin na koji ste kupili racunalo

Prvo računalo pod 2 (roditelji), u kompletu; drugo, treće i četvrto pod 1 (sam), uvijek u komponentama, koje sam slažem u računalo. Kupovina novog računala svakih oko 5 godina, sa manjim nadogradnjama nakon 2-3 godine (dodatni disk ili memorija).

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 8:44 (hrx).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice