Magazin Kukci - sreća za 34,99 Kn

poruka: 2
|
čitano: 3.762
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Magazin Kukci - sreća za 34,99 Kn

Jutros kad sam išao u školu (-6 Celzijevih uz snijeg) dok sam kupovao maramice vidio sam na trafici magazin Pravi Kukci i nisam posebno obraćao pažnju, bio sam siguran da ću ga kupiti kasnije jer su kukci super stvar.


Odem kući po pare, vratim se nazad i pogledam malo bolje kad ono karton u sredini i par listova -pravo razočarenje, ali u najlonu prava pravcata vijetnamska stonoga u smoli. Istog trena sam zamolio ženu da ga nastavljaju nabavljati i da sakrije broj dok ja ne dođem.

 

Jedva sam dočekao kuću (da odmrznem ruke toplom vodom) i da poderem cjelofan, otkrio sam da je tu par stranica ne baš naučnog sadržaja (ali za to svakako postoji Internet). Pročita se za petnestak minuta ako ste željni, možda par minuta više ako niste.

 

E sad, magazin izlazi svaka dva tjedna, a nisam primjetio da piše koji je ovo tjedan pa ne znam je li ovo aktuelan broj. Da li je tu neki obožavatelj koji mi to može reći? Mogu li naručiti starije brojeve?

 

U sljedećem je broju nešta, po meni, mnogo interesantnije: bambusova pipa.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Magazin Kukci - sreća za 34,99 Kn
Onjegin kaže...

Jutros kad sam išao u školu (-6 Celzijevih uz snijeg) dok sam kupovao maramice vidio sam na trafici magazin Pravi Kukci i nisam posebno obraćao pažnju, bio sam siguran da ću ga kupiti kasnije jer su kukci super stvar.


Odem kući po pare, vratim se nazad i pogledam malo bolje kad ono karton u sredini i par listova -pravo razočarenje, ali u najlonu prava pravcata vijetnamska stonoga u smoli. Istog trena sam zamolio ženu da ga nastavljaju nabavljati i da sakrije broj dok ja ne dođem.

 

Jedva sam dočekao kuću (da odmrznem ruke toplom vodom) i da poderem cjelofan, otkrio sam da je tu par stranica ne baš naučnog sadržaja (ali za to svakako postoji Internet). Pročita se za petnestak minuta ako ste željni, možda par minuta više ako niste.

 

 Pa najbolje bi ti bilo da pitaš ženu od koje si to kupio, a tema ti je pun pogodak za informatički forum.

 Znam da se prije prodavao uz jutarnji ili večernji neki umjetni kukac u plastici, kocka prozirna, a unutra kukac.

 Baš sam i proguglao, ali ništa ne mogu pronaći za tvoje pitanje. Mislim da ti je to aktualni broj, jer nitko ne prodaje stare brojeve.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice