LENOVO-sranje neviđeno

poruka: 20
|
čitano: 5.712
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
LENOVO-sranje neviđeno

Evo moje iskustvo sa Lenovom.LOŠE ISKUSTVO.Kupim ja prije 2 godine laptop Lenovo G570....prodavači obećavaju.....sve pet prvu 1.5 godinu i onda dođe sranje......Nakon godinu i pol dana laptop se počeo "raspadat"......crko lijevi zvučnik,crko punjač,cooler počeo slabije da hladi,hard disk crko,popucali kristalići na zaslonu...........Ako je imao itko loše iskustvo sa Lenovom neka napiše......

16 godina
offline
Re: LENOVO-sranje neviđeno
HrcaA3000 kaže...

Evo moje iskustvo sa Lenovom.LOŠE ISKUSTVO.Kupim ja prije 2 godine laptop Lenovo G570....prodavači obećavaju.....sve pet prvu 1.5 godinu i onda dođe sranje......Nakon godinu i pol dana laptop se počeo "raspadat"......crko lijevi zvučnik,crko punjač,cooler počeo slabije da hladi,hard disk crko,popucali kristalići na zaslonu...........Ako je imao itko loše iskustvo sa Lenovom neka napiše......

 a kolika mu je garancija?

kako si se odnosio prema laptopu? bio pažljiv ili ?

cooler slabije radi? nakupilo se prljavštine, očisti laptop

popucali kristalići na zaslonu? sami od sebe nisu mogli, kako postupaš sa ekranom takav ti je

ostali problemi su lako mogući kod bilo kojeg laptopa iz bilo kojeg razloga, dovoljno je recimo da dođe do strujnog udara i da punjač crkne,i sl.

13 godina
offline
LENOVO-sranje neviđeno

Nažalost, bojim se da je tako kako je. Prošlo je doba legendardnih starih ThinkPadova.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
8 godina
neaktivan
offline
Re: LENOVO-sranje neviđeno

Istina thinkpadovi su bili dobri...........

8 godina
neaktivan
offline
Re: LENOVO-sranje neviđeno
Wolverine kaže...

 a kolika mu je garancija?

kako si se odnosio prema laptopu? bio pažljiv ili ?

cooler slabije radi? nakupilo se prljavštine, očisti laptop

popucali kristalići na zaslonu? sami od sebe nisu mogli, kako postupaš sa ekranom takav ti je

ostali problemi su lako mogući kod bilo kojeg laptopa iz bilo kojeg razloga, dovoljno je recimo da dođe do strujnog udara i da punjač crkne,i sl.

 3 godine odnjeo ja njima i kažu da sam ja to napravio....Ja niti sam ga nikad lupio,isključivao na silu ili ga stavljao u neprimjerenu radnu okolinu...........i oprosti....krivo sam se izjasnio.....serviser u servisu je rekao da kristalići mogu se otopiti sami od sebe ako je prevelika temperatura........kod mene se vidi zadebljanje. Cooler serviser očistio i nije pomoglo.........

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2016 21:49 (HrcaA3000).
13 godina
offline
Re: LENOVO-sranje neviđeno
HrcaA3000 kaže...
Wolverine kaže...

 3 godine odnjeo ja njima i kažu da sam ja to napravio....Ja niti sam ga nikad lupio,isključivao na silu ili ga stavljao u neprimjerenu radnu okolinu...........i oprosti....krivo sam se izjasnio.....serviser u servisu je rekao da kristalići mogu se otopiti sami od sebe ako je prevelika temperatura........kod mene se vidi zadebljanje.

 Odnio si ga u ovlašteni servis? Baš je prijatelj nedavno odnio svoju Toshibu u kakti jedini ovlašteni servis baš za Toshibu i imao jedno krajnje negativno iskustvo. Moguće je da im se uopće nije dalo makar mrvicu potruditi otkriti što se događa s tvojim laptopom, u čemu je stvar.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
14 godina
neaktivan
offline
Re: LENOVO-sranje neviđeno

Odlican naslov haha. Imam slicno iskustvo kao i ti i to sa serijama Z (konkretno Z570) i Y (Y580). Legovno uglavnom trpa superkulurbane konponente u te laptope ali sve ostalo je gadna plastika ili ako nije onda je nekakav drugi horor, da ne pricam da ne znaju kako ohladit laptop. Apsolutno sr***, bjezi od toga cim mozes. Reko bih koliko para toliko muzike, ja sam preso sa Z570 na Asus K550JX (X550JX) iako je jos uvijek rijec o budget orjentiranom notebooku, kvaliteta izrade neusporediva, temperature u bilo kakvom loadu (CPU i GPU) < 65 stupnjeva. Ideapadi su katastrofa, thinkpadi (neki!!) jos mogu proc ali nikad vise lenovo, bye bye

mojpismonosa
14 godina
neaktivan
offline
LENOVO-sranje neviđeno

Imam G580 već 4 godine i nikad problema s njim, zadnji put ga očistio prije mjesec dana.. 

I dalje radi kao prvog dana. 

14 godina
offline
Re: LENOVO-sranje neviđeno
Caesar et Brutus kaže...

Nažalost, bojim se da je tako kako je. Prošlo je doba legendardnih starih ThinkPadova.

HrcaA3000 kaže...

Istina thinkpadovi su bili dobri...........

 G570 nije thinkpad tako da usporedivati laptop za consumer publiku i biz je drugi svijet. A sto se tice kvalitete, sto je danas isto kao i prije? 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2016 22:27 (Fake_Alert).
15 godina
offline
LENOVO-sranje neviđeno

kupio ujak istog lenova, nakon godinu dana mu puko drzac za ekran, popravili ga, puko opet. cuje se ko da mlaznjak uzlijece(a opterecenje je surfanje netom), tipke otpadaju, plastika puca itd itd. jako jako losa kvaliteta izrade laptopa.

15 godina
offline
LENOVO-sranje neviđeno

Imam g780 treću godinu, nikakvih problema. Cak sam jako zadovoljan; najviše zato što mi treba samo 10ak min da ga očistim i promijenim termalnu pastu.

13 godina
offline
Re: LENOVO-sranje neviđeno

Imao sam prije W550 i mogu reci da je jako nekvalitetna izrada.Plastika(tj nekakav mix materijala) se uvija i grije za poludit,mlaznjak i to neugodan mlaznjak da se u krilu nije mogao drzat za nekakav prosjecan rad.Tipke grube,zaslon tako tako,trajanje baterije kratko...jako lose za nesto od 10k kn.

Di2 &amp; EPS FTW!
14 godina
offline
LENOVO-sranje neviđeno

moja draga koristi Thinkpad T i nije nikad imala problema. A najjeftiniji modeli su kod svih loši. Lenovo mi se i dalje čini kvalitetniji od Della i Toshibe.

15 godina
offline
LENOVO-sranje neviđeno

nebih rekao da su najjeftiniji modeli kod svih losi. ja imam neki ultra jeftini asus, kvaliteta izrade mu je sto puta bolja od lenova. prvo ima super tipkovnicu, cvrst je. jedina zamjerka je uzasan touchpad, ono kriticno su to odradili, neprecizan je.

13 godina
offline
LENOVO-sranje neviđeno

Moja cura je kupila Lenovo (ubi me al nisam siguran koji, Z serija mislim), nakon 2-3 mjeseca otpala tipka

Ništa strašno... Samo je na servisu u ZG već tri tjedna!!!

You have to be odd to be number one
14 godina
online
LENOVO-sranje neviđeno

Imam Y580 već 3 i pol godine i nikad nikakvih problema.

Potpis!
14 godina
offline
Re: LENOVO-sranje neviđeno
Top Bugovac kaže...

Moja cura je kupila Lenovo (ubi me al nisam siguran koji, Z serija mislim), nakon 2-3 mjeseca otpala tipka

Ništa strašno... Samo je na servisu u ZG već tri tjedna!!!

 slao si komp na servis zato što je otpala tipka? Složiš retainer nazad i utisneš tipku, posao od 2 minute. Stvarno ne znam nikoga kome bi se dalo gnjavit sa servisom zbog takve gluposti. Kako je uopće tipka otpala? :-)))

14 godina
neaktivan
offline
LENOVO-sranje neviđeno

Poslovni Lenovo ThinkPad E550. Ne bih nikome prepoučio Lenovo od sada ubuduće. Nije to više sjena nekadašnjim uređajima IBM-a. Kinezi.... Sviđa mi se koncept touchpad-a, nekadašnje robusnosti ni blizu. To više nije isto nažalost.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 15:10 (hrabri zec).
14 godina
offline
Re: LENOVO-sranje neviđeno
hrabri zec kaže...

Poslovni Lenovo ThinkPad E550. Ne bih nikome prepoučio Lenovo od sada ubuduće. Nije to više sjena nekadašnjim uređajima IBM-a. Kinezi.... Sviđa mi se koncept touchpad-a, nekadašnje robusnosti ni blizu. To više nije isto nažalost.

 Nazalost, a sto je danas? Ta mid i low end 'serija' thinkpadova ( nisu svi thinkpadi kao T i X serija koji su medu robusnijim ) su danas blago smece, prije su bili super, ali to je bilo prije danas vise nisu. L i E serija je cista plastika, dok je X i T super. Govorim.iz iskustva jer sam radio u lenovu i imam jedan stari  ( T420 koji je brutalan )

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 16:54 (Fake_Alert).
13 godina
offline
Re: LENOVO-sranje neviđeno
Tipka je otpala od, nećeš vjerovati, tipkanja!
Dakle jednom je samo iskočila (nedugo nakon kupnje)
Neki dan je došao laptop i sad je sve u redu
Oni su inzistirali da se njima laptop pošalje, ja ga nisam otvarao jer sam 300km dalje, a cura ga neće dirati jer nije spretna i uostalom ako nešto platis podrazumjeva se da ne treba dodatna popravljanja nedugo nakon kupnje
You have to be odd to be number one
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice