Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

poruka: 32
|
čitano: 11.804
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

Pozdrav svima,

 

u prilogu se nalazi anketa o ispitivanju stavova potrošača o Kraš proizvodima te novom potencijalnom proizvodu koji bi kraš mogao uvesti, o ovom slučaju čokoladno mlijeko.

 

Radi se o anketnom upitniku koji se provodi u svrhu studentskog istraživanja. Istražuju se stavovi potrošača o Kraš proizvodima te potencijalnom uvođenu novog proizvoda u asortiman - čokoladnog mlijeka. Anketa je u potpunosti anonimna te vam je potrebno maksimalno 5 minuta kako bi je popunili.

 

Eto, budite duša i pomozite studentima ispunjavanjem ove ankete.

 

 

It's not who you are, it's who you know.
16 godina
odjavljen
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

Zivim u Irskoj od 2015 i dvije stvari su mi tu nedostajale - petit beurre (kras) i bijela linolada. Navodno se negdje moglo nabaviti ali nije mi bas bilo blizu. Od prije nekih 6-7 mjeseci mi je tu u jednoj arapskoj trgovini pod nosom dostupno to dvoje. Sad stvarno nemam nikako razloga vise vratiti se u Hrvatsku ikad...

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
Friday kaže...

Zivim u Irskoj od 2015 i dvije stvari su mi tu nedostajale - petit beurre (kras) i bijela linolada. Navodno se negdje moglo nabaviti ali nije mi bas bilo blizu. Od prije nekih 6-7 mjeseci mi je tu u jednoj arapskoj trgovini pod nosom dostupno to dvoje. Sad stvarno nemam nikako razloga vise vratiti se u Hrvatsku ikad...

 Pazi ta izvozna lino lada ti je šrot ima manje liješnjaka a više šećera.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
zeroname kaže...
Friday kaže...

Zivim u Irskoj od 2015 i dvije stvari su mi tu nedostajale - petit beurre (kras) i bijela linolada. Navodno se negdje moglo nabaviti ali nije mi bas bilo blizu. Od prije nekih 6-7 mjeseci mi je tu u jednoj arapskoj trgovini pod nosom dostupno to dvoje. Sad stvarno nemam nikako razloga vise vratiti se u Hrvatsku ikad...

 Pazi ta izvozna lino lada ti je šrot ima manje liješnjaka a više šećera.

 

U zadnjih 6-7 mjeseci sam sa svojim curama potrosio 3 paketa velike linolade iz HR a sad smo presli na uvoznu. Cini mi se da je identicna (stvarno sam junkie za bijelu linoladu pa mogu dosta dobro suditi o tome)

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
Friday kaže...

Zivim u Irskoj od 2015 i dvije stvari su mi tu nedostajale - petit beurre (kras) i bijela linolada. Navodno se negdje moglo nabaviti ali nije mi bas bilo blizu. Od prije nekih 6-7 mjeseci mi je tu u jednoj arapskoj trgovini pod nosom dostupno to dvoje. Sad stvarno nemam nikako razloga vise vratiti se u Hrvatsku ikad...

 nemoj nam se vratiti možemo mi i bez tebe

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
10 godina
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

Mene zanimaju Kiki bonboni, onaj okus kaj je bio jedini original pred 20 godina dok nisu uveli razne okuse i mikseve. 

 

Nedavno sam kupio tak neki miks, onaj paketic sa 4 ili pet bonbona, 15 godina valjda nisam jeo Kiki bonbone baš iz razloga kaj nije bilo više tog original a ostali su bezveze. Unutra sam naletio na taj old school.

 

Skoro me izulo iz cipela kad su navrla sjecanja 

 

Koji je to okus i zakaj vise nema samo njega za kupiti?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
protjeran
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

cekaj, milka je ona ljucibasta krava...

 

onda je ovo cokoladno mliko ko ona krava iz vica sto je mulj povukla...

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 20:52 (Gorstak79).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
blackalbum kaže...
Friday kaže...

Zivim u Irskoj od 2015 i dvije stvari su mi tu nedostajale - petit beurre (kras) i bijela linolada. Navodno se negdje moglo nabaviti ali nije mi bas bilo blizu. Od prije nekih 6-7 mjeseci mi je tu u jednoj arapskoj trgovini pod nosom dostupno to dvoje. Sad stvarno nemam nikako razloga vise vratiti se u Hrvatsku ikad...

 nemoj nam se vratiti možemo mi i bez tebe

 

O zlato malo ljubomorno. Hoces da ti nadjem neki posao ovdje?

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
Friday kaže...
blackalbum kaže...
Friday kaže...

Zivim u Irskoj od 2015 i dvije stvari su mi tu nedostajale - petit beurre (kras) i bijela linolada. Navodno se negdje moglo nabaviti ali nije mi bas bilo blizu. Od prije nekih 6-7 mjeseci mi je tu u jednoj arapskoj trgovini pod nosom dostupno to dvoje. Sad stvarno nemam nikako razloga vise vratiti se u Hrvatsku ikad...

 nemoj nam se vratiti možemo mi i bez tebe

 

O zlato malo ljubomorno. Hoces da ti nadjem neki posao ovdje?

 nisam ja ljubomoran na 300 dana kiše i nigdje sunca,ja eto radim i svaki dan uživam u suncu i još puno benefita moje RH

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
blackalbum kaže...

 nisam ja ljubomoran na 300 dana kiše i nigdje sunca,ja eto radim i svaki dan uživam u suncu i još puno benefita moje RH

 

300 dana kise

Benefite HR? To se sad hvalis "novim" avionima iz izraela?

Freak Show Inc.
6 godina
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

Pa jednostavno prestanite megleu davati licencu za Kraš express cokoladno mljeko I stavite ga pod Kraš brend i gotovo

 

Anketa ispunjena 

15 godina
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

Hm hm... Ili ne bi smijela biti opcija "ne kupujem" ili neka pitanja ne bi smijela biti "required"...

10 godina
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi

I ja sam zapeo na tom pitanju i odustao od ankete.

MISCREATED
7 godina
protjeran
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

Anketa se svodi na to dali da Kras uvede cokoladno mlijeko ili ne.

 

Kras cokolada je dobra, samo je pitanje kakvo ce mlijeko biti.

Ako se kombinira sa Dukat mlijekom, to nece biti dobro,

jer od Dukat mlijeka i cokoladnog mlijeka dobijem zgaravicu i proljev.

 

U Hr kupujem samo Zbregov mlijeko i cokoladno mlijeko, i super mi je,

nikakvih zdravstvenih poteskoca.

 

Dakle, ja sam ZA da Kras napravi coko mlijeko, ali kvaliteta mlijeka mora biti dobra,

te po mogucnosti sa hrvatskih farmi, a ne kao Dukat iz Ukrajine mlijeko za 1 lipu po litri.

16 godina
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi

upravo je kvaliteta ono što je glavni forte ovog proizvoda. prema tome, ako kras uvodi cokoladno mlijeko sigurno je da ce bit po kvaliteti bolje od konkurenata, a to znaci da ce imati vise cokolade (a ne kakaa), manje soli, manje secera i manje zasicenih masnih kiselina.

 

poanta ankete je vidjeti da li se ispitanicima svida izgled proizvoda, koliko su voljni dati novaca za ovaj proizvod te opcenito ima li smisla za kras uvoditi ovaka proizvod, s obzirom da u njihovom asortimanu nema nista slicno ovom.

a sto se tice meggle i kras express kompinacije... kras express je kakao prah, a ne cokolada u prahum, tako da to svu dvije razlicite drzave.

It's not who you are, it's who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 19:17 (Obi Wan).
6 godina
protjeran
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

krašove bombonijere su mi bile zakon dok sam bio mali, no vise ih ne vidim u prodaji...kras cokolade su mi ko da zvacem ciglu, pretvrde. Ili bar ja uvijek uzmem neku pred istek trajanja u konzumu :ne zna:

 

ova dorina napolitanka cokolada im je za prste polizat, no uspio sam i tu jednom prilikom dobiti neku staru pa skoro zube polomio...

 

cokoladno mlijeko ne kupujem, mada ga volim popiti, jednostavno mi je to luksuz koji si ne mogu u mojoj situaciji priustiti. Mozda bih i mogao da druge stvari nemaju prioritet.

 

Sad ako i kupim cokoladu, kupim kanditovu noisette, ta mi je bas po ćefu, i jos nisam dobio neku tvrdu...

 

s obzirom na to u kakvom je stanju nase trziste, mislim da bi im bilo pametno da naprave to mlijeko, ali da se koncentriraju s njim na strana trzista...u drzavi sa 2m umirovljenika od 4m populacije tesko da ce imati dobru prodju...

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 19:31 (Gorstak79).
14 godina
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

Evo isto da kažem, da Kraš čokolade zaostaju kvalitetom, ne znam iz kojeg razloga. Ne sviđa mi se korekcija gramaže, da bi se zadržala cijena. Poneka serija napolitanki, je loše kvalitete, jer je vafel žilav. Mislim da čokoladno mlijeko, ne pripada Krašu, odnosno ne očekujem od Kraša tekuće proizvode.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
11 godina
online
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
Gorstak79 kaže... 

cokoladno mlijeko ne kupujem, mada ga volim popiti, jednostavno mi je to luksuz koji si ne mogu u mojoj situaciji priustiti. Mozda bih i mogao da druge stvari nemaju prioritet.

 čokoladu kupuješ, a čokoladno mlijeko ne jer si ga nemereš priuštiti, iako su cijenom tu negdje

a cigare kupuješ valjda svaki dan kad ti trebaju dvije pepeljare na stolu

 

da prioriteti... 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
picajzla0707 kaže...

a cigare kupuješ valjda svaki dan kad ti trebaju dvije pepeljare na stolu

 

da prioriteti... 

 

Kod pusaca vrijedi vrlo zanimljiva logika - za cigarete se mora imati, sve drugo je opcionalno.

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
blackalbum kaže...

O zlato malo ljubomorno. Hoces da ti nadjem neki posao ovdje?

 nisam ja ljubomoran na 300 dana kiše i nigdje sunca,ja eto radim i svaki dan uživam u suncu i još puno benefita moje RH

evo listam tvojih zadnjih 50ak poruka i pitam se jesi li ikada ista pametno napisao na ovom forumu (tj znam da nisi)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

novo dukatovo cokoladno od keksa i karamele je čisti seks, šteta mi trošit krznene na obično...

malo ispunjavam ovu anketu i shvatim - trošim pun qrac na slatkiše i to jedne te iste. rum štanglica od kandita, kavabonsi, domaćica od kokosa, linolada duo/kokos (fuck nutela), jaffa od kraša (nova sa biskvitom od kakaa - bomba), kraš ekspress pijem skoro svako jutro, dorina čokse - iako su malo pogoršali kvalitetu i dalje su mi br. 1 izbor, svako malo dodaju nove okuse, pa ono - gotta catch em all.

 

dosta sam patriotski nastrojen prema slatkišima, jedina iznimka je lindt čoksa, dorinina tamna joj nije ni sluga...

What could possibly go wrong?
12 godina
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

i uz takvu prehranu treba ti barem 10 kila da ne ličiš na afinger. jebala te genetika.

yippee ki-yay
12 godina
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

nije baš tako, ubaci 3x tjedno basket, letanje na posao pješke/biciklom pošto je draga izvršila deposesiju auta... da sjedim na stolici 10 sati dnevno, brzo bi se to skupilo.

What could possibly go wrong?
11 godina
neaktivan
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

Apachy kako je mudro izostavio seks. normalno da gospođici treba auto jer ne može hodati. praše se ko katolički zečevi. i kao ostane mu discord slučajno upaljen, a to da svi čujemo kako opće.

ne bi ti pomogla ni teglica linolade na dan da nabaciš koju kilu, prljava životinjo.

Ke?!
11 godina
online
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
Hornet_93 kaže...

nije baš tako, ubaci 3x tjedno basket, letanje na posao pješke/biciklom pošto je draga izvršila deposesiju auta... da sjedim na stolici 10 sati dnevno, brzo bi se to skupilo.

 kako kome, ja uglavnom sjedim na stolici doma i na poslu već dva desetljeća, žderem tako da me svi ozbiljno nagovaraju na pregled za trakavicu (obavio, nemam parazita osim sebe samog) i vječno imam cca 90-95 kila na skoro dva metra visine 

6 godina
protjeran
offline
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

ipak nije kandit nego kraš

 

http://www.kras.hr/hr/proizvodi/cokolade/dorina/dorina-noisette

 

ovo mi je zbilja neki best buy....

 

ne znam zasto sam napisao kandit, valjda mi je u sjecanju ostalo da je neka druga firma... :ne zna:

 

milka nije 100%, milku ne podnosim...

 

enivej, ako je i bila od kandita, vise je valjda nema :tuzni:

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2018 15:58 (Gorstak79).
7 godina
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
Friday kaže...

 

Kod pusaca vrijedi vrlo zanimljiva logika - za cigarete se mora imati, sve drugo je opcionalno.

 uopće nije zanimljiva, to je logika ovisnika, dakle, ako o nečemu ovisiš prvo ćeš osigurati da predmeta ovisnosti ne fali a onda sve ostalo, vrlo jednostavno, been there done that...

odjavio si se, uopće ti nije fora

ravna zemlja i šupalj mjesec
16 godina
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
Louis Pluto kaže...
Friday kaže...

 

Kod pusaca vrijedi vrlo zanimljiva logika - za cigarete se mora imati, sve drugo je opcionalno.

 uopće nije zanimljiva, to je logika ovisnika, dakle, ako o nečemu ovisiš prvo ćeš osigurati da predmeta ovisnosti ne fali a onda sve ostalo, vrlo jednostavno, been there done that...

odjavio si se, uopće ti nije fora

 Da impresivna je ekipa skupljača plastičnih boca po gradu. Gledam, redovito cigareta u ustima dok kopaju po kontejneru. Nisam u toku, ali što, kutija je oko 25 kuna?
dakle on mora dnevno skucat negdje 50 flaša (sumnjam da može, pa to je brdo ambalaže) da bi imao samo za jednu kutiju i bil na nuli? Dakle ubiti zbog toga kopaju?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
7 godina
offline
Re: Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodi
overhaul kaže...

 Da impresivna je ekipa skupljača plastičnih boca po gradu. Gledam, redovito cigareta u ustima dok kopaju po kontejneru. Nisam u toku, ali što, kutija je oko 25 kuna?
dakle on mora dnevno skucat negdje 50 flaša (sumnjam da može, pa to je brdo ambalaže) da bi imao samo za jednu kutiju i bil na nuli? Dakle ubiti zbog toga kopaju?

 nisam ekspert za sakupljanje boca ali računica je jednostavna kod svake ovisnosti, cigareta, heroina, alkohola, čokolade, isusa... qurca palca o čemu si ovisan. mora biti, onda sve ostalo

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2018 1:56 (Louis Pluto).
14 godina
online
Ispitivanje stavova potrošača o Kraš proizvodima

Da se i ja osvrnem na Kraš: neke stvari su im vrhunske, ali širenjem asortimana i akvizicijama dosta toga je postalo smeće. Jednom sam kupio Kraš napolitanke na kojima sam naknadno vidio da su proizvedene u Karolini Osijek - imao sam osjećaj da mi šećer krcka pod zubima, okus je bio loš, preslatke, nema šanse da su napravljene po istoj recepturi. Završile u smeću. 
Slična stvar je s čokoladama, veliki asortiman, kvaliteta raznolika. Priznajem da sam za čokoladu malo razmažen, nije mi niti svaka od Lindta jestiva. Nekad davno mi je bila najbolja zlatna od Favargera, bila je jako skupa pogotovo za ona vremena ali rekao bih najbolja čoksa na svijetu. Nedavno sam je se opet dokopao i moram reći da se kvaliteta srozala abnormalno - to više ništa ne valja. Možda otkako ih je Rajić kupio. Slutim da je kvaliteta čokolade globalno u padu jer su sirovine sve skuplje. Štednja.
Domaćica keksi su odlični, Petit Beure je nekad bio bolji ali je i dalje dobar. Za to vrijeme Kraš Jaffa keks nije niti blizu onom srpskom iz Crvenke, biskvit je loš. Omiljeni Kraš proizvod su mi integralne napolitanke (malo žuto pakiranje), ali toga u većini trgovina nema na policama. Mišljenja sam da bi se Kraš trebao više fokusirati na kvalitetu postojećih proizvoda, ali to je moje mišljenje a tržište vjerojatno kaže nešto drugo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice