Humor izdvojena tema

poruka: 36.234
|
čitano: 12.273.932
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Smiješne slike - arhiva, Smiješne slike
16 godina
offline
Humor

Best fight scene ever:

 

 

 

Ljudi ja sam plakao. neznam hocete li vi, ali za svaki slucaj nemojte imati nista u ustima da se ne bi slucajno udavili :D

We are born naked, wet and hungry. Then things get worse.
16 godina
neaktivan
offline
Humor

Smijesno je al ne tak jako.

 

pogledajte ovu sliku:[IMG]http://i38.tinypic.com/155pc46.jpg[/IMG]

16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
goodye kaže...

Best fight scene ever:

 

 

 

Ljudi ja sam plakao. neznam hocete li vi, ali za svaki slucaj nemojte imati nista u ustima da se ne bi slucajno udavili :D

 To je bolesno!!
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
goodye kaže...

Best fight scene ever:

 

 

 

Ljudi ja sam plakao. neznam hocete li vi, ali za svaki slucaj nemojte imati nista u ustima da se ne bi slucajno udavili :D

 Samo upišu u youtube Cuneyt Arkin - son savasci.   Još gore od ovog
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
goodye kaže...

Best fight scene ever:

 

 

 

Ljudi ja sam plakao. neznam hocete li vi, ali za svaki slucaj nemojte imati nista u ustima da se ne bi slucajno udavili :D

 Kirk je najjaci ... hehe kako se covjek udara nije mu ni bruce lee ravan.
16 godina
neaktivan
offline
Humor

Najveća brutala u zadnje vrijeme, plakao sam i valjao se na podu zajedno s starcima od smijeha.

 

Tu je CIJELA EMISIJA

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2008 1:56 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
Paolo2612 kaže...

Najveća brutala u zadnje vrijeme, plakao sam i valjao se na podu zajedno s starcima od smijeha.

 

Tu je CIJELA EMISIJA

 smiješno je, al možda su ipak malo pretjerali....
Be NooB To Be Cool...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
skandalouz kaže...
Paolo2612 kaže...

Najveća brutala u zadnje vrijeme, plakao sam i valjao se na podu zajedno s starcima od smijeha.

 

Tu je CIJELA EMISIJA

 smiješno je, al možda su ipak malo pretjerali....
 Ma bilo je predobro, a vidio sam kako izvode svakakve stvari na koncertima na kojima sam bio i u spotovima, samo mi ovo gadno smrdi na namještaljku.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2008 2:39 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
skandalouz kaže...
 smiješno je, al možda su ipak malo pretjerali....
 Takav je Let 3. Boli ih k*rac što drugi misle o njima... Nisu retardirani kao što se čine, imaju dobre stavove. Takvi su zato što to privlači publiku.
Paolo2612 kaže...
 Ma bilo je predobro, a vidio sam kako izvode svakakve stvari na koncertima na kojima sam bio i u spotovima, samo mi ovo gadno smrdi na namještaljku.
 Nema šanse da je namještaljka, vidjelo se već nakon 5 minuta emisije da Stanković jedva čeka 15.00 sati. Samo se sjeti da je šefica ovdje Hloverka i da se to njoj ziher nije sviđalo... A znamo da ako se njoj nešto ne sviđa, njeni podanici često znaju otići s HRT-a...
They say it's mostly vanity That writes the plays we act They tell me that's what everybody knows There's no such thing as sanity And that's the sanest fact That's the way the story goes Dire Straits - One World
16 godina
neaktivan
offline
Humor

Da znam, ali opet da je snimka cijele emisije koja je prekinuta objavi na HRT-u? Da kamera slijedi stankovića kada im pkriva guzice, Stanković je mogao samo reći kamermanu da promijeni kameru da se ne vide. Kako su unijeli goluba i još neke stvari. Zna se da Hloverka non stop prigovara stankoviću i oduzima mu plaću a on je pod ugovorom, ovo mu je savršen izlaz i mogućnost za otkaz u rekordnom vremenu, i još je dobio pažnju media (i negativan publicitet je publicitet). I ne prekida emisiju zbog čepova i oblači ono odijelo nego zbog psovke kasnije?

 

Ali Mrle je car: Stankoo, Napuni me!!!!!!SmijehSmijehSmijeh

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2008 11:15 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor

ovo je bio smjeh do jaja  tablica ocjnjivanja za test iz fizike poglete sliku(ispod 6 bodova utopljenici s brodoloma)Smijeh tak je profac iz fizike napravio tablicu i sve nacrto na plocu da vidimo

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2008 15:09 (UBIZEC cORPORATION).
16 godina
neaktivan
offline
Humor

16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
macak kaže...

Eto dokaz da je bolje kupit PS3 nego Nintendo WiiBelji se.(barem neces razbit telku)
Michael Schumacher World championships:7,Grand prix wins:91,Pole positions:68 http://www.velika-nagrada.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
macak kaže...

 Ja nekako sve imam osjećaj da je to namješteno. Niko nebi htio razbit LCD telku i još pritom snimit a dobit ovako dobar kadar. Ili je kompjuterski npravljen ekran tva ili bog zna što...Mršti se
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
Hex kaže...
macak kaže...

 Ja nekako sve imam osjećaj da je to namješteno. Niko nebi htio razbit LCD telku i još pritom snimit a dobit ovako dobar kadar. Ili je kompjuterski npravljen ekran tva ili bog zna što...Mršti se
 sumnjam da bi snimo sam tak..
ono to je koda snimas kak igras need for speed na ps3
to mi je mao neobicno
Viva la Linkuto
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2008 14:58 (linkuto).
16 godina
offline
Humor

Za sluèaj da niste veæ upoznati...

Jedna ljudska stanica sadrži oko 75 MB genetskih informacija unutar DNK. Jedan spermatozoid sadrži polovicu genetskih informacija, što æe reæi oko 37.5 MB.

U jednom mililitru sperme nalazi se oko 100 milijuna spermatozoida.

Prosjeèna ejakulacija muškarca traje 5 sekundi i sadrži oko 2.25 ml sperme.

Iz svega navedenog slijedi da propusna sposobnost muškog spolnog organa iznosi:
37,5 MB x 100.000.000.000 x 2,25)/5 =
(39 321 600 bajtova po spermatozoidu x 100.000.000.000 spermatozoida po ml x 2,25 ml) u pet sekundi =
1.769.472.000.000.000 bajtova u sekundi =
1609,33 terabajta u sekundi.

Dobijemo, znaèi, da ženska jajna stanica izdržava DDoS napad od više od tisuæu i pol terabajta u sekundi i pri tom propušta samo jedan, izabrani paket informacija.

Po tome se dade zakljuèiti da je jajna stanica neusporedivo najbolji hardverski firewall koji postoji na Zemlji!

Problem je što izbrani jedan paket informacija koji taj Firewall propusti blokira cijeli sustav na 9 mjeseci!

cool
16 godina
offline
Humor

A J.e.b.o.t.e de si ovo nasel?dobra fora!!

Only God will judge me
16 godina
offline
RE: Humor

ma to je jedan lik napisao na forumu od saveza u travianu, a meni odma sinulo da bi to ovdje pasalo, jer je predobro

cool
16 godina
neaktivan
offline
Humor

Malo poduže al meni je odlično.

 

INŽENJERSKI POGLED NA DJEDA BOŽIĆNJAKA 

 

Ako i vi vjerujete u Djeda Božićnjaka, slijedeći tekst će vas u to definitivno razuvjeriti.

Na svijetu postoji otprilike dvije milijarde djece (osoba ispod 18 godina). Ipak, pošto Djed Božićnjak ne posjećuje Muslimane, Hinduse, Židove i Budiste, količina posla za Novu godinu se smanjuje na 15%, odnosno sveukupno 378 milijuna djece (prema Saveznom zavodu za statistiku). Prema prosjeku od 3.5 djece po kući, Djed Božićnjak mora posjetiti 108 milijuna domova, ako pretpostavimo da u svakoj datoj kući postoji barem jedno dobro dijete.

Djed Božićnjak ima oko 31 sat Nove godine za rad, zahvaljujući različitim vremenskim zonama i Zemljinoj rotaciji i ako pretpostavimo da putuje s istoka na zapad (što se čini logičnim). Tako dobivamo da Djed Božićnjak posjeti 967,7 kuća u sekundi. Prema tome, za svaki dobar kršćanski dom s dobrim djetetom, Djed Božićnjak ima jednu tisućinku (1/1000) sekunde da zaustavi sanjke, iskoči, uzme poklone, uskoči u dimnjak, napuni čarape, nađe jelku, ostavi ostatak poklona pod jelkom, popne se natrag kroz dimnjak, uskoći u sanjke i dođe do slijedeće kuće.

Pretpostavljajući da je svih 108 milijuna stajališta jednako raspoređeno po Zemlji (samo u svrhe našeg proračuna), govorimo o 1,24 kilometra razmaka od jedne do druge kuće iz čega proizlazi ukupan put od 120,8 milijuna kilometara, ne uključujući Djed Božićnjakove odlaske na WC ili pauze za jelo/piće. Iz navedenog proizlazi da je brzina Djed Božićnjakovih sanjki oko 1080 kilometara u sekundi (3200 puta veća od brzine zvuka!). Za usporedbu, najbrže ikad stvoreno vozilo, svemirska sonda Odisej, ide "svega" 45 kilometara u sekundi (162000 km/h), a normalan jelen najviše 24 km na sat odnosno 0,0066 kilometara u sekundi.

Teret na sanjkama je također jedan vrlo interesantan element. Pretpostavimo da svako dijete ne dobije ništa više nego jednu jedinu kutiju Lego kockica srednje veličine (oko 860 grama). Tada je ukupna masa tereta na Djed Božićnjakovim sanjkama nešto veća od 500 tisuća tona. Na tlu, normalan jelen ne može vući više od ~138 kg. Ako uzmemo da Djed Božićnjakov leteći jelen može vući 10 puta više, Djed Božićnjaku bi trebalo oko 360 000 letećih jelena da povuku sanjke. Masa tolikog broja jelena povećava sveukupnu masu sanjki za oko 54 000 tona, odnosno za oko 7 puta mase Kraljice Elizabete (broda, ne vladarke).

Oko 600 000 tona putujući brzinom od 1080 km/h stvara nezamisliv otpor zraka - takav otpor kakav bi zagrijao jelene toliko jako koliko se zagrije svemirski brod koji ponovo ulazi u Zemljinu atmosferu. Prednji par jelena apsorbirao bi oko 14,3 kvintilijarde džula energije u sekundi. Ukratko, taj par bi se, čim krene, pretvorio u nimalo lijep prizor živih baklji, izlažući jelene iza njih i dovodeći do lančane reakcije u kojoj bi svih 360-ak tisuća jelena izgorjelo za oko 4,26 tisućinke sekunde, odnosno točno na vrijeme da Djed Božićnjak dođe do pete kuće na svom putu.

Djed Božićnjak bi, kao rezultat akceleracije (ubrzanja) s 0 km/h na 1080 km/h u tisućinki sekunde, bio izložen akceleracijskoj sili 17,5 tisuća puta većoj od one malog g, tj. 175000 m/s2. Djed Božićnjak mase 115 kg (što je vrlo malo za Djeda Božićnjaka) bio bi prikovan za kraj svojih saonica s 1984906,9 kilograma sile, što bi mu trenutno smrvilo kosti i organe pretvarajući ga u kašastu ljubičasto-crvenkastu tekućinu.

Prema tome, ako je Djed Božićnjak ikada i postojao, sada je sigurno mrtav.
Namigiva

 

 

Još jedan kratki :

 

Žali se musliman Bogu:

- Bože, što si takav, i Srbi i Hrvati imaju svoju državu, jedino je nama muslimanima nisi dao.
- Dao sam ja vama i kur*c, pa ste ga unakazili. Što bi tek od države napravili!?

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2008 16:33 (scorpion667).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
scorpion667 kaže...

Malo poduže al meni je odlično.

 

INŽENJERSKI POGLED NA DJEDA BOŽIĆNJAKA 

 

Ako i vi vjerujete u Djeda Božićnjaka, slijedeći tekst će vas u to definitivno razuvjeriti.

Na svijetu postoji otprilike dvije milijarde djece (osoba ispod 18 godina). Ipak, pošto Djed Božićnjak ne posjećuje Muslimane, Hinduse, Židove i Budiste, količina posla za Novu godinu se smanjuje na 15%, odnosno sveukupno 378 milijuna djece (prema Saveznom zavodu za statistiku). Prema prosjeku od 3.5 djece po kući, Djed Božićnjak mora posjetiti 108 milijuna domova, ako pretpostavimo da u svakoj datoj kući postoji barem jedno dobro dijete.

Djed Božićnjak ima oko 31 sat Nove godine za rad, zahvaljujući različitim vremenskim zonama i Zemljinoj rotaciji i ako pretpostavimo da putuje s istoka na zapad (što se čini logičnim). Tako dobivamo da Djed Božićnjak posjeti 967,7 kuća u sekundi. Prema tome, za svaki dobar kršćanski dom s dobrim djetetom, Djed Božićnjak ima jednu tisućinku (1/1000) sekunde da zaustavi sanjke, iskoči, uzme poklone, uskoči u dimnjak, napuni čarape, nađe jelku, ostavi ostatak poklona pod jelkom, popne se natrag kroz dimnjak, uskoći u sanjke i dođe do slijedeće kuće.

Pretpostavljajući da je svih 108 milijuna stajališta jednako raspoređeno po Zemlji (samo u svrhe našeg proračuna), govorimo o 1,24 kilometra razmaka od jedne do druge kuće iz čega proizlazi ukupan put od 120,8 milijuna kilometara, ne uključujući Djed Božićnjakove odlaske na WC ili pauze za jelo/piće. Iz navedenog proizlazi da je brzina Djed Božićnjakovih sanjki oko 1080 kilometara u sekundi (3200 puta veća od brzine zvuka!). Za usporedbu, najbrže ikad stvoreno vozilo, svemirska sonda Odisej, ide "svega" 45 kilometara u sekundi (162000 km/h), a normalan jelen najviše 24 km na sat odnosno 0,0066 kilometara u sekundi.

Teret na sanjkama je također jedan vrlo interesantan element. Pretpostavimo da svako dijete ne dobije ništa više nego jednu jedinu kutiju Lego kockica srednje veličine (oko 860 grama). Tada je ukupna masa tereta na Djed Božićnjakovim sanjkama nešto veća od 500 tisuća tona. Na tlu, normalan jelen ne može vući više od ~138 kg. Ako uzmemo da Djed Božićnjakov leteći jelen može vući 10 puta više, Djed Božićnjaku bi trebalo oko 360 000 letećih jelena da povuku sanjke. Masa tolikog broja jelena povećava sveukupnu masu sanjki za oko 54 000 tona, odnosno za oko 7 puta mase Kraljice Elizabete (broda, ne vladarke).

Oko 600 000 tona putujući brzinom od 1080 km/h stvara nezamisliv otpor zraka - takav otpor kakav bi zagrijao jelene toliko jako koliko se zagrije svemirski brod koji ponovo ulazi u Zemljinu atmosferu. Prednji par jelena apsorbirao bi oko 14,3 kvintilijarde džula energije u sekundi. Ukratko, taj par bi se, čim krene, pretvorio u nimalo lijep prizor živih baklji, izlažući jelene iza njih i dovodeći do lančane reakcije u kojoj bi svih 360-ak tisuća jelena izgorjelo za oko 4,26 tisućinke sekunde, odnosno točno na vrijeme da Djed Božićnjak dođe do pete kuće na svom putu.

Djed Božićnjak bi, kao rezultat akceleracije (ubrzanja) s 0 km/h na 1080 km/h u tisućinki sekunde, bio izložen akceleracijskoj sili 17,5 tisuća puta većoj od one malog g, tj. 175000 m/s2. Djed Božićnjak mase 115 kg (što je vrlo malo za Djeda Božićnjaka) bio bi prikovan za kraj svojih saonica s 1984906,9 kilograma sile, što bi mu trenutno smrvilo kosti i organe pretvarajući ga u kašastu ljubičasto-crvenkastu tekućinu.

Prema tome, ako je Djed Božićnjak ikada i postojao, sada je sigurno mrtav.
Namigiva

 
UBOJICO BOŽIĆA!!!Plač
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Humor

16 godina
offline
RE: Humor
scorpion667 kaže...

Malo poduže al meni je odlično.

 

INŽENJERSKI POGLED NA DJEDA BOŽIĆNJAKA 

 

Ako i vi vjerujete u Djeda Božićnjaka, slijedeći tekst će vas u to definitivno razuvjeriti.
.....
.....
Prema tome, ako je Djed Božićnjak ikada i postojao, sada je sigurno mrtav.
Namigiva

 

 
Ali jesi li racunao na to da je on Djed Bozicnjak? znaci on je superioran, ima neke moci, koje mi ne mozemo shvatiti, ima jelene, koji nisu kao normalni, uostalom, kako je tehnologija napredovala, vrlo je moguce da to vise nisu jeleni, mozda su sada neki strojevi? ili mozda cak upotrebljava teleportaciju!
Kako Superman moze letjeti tako brzo oko Zemlje da je okrene unatrag? isto tako Djedica moze letjeti brzinom ....
Ali znas sta NAJVISE impresionira, sto u skoro svaku kucu svrati i popije casu mlijeka i pojede jedan keks! to je ono sto mene zabrinjava, kako je moguce da pojede toliko keksa i popije toliko mlijeka?

Sada vic:

 

Žali se Mujo Hasi da mu zajebavaju sina u školi i da su mu dali nadimak.
-Koji nadimak?
-Urac!
-A koje mu je pravo ime?
-Enis!

 

 

Bio Mujo na poslovnom putu u Japanu. Tamo pokupio neku kurvu i cijelu noć radio posao, a ona je uzbuđeno vikala:
- Hasimota! Hasimota!
Pošto Mujo, naravno nije znao ni riječ japanskog, zaključio je da je to neki uzvik oduševljenja. Sutradan ujutro ode on na golf s japanskim biznismenima. Japanac, koji je igrao prvi, na oduševljenje prisutnih ubaci lopticu iz prve. Svi aplaudiraju, a Mujo, da ispadne pametan, vikne:
- Hasimota!
Japanac se unezvereno okrene i upita:
- Kako to misliš, pogrešna rupa?

We are born naked, wet and hungry. Then things get worse.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
macak kaže...

Ajoj, drkica koja je pošla ukrivo... Baš me zanima kolko viewa ima originalni video...
S: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded G: Don't call people names Stan!
16 godina
neaktivan
offline
Humor

Šetaju dva programera ulicom i pored njih prođe pravo zgodna cura. Prvi kaže:
- Vidi kakve properties ima ova.
Drugi će na to:
- Šta ti vrijedi, ona je read only.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
16 godina
offline
Humor

Kurva na latinskom – Persona non gratis

Probaj Linux! - www.linuxzasve.com
15 godina
neaktivan
offline
Humor

Nije istina da informatičari stalno nose karirane košulje, da su plahi i da razmišljaju binarno. Imaju oni savršeniji program u glavi, razlikuju, čak, 15 tipova žena.

1. Internet žena - morate platiti da biste dobili pristup
2. Server žena - uvijek je zaposlena i preopterećena kada vam je potrebna
3. Windows žena - znate da ima mnogo mana, ali ajd' probajte živjeti bez nje
4. PowerPoint žena - savršena da je prezentirate na nekom slavlju
5. Excel žena - kaže da štošta može, ali vi je i dalje koristite samo za one četiri osnovne radnje
6. Word žena - nema što, svakim danom sve više iznenađuje, no ne postoji niko na svetu tko je, zaista, razumije
7. Office žena - po potrebi može raditi i biti sve što poželite. A kako je narav ženska čudna tako je i ova vrsta je uglavnom korisna, ali i ograničen,a i uvijek joj još nešto malo fali pa se korisnik mora snalaziti sa strane.
8. MS-DOS žena - svi su je imali i niko je vise ne želi
9. Backup žena - mislite da ima sve, no kad vam nešto zatreba, shvatite da joj nešto fali
10. Scan disk žena - Znamo da ona može napraviti mnogo toga dobrog i da samo želi pomoći, ali nitko ne zna što to ona zapravo može.
11. Screen saver žena - nema bitne funkcije, ali i pored toga volite je gledati
12. Hard disk žena - sječa se svega, u svako doba dana
13. E-mail žena - od deset stvari koje vam priča, devet su čista glupost.
14. Virus žena - kada to najmanje očekujete, instalira se u vaš stan i dočepa vaših stvari. Ako je pokušate ukloniti možete se oprostite od nekih stvari. Čak i ako ništa ne poduzmete, ubrzo sve gubite.
15. SAP žena - Poslije dugogodišnjeg rada, slušanja savjeta prijatelja i skorog proglašenja bankrota, konačno ste je prilagodili svojim potrebama. U međuvremenu se na tržištu pojavila jednostavnija varijanta.

C2D E6550,Abit IP35-E, 2 GB Kingmax(800 Mhz), 8800 GTS 320 MB, WD 400 GB, Philips 200 WS
16 godina
neaktivan
offline
Humor

TF2 traileri, nisu svi podjednako smješni, al se isplati pogledati sve:

 

Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor
Horagio kaže...

TF2 traileri, nisu svi podjednako smješni, al se isplati pogledati sve:

 

  Hehe daleko nasmješniji mi je Soldier. Legendarno.
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
16 godina
neaktivan
offline
Humor

Ja ga nisam razumio dok je rekel And he knows a little bit more about fightinig then yout do, because he invented it.  Za koga je to rekel?

Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2008 9:35 (Horagio).
15 godina
offline
Humor

jeste gledali Happy Tree Friends?

Hello World!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Smiješne slike - arhiva, Smiješne slike
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice