Http://www.maddyarte.it/ nisu mi isporučili kuplje

poruka: 5
|
čitano: 1.099
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Http://www.maddyarte.it/ nisu mi isporučili kuplje

Dečki,

 

Dali netko ima iskustva sa ovom stranicom http://www.maddyarte.it/ kupio sam nekakvu obuću prije mjesec dana nisu mi ništa isporučili.

Pokušaovao sam ih kontaktirati na mail ali nitko mi ne odggovara a telefonski borj nisam uspio naći...

 

bilo kakva pomoć je dobrodošla...

12 godina
offline
Http://www.maddyarte.it/ nisu mi isporučili kuplje

Stranica je fake, ako jos uvijek mozes otvori dispute na servisu s kojim si platio, a ako ne, drugi puta pametnije :)

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2016 13:30 (OriginalEXE).
16 godina
offline
Http://www.maddyarte.it/ nisu mi isporučili kuplje

hvala na info ... za buduće da znam kako si prepoznao da je ova starnica lažna...

12 godina
offline
Http://www.maddyarte.it/ nisu mi isporučili kuplje

Nije mi tesko prepoznati fake stranicu posto se bavim web developmentom, razumijem da je laiku to manje ocito.

 

Prvo sto sam odmah primjetio je ovo na stranici pojedinacnog proizvoda: http://www.maddyarte.it/includes/templates/maddyarte//images/payment.png Odmah se vidi da je fake jer kada se dobije takav "certifikat", ondao n u pravilu linka na stranicu koja je izdala taj certifikat sa detaljima o stranici odnosno firmi iza nje. Definitivno se ne implementira kao obicna slika koju svatko doma u GIMP-u/Paint-u moze sloziti.

 

Druga stvar je da nemaju nikakve informacije o firmi, a jedini nacin kontakta je kotnakt forma, vrlo neozbiljno i definitivno los znak.

 

Trece sto mi je odmah uplao u oko su ogromni "popusti" koji su istaknuti na svakom proizvodu, moguce ali malo vjerojatno da netko ima takve i samo takve ponude u svom shopu.

WordPress ❤
10 godina
offline
Http://www.maddyarte.it/ nisu mi isporučili kuplje

Čini se kako im je web stranica hakirana i netko je ubacio fake shop na nju. Na facebook stranici je totalno drugi sadržaj koji i odgovara imenu domene.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice