Hpekspres Hrvatska Pošta

poruka: 24
|
čitano: 7.702
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Hpekspres Hrvatska Pošta

Šaljem čovjeku iz SB RTX 2070, novu zapakiranu.

Danas mi dođe obavijest da dođem pokupit paket + moram platit poštarinu od 100kn do SB i 50% iznosa kaj je išla natrag.

Zovem čovjeka, pitam šta je bilo a on meni ''karticu sam otvorio i ne sviđaju mi se ventilatori''

 

Po zakonu smije otvoriti paket ali brate mili gdje u zakonu piše da se orginalna ambalaža ide trgat i vadit sama komponenta pa jeboga ja.

Ne ljutim se na čovjeka uopće već na usrani HP i s kojim razlogom su oni njemu davali da mi prčka po ''novoj'' orignalnoj zapakiranoj grafi u vrijednosti od 4 soma kuna.

 

Nisam išao u poštu da provjerim po netu kako mogu zatražit reklamaciju ili nekakav K jer poštarinu nema šanse da platim kad mi paket nije vraćen u istom stanju

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 21:50 (domi321).
6 godina
protjeran
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
domi321 kaže...
Ne ljutim se na čovjeka uopće već na usrani HP

 Koje još gluposti neću pročitati, taj čovjek ti je pokidao ambalažu, i  taj čovjek je izjavio da mu se ne sviđaju ventilatori, i taj čovjek ti je napravio trošak od preko 100 kn - i ti se ne ljutiš na njega nego prigovaraš HP-u??

Tko to još kupuje grafičku od 4k kn i onda se predomisli? Pa jbt jel znaš šta kupuješ ili ne?

 

HP ovdje nije ni najmanje kriv, kupac ima pravo provjerit sadržaj paketa, bezveze si otvorio temu da blatiš poštu umjesto tog jadnika i prevaranta.

Sam si si kriv što uopće šalješ tako skupe predmete nepoznatim ljudima pouzećem, to je presmješno.

 

 

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 22:07 (zalman1).
7 godina
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
zalman1 kaže...

Sam si si kriv što uopće šalješ tako skupe predmete nepoznatim ljudima pouzećem, to je presmješno.

 

 

 Naručim 8K televizor od 30 soma kuna, otvorim ga i kažem kuriru da mi se ne sviđa boja.

Sigurno postoji nešto da se izvučem od plaćanja poštarine 150kn...

6 godina
protjeran
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta

Ne razumijem što ti hoćeš?

Pa traži od tog prevaranta da ti namiri 150 kn troškova!

Imaš njegov broj, njegovu adresu i ostale podatke, s njime to riješavaj, neće pošta tebi namirivati njegove gluposti da odbija primiti paket i tvoju naivnost.

 

 

 

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 22:33 (zalman1).
16 godina
neaktivan
offline
Hpekspres Hrvatska Pošta

Slao hp expresom paket unutar HR vrijedan 1000kn, a tolika je i otkupnina bila. Pošiljka idući dan do 15:00, lomljivo, broj za praćenje itd. Čovjek mi kaže sutra nema paketa. Nakon 6 dana odem ja u poštu, oni se čudom pogledavaju, na tracking broju stoji samo zaprimljena pošiljka. Daju mi neki papir na kojem stoji 'Prigovor'. Kažu sad će oni to malo tražiti po svojim skladištima. Nakon 5 dana opet odem u poštu, kažu moram čekat pismneni odgovor. Evo sad će mjesec dana, ništa se ne događa. Slao prgovor na mail, zvao 072 ta da, tražio direktora poslovnice,, no reply, /dev/null. Mogu li ikako do svojih 1000kn ili sam bacio kašiku?

 

Nadam se da pismeni odgovor neće slati hp expresom. Hakom kaže da bi trebali odgovoriti 15 dana nakon prigovora

 

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 22:16 (hrvooje).
14 godina
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
hrvooje kaže...

Slao hp expresom paket unutar HR vrijedan 1000kn, a tolika je i otkupnina bila. Pošiljka idući dan do 15:00, lomljivo, broj za praćenje itd. Čovjek mi kaže sutra nema paketa. Nakon 6 dana odem ja u poštu, oni se čudom pogledavaju, na tracking broju stoji samo zaprimljena pošiljka. Daju mi neki papir na kojem stoji 'Prigovor'. Kažu sad će oni to malo tražiti po svojim skladištima. Nakon 5 dana opet odem u poštu, kažu moram čekat pismneni odgovor. Evo sad će mjesec dana, ništa se ne događa. Slao prgovor na mail, zvao 072 ta da, tražio direktora poslovnice,, no reply, /dev/null. Mogu li ikako do svojih 1000kn ili sam bacio kašiku?

 

Nadam se da pismeni odgovor neće slati hp expresom. Hakom kaže da bi trebali odgovoriti 15 dana nakon prigovora

 

 Pošalji mi u PP broj paketa

12 godina
offline
Hpekspres Hrvatska Pošta

i ja sam petak poslao paket s pouzećem, doduše ne hp expressom nego poštom ali po trackingu evo već tjedan dana stoji samo prijam pošiljke  u PU gdje sam paket predao 

14 godina
neaktivan
offline
Hpekspres Hrvatska Pošta

naručeno sa asosa dostavljo je hpekspres. ocekivano vrijeme dostave bilo je 3.12. iz radoznalosti iso sam pogledat kakvo je stanje i vidim da je paket uručen 14.11. ali ne meni. neko se čak i potpiso. uspio ssam od pošte dobit na uvid poptips koji jasno nije moj. nitko me nije konaktirao za dostavu ni ništa. kakve su mi šanse da mi se vrate novci (iznos 1000+kn)?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
15 godina
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
dobio sam od pošte sms poruku da si dodem podici paket, sta oni ne voze vise do kucne adrese? sta da nije bilo broja naglašeno na paketu, imam par paketa koji stizu iz inozemstva gdje nema broja mobitela...netko zna bilo kakvu informaciju oko ovoga
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
dado16 kaže...
dobio sam od pošte sms poruku da si dodem podici paket, sta oni ne voze vise do kucne adrese? sta da nije bilo broja naglašeno na paketu, imam par paketa koji stizu iz inozemstva gdje nema broja mobitela...netko zna bilo kakvu informaciju oko ovoga

Pretpostavljam, to ti je PU2PU usluga samo za pakete. Kad šalješ paket znaju pitati imaš li broj mobitela/email primatelja, i u tom slučaju ne dostavljaju već ti šalju SMS da dođeš po paket. To ti je umjesto ostavljanja onog papirića da dođeš po paket.

12 godina
neaktivan
offline
Hpekspres Hrvatska Pošta

Pozdrav... Zna li netko jel Hp express (paket 24) subotom dostavlja pakete od Hrvatskog Telekoma? 

14 godina
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
mkovnet kaže...

Pozdrav... Zna li netko jel Hp express (paket 24) subotom dostavlja pakete od Hrvatskog Telekoma? 

 Samo u velikim gradovima i to ako imaju višak paketa sa opcijom URUČENJE SUBOTOM pa usput uzmu i tvoj

8 godina
offline
Hpekspres Hrvatska Pošta

Nekad je bilo uvijek AKO je placena opcija dostava subotom, nebitno ide li jedan paket u tvoj grad ili 100 komada.

 

No, niti oni to nude, niti masa ljudi zahtjeva, prvenstveno zbog cijene, mislim da skoro duplo izadje na (ionako vec) skupu cijenu dostave hp expressom.

 

Inace, redovno, niti jedna dostavna sluzba ne urucuje niti kupi pakete subotom, osim ako nema takav ugovor, s nekom firmom i sl.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 20:34 (Damir22).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
Reedy kaže...
mkovnet kaže...

Pozdrav... Zna li netko jel Hp express (paket 24) subotom dostavlja pakete od Hrvatskog Telekoma? 

 Samo u velikim gradovima i to ako imaju višak paketa sa opcijom URUČENJE SUBOTOM pa usput uzmu i tvoj

 Probati ću ujutro sam otići, nikad se ne zna ali sumnjam... Hvala 

8 godina
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
mkovnet kaže...
Reedy kaže...
mkovnet kaže...

Pozdrav... Zna li netko jel Hp express (paket 24) subotom dostavlja pakete od Hrvatskog Telekoma? 

 Samo u velikim gradovima i to ako imaju višak paketa sa opcijom URUČENJE SUBOTOM pa usput uzmu i tvoj

 Probati ću ujutro sam otići, nikad se ne zna ali sumnjam... Hvala 

Nije ti bas pametno sad ic u postu po nekaj kaj neces dobit.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 21:38 (Santana).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta

Hvala, usput mi je kada idem na posao, znam da samo HP Express radi sada subotom pa ću ih pitati. Ako da super, ako ne - bude u ponedjeljak :) 

8 godina
offline
Hpekspres Hrvatska Pošta

Neznam gdje si, no kod mene u posti, nemoguce je dobiti paket od hp expressa, cak i ako si siguran da je u posti, jednostavno ne daju - cekaj dostavu.

 

Ja sam isto tako cekao maticnu, 2 dana, svaki dan oni stavljaju status - neuspjesna isporuka, a postara ili dostavljaca nigdje. Treci dan popodne, nakon trece "neuspjele isporuke", popiy.... i odem do glavne poste, pitam kako i kome su oni to pokusali isporuciti, zasto ja placam dostavu u roku 24 sata ako njima tri dana nije dovoljno da isporuce.....

 

Nakon kraceg natezanja, zena koja radi mi je rekla da je jedan njihov postar umro, pa su, zbog sahrane, kao, bili onemoguceni isporucivati pakete hp expressa.... i da se mogu zaliti ako zelim (vodovodu) zasto toliko cekam, no, da ipak moram prvo platiti trazeni iznos, a tek onda zalba. A za ovo "neuspjela isporuka" - to kao sustav sam automatski stavlja ukoliko paket nije oznacen kao "predan".....

 

Jedva, jedva, je pristala da mi da paket, ali kao, ne smije ga prije sutra klikati da je isporucen, pa ako smije potpisati prijem umjesto mene, da postar kao ne dolazi samo zbog toga....

 

Tako da..... bojim se da je uzaludno ici u postu po takav paket, ali probaj nista ne kosta....

Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
Damir22 kaže...

Neznam gdje si, no kod mene u posti, nemoguce je dobiti paket od hp expressa, cak i ako si siguran da je u posti, jednostavno ne daju - cekaj dostavu.

 

Ja sam isto tako cekao maticnu, 2 dana, svaki dan oni stavljaju status - neuspjesna isporuka, a postara ili dostavljaca nigdje. Treci dan popodne, nakon trece "neuspjele isporuke", popiy.... i odem do glavne poste, pitam kako i kome su oni to pokusali isporuciti, zasto ja placam dostavu u roku 24 sata ako njima tri dana nije dovoljno da isporuce.....

 

Nakon kraceg natezanja, zena koja radi mi je rekla da je jedan njihov postar umro, pa su, zbog sahrane, kao, bili onemoguceni isporucivati pakete hp expressa.... i da se mogu zaliti ako zelim (vodovodu) zasto toliko cekam, no, da ipak moram prvo platiti trazeni iznos, a tek onda zalba. A za ovo "neuspjela isporuka" - to kao sustav sam automatski stavlja ukoliko paket nije oznacen kao "predan".....

 

Jedva, jedva, je pristala da mi da paket, ali kao, ne smije ga prije sutra klikati da je isporucen, pa ako smije potpisati prijem umjesto mene, da postar kao ne dolazi samo zbog toga....

 

Tako da..... bojim se da je uzaludno ici u postu po takav paket, ali probaj nista ne kosta....

 Slavonski Brod... Hvala na sugestijama, vjerojatno će biti neuspješno, ali mi je stvarno usput a i znam neke od njih... U stvari, sve ovisi o njihovoj dobroj volji. A opet, ne bih htio nikoga razljutiti, ljudi u ovo ludo doba zaista imaju dosta posla 

8 godina
offline
Hpekspres Hrvatska Pošta

Nadam se da si uspio, iako, moj primjer se bas odnosi na brodsku postu, na zeljeznickom....  

Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta

Hahaha, ma ni blizu. Nitko ništa ne zna, ne može, neće... Kao da sam pitao da mi posude novce do prvog 😀... Ali nisam ni gajio neke nade, kod nas je to tako.. S druge strane nisu ni obvezni, da budem fer. Jednostavno, to je ono - napravi samo koliko moraš, ni slučajno više! 

14 godina
neaktivan
offline
Hpekspres Hrvatska Pošta

Pozdrav. Narucio sam jedno 5 paketa oko 1.5. iz Kine. Svi su usli u zemlju tj. u Zagreb 2-3 dana nakon kupnje. Prije 5 dana sam dobio jednu stvar, ostale nisam,a proslo je mj. dana. Sto se desava?? Da iz kine treba 3 dana, a od Zg do Ri putuje mj dana i jos nije stiglo?? Jel radi posta ili ne?? 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
Ma na koju foru je došlo iz Kine u HR za tri dana? Nema šanse. Imaš možda tracking broj pa da se i sami uvjerimo da je došlo za tri dana?

I bez brige, nisi jedini, ima ljudi koji čekaju pakete koji su poslani u ožujku tak da...načekat ćeš se.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 10:34 (kbenzema).
12 godina
offline
Hpekspres Hrvatska Pošta

nije hp expres,nego paket s povratnicom

iz Požege za Zagreb

putuje 16 dana

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice