Hpekspres Hrvatska Pošta

poruka: 12
|
čitano: 1.425
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
Hpekspres Hrvatska Pošta

Šaljem čovjeku iz SB RTX 2070, novu zapakiranu.

Danas mi dođe obavijest da dođem pokupit paket + moram platit poštarinu od 100kn do SB i 50% iznosa kaj je išla natrag.

Zovem čovjeka, pitam šta je bilo a on meni ''karticu sam otvorio i ne sviđaju mi se ventilatori''

Po zakonu smije otvoriti paket ali brate mili gdje u zakonu piše da se orginalna ambalaža ide trgat i vadit sama komponenta pa jeboga ja.

Ne ljutim se na čovjeka uopće već na usrani HP i s kojim razlogom su oni njemu davali da mi prčka po ''novoj'' orignalnoj zapakiranoj grafi u vrijednosti od 4 soma kuna.

Nisam išao u poštu da provjerim po netu kako mogu zatražit reklamaciju ili nekakav K jer poštarinu nema šanse da platim kad mi paket nije vraćen u istom stanju

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 21:50 (domi321).
2 godine
protjeran
Re: Hpekspres Hrvatska Pošta
domi321 kaže...
Ne ljutim se na čovjeka uopće već na usrani HP

Koje još gluposti neću pročitati, taj čovjek ti je pokidao ambalažu, i  taj čovjek je izjavio da mu se ne sviđaju ventilatori, i taj čovjek ti je napravio trošak od preko 100 kn - i ti se ne ljutiš na njega nego prigovaraš HP-u??

Tko to još kupuje grafičku od 4k kn i onda se predomisli? Pa jbt jel znaš šta kupuješ ili ne?

HP ovdje nije ni najmanje kriv, kupac ima pravo provjerit sadržaj paketa, bezveze si otvorio temu da blatiš poštu umjesto tog jadnika i prevaranta.

Sam si si kriv što uopće šalješ tako skupe predmete nepoznatim ljudima pouzećem, to je presmješno.

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 22:07 (zalman1).
3 godine
zalman1 kaže...

Sam si si kriv što uopće šalješ tako skupe predmete nepoznatim ljudima pouzećem, to je presmješno.

Naručim 8K televizor od 30 soma kuna, otvorim ga i kažem kuriru da mi se ne sviđa boja.

Sigurno postoji nešto da se izvučem od plaćanja poštarine 150kn...

2 godine
protjeran

Ne razumijem što ti hoćeš?

Pa traži od tog prevaranta da ti namiri 150 kn troškova!

Imaš njegov broj, njegovu adresu i ostale podatke, s njime to riješavaj, neće pošta tebi namirivati njegove gluposti da odbija primiti paket i tvoju naivnost.

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 22:33 (zalman1).
12 godina
Hpekspres Hrvatska Pošta

Slao hp expresom paket unutar HR vrijedan 1000kn, a tolika je i otkupnina bila. Pošiljka idući dan do 15:00, lomljivo, broj za praćenje itd. Čovjek mi kaže sutra nema paketa. Nakon 6 dana odem ja u poštu, oni se čudom pogledavaju, na tracking broju stoji samo zaprimljena pošiljka. Daju mi neki papir na kojem stoji 'Prigovor'. Kažu sad će oni to malo tražiti po svojim skladištima. Nakon 5 dana opet odem u poštu, kažu moram čekat pismneni odgovor. Evo sad će mjesec dana, ništa se ne događa. Slao prgovor na mail, zvao 072 ta da, tražio direktora poslovnice,, no reply, /dev/null. Mogu li ikako do svojih 1000kn ili sam bacio kašiku?

Nadam se da pismeni odgovor neće slati hp expresom. Hakom kaže da bi trebali odgovoriti 15 dana nakon prigovora

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 22:16 (hrvooje).
10 godina
hrvooje kaže...

Slao hp expresom paket unutar HR vrijedan 1000kn, a tolika je i otkupnina bila. Pošiljka idući dan do 15:00, lomljivo, broj za praćenje itd. Čovjek mi kaže sutra nema paketa. Nakon 6 dana odem ja u poštu, oni se čudom pogledavaju, na tracking broju stoji samo zaprimljena pošiljka. Daju mi neki papir na kojem stoji 'Prigovor'. Kažu sad će oni to malo tražiti po svojim skladištima. Nakon 5 dana opet odem u poštu, kažu moram čekat pismneni odgovor. Evo sad će mjesec dana, ništa se ne događa. Slao prgovor na mail, zvao 072 ta da, tražio direktora poslovnice,, no reply, /dev/null. Mogu li ikako do svojih 1000kn ili sam bacio kašiku?

Nadam se da pismeni odgovor neće slati hp expresom. Hakom kaže da bi trebali odgovoriti 15 dana nakon prigovora

Pošalji mi u PP broj paketa

8 godina
Hpekspres Hrvatska Pošta

i ja sam petak poslao paket s pouzećem, doduše ne hp expressom nego poštom ali po trackingu evo već tjedan dana stoji samo prijam pošiljke  u PU gdje sam paket predao 

10 godina
Hpekspres Hrvatska Pošta

naručeno sa asosa dostavljo je hpekspres. ocekivano vrijeme dostave bilo je 3.12. iz radoznalosti iso sam pogledat kakvo je stanje i vidim da je paket uručen 14.11. ali ne meni. neko se čak i potpiso. uspio ssam od pošte dobit na uvid poptips koji jasno nije moj. nitko me nije konaktirao za dostavu ni ništa. kakve su mi šanse da mi se vrate novci (iznos 1000+kn)?

12 godina
12 godina

.

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 16:58 (hrvooje).
11 godina
dobio sam od pošte sms poruku da si dodem podici paket, sta oni ne voze vise do kucne adrese? sta da nije bilo broja naglašeno na paketu, imam par paketa koji stizu iz inozemstva gdje nema broja mobitela...netko zna bilo kakvu informaciju oko ovoga
battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
dado16 kaže...
dobio sam od pošte sms poruku da si dodem podici paket, sta oni ne voze vise do kucne adrese? sta da nije bilo broja naglašeno na paketu, imam par paketa koji stizu iz inozemstva gdje nema broja mobitela...netko zna bilo kakvu informaciju oko ovoga

Pretpostavljam, to ti je PU2PU usluga samo za pakete. Kad šalješ paket znaju pitati imaš li broj mobitela/email primatelja, i u tom slučaju ne dostavljaju već ti šalju SMS da dođeš po paket. To ti je umjesto ostavljanja onog papirića da dođeš po paket.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice