Gitare i sve vezano uz njih izdvojena tema

poruka: 4.965
|
čitano: 889.960
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Evo jos malo gluposti... iPhone, 2 ujutro, nesanica... jedva sam stisao dovoljno da ne probudim susjede, no nazalost jako je stisan zvuk, pa...

 

 

Intro iz "Fatal tragedy", inace piano... nije sviran nota do note, nego vise nekakva improvizacija oko teme.

 

 

Lifting shadows off a dream...

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
14 godina
odjavljen
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Evo jedna prekrasna gitara u oglasniku za ne previše para:

 

http://www.glazbeni-forum.com/oglasi/showproduct.php/product/4897/cat/80/date/1289877031

 

Uživajte {#}

15 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Evo jos malo samopromocije :-D

 

Nemam pojma da li sam vec negdje postao snimke iz jedinog benda koji je dogurao do faze snimanja necega :-D

Uglavnom, malo me sram postati snimke s vokalistom. Recimo da decko puno puno bolje zvuci live nego u studiu.

 

Tako da, evo instrumental koji se zove kao i bend. I ne, to ne znaci "udisati paranoju" nego "imati paranoju od disanja". Pjesma je u mixu izmedju 3/4 i 4/4, uz dvije dijatonske modulacije iz e-mol u g-mol i natrag. Vecina teme je odsvirana u phrygianu.

 

Breathing paranoia

 

Enjoy.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
16 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

O, modusa malo :D

 

Malo "preteško" (mislim, preteško... teško u smislu, nabrijano, a sporo) za moj ukus, ali nadasve zanimljivo. Ima jako zgodnih riffova i lijepo su ukomponirane ove modulacije.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
offline
Gitare i sve vezano uz njih

@Deus

Fino zvuci, samo doboš mi se nekako ne sviđa, previše mi na praznu kantu zvuči XD

 

U biti nekako su mi bubnjevi cudni. Ne mogu definirati što mi je čudno, kao da su mi previše isforsirani na momente. <.< vjerojatno mi samo taj doboš skreće pažnju previše :)

15 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Hvala na komentarima :-)

Sto se tice zvuka bubnjeva, to je sve snimanje i produkcija. Snimali smo u prostoru u kojem smo inace vjezbali, tj. prostorija oblozena kamenom.

Bilo je dosta prirodnog echa kojeg je tesko ubit u post produkciji. No to je bilo za demo, mi smo bili dosta zadovoljni, kasnije se bend vec raspao...

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
14 godina
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih

Evo ja kupio nove zice i sad izgleda da cu morat štimat oktave,znaci gitara je bez Floyd Rosea,sad,moze mi netko lijepo objasniti kako se to tocno radi,bio bih mu zahvalan. :)

If you squeeze my lizard, ll put my snake on you!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih
Rocker kaže...

Evo ja kupio nove zice i sad izgleda da cu morat štimat oktave,znaci gitara je bez Floyd Rosea,sad,moze mi netko lijepo objasniti kako se to tocno radi,bio bih mu zahvalan. :)

Evo pogledaj tu, možda pomogne...{#}

http://www.gitare.info/forums.php?m=posts&p=166002

14 godina
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih

Mah da gledao sam,ali meni kad stisnem bilo koju zicu ispod 12.polja zvuk mi je skroz deformiran. {#}

If you squeeze my lizard, ll put my snake on you!
16 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Da, taj snare i mene malo bode u uši :D, ali nakon nekog vremena, čak i lagano paše nekak u taj sound, tu atmosferu...

 

@Rocker pa ti samo hoćeš naštimati gitaru jel? Jesi dobro stavio žice? Jer ako nisi nikad mijenjao, bilo bi dobro da ti neko pokaže kak ih zamijeniti. Ako su već gore, heh, onda kreni od najdeblje, E žice, nju naštimaj prvu, prema nekom uzorku. Evo npr., ja uvijek štimam prema ovoj pjesmi:

 

 

Ovaj prvi prvi odsvirani ton, e to ti je okinuta najdeblja, zadnja žica prazna (bez pritisnutog polja). Pustiš pjesmu, čuješ kak zvuči i onda šarafiš po mašinici dok isti taj ton ne dobiješ. Onda dalje štimaš po kvartama (možeš i po oktavama, možeš i po harmonicima, svejedno je), ja preferiram po kvartama. Znači, kad tu najdeblju žicu naštimaš, onda nju stisneš na 5. polju i ovu žicu ispod nje (5. po redu) opališ praznu i štimaš dok ne zvuči isto kao i ova iznad nje (najdeblja) na 5. polju. Tak sve do H žice (2. po redu). Ona prazna mora zvučati kao ova iznad nje (3. žica - G žica) na 4. polju (a ne na 5. polju). I još prva E žica ostala, ona opet isto kao i ostale, mora zvučati prazno okinuta kao i H žica (druga po redu, tj. žica iznad) na 5. polju. To je to. Vizualno to izgleda ovak:

 

e-----------------------0---|

H------------------0---5---|

G-------------0---4--------|

D--------0---5-------------|

A ---0---5-----------------|

E ---5----------------------|

 

Znači te dvije okinute (ova iznad na 5. polju, ova ispod prazna) moraju zvučati isto. Iznimka je jedino 2. i 3. žica, tu je u pitanju 4. polje, ne 5.

 

Po oktavama je sličan princip, izgleda ovako:

 

e-----------------------7---|

H------------------8---0---|

G-------------7---0--------|

D--------7---0-------------|

A ---7---0-----------------|

E ---0----------------------|

 

Znači tu ne zvuče isto, tj. zvuče, ali razmaknute u oktavu. Na ovaj prijašnji način moraš baš isti isti zvuk dobiti (znači unison), ovdi je oktava razmaka.

 

Ovo kaj veliš da ti zvuči deformiran. Jedino kaj mi pada na pamet da nisi dovoljno šarafio mašinicu, nemoj se bojat, ak si dobro stavio gore žicu, samo ti nju nategni dok ne bude ful napeta. Ak imaš deformiran zvuk jedino kaj mi pada na pamet je to da nisi dosta zategnul žicu, pa je labava, pa ono, ko da špagu mlatiš.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih
Rocker kaže...

Evo ja kupio nove zice i sad izgleda da cu morat štimat oktave,znaci gitara je bez Floyd Rosea,sad,moze mi netko lijepo objasniti kako se to tocno radi,bio bih mu zahvalan. :)

ja sam oktave stimo tako da sam sam stinsuo tocno na 12 pragu i ako koristis stimer onda bi ti trebao dat isti ton kao i ta ista prazna zica(ako je oktava ok)a ako nije imas one male drekece na bridgu koji se kolko mi se cini stimaju inbusom i na tom stimas oktavu btw nemoj zaboravit da kad promjenis poziciju toga trebas opet nastimat zicu normalno i onda tek ic vidjet jel oktava ok sad nzn vise kak to tocno ide al mislim da kad stegnes dobis visi ton a kad opustis dobis nizi

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
16 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Ahahahha, jbt, sry stari, ja te krivo skužio. Zaboravi onaj moj post.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 21:58 (1domagoj1).
15 godina
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Schecter Blackjack Tempest ili Vintaga V100 Ice Tea? Hmmm...

 

SCHECTER! -

 

 

 

 

VINTAGE! -

 

 

 


Usput za one koji ne znaju, Tempest ima gigant od vrata...

Ja se dvoumim, od Ibaneza sam odustao zbog očajnih pickupova te sam izračunao koliko bih morao još novca uložiti u njega...

 

Schecter ima jako dobre mogućnosti mjenjanja zvuka kako i možete vidjeti, od jazza do bluesa, rocka te Duncan pikapove (uuu aj luv dem)...

Dok V100 vuče više na LP stil...

 

 

 

5 Schecter Crni Petar Tempest
2 Vintage V100 Ledeni Čaj
U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 22:26 (4ucker).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih
Rocker kaže...

Evo ja kupio nove zice i sad izgleda da cu morat štimat oktave,znaci gitara je bez Floyd Rosea,sad,moze mi netko lijepo objasniti kako se to tocno radi,bio bih mu zahvalan. :)

Harmonik na 12. polju bi ti trebao biti isti kao običan ton na 12. polju. Na taj način je najlakše naštimati oktave pošto ti gitara ne treba biti naštimana (iako bi bilo dobro da je). Također, za taj način ne trebaš imati štimer.

 

Rihtanje tonaliteta na fiksiranim bridgevima se najčešće radi zavrtanjem/odvrtanjem vijaka na bridgeu, ako nisi siguran, pošalji sliku bridgea na svojoj gitari da ti pokažem.

4ucker kaže...

Schecter Blackjack Tempest ili Vintaga V100 Ice Tea? Hmmm...


Usput za one koji ne znaju, Tempest ima gigant od vrata...

Ja se dvoumim, od Ibaneza sam odustao zbog očajnih pickupova te sam izračunao koliko bih morao još novca uložiti u njega...

 

Schecter ima jako dobre mogućnosti mjenjanja zvuka kako i možete vidjeti, od jazza do bluesa, rocka te Duncan pikapove (uuu aj luv dem)...

Dok V100 vuče više na LP stil...

Gigant od vrata?? WTF je to? Koji si Ibanez razmatrao?

 

Što se tiče Schectera, on ima Duncan Designed pupove. Značajna je razlika između Seymour Duncana i Duncan Designeda. FYI, Squier na svoje bolje gitare montira DD. I nisu oni loši, ali nisu SD... Uz to, razlika u cijeni između V100 i ovog Schectera je barem 1K kn. A ne znam i gdje bi nabavio tog Schectera. V100 s humovima nisam svirao, ali sam svirao V100WR s mini-buckerima i zvučao mi je čist solidno. Iako sam tad prvi put svirao gitaru s mini-buckerima, očekivao sam da će biti više twangy. Tako da su humbuckeri na V100 vjerojatno još više muljavi. Ali gitara je robusna, sa set-in vratom, kvalitetnim mašinicama i kvalitetnim finišem. Ja namjeravam isprobati VR100LM u nadi da će njihovi pickupovi biti više bistriji.

 

Vintage VR100LM Vintage VR100LM
 

Na kraju nije toliko ni bitno koja je gitara bolja. Previše se kalkulira oko kvalitete gitara, najjednostavnije je uzet onu koja ti se najviše sviđa. A koliko para, toliko muzike...

-.- ..- .-. .- -.-. .--. .- .-.. .- -.-. ..-. .. --.. .. -.- .- .-.. .- -.-.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 23:31 (i_rambo_plache).
16 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

DD ili SD? Ja ću uvijek glasat za SD :D, nekak su mi prirasliji srcu.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih

4ucker kaže...

Schecter Blackjack Tempest ili Vintaga V100 Ice Tea? Hmmm...


Usput za one koji ne znaju, Tempest ima gigant od vrata...

Ja se dvoumim, od Ibaneza sam odustao zbog očajnih pickupova te sam izračunao koliko bih morao još novca uložiti u njega...

 

Schecter ima jako dobre mogućnosti mjenjanja zvuka kako i možete vidjeti, od jazza do bluesa, rocka te Duncan pikapove (uuu aj luv dem)...

Dok V100 vuče više na LP stil...

Gigant od vrata?? WTF je to? Koji si Ibanez razmatrao?

 

Što se tiče Schectera, on ima Duncan Designed pupove. Značajna je razlika između Seymour Duncana i Duncan Designeda. FYI, Squier na svoje bolje gitare montira DD. I nisu oni loši, ali nisu SD... Uz to, razlika u cijeni između V100 i ovog Schectera je barem 1K kn. A ne znam i gdje bi nabavio tog Schectera. V100 s humovima nisam svirao, ali sam svirao V100WR s mini-buckerima i zvučao mi je čist solidno. Iako sam tad prvi put svirao gitaru s mini-buckerima, očekivao sam da će biti više twangy. Tako da su humbuckeri na V100 vjerojatno još više muljavi. Ali gitara je robusna, sa set-in vratom, kvalitetnim mašinicama i kvalitetnim finišem. Ja namjeravam isprobati VR100LM u nadi da će njihovi pickupovi biti više bistriji.

 

 

Na kraju nije toliko ni bitno koja je gitara bolja. Previše se kalkulira oko kvalitete gitara, najjednostavnije je uzet onu koja ti se najviše sviđa. A koliko para, toliko muzike...

Ha, gledaj, Vintage bi me koštao 1800kn, dok bi Schecter bio 2000kn....

 

Gigant od vrata, da... Jako debeo te je malo zeznuto za "kratkoprste" iako imam jako duge prste...

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
14 godina
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih
i_rambo_plache kaže...
Rocker kaže...

Evo ja kupio nove zice i sad izgleda da cu morat štimat oktave,znaci gitara je bez Floyd Rosea,sad,moze mi netko lijepo objasniti kako se to tocno radi,bio bih mu zahvalan. :)

Harmonik na 12. polju bi ti trebao biti isti kao običan ton na 12. polju. Na taj način je najlakše naštimati oktave pošto ti gitara ne treba biti naštimana (iako bi bilo dobro da je). Također, za taj način ne trebaš imati štimer.

 

Rihtanje tonaliteta na fiksiranim bridgevima se najčešće radi zavrtanjem/odvrtanjem vijaka na bridgeu, ako nisi siguran, pošalji sliku bridgea na svojoj gitari da ti pokažem.

4ucker kaže...

Schecter Blackjack Tempest ili Vintaga V100 Ice Tea? Hmmm...


Usput za one koji ne znaju, Tempest ima gigant od vrata...

Ja se dvoumim, od Ibaneza sam odustao zbog očajnih pickupova te sam izračunao koliko bih morao još novca uložiti u njega...

 

Schecter ima jako dobre mogućnosti mjenjanja zvuka kako i možete vidjeti, od jazza do bluesa, rocka te Duncan pikapove (uuu aj luv dem)...

Dok V100 vuče više na LP stil...

Gigant od vrata?? WTF je to? Koji si Ibanez razmatrao?

 

Što se tiče Schectera, on ima Duncan Designed pupove. Značajna je razlika između Seymour Duncana i Duncan Designeda. FYI, Squier na svoje bolje gitare montira DD. I nisu oni loši, ali nisu SD... Uz to, razlika u cijeni između V100 i ovog Schectera je barem 1K kn. A ne znam i gdje bi nabavio tog Schectera. V100 s humovima nisam svirao, ali sam svirao V100WR s mini-buckerima i zvučao mi je čist solidno. Iako sam tad prvi put svirao gitaru s mini-buckerima, očekivao sam da će biti više twangy. Tako da su humbuckeri na V100 vjerojatno još više muljavi. Ali gitara je robusna, sa set-in vratom, kvalitetnim mašinicama i kvalitetnim finišem. Ja namjeravam isprobati VR100LM u nadi da će njihovi pickupovi biti više bistriji.

 

 

Na kraju nije toliko ni bitno koja je gitara bolja. Previše se kalkulira oko kvalitete gitara, najjednostavnije je uzet onu koja ti se najviše sviđa. A koliko para, toliko muzike...

Sve OK sad,problem je bio u konjiću,bio je prenisko pa sam ga malo povisil i sad je sve u redu. ;)

If you squeeze my lizard, ll put my snake on you!
15 godina
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih
4ucker kaže...

Schecter Blackjack Tempest ili Vintaga V100 Ice Tea? Hmmm...

 

Moj glas za Vintage V100, samo zato jer volim Les Paul-ove. {#}

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
15 godina
neaktivan
offline
FCB1010 phantom power mod

Hello,

eto jucer sam startao i dovrsio projekt koji planiram vec duze vrijeme - moddanje FCB1010 da koristi Triaxisov phantom powering. Obje frendice su me odhebale za veceru, pa sam se uhvatio vina (tj. caja od mente) i lemilice :-D

 

Za one koji ne znaju, phantom power znaci da se MIDI controller napaja preko MIDI kabla - efektivno umanjujuci kablove na stageu za jedan, sto je vrlo korisno. Triaxis ima 7pinski MIDI IN, te kroz 3 i 5 pin prima MIDI in signal, a kroz 1 i 7 napaja controller.

Mogao sam moddati cijelu stvar malo kompliciranije, tj. ostaviti sklopku tako da se stvarcica moze po zelji napajati iz struje ili ne, ali to mi je beskorisno (radi na 220V :-(), a i lijen sam ici u te dubine.

Cijeli projekt je oduzeo nekih ... hmm.... preslusao sam 2 i po Dream Theaterova albuma za to vrijeme, dakle, cca 3 i po sata.

 

Dijelovi: nesto malih zica, dva 7 pinska female MIDI konektora, ljepljiva traka, dvokomponentno ljepilo.

 

Problemi - najvise me ispilao postojeci MIDI konektor na plocici. Izgleda da je taj mali g*vnasti komad zaljepljen ili moja sisaljka ne valja jer sam ga odlemljivao sigurno 10 minuta prije nego sam odustao i odsjekao ga cvikericama. Nakon toga, nije mi bilo jasno zbog cega napon nestane cim spojim napajanje na glavnu plocu - dok se nisam sjetio da sam napravio kratki spoj jer dvije zice na istom spoju vode u transformator za normalno napajanje. Cim sam ih odlemio i stavio sastrane, sve je proradilo ko puska.

 

Malo riffanja, za test:

Setup - LD2 yellow, malo jaci crunch. Moze se vidjeti koliko tiho sviram jer se cuje trzanje po zicama.

 

Slike:

 

Zalemljeni konektori i plocica uglavljena Zalemljeni konektori i plocica uglavljena
Spoj na maticnu plocu Spoj na maticnu plocu
Staro napajanje (zuto) i phantom zice Staro napajanje (zuto) i phantom zice
G*vno koje me napatilo G*vno koje me napatilo
Konektori ucvrsceni dok se ljepilo ne osusi Konektori ucvrsceni dok se ljepilo ne osusi
FCB sklopljen natrag i spreman za rad FCB sklopljen natrag i spreman za rad
FCB u akciji - MIDI kabel i nista vise :-D FCB u akciji - MIDI kabel i nista vise :-D
I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 17:18 (Deus ex machina).
14 godina
protjeran
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Nove zice, akusticne jos moram probati, elektricne su super. Nisam ocekivao da cu za jeftine Dunlop reci da su bolje od skupih D'Addario.

 

Do sada nisam gledao na debljinu, pa sam krenuo redom... 8 su mi smece, ovo su 9-ke i dosta su bolje, ali ipak mislim da cu iduci put kupiti i 10-ke (sve ovo je za elektricnu).

 

Ne znam zasto ove klasicne ne odrede po brojevima...

 

I jedna slucajna slika, kad sam radio radove za likovno to je bilo na stolu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2010 14:40 (Mentalist).
14 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih
Skupih D' Addario? Pa koliko koštaju kod tebe? I jako lijepo čvorovi na klasičnoj, svaka čast.
hmda
14 godina
odjavljen
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih
Mentalist kaže...

Nove zice, akusticne jos moram probati, elektricne su super. Nisam ocekivao da cu za jeftine Dunlop reci da su bolje od skupih D'Addario.

 

Do sada nisam gledao na debljinu, pa sam krenuo redom... 8 su mi smece, ovo su 9-ke i dosta su bolje, ali ipak mislim da cu iduci put kupiti i 10-ke (sve ovo je za elektricnu).

 

Ne znam zasto ove klasicne ne odrede po brojevima...

 

I jedna slucajna slika, kad sam radio radove za likovno to je bilo na stolu.

 

Ako budeš u prilici probaj ernie ball žice, ljudi ih jako hvale a nisu preskupe.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2010 14:45 (Jakovp).
14 godina
protjeran
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih
Slash 666 kaže...
Skupih D' Addario? Pa koliko koštaju kod tebe? I jako lijepo čvorovi na klasičnoj, svaka čast.

Pa, Dunlop su 36Kn, D'Addario sam platio oko 60Kn zadnji put. Koristio sam jos i Rotosound, ali davno... I ne sjecam ih se.

 

Na cvorove sam ponosan.

 

Jakovp kaže...

Ako budeš u prilici probaj ernie ball žice, ljudi ih jako hvale a nisu preskupe.

 

Nisam ih vidio jos nikad, ali sigurno cu ih kupiti cim ih vidim.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih
Mentalist kaže...
Slash 666 kaže...
Skupih D' Addario? Pa koliko koštaju kod tebe? I jako lijepo čvorovi na klasičnoj, svaka čast.

Pa, Dunlop su 36Kn, D'Addario sam platio oko 60Kn zadnji put. Koristio sam jos i Rotosound, ali davno... I ne sjecam ih se.

 

Na cvorove sam ponosan.

 

Jakovp kaže...

Ako budeš u prilici probaj ernie ball žice, ljudi ih jako hvale a nisu preskupe.

 

Nisam ih vidio jos nikad, ali sigurno cu ih kupiti cim ih vidim.

 

 

Ne možeš fulat, dolaze u kričavim bojama (roza, zelena, ružičasta, narančasta i plava)

 

I da, čvorovi su ti super {#}

16 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Jea, Slinky :D

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
14 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Ernie ball žice su meni najbolje....i dosta svjetskih poznatih gitarista ih koristi tak da znaš da nemreš fulat ak ih kupiš...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih
4ucker kaže...

Schecter Blackjack Tempest ili Vintaga V100 Ice Tea? Hmmm...

 

SCHECTER! -

 

 

 

 

VINTAGE! -

 

 

 


Usput za one koji ne znaju, Tempest ima gigant od vrata...

Ja se dvoumim, od Ibaneza sam odustao zbog očajnih pickupova te sam izračunao koliko bih morao još novca uložiti u njega...

 

Schecter ima jako dobre mogućnosti mjenjanja zvuka kako i možete vidjeti, od jazza do bluesa, rocka te Duncan pikapove (uuu aj luv dem)...

Dok V100 vuče više na LP stil...

 

 

 

ja obožavam lp-ove pa sam za vintiđ

:D

15 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Dva nova filmica. Uspio sam se skoncentrirati dovoljno da odsviram "Home" i "Constant motion" do kraja. Naravno, ima gresaka ko u prici, ali briga me :-) Vjezba se na boljem...

I napokon sam mrvicu odsarafio mesu pa se bolje cuje crunch sa Lead 2 Yellow.

 

Home:

 

Constant motion:

I am Jack's burning thirst for destruction
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 16:50 (Deus ex machina).
14 godina
protjeran
offline
RE: Gitare i sve vezano uz njih
Deus ex machina kaže...

 


Sviras i gitaru (vidi sliku)...

 

Dio sa sweepovima je bolestan.

14 godina
neaktivan
offline
Gitare i sve vezano uz njih

Bogme fino to tebi ide :D

Uf, na 4:15 Constant Motiona. Fino.

hmda
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 17:14 (Slash 666).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice