Gamin naočale, naoćale za računalo

poruka: 8
|
čitano: 4.252
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Gamin naočale, naoćale za računalo

Pozdrav svima. 

 

Ima li netko iskustva, znanja o gaming, odnosno naočalama za Tv, Pc itd. Nosim kontaktne leće i primjetio sam kada gejmam, da se jako suše oči i jako se umaraju. Naletio sam na neku akciju naočala za gaming pa mi je palo na pamet da možda imaju smisla? 

 

modeli koji se prodaju kod nas:

- SPIRIT OF GAMER Retina PRO Blue Light Shield

i u drugoj trgovini:

-Gaming naočale AROZZI Visione VX-500

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 20:47 (kule21).
12 godina
offline
Re: Gamin naočale, naoćale za računalo

Neda mi se sad googlati ali ako je blokiranje blue lighta sve što te naočale rade, jednostavnije (i besplatno) ti je uključiti "noćno svjetlo" u postavkama windowsa ili blue light filter u postavkama monitora.

5 godina
offline
Re: Gamin naočale, naoćale za računalo
kule21 kaže...

Pozdrav svima. 

 

Ima li netko iskustva, znanja o gaming, odnosno naočalama za Tv, Pc itd. Nosim kontaktne leće i primjetio sam kada gejmam, da se jako suše oči i jako se umaraju. Naletio sam na neku akciju naočala za gaming pa mi je palo na pamet da možda imaju smisla? 

 

modeli koji se prodaju kod nas:

- SPIRIT OF GAMER Retina PRO Blue Light Shield

i u drugoj trgovini:

-Gaming naočale AROZZI Visione VX-500

 Bacanje para...

Kupi bolji monitor i manje vremena igraj... Oci ce ti biti zahvalne... 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gamin naočale, naoćale za računalo
Posmatrač kaže...
kule21 kaže...

Pozdrav svima. 

 

Ima li netko iskustva, znanja o gaming, odnosno naočalama za Tv, Pc itd. Nosim kontaktne leće i primjetio sam kada gejmam, da se jako suše oči i jako se umaraju. Naletio sam na neku akciju naočala za gaming pa mi je palo na pamet da možda imaju smisla? 

 

modeli koji se prodaju kod nas:

- SPIRIT OF GAMER Retina PRO Blue Light Shield

i u drugoj trgovini:

-Gaming naočale AROZZI Visione VX-500

 Bacanje para...

Kupi bolji monitor i manje vremena igraj... Oci ce ti biti zahvalne... 

 Imam oduvijek kvalitetne monitore i Tv-ove ali ne pomaze mi to ocito jer imam osjetljivije oci. Zato sam pitao ako netko ima iskustva ili znanja..

5 godina
offline
Re: Gamin naočale, naoćale za računalo

Nema naocala koji ti mogu pomoci osim dioptrijskih ako lece nisu odgovarajuce....

TE gaming naocale su bacanje para. U cemu je razlika od rada u wordu i igranje igara na istom monitoru?

6 godina
offline
Gamin naočale, naoćale za računalo

Naocale ce ti svakako pomoci i nije bacanje para. I nisu to "gaming" naocale, mada ih tako reklamiraju 

 

Te naocale su dobre za buljenje u bilo kakvu vrstu ekrana koja emitira jaku svjetlost direktno u oci

 

Ne samo da su korisne zato sto blokiraju blue light, nego ti i pomazu u eliminiranju naprezanja oka usljed visesatnog buljenja u ekran

 

Imaju antireflektirajuci premaz, isto tak ti malo povecavaju kontrast, sto isto pomaze u smanjenju naprezanja oka

 

Nije sva plava svjetlost losa, i racunalne naocale ti eliminiraju samo ovaj stetni spektar, dok ova softverska rjesenja eliminiraju sve i onda ti je slika katastrofalna i ne mozes raditi uopce na racunalu

 

Svaka preporuka za naocale, pokusaj naci ove koje nisu "gaming" jer veciva njih ima zuti tint, pa ce ti malo biti na pocetku teze se naviknuti, ali brzo to prode

 

Ako imas nekakvu dioptriju, onda ne smije nositi takve naocale koje kupis u ducanu, odi kod opticara i neka ti napravi naocale za racunalo sa tvojom dioptrijom

 

Arrozi su dobre naocale, uz njih imas jos i Gunnar, ove druge sto si nave za njih nisam cuo

 

Kod nas u firmi svi imamo racunalne naocale vec 2 godine, to smo isli kod opticara raditi, jer neki imaju dioptriju neki ne, pa je firma platila da se svima naprave naocale za racunalo

 

uglavnom, nema vise naprezanja oka, nema podocnjaka, i ne muti se nikome vid na kraju tjedna, kao sto je bilo prije 

 

 

5 godina
offline
Re: Gamin naočale, naoćale za računalo
Njemu preporucujes gaming a ti napravio kod opticara... Neprocjenjivo....
6 godina
offline
Re: Gamin naočale, naoćale za računalo
Posmatrač kaže...
Njemu preporucujes gaming a ti napravio kod opticara... Neprocjenjivo....

ti namjerno ne citas postove od ljudi vec samo bubnes jel tak 

 

nisam ja nista napravio kod opticara, moja firma je narucila naocale za rad na racunalu kod opticara, jer imamo kolege koje imaju dioptriju, pa da se ne kupuje jedan dio u trgovini a drugi kod opticara, sve je kupljeno na jednom mjestu

 

preporucio sam mu Arrozi i Gunnar, kod opticara sam mu rekao da ode ako ima dioptriju bilo kakvu, jer mu mora dioptriju "ugraditi" u naocale za racunalo, ako nema dioptrije ode u ducan i kupi te "gaming"

 

funkcija naocala za racunala je ista, radio ih kod opticara ili kupio u trgovini, bez obzira sto na ovim pise "gaming"

 

 

 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice