Exkurzija ili vozacki

poruka: 48
|
čitano: 8.321
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
PC - stručnjak kaže...
Tako da ono meni bezveze, ak idem tamo idem vidit sta ima u tim gradovima, a ne izvalit se u hotel s ekipom pit i pusit. Uglavnu 0. A sad nakon znaci samo godinu i pol dana od zavrsetka, druzi se nas 3 aktivno, znaci svaki drugi 3. dan na kavi i tako, ostali se prave mutavi, nit ih cujemo nit ih vidiomo, stim da s tim ljudima kojima sam se nastavio druzit prije srednje skole ih nikad u zivotu nisam vidio. Znaci vecina tih ekipa iz srednje ti kasnije nece ni dobar dan reci 

Upravo ovi dijelovi.

 

Ako su ti roditelji neki nazadni pa misle da su marihuana/cigare/alkohol najveće zlo onda ćeš se na ekskurziji malo opustiti. Nama koji imamo normalne roditelje nema razlike.

12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Nisam TD dijelio,neko je drugi,i ne planiram silovat neku maloljetnicu :D hah.ja msm da nije bit tu razgledanje gradova nego urokat se od cuge,zezat se,ludovat..hvala vam svima na odgovorima

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 19:40 (almir7356).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
Onjegin kaže...

U svakom trenutku možeš biti s maksimalno 3 osobe.

PC - stručnjak kaže...
Ma najgluplja fora je sto su oni bili samo skroz pijani, pola od predviđenih dijelova grada nisu ni htjeli ic vidit jer im je bilo do ro i u hotelu.

istina vecinu vremena provedes po unaprijed planiranoj ruti znaci par kultoroloskih gradevina i slusanje njihove povijest pa hop u bus drugdje pa opet ista tortura,

vise sam ja vidio tog grada kada smo sami pjesacili u nocne izlaske a i oni su ti priblizno isti razlika je sto su tamo izbacivaci pred ulazom

 

TD collector
12 godina
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
almir7356 kaže...

Nisam TD dijelio,neko je drugi,i ne planiram silovat neku maloljetnicu :D hah.ja msm da nije bit tu razgledanje gradova nego urokat se od cuge,zezat se,ludovat..hvala vam svima na odgovorima

Ako imas zrno u glavi onda ti je prvo cilj pogledati grad... ja sam prvi dan prosao skoro cijeli grad sa GPSom na mobitelu. Vidio sta me zanimalo... drugi dan ono sta mi je preostalo i onda zahebancija, Irski Pub ( Vodi ga lik iz Irske ) Popricali s njim, dobili dzabe Guiness, kasnije otisli u hotel, kupili u ducanu cugu i zahebancija do jutra i tako 5-6 dana... nemas obaveza nemas nista.

 

Vozacka je nesto sta ces kad tad morat uzet, sada ti netreba niti pod razno... jos pogotovo jer imas jednu godinu srednje ispred sebe ( Valjda si 3 razred... tako smo mi isli ) i u toj godini mozes ici na vozacki. Isto tako, vozacki se kao i maturalac moze uzeti na rate pa opet mozes imati jednu godinu maturalac, drugu vozacki. 

Bzvz je propustit putovanje samo zato da imas vozacku koja ti je skroz bespotrebna.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Exkurzija ili vozacki

Ako ideš u srednju netreba ti još vozačka realno. Pogotovo kad još stigneš i to dobiti jer imaš još skoro godinu dana nakon maturalca. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
15 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

ja se npr izvan skole ne druzim sa ovim iz razreda, imam svoju ekipu i s njima izlazim. kad su najavili maturalac reko sam odma necu ic jer nemam sto s njima ic negdi, ali su mi starci rekli ajde odi, to je jednom i eto ja otiso. isli smo 5 dana u prag. tamo mi je bilo super, nova okolina za izlazak, prag je sam po sebi odlican grad, a jos je plus bio to sto je moj najbolji frend iz druge skole bio tamo u isto vrijeme. 5 dana zahebavanja profesora, izlazaka po praskim klubovima, komenitranja kurvi po cesti, odlazak u bordel(kod nas ih nema, a zanimljivo je i to pogledat), testiranja raznih pivi, razgovor s crncima dilerima itd. da ne govorim da je bjezanje iz hotela isto bilo zabavno. ja cu vjerojatno sljedece ljeto otic opet u prag i to sa svojom ekipom bas, i vjerojatno ce mi bit odlicno, ali nikad nece bit isto ko na maturalcu(jer i ta ekipa za koju mislis da su idioti budu tamo drukciji).

13 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Ma dosta toga ovisi o društvu i samom razredu.

Jednostavno, meni se u srednjoj ekipa nije svidjela. Svi su nekako bili podijeljeni u grupe. Na kraju nas je od 20 i nešto, na maturalac išlo 6-7. Ja sam čak imao ponudu od razrednice da idem besplatno. Samo ponijeti nešto svojih para i to je to pa sam odbio. Zašto? Nitko od mojih prijatelja nije išao. Ovi što su išli, su više-manje likovi koji se napuše, napiju i onda izgube u gradu.
Da mi je ta ista ponuda bila sa razredom iz osnovne škole, nebi se mislio ni sekunde.

@Autoru teme. Najbolje izabrati oboje {#} 
Ili jednostavno, ako ti je dobra ekipa, odi na maturalac i onda vozački položi za pola godine-godinu. Pogotovo ako ti uleti nekakav posao. Makar na 2-3 mjeseca. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Ljudi necete vjerovati,jucer odem u kladionicu da odigram jedan slucajni na bingu kad ono 500e izadje,odma jutros iso uplatio maturalnu,a roditelji su mi rekli vozacku.Znaci presretan sam :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
almir7356 kaže...

Ljudi necete vjerovati,jucer odem u kladionicu da odigram jedan slucajni na bingu kad ono 500e izadje,odma jutros iso uplatio maturalnu,a roditelji su mi rekli vozacku.Znaci presretan sam :D

 Bolje se rodit bez kite negoli bez srece.
Ako imas srece i kita ce ti narast.

16 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Da nejdeš u kladaru vjerojatno bi već uštedio i za ekskurziju i za vozački 

 

Ja bi tih 500 ojra sad ubo na 1 par, po mogućnosti na dinamo, i poduplao dobitak...

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2015 21:28 (lllnuclearlll).
12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Sutra napokon i ja idem na tu famoznu exkurziju hah,nadam se da ce mi bit lijepo a i planiro sam da bude.Javim vam se kad dodjem kuci kako sam se proveo i da dojam ostavim neki.

 

16 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Kako čovjek drži do svoje teme, respect. Aj, uživaj sljedećih 10 dana. :)

12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Evo mene dosao sam sa ex,bilo fenomenalno 5 dana alkohola,zena,trave.Znaci svi koji se premisljaju da li bi isli ili ne neka idu,

1dan smo krenuli iz mog grada,tuzla

2dan putovanje i negdje oko 12 smo bili u rosolina mare,to je mjesto u italiji gdje smo prenocili

3dan obilazak venecije i potoanje do lloreta

4dan dolazak u lloret i odlazak na katamaran,nesto najolje na ex sto je bilo,nije bilo dj-a pa smo sav alkohol dobili dzaba nisam eura potrosio a ubio se ko svinja,od 12 do 5 tropics

4dan dan je bio slobodan znaci i taj dan alkohol je bio :D,od 12 do 5 tropics

5dan portaventura 3 puta sam umro i svaki put se ozivio ponovo pa opet tropics

6dan posjeta barceloni,nou camp i magicne fontane,magicne fontane i nisu toliko magicne barem nisu meni i onda tropics brijaa

7dan smo imali slobodan,pa onda tropics

8dan ustajanje na 1doruack jer svaki sam prespavo i polakazak za bih,negdje oko 7 obilazak parfumerije u kanu,oko 11 obilazak monaca

9dan putovanje opet prema bih dosao kuci oko 8 na vecer

 

Ukrali su nam dan u lloretu,znaci svima koji budu isli u tropics neka se ne stide da uhvate kakvu curu,jer sve hoce.Pocastite je picem i odvedite u stan,to je kod mene palilo i zabavljate se iznad svojih granica jer citava ex brzo prodje,al sjecanja ostaju

16 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Još jedan maturalac gdje se cure vraćaju doma s trbuhom, a dečki sa sifilisom, HPVom, klamidijom... 

 

Jeste vi radili išta drugo na tom maturalcu osim pijančevali u tropicsu? Za ovakav maturalac ste mogli komotno otić u Sarajevo il Banjaluku.

 

Na vozački te iskreno nebi ni pustio, previše ločeš i divljaš da bi vozio auto. 

 

I ne, bit maturalca nije isključivo pijančevanje i ludovanje, nego upoznavanje druge države, gradova, drugih ljudi, druge kulture, a nakon toga i ovo što si ti naveo i radio 0-24.

 

Ja sam bio u Češkoj na maturalcu, i da sam ga proveo ovako kao ti bilo bi mi iskreno žao bačenog novca, jer za 3000kn sam se mogao puno više puta oblokati kod kuće s istom tom ekipom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 11:18 (lllnuclearlll).
14 godina
neaktivan
offline
Exkurzija ili vozacki

ja sam takodjer propustio ekskurziju i nije mi niti malo bilo zao(isli u prag).
ovi iz razreda se samo pozapijali i nista drugo nije bilo bitno. :D

To sam nadoknadio sa zadnjim danom srednje kad se citav razred napio, i bilo fenomenalno.
A u prag sam otisao s curom na dva tjedna pa je isto bilo fenomenalno.
Na kraju nista izgubio samo dobio. :D

16 godina
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
leo_91 kaže...


A u prag sam otisao s curom na dva tjedna pa je isto bilo fenomenalno.

 

12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Jesam li ja mozda kriv sto su cure lake?,svako ce iskoristit situaciju kako zna,a i svako ima drugacije poglede na exkurziju dok ce neki sjediti navecer u hotelu drugi ce istrazivati,piti i da ne nabrajam

16 godina
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
almir7356 kaže...

Jesam li ja mozda kriv sto su cure lake?,svako ce iskoristit situaciju kako zna,a i svako ima drugacije poglede na exkurziju dok ce neki sjediti navecer u hotelu drugi ce istrazivati,piti i da ne nabrajam

Ma sve 5... Ako je tebi bilo super i fenomenalno onda 

 

Ne znam gdje si iz mog posta isčitao sjedenje u hotelu...

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice