Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.224.438
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Miro88

 

Kupac: walter79 (ja)

 

Predmet: Digitalni okvir za slike Philips 7" SPF2

 

 

 

Iskustvo: 5/5

 

Javio mu se na pm i nakon nekoliko poruka dogovorili i podijelili podatke za plaćanje. Avansno sam mu platio, slijedeći dan mi javio da je poslao. Danas primio i sprobao, sve fino radi.

 

Zaključak; Pouzdan, brz i ozbiljan prodavatelj, sve odlično.

 

Hvala

095/8033306
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: MARKOZD15

 

Kupac: Jumperrr (ja)

 

Predmet: XFX 6850 XXX

 

Iskustvo: 5/5

 

Marko je stavio da je grafa prodana, a poslije je napisao da je neki forumaš odustao od kupovine. Ja sam se javio, dogovorili smo se oko uplate još je Marko ponudio da plati poštarinu na što sam pristao i što je odlična ponuda. Otišao isti dan do banke, uplatio, uslikao uplatnicu a Marko je poslao grafu u ponedjeljak prioritetno kad mu je sjela uplata. Grafa došla drugi dan, sve odlično radi, igrice lete al doslovno sve naslove na max detaljima igram{#}.

 

 

sve u svemu odlična kupovina i preporuka za trgovca MARKOZD15  {#}

11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: striko

 

Kupac: ja

 

Predmet: 4gb ddr2 Corsair RAM

 

Nakon dugog staža lurkanja forumom odlučio se registrirat pošto sam naišao na oglas od kolege u vezi prodaje memorije. Javio se preko pm-a, sve se brzo dogovorili. Uplatio traženu sumu na račun, nakon toga poslan ram i sve u tip-top stanju, uključujući i odlično pakiranje. Sve preporuke

 

5/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 11:31 (pirat).
15 godina
moderator
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Deranja kaže...

Prodavač: striko

 

Kupac: ja

 

Predmet: 4gb ddr2 Corsair RAM

Novi si pa nema veze,al ubuduće moraš linkati prodavača i njegov oglas.

 

Ovaj put sam ti ja to napravio pa ti ne trebaš.

 

"Mali vodič kroz forumske opcije"

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 11:37 (pirat).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Goodish

 

Kupac: Milan AS

 

Predmet: (Prodaja) Procjena i prodaja Huawei 6850

 

Vidio sam oglas za mobitel, ponudio mu cijenu, čovjek prihvatio ponuđenu cijenu, zatim sam ga provjerio u Dobra i loša iskustva iz BOL forum oglasnika i nije baš kotirao dobro.

Pitao sam ga dali je voljan poslati mobitel bez uplate pa da ga provjerim dali sve štima mada nisam vjerovao da će poslati on je poslao, mobitel je baš onakav kako je napisao u svojoj temi.

Velika pohvala za dečka, ovdje se iskazao, čak je pristao da poštarinu podjelimo.

 

5/5

 

Fu**ing posers
16 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : Gigabyte091

 

Kupac : Ja

 

Predmet : Airliwe 1700 Usb

 

Dogovorio se sa kolegom oko cijene i slanja i nakon toga Kolega je poslao,a ja preuzeo.

 

5/5

 

Prodavać : Fade

 

Kupac : Ja 

 

Predmet : Monitor 19 inch Dell

 

Doovorio se s kolegom oko slanja i plačanja i sve ispalo odlično.

 

5/5

 

Napisano sam ukratko jer mi se neda pisat roman. Ocjene govore same za sebe.

 

http://www.downloadmoreram.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 15:08 (SPLICO212).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ovako pouzdan clan:

 

prodavatelj(doticni clan):http://www.bug.hr/forum/user/damir1908/57713.aspx-Damir1908 

 

predmet:zamjena amd mount kit-a za frezeer pro 13 za hdd sata!! sve prodla kak je i obecano bez problema!!!!

 

kupac(radi se o zamjeni za sad barem):http://www.bug.hr/forum/user/gameranger/44563.aspx-GAMERANGER tj(ja)

 

pozz svima i napominjem sa clanom kojeg sam naveo sigurno je trgovat!!!

 

ocjena:5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 15:16 (GAMERANGER).
12 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Da li vi padobranci čitate makar koji post osim svog !?

Da čitate onda bi znali koja su pravila postanja na ovoj temi.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/dobra-losa-iskustva-iz-bol-forum-oglasnika/97892.aspx?page=46&jumpto=3423892&sort=asc&view=flat

Das Herz hat seine Grunde, die der Verstand nicht versteht
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Tomo53nja

 

Kupac:KASA

 

Predmet:HDD WD Protege 20gb,CD RW,DVD ROM

 

Dogovoreno sve u jednom danu,brat bio u Zagrebu pa odma s prodavačem obavljena primopredaja. Sve radi.

 

Ocjena: 5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

ProdavačGeneral_Whoo

 

Kupac: marxone

 

PredmetAsus Crosshair 4 formula + ramm 2+2gb DDR3

 

Iskustvo:

 

1.) Nakon sto sam kupio od kolege maticnu i ram pri slaganju komponenti smo skuzili da na maticnoj uopce nema plastike za montirati procesor.nakon sto sam kontaktirao kolegu da mi nije i to dao ispricao se i rekao da ce poslati sto prije postom(to smo se dog 10.01.) do danas nista(u meduvremenu je javio da ima nekih problema na poslu pa da nestigne poslati al da ce poslat uglavnom jos nista od toga), da se nisam snasao do danas nebi ni bilo montirano to

2.) Osim sto nisam dobio plastiku, nisam ni dobio pola toga uz maticnu(sata kablove , instalacijski cd, user guide..) tako da sam se morao snalazit preko mobitela skidat drivere da bi mogao instalirat driver  da koristim net uopce , ''jedino sto je bilo naglaseno da nema limic ima sve ostalo''

3.) Kolega je naveo da maticna ima garanciju 3.g. kako se vidi i u oglasu ali naknadnom provjerom u ADM-u  dobio sam odg da ima 2.g. (kolega je rekao da ima onda u servisu 3.g). I to sam provjerio i dobio odg. moze se vidjeti medu slikama 1. i 2.

Nakraju dobijem odg od kolege '' hmm.. onda su mene zajebali, a ja tebe...nije bilo namjerno...sorrry..kaj da ti drugo velim ''.. eto toliko o ovoj prodaji i kupovini

 

1/5

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 16:20 (marxone).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Odlično iskustvo sa članom

Bulldozer

 

Čovjek je tražio Iphone 4, ponudio sam mu svoj mobitel, a on u zamjenu pola novaca i grafičku karticu. Novce je uplatio unaprijed na račun, a grafičku i mobitel smo si poslali međusobno po dogovoru busom.

Ukratko odličan deal smo postigli obojica i toplo preporučam člana kao pouzdanog.

 

OCJENA: 10/10

 


12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:http:bahrija

 

Kupac:Tom Keruze 

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/procesori-maticne-ploce/prodaja-msi-x79a-gd45/175699.aspx

 

Iskustvo: Sve dogovoreno u par poruka bez ikakvih komplikacija. Ploča je nova, nekorištena, cijena je bila oke i prodavač je odličan, susretljiv i spreman pomoći, tako da ubuduće preporučujem trgovinu sa dotičnim forumašem.

Samo da se nadovežem. Nabavio sam jedan xeon proc koji nije radio na mojoj ploči, pa sam zamolio kolegu da mi posudi svoj procesor. I ne samo da je pristao nego je došao kod mene doma sa svojim kompom i pomogao mi nadograditi bios, tako da za kolegu imam samo riječi hvale. Ocjena je maksimalna i da mogu dao bi i veću ocjenu.

 

Ocjena:10/10 

Nomen est omen ili kak već ide
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 14:44 (Tom Keruze).
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Smretko

 

Kupac: dubravkol

 

Predmet: HDD 40gb

 

Ja sam stavio oglas da kupujem neki čim jeftiniji HDD od 40Gb jer slažem neki stari retro komp. Navedeni član se javio da ima HDD i da će mi ga besplatno poslati pa nek ja platim poštarinu samo. Nakraju je poslao paket na svoj trošak i nije želio da mu uplatim novce na tekući. Što reči osim svaka čast i naravno Hvala. Evo Windowsi su instalirani i duron 950 je u pogonu

 

Ocjena:  5/5

Core2Duo
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: explorer 4

 

Kupac: Ja

 

Predmet: WB Black 640 Gb

 

Vidio sam oglas i kontaktirao kolegu! novce uplatio drugi dan na njegov racun i dan poslije preuzeo disk na autobusnom kolodvoru u Os!

 

5/5

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: BOGDO

 

Predmet: Tipkovnica i miš

 

Kupac: alengrosevic

 

Opis trgovine: Čuli se preko PM-a, ja uplatio, kolega poslao. Došlo je fantastično zapakirano i sve je kako je i bilo dogovoreno. Pohvala za trgovca!

 

Ocjena 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 23:37 (alengrosevic).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Windmage

 

Kupac: mate213

 

Predmet: Konfa P4/1GB/250GB

 

Iskustvo: Skupio novce, javio se čovjeku da bih kupio konfu, dogovorili mjesto primopredaje i našli se drugi dan, danas isprobano i sve radi.

 

Ocjena: 5/5

15 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac - skank666

prodavač - miha10

"oglas" - http://www.bug.hr/forum/post/igrace-konzole/xbox-360-pitanja-odgovori/3434739.aspx

brzo i uredno, tijek komunikacije:

on: 200kn, ok?

ja: šalji!

on: radi?

ja: radi!

ja: dobio pare?

on: dobio!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac-Ja: http://www.bug.hr/forum/user/kjaj/56534.aspx

Prodavac: http://www.bug.hr/forum/user/bmk/32703.aspx

predmet: maska za s2

 

Uplatio, BMK poslao.

Doslo sve 5/5 cak mi je darovao jos jednu rabljenu

 

Zahvaljujem i preporucujem

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo i mene da po prvi puta ocjenjujem forumasa i to negativnom ocjenom!

 

Kupac: Karlovac_047

 

Prodavac: bonzik1111

 

Predmet prodaje: P4 konfiguracija

 

 

Opis: Javim se navedenom clanu da bih kupio racunalo za oca. Jer njemu treba takvo racunalo samo za Youtube, da pogleda videe o lovu jer je lovac i malo da progugla po netu i po njuskalu. I tata mi ostavi 300kn, 250 za navedeno racunalo i da mi posalje pouzecem, obicnim paketom da ja snosim sve troskove. Onda kaze da je naisao na 1 bad sector na HDD-u i da je stavio novi, da je sada cijena 300kn.  I kazem mu, nemam toliko, napisao si da je cijena 250 i da imam za postarinu. Kaze ok, nema problema ipak je tu postarina da ce poslati u ponedjeljak obavezno. I kako je trebao jucer doci, nije, posaljem navedenom clanu poruku oko 18:00h i ne javlja se, nema sanse, a vidim na njegovom profilu da se prijavio poslije, oko 22:30h. Imam sve poruke, nisam nista brisao, ako treba, stavit cu ih ovdje kao dokaz.

 

Vidi se da se radi jos o djetetu, koje nema svoje ja i jos je u razvoju "laganja." Nije do mene, vec sam tati obecao da ce doci 100% Pc jer je vec kupio i monitor, tipkovnicu i mis i sada ovo deriste usere sve, a mogao sam vec naci drugo racunalo.

 

Ocjena -1/5, najniza koja moze biti i necu ju mjenjati. Pa neka shvati, da kada odraste, da ovako dalje nece moci raditi!

Ukrali ste mi jedinu zvijezdu. Drzava me krade, Vi me kradete. Sramite se!
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Karlovac_047 kaže...

Evo i mene da po prvi puta ocjenjujem forumasa i to negativnom ocjenom!

 

Kupac: Karlovac_047

 

Prodavac: bonzik1111

 

Predmet prodaje: P4 konfiguracija

 

 

Opis: Javim se navedenom clanu da bih kupio racunalo za oca. Jer njemu treba takvo racunalo samo za Youtube, da pogleda videe o lovu jer je lovac i malo da progugla po netu i po njuskalu. I tata mi ostavi 300kn, 250 za navedeno racunalo i da mi posalje pouzecem, obicnim paketom da ja snosim sve troskove. Onda kaze da je naisao na 1 bad sector na HDD-u i da je stavio novi, da je sada cijena 300kn.  I kazem mu, nemam toliko, napisao si da je cijena 250 i da imam za postarinu. Kaze ok, nema problema ipak je tu postarina da ce poslati u ponedjeljak obavezno. I kako je trebao jucer doci, nije, posaljem navedenom clanu poruku oko 18:00h i ne javlja se, nema sanse, a vidim na njegovom profilu da se prijavio poslije, oko 22:30h. Imam sve poruke, nisam nista brisao, ako treba, stavit cu ih ovdje kao dokaz.

 

Vidi se da se radi jos o djetetu, koje nema svoje ja i jos je u razvoju "laganja." Nije do mene, vec sam tati obecao da ce doci 100% Pc jer je vec kupio i monitor, tipkovnicu i mis i sada ovo deriste usere sve, a mogao sam vec naci drugo racunalo.

 

Ocjena -1/5, najniza koja moze biti i necu ju mjenjati. Pa neka shvati, da kada odraste, da ovako dalje nece moci raditi!

Daj smirite strasti i ne budite đubrad! Inače pouzećem kad dolazi zna potrajati 3-5 dana! Govorim iz vlastitog iskustva! 
Jel ti uzeo novce? NIJE! Jel on osto bez predmeta? NIJE¨¨

Vi što tako stavljate iskustvo, samo čekate da nekoga ocrnite! (Ne branim ovog forumaša već govorim općenito)

Meni se javlja forumaš 29.12.2012 da bi kupio nešto od mene, i tek jučer javlja da je odustao (24dana već prošlo, čuli se još jednom u tom razdoblju) i sad bi ja trebo biti đubre i njemu staviti ocjenu 0/5? Ne budite smješni, nisam dobio nvce od njega a ni on predmet od mene, tako da do prodaje i nije došlo. 

EDIT: Da na stvaram novi post odgovorit ću ovdje forumašu 'Karlovac_047'! na njagov doljni post (ispod ovog mog):
Napisao sam 'đubrad', a nisam 'ne budi đubre'. Općenito govorim! 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2013 17:22 (Liverpool1892).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: njuskalo1983

 

Kupac: hrsi1982

 

Predmet: [Procjena] HDD WD BLACK 500GB sata3

 

 

Iskustvo: Tražija povoljno sistemski disk i naletija na ovaj oglas. Već je bio rezerviran ali srećom kupac odustao. Disk savršeno radi, prodavatelj pouzdan, ja zadovoljan.

 

Ocjena: 5/5.

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: šiloman

 

Kupac: Ja

 

Predmet: CPU cooler

 

Opis:

Kolega šiloman mi je ponudio Coolink Corator DS. Malo sam se premišljao jer sam pročitao da je ipak malo bučan hladnjak a ja sam htio neki nečujan. Odlučio sam ga kupit i promjenit ventilator s nekim boljim i za malo novaca ću imati odličan hladnjak.

Što se forumaša tiče, pošten i pouzdan, u svakom slučaju pozitivno iskustvo.

 

Ocjena: 5/5

14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
marxone kaže...

ProdavačGeneral_Whoo

 

Kupac: marxone

 

PredmetAsus Crosshair 4 formula + ramm 2+2gb DDR3

 

Iskustvo:

 

1.) Nakon sto sam kupio od kolege maticnu i ram pri slaganju komponenti smo skuzili da na maticnoj uopce nema plastike za montirati procesor.nakon sto sam kontaktirao kolegu da mi nije i to dao ispricao se i rekao da ce poslati sto prije postom(to smo se dog 10.01.) do danas nista(u meduvremenu je javio da ima nekih problema na poslu pa da nestigne poslati al da ce poslat uglavnom jos nista od toga), da se nisam snasao do danas nebi ni bilo montirano to

2.) Osim sto nisam dobio plastiku, nisam ni dobio pola toga uz maticnu(sata kablove , instalacijski cd, user guide..) tako da sam se morao snalazit preko mobitela skidat drivere da bi mogao instalirat driver  da koristim net uopce , ''jedino sto je bilo naglaseno da nema limic ima sve ostalo''

3.) Kolega je naveo da maticna ima garanciju 3.g. kako se vidi i u oglasu ali naknadnom provjerom u ADM-u  dobio sam odg da ima 2.g. (kolega je rekao da ima onda u servisu 3.g). I to sam provjerio i dobio odg. moze se vidjeti medu slikama 1. i 2.

Nakraju dobijem odg od kolege '' hmm.. onda su mene zajebali, a ja tebe...nije bilo namjerno...sorrry..kaj da ti drugo velim ''.. eto toliko o ovoj prodaji i kupovini

 

1/5

 

Sve istina, sve ok. Nemam isprike,... nisam nikad nikoga zaj... pa neću ni tebe. Super kaj si se snašao ali stvarno nemam vremenea ni novaca ti sad poslat to.... Na slikama je sve kaj sam imao sa matičnom i to sam ti poslao. Plaću nisam dobio još ni za 11. mjesec ali kad sjedne šaljem ti plastike za cpu i orginal cooler za FX-a... to je sve kaj ti mogu dat.... mogu ti i vratiti 100 kuna zbog te garancije, jer sam stvarno zvao ADM i rekli mi u servisu da sve kaj je na tom računu ima 3 godine garancije.... nemam razloga lagat jer svatko može provijeriti kolko je garancija.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: sudy_freak
Kupac: Jurky_4ever
Predmet: Scythe Katana III

 

Iskustvo: Javio mu se preko privatnih, dogovorili cijenu (110 kn), našli se i razmijenili.
Došao kući, ugradio, sve ispravno, stanje kako je napisano. Preporuka prodavača.

 

Ocjena: 5/5 

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:TheBEaST

Kupac:draz1312

Artikl: MSI GTX560

 

Iskustvo:  Sve uredno,brz dogovor i još brža pošiljka.Sve pet.Pozdrav kolegi!

5/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač:sudy_freak

Kupac: ja a.k.a. kratos091

Artikl2x Arctic Cooling F8 TC (80 mm)

 

Iskustvo:  Sve u redu prošlo, dobio sam i popust jer sam uzeo 2 venta, uz to sve šarafe i dva gumena fan silencera. Inače idemo na isti faks pa sam to osobno preuzeo od kolege, ventovi uredno rade. Preporuka!

Ocjena: 5/5

 

Winter is coming...
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Absu

 

Kupac: Volume

 

Predmet: Corsair H60

 

Iskustvo: Dogovorili se sve kroz par poruka, ja mu uplatio, kolega poslao. Stiglo danas sve u odličnom stanju kako je kolega i rekao. Ukratko ugodan i pošten prodavač i od mene će dobiti samo pohvale.

 

Ocjena: 5/5

 

14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Volume kaže...

Prodavač: Absu

 

Kupac: Volume

 

Predmet: Corsair H60

 

Iskustvo: Dogovorili se sve kroz par poruka, ja mu uplatio, kolega poslao. Stiglo danas sve u odličnom stanju kako je kolega i rekao. Ukratko ugodan i pošten prodavač i od mene će dobiti samo pohvale.

 

Ocjena: 5/5

Proputovao pola Hrvatske taj moj H60...:)

 

-------------------

 

Sudionik 1: DamageHigh

Sudionik 2: mar123

Predmet: Razmjena Phenom II 955 + 890GX Extreme3 za i5 2500k

 

Odlično iskustvo s kolegom. Dogovorili se oko razmjene, sastali, sve prošlo u redu.

 

5/5

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Badpix3l

 

Kupac:marxone

 

Predmet: [Prodaja] Intel Pentium Dual Core 2.8GHz, 4GB, 500

 

Iskustvo: Spustio cijenu na 1300kn i dostavio sve to, uglavom sve kako pise u oglasu

 

5/5

12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavačvladosch

 

Kupac: Pranja

 

Predmet: MBO ASRock X79 Extreme 7

 

Iskustvo:

 

Kontaktirao sam čovjeka,ponudio mi je super cijenu,ja sam ga zamolio  da mi rezervira dok ne budem u mogućnosti da odem u banku uplatiti. Uredno je pričekao,nakon uplate odmah poslao i danas je stiglo. Pošten prodavač,drži se dogovora. {#}

 

Ocjena: 5/5

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice