Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.224.507
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: orke

 

Kupac: Doctor Freak

 

Predmet: Samsung Galaxy S2

 

 

 

Javio sam mu se jučer PM-om da sam zainteresiran za mobitel i da li se možemo kulturno dogovoriti koja je zadnja cijena i gdje bi se mogli naći. Rekao je 2200kn, i da se možemo naći gdje meni odgovara jer mu je današnji dan zadnji dan godišnjeg pa može bilo kamo cijeli dan.

 

Danas mu se javim oko podne da da li može onda da se nađemo podvečer, kaže ok. Podvečer pošaljem sms možemo se nači, ne odg, pošaljem drugi sms, javi se za nekoliko min da ne nosi mobove sa sobom u wc, ali da gdje i kada. Kažem za 15minuta na tom i tom mjestu.

 

Dođem dolje, čekam ga 30min, ni traga ni glasa, pošaljem sms da ga drmnem da sam ga čekao više od 20min i nema odg.

 

Lik je očigledni muljator i varalica. Zaobičite u širom luku, a pogotovo pripazite da mu ne uplatite pare unaprijed, jer se bojim da ih nečete više nikad vidjeti.

 

OCJENA: 0/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mislavgray

 

Kupac: Volume

 

Predmet: Corsair 600T

 

Iskustvo: S obzirom da mi je čekanje na Define R4 White da dođe u HR više došlo na vrh k.... javio sam se članu da bih uzeo njegov 600T. Dogovorili se sve kroz 2-3 poruke, ja mu uplatio novce, a on poslao isti dan. Kućište stiglo danas i mogu reći da sam jednostavno oduševljen, sve je stiglo vrhunski zapakirano i što je najbitnije sve je u vrhunskom stanju kako je član i rekao. Ukratko svaka preporuka za poslovanje s njim

 

Ocjena: 5/5

11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:rbalic

 

Kupac:An3lka555

 

Predmet:Coolermaster HAF X 942

 

Kupim ja kuciste ljepo mi covjek do moje kuce donese i vidim donio ga je bez kutije, a nije ni reko da ide bez kutije pa ajde ja mu platim neka mu je, otvorim kuciste ovolko prasine nisam vidio ni kad sam kucu cistio al ajd sad pocistio kuciste kad vidim nema usb 3.0 o E-sata kabela za front panel koji su morali doci, pa ljepo ga pitam u PP dali je kod njega ne odgovara na 2 poruke vec 2 dana a vidim da je na forumu pa evo za bezobrazlog ocjena 2/5 pa si ti misli zasto!!!

 

OCJENA: 2/5

An3lka555
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2013 11:56 (An3lka555).
12 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Mrrockwell

 

Kupac: ja(dombak1608)

 

Predmet: Zalman potenciometar

 

Iskustvo: Javio sam se članu, dogovorili cijenu, ja uplatio 31.12.2012. on poslao 2.1.2013. jer nije mogao prije. Došlo je dobro zapakirano, ali sa par stvari koje prodavač nije rekao.
Jedan kabel od potenciometra je bio odrezan, pinovi na molex konektoru su bili uništeni(vađeni na silu). Probleme sam ja lako riješio tako što sam stavio svoje kablove i svoje molex pinove.
Sve ostalo super.
Priložene i slike.

Nije nešto strašno, ali prodavač nije rekao.

Ocjena: 4/5

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz Bug oglasnika
Liverpool1892 kaže...

 


 

 

Zadnje dodano na listu: 02.1.2013 20:08h{#}

 

Prodavač: ATIRADE

 

http://www.bug.hr/forum/user/atirade/56208.aspx

 

Kupac: COOL3R

 

http://www.bug.hr/forum/user/cool3r/66204.aspx

 

Proizvod:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-lga-11551156-cooler--spire-vent-garanc/175545.aspx

 

Moje iskustvo:

 

Javio sam se gore navedenom korisniku za oglas preko emaila koji je napisao u oglasu. Brzo smo se našli, kupio sam stock i ventilator, cooler je doslovno novi. Dao mi je 4 vijka crna

i pola tube termalne paste xilence silver. Proizvod ispravan, sve radi i očuvano, a prodavač susretljiv do kraja i daje razne sitnice na poklon.

 

Ocjena: 5/5{#}

 

{#}

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

"

Prodavač: orke

 

Kupac: Doctor Freak

 

Predmet: Samsung Galaxy S2

 

 

 

Javio sam mu se jučer PM-om da sam zainteresiran za mobitel i da li se možemo kulturno dogovoriti koja je zadnja cijena i gdje bi se mogli naći. Rekao je 2200kn, i da se možemo naći gdje meni odgovara jer mu je današnji dan zadnji dan godišnjeg pa može bilo kamo cijeli dan.

 

Danas mu se javim oko podne da da li može onda da se nađemo podvečer, kaže ok. Podvečer pošaljem sms možemo se nači, ne odg, pošaljem drugi sms, javi se za nekoliko min da ne nosi mobove sa sobom u wc, ali da gdje i kada. Kažem za 15minuta na tom i tom mjestu.

 

Dođem dolje, čekam ga 30min, ni traga ni glasa, pošaljem sms da ga drmnem da sam ga čekao više od 20min i nema odg.

 

Lik je očigledni muljator i varalica. Zaobičite u širom luku, a pogotovo pripazite da mu ne uplatite pare unaprijed, jer se bojim da ih nečete više nikad vidjeti.

 

OCJENA: 0/5

"

 

 

poruku koju si mi poslao došla je tek poslije ponoci, kako bi onda znao da dojdem nekamo ako ne dobiješ poruku?!?!?!

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2013 13:22 (orke).
13 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kao prvo da si normalna osoba sa imalo pameti javio bi se tada nakon te poruke i rekao da ti je kasnila i da li možemo to obaviti drugi dan, što ti nisi napravio jer si muljator i provokator.

 

Kao drugo prodaješ nekoliko digitalaca, pa možeš lijepo uslikati datum i vrijeme primljene poruke, pa da vidimo kada je u biti stigla. No vjeruj mi nema smisla, jer znam kada sam dobio izvješće isporučene poruke ;)

 

I kao treće puna mi te kapa, nakon silnih PM-ova, sms-ova i svega još imaš muda izgovarati laži. 

11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: sudy_freak
Kupac: ja

Predmet: procesor e7300

 

Iskustva: prodač me je sačekao desetak dana dok se vratim sa terena radi preuzimanja robe te ga preporučujem kao odličnog 5/5

 

pozdrav

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Doctor Freak kaže...

Kao prvo da si normalna osoba sa imalo pameti javio bi se tada nakon te poruke i rekao da ti je kasnila i da li možemo to obaviti drugi dan, što ti nisi napravio jer si muljator i provokator.

 

Kao drugo prodaješ nekoliko digitalaca, pa možeš lijepo uslikati datum i vrijeme primljene poruke, pa da vidimo kada je u biti stigla. No vjeruj mi nema smisla, jer znam kada sam dobio izvješće isporučene poruke ;)

 

I kao treće puna mi te kapa, nakon silnih PM-ova, sms-ova i svega još imaš muda izgovarati laži. 

 

Ti meni govoriš tko nije normalna osoba, prodao sam svaki mjesec barem jedan mobitel i nikad nikoga nisam zeznuo a ni izmuljao, jer svi su zvali na mobitel jedino ti nemaš muda nazvati.

Ma da odkuda da ja znam da si mi poslao poruku?!?!? A da si ozbiljan kupac bi zvao a ne slao PM i SMS!!!

Ako tko laže si ti i mani me se da nudiš 1000kn više od drugih s tobom više nikada nebi poslovao jer si balavac koji nema kunu za poziv!!!

lp

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
orke kaže...

 

Ti meni govoriš tko nije normalna osoba, prodao sam svaki mjesec barem jedan mobitel i nikad nikoga nisam zeznuo a ni izmuljao, jer svi su zvali na mobitel jedino ti nemaš muda nazvati.

Ma da odkuda da ja znam da si mi poslao poruku?!?!? A da si ozbiljan kupac bi zvao a ne slao PM i SMS!!!

Ako tko laže si ti i mani me se da nudiš 1000kn više od drugih s tobom više nikada nebi poslovao jer si balavac koji nema kunu za poziv!!!

lp

Riješite to preko privatnih poruka i ne pravite spam!

A što se tiče poziva, ne treba zvati na mobitel jer iz vlastitog iskustva znam da je puno jeftinije preko SMS-a, PM ili maila! Većinom tako sve dogovaram i uvijek pitam kupca jel može tako da nas obojicu izađe što jeftinije. Ako je on dobio izvješće, poruka je isporučena 100%.

{#} će biti obrisan! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2013 10:26 (Liverpool1892).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/jura/1244.aspx

Kupac:http://www.bug.hr/forum/user/tom-keruze/49264.aspx

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/prodaja-gigabyte-7970-oc/175778.aspx

 

Iskustvo: U par poruka dogovorili da ćemo mijenjat. Znači ja sam njemu dao svoju 7870 a on meni 7970 plus moja nadoplata. Primopredaja je prošla bez ikakvih problema i sve je prošlo prema dogovoru. Znači bez muljanja, odugovlačenja i ne znam čega sve ne. Kartica je bila kao nova, bundle i račun na mjestu tako da je ova kupovina bila jedna od najlakših za mene na ovom forumu. Jura je siguran i pouzdan prodavač sa kojim se jako lako može dogovoriti te ubuduće toplo preporučujem trgovinu sa dotičnim forumašem.

Ocjena:5/5 

Nomen est omen ili kak već ide
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:rapture686

 

Kupac: Ja

 

Predmet: hd 6850

 

Iskustvo: Dogovorimo se nakon dva maila, preko pouzeca preuzimanje i sve pet, ali kako su bili blagdani dogovorimo se nek pošalje 02.01, ali kao nije stigao prvi dan bude poslao sutra, međutim paketa nema, u međuvremenu sam mu poslao dvije poruke i pitao ga jel poslao, ali više ne odgovara na poruke( a online je svaki dan na forumu)

Ovdje nije rijec o nicem drugom nego o neozbiljnom ponašanju, jer nemogu reci da sam prevaren, samo ne kuzim kako netko ne moze poslati barem jednu poruku i razjasnit stvari ali eto.....

EDIT: evo cuo se danas s covjekom, kaze da nije vidio poruke, sve razjašnjeno, dogovor ostaje, kad stigne paket dajem konacnu ocjenu

Ocjena: 4/5

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2013 14:32 (dado8787).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:r0b3rt

 

Kupac: Bladepu

 

Predmet: Grafička kartica Sapphire Radeon 5850

 

Iskustvo: Samo da u kratko javim svoje dojmove u ovom slučaju kupo/prodaje. Kolega sa foruma mi se javio na oglas kojeg sam postavio da kupujem 5850 grafičku karticu.

Ponudio mi je potpuno fer cijenu i dogovorili smo sve detalje. Ja sam na njegov račun uplatio novac a on je meni poslao grafičku poštom.

Paket je uredno zapakiran, sav "bundle" prisutan, grafička ispravna. Sve u svemu, ja super zadovoljan. 

 

Zahvaljujem se još jednom ovim putem kolegi r0b3rtu. 


Sve preporuke od mene.


Ocjena: 5/5

 


 

 

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2013 19:20 (Bladepu).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Fosquate

Prodavač: Ja

Predmet: HTC EVO 3D

Ocjena: 5/5

 

Evo, pošto je novi user, preporuka za prodaju, brzo smo se našli i rješili trgovinu bez puno problema. LP.

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:mrud

 

Kupac: WithSkill

 

Predmet:MBO i RAM

 

Iskustvo: 0/5

Javio sam se kolegi na PM da mogu odmah isti dan uplatiti na račun, da nije problem. Kolega je rekao da će mi rezervirati MBO i RAM dok ne proda PROC, slijedeći dan mi se javlja i govori da je sve prodao u Osijeku. Možda mu je lakše bilo prodat svezajedno, ali sam i ja htio kupiz svezajedno. Čak sam se ponudio da platim i poštarinu.

 

 

Pozdrav!

WithSkill
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Dr.Malenica

 

Kupac: vrinho

 

Predmet: Samsung Spinpoint F3 1TB HD103SJ

 

Iskustvo: Lijepo se dogovorili prek PM-a, čovjek poslao kako je i dogovoreno. Uređaj u super stanju, ispravan. 

 

 

Ocjena: 5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Dombak1608

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Zalman ZM-MFC1 Plus

 

Iskustvo: Prvo mi se javio Athlon64 i ponudio mi svojega Scythea KMF i uzeo bi ga da ima kod nas jeftinih običnih y splittera za nabaviti(trebalo mi je 6 kanala),

         u međuvremenu sam vidio u njegovom oglasu post od Dombaka1608 te sam mu poslao poruku sa prijedlogom da mi proda svojeg zalmana pa da kupi Scythea KMF od Athlona64,

         pristao je, ja sam jučer uplatio novce odmah je poslao i danas je stiglo odlično zapakirano i fini posao je odradio sa sleeve-ingom kablova, sam potenciometar odlično funkcionira

        dakle definitivno preporuka za daljnje trgovanje sa dotičnim forumašem.

 

Ocjena: 5/5

Sometimes you just have to pee in the sink
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2013 16:22 (Absu).
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/dangerous/45435.aspx

 

Kupac: Ja

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-htc-evo-3d-hitno/175000.aspx?page=0&jumpto=3407683&sort=asc&view=flat

 


Ocjena: 5/5

 

Iskustvo: Sve po dogovoru,mobitel u odličnom stanje,preporuke svima ;)


11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač-JA

 

Kupac-http://www.bug.hr/forum/user/cele303/1789.aspx

 

Predmet-Matična ploča

 

Dogovorili smo se da mu prodam matičnu ploču.Rekao mi je da mu pošaljem HP Express-om s opcijom do 20h.Rekao sam u pošti da stave naljepnicu da je paket lomljiv jer su mi paketi par puta došli polomljeni.On je trebao platiti poštarinu 63kn, ali nije otišao po paket, pa sam ja nakon tjedan dana morao platiti tu poštarinu jer mi je paket došao nazad i još mi je u privatnoj poruci počeo psovat jer je poštarina 63kn.Neznam jeli mu bio problem platiti poštarinu 20kn više,ili je to bio neki nesporazum.Ali kad sam ga pitao zašto nije otišao po paket nije ništa odgovorio.

 

OCJENA-1/5

Poznat ću te i po mraku po felgama i turbaku a ti mene po rotirci na mojoj škodici
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: KrpaZG(http://www.bug.hr/forum/user/krpazg/51464.aspx)

 

Kupac: 99Mile99(http://www.bug.hr/forum/user/99mile99/66264.aspx)

 

Predmet: 2x2 gb rama ddr3 (http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-ddr3-1600mhz-2x2gb-4gb-povoljno/176414.aspx)

 

Iskustvo:5/5

 

 

Sve je bilo super bez ikakvih poteskoca.

Gaming 4ever.
13 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Neznam odakle bih počeo od silnog oduševljenja.

 

Jučer sam kupio novi procesor no pošto nedolazi sa stock coolerom nebi ga mogao koristit.

Javio sam se Don Kihoty-u dali ima koji stock za prodati,on odgovara da ima i neka mu pošaljem adresu

Ostavio mu adresu i pitao ga kolko sam mu dužan,on ništa.

 

Sutradan,tj danas pošalje poruku: hladnjak poslan poštom nemoraš ništa platiti.

 

Eto neznam na koji način bi mu se zahvalio! 

 

Poklonio hladnjak i još platio poštu.

 

Hvala ljudino.

 

Ako sam post napisao u krivu temu,molio bi da se prebaci.

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač:buguser

 

Kupacamater_2

 

Predmet: Samsung spinpoint F3 1GB 

Iskustvo: Dogovorili sve u par poruka. Prodavač uredno poslao i odlično zapakirao disk. 

Preporuka za trgovinu sa kolegom buguser. {#}

 

Ocjena: 5/5

 

12 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: athlon64

 

Kupac: Ja(dombak1608)

 

Predmet: Scythe kaze master flat potenciometar

 

Iskustvo: Kao što je kolega Absu par postova gore naveo ovaj trokut kupovine/prodaje. LINK
Ja sam uplatio athlon-u na račun, on poslao, zapakovano u original pakovanju. Potenciometar skoro kao novi, samo što nema onaj miris novoga. {#}

Zadovoljan sam kupovinom. {#}

 

Ocjena: 5/5

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Fixcar

Kupac: Alkaline (ja)

Predmet: Razer Onza TE Battlefield 3

 

Iskustvo: Kontaktirao sam ga putem PM te smo razmijenili brojeve telefona i dogovorili primopredaju.

Predmet je onakav kakav je i opisan. Preporuka.

 

Ocjena: 5/5.

11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavačica: crna.pantera0406 

Kupac: ja

Predmet:Kućište ZALMAN Z9 PLUS

 

kuciste je stvarno u odlicnom stanju kao novo,bas kako je i kolegica napisala 10/10, cisto,uredno,vidi se da je odrzavano.nemam zamjerki. cim je stavila oglas sam joj se javio i rezervirao,culi se,doso danas po njega. cak smo popili i kavu :D svakako preporucujem trgovinu sa kolegicom.

{#}

 

ocjena: +5/5

 

pero
13 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ček gore te prijavim:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/dobra-losa-iskustva-iz-bol-forum-oglasnika/97892.aspx?page=45&jumpto=3390769&sort=asc&view=flat

 

Daš odgovor, na koji se svi nasmiju...

 

I sad ti prijavljuješ mene jer ti se nisam smio javiti kad su blagdani.

 

 

 

I BTW trgovao sam tu više puta i nikad nisam nikog sjebo što se vidi i po listi, što se za tebe nebi moglo reći.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 23:15 (pirat).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Mrrockwell

 

Kupac: moja malenkost

 

Predmet: Scythe SCY-HDS2 HDD Stabilizer

 

Iskustvo: Javio se kolegi na pp. Kolega me sačekao tri dana. Uplatio novce na tekući i dobio paket za par dana.

 

ocjena: 5/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Caesar et Brutus

 

Kupac: WithSkill

 

Predmet: 2x4gb ddr3 1600mhz G.Skill Sniper Series 1.5V

 

Iskustvo: 5/5

 

Kolega se javio na moj oglas da kupujem rame, našli smo se danas, rami su bili u stanju u kakvom ih je opisao, sa valjanom ambalažom, garancijom i računom. Sve preporuke, ugodan prodavač.

 

WithSkill
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 20:09 (WithSkill).
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Pozdrav!

 

Evo da nadodam jedno iskustvo... Naime, otvorio sam sljedecu temu: 

http://www.bug.hr/forum/topic/periferije/kupovina-genius-sp-hf1800a/175518.aspx

 

Javio mi se kolega RaZ0R911.. s njim sam imao lose iskustvo prije.. uglavnom covjek je rekao da bi mi poslao zvucnike od linije, te jos par stvari, neke ventove, termalna pasta... Rekao je da se zeli iskupiti za lose iskustvo od prije, poslat ce mi navedeno te je rekao da ja samo postarinu rjesim.. Ja sav sretan, dao sam mu podatke... On je sljedeci dan poslao, meni je za dva dana od dogovora stiglo, kad gle cuda, covjek je platio postarinu hp expressom oko 60KN, dao mi sve ovo mukte!! Ja stvarno neznam kako da se zahvalim, nakon svega mu se osjecam duzan i nece ostat na ovome, definitivno cu mu morat poslat neke stvari viska... :))

 

Hvala stvarno, neznam sta da kazem, zvucnike sam spojio na pojacalo i odlicno bubaju, ove ostale stvarcice su posluzile takodjer.

 

HVALA JOS JEDNOM!!

 

5/5

 

Da mogu vise dati, dao bih!

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: cox3.14

 

Predmet:DDR

 

Kupac:ja

 

 

Iskustvo:  Sve dogovreno, uplatio na racun, danas doslo. Radi. Zadovoljan.

 

 

 

5/5

Potpis
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice