Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.224.309
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
14 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Prodavac : kant
Sve je riješeno brzo i bez komplikacija, poslao je na vrijeme i po dogovoru. Preporuka.

 

Ocjena 5/5

 

Svi smo mi Mentalist.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 22:21 (Jakovp).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Seller: Kant

Buyer: Batista

Item: Silverstone Olympia 800W

     (nema oglasa)

 

Feedback: Cuo sam da Kant prodaje to napajanje, kontaktirao sam ga te smo se sve brzo dogovorili. Napajanje je danas stiglo uredno zapakirano, sve sljaka. Nema se kaj nadodat, covjek je provjereno pouzdan. 5/5

Truth in engineering.
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Predmet: Zamjena - push-pin šrafi od CM 692 za CM ventilator 120mm

 

Kupac/Prodavač: The Man

 

Prodavač/Kupac: TheBEaST

 

Iskustvo:  Ja sam prvo poslao šarafe koje je član The Man tražio, a on je obećao slanje CM venta nakon što mu stignu šarafi. Sve prošlo odlično, oboje smo se držali obećanja. Preporučam daljnju suradnju s ovim članom.

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 17:49 (TheBEaST).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: XFX

 

Kupac: testerica

 

Predmet: Samsung Galaxy 3 i5800

 

Iskustvo: Dozivio sam lose iskustvo kupovinom ovog mobitela, nisam to ocekivao od nekoga ko je 3 god ovdje, ali eto, to dokazuje da staž na forumu nema veze sa pouzdanošću korisnika. Priča ide ovako: vidio sam mobitel u oglasu na forumu, kontaktirao sam XFX-a, dogovorili smo se da cijena bude 300 kn a postarinu ja placam. Zamolio sam ga da posalje preporuceno s otkupninom, tako da me izade sto jeftinije, on je htio poslat hp-expressom, ali je na kraju pristao poslat preporuceno. Kad je paket poslao, javio se rekao da je ipak poslao HP-express, jer je kako on kaze, samo par kuna vise. Na kraju kad je paket stigao, postarina je bila skoro 60 kn. To nije sve, u oglasu je pisalo da je mobitel u stanju 9.5/10, ali kad sam ga raspakirao i pogledao, on nije ni u 5/10 stanju. Mobitel je izlizan i izgreban cijeli, a ekran pogotovo. U oglasu je pisalo i da ima svu opremu, a jos mi je i rekao da ce mi memorijsku karticu poslat. Nisam dobio ni memorijsku karticu a ni svu opremu, dobio sam samo punjac.

Javio sam se  XFX-u ali naravno ne odgovara na poruke. Stvarno bezobrazno to sve od njega, nista drugo.

 

EDIT: Kasnije sam jos ustanovio da ne valjaju tipke za "home" i "opcije" i jos mobitel ima neki cudan problem, kad je u standbayu i ekran ugasen, samo se onako random pali ekran...

ako netko zna kako rijesit te probleme ili ima mozda neki i5800 za dijelove, nek se javi

 

EDIT2: Mobitel je rastavljen, bio je pun prašine koja je izgledala kao blato, a tipke nisu radile jer su korozirale, ocito da je mobitel bio u doticaju s vodom

 

Ocjena: 0/5

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2012 19:29 (testerica).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Tomo53nja

Kupac: Dexa

Predmet: Graficka (Gainward GTX460 GS)

 

Ocjena: 5/5

 

Sve rijeseno brzo i na obostrano zadovoljstvo.
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ove 'poštenjačine' večeras idu na Black listu. 

Dali prije kupnje sa BOL oglasnika gledate ovu listu? 

78 Da
10 Ne
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Ivan M. kaže...

Nisam baš siguran da bi uklanjanje forumaša spriječilo prevare, čak mislim da bi prevarantima dalo prednost jer bi mogli raditi nove profile i predstavljati se pod nekim drugim imenom.

 Ako naprave novi profil treba im 6 mjeseci da objave oglas. Već dugo pratim ovaj forum, a tek sam se sad registrirao i vidim da ne mogu objaviti oglas 6 mjeseci.

 Pa tko vara neka čeka 6 mjeseci, bar neće prevare biti česte. Može se uvesti i trade ocjena odmah u profilu korisnika pa neka mu piše odmah u profilu jel je nekoga prevario,

 većina i ne gleda ovu temu. Međutim, forum nije njuškalo pa ne treba trošiti resurse.

5 Neka se lopovi banaju
72 Uvesti trade ocjenu u profil
4 Ništa ne dirati
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Techophreak

 

Kupac: ja

 

Predmet: World of Warcraft: Mists of Pandaria ekspanzija

 

Veoma sam zadovoljan prodavačem. Sve je proteklo glatko i bez problema. Preporučam ga svima (:

Ocjena: 5/5

 

 

16 godina
moderator
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
KanPer kaže...

Evo samo da se javim.(DA JA SAM PERKAN)

{#}

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2012 18:23 (Miro).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac - zoharbizo

 

prodavac - igy

 

predmet kupnje - AMD Phenom II 1100T BE

 

iskustvo - Moja preporuka, susretljiv i skroz uredan, bezbrizno trgujte sa doticnim gospodinom.

 

ocjena 5/5

iclock2much
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : BMK

 

Prodavac : Tinča14

 

Predmet : Samsung Galaxy S2 i9100

 

 

Iskustvo: Nikakvo, lose.

 

Dakle dogovorio sam se s članom za kupnju uredaja. Dogovorili se za cijenu i sve, i eto, rekli ok, poslat ces otkupninom itd, ja sam inzistirao da mu uplatim da izbjegnemo troskove poste, a on je rekao ovako, pa dobro.

U dosta navrata sam pitao, da li je ekran cist, to mi je jako bitno da nema ni najmanjih ogrebotina.

 

Na sto je on meni poslao, citiram : " Ekran je ko iz dučana :) ". Te je rekao : "Nema na ekranu baš ništa, jako je očuvan(Gorilla radi svoje hehe)."

 

I onda kad sam ga 5 puta pitao da li je ekran savrsen je rekao : "Nema nijedne ogrebotine stvarno haha."

 

Nadalje sam pitao za ostecenja na sto je odgovorio: " Pozdrav, ima jedna mala ogrebotina dolje na desnom rubu na maski ali uopče se ne skuži. :) "

 

Da, ekran ima podosta ogrebotina, a i mobitel ima podosta ostecenja, kao sto vidite u slikama, ekran je tesko slikat, to se mora uzivo vidjet, zato sam i pitao 10x da pogleda pod svijetlom dal ima cega.

 

Takoder mi nije poslao bundle koji je slikao, dakle originalan od Samsunga, zato sto mi je ovaj od SE, kao, noviji i da bih trebao biti sretan s njim.

 

Citiram : "Kao 2. niti nije tolko oštećen kao što govoriš, a što se tiče originalne opreme nigdje nije pisalo da se ista dobiva."

 

A u oglasu je slikao opremu od S2 itd. i napisao : "S njim dajem slušalice, USB kabel, punjač i sve ostalo što je i na slikama."


Slikas opremu u oglasu i ne posaljes mi, wtf, to se inace zove lazno oglasavanje.

 

Te naravno, ja sam kriv sto vidim sva ostecenja i sto nije poslao ni bundle ni nis kako je trebalo biti.

Zato su i slike pod onakvim kutem da se izbjegnu ostecenja.

 

Citiram opet, kulturu : "Ti očito nisi svoj, bolji mobitel za te novce nisi mogao dobiti.

Kao 2. niti nije tolko oštećen kao što govoriš, a što se tiče originalne opreme nigdje nije pisalo da se ista dobiva.
Kolko god puta slao mobitel na moju adresu neću prihvatit paket.
Ako i dalje negdje vidiš problem moju adresu imaš tako da možeš osobno doći."

 

Eto, i sad ga zovem i kaze mi, da trebam bit sretan i zadovoljan, da je on to meni prodao i da nema sto nazad primat paket.

 

I da, jos me dosla 60kn vise postarina i to sam primio, dakle, toliko sam daleko isao.

I evo slike za kraj, i sad vi recite jel to sve kako je rekao ili, mozda je ocito problem u meni?!?!? I da mob ima jos crtica i svega al mi se nije dalo slikat sve, trebalo bi mi 2 dana.


I da platio sam mob 1700kn i 110kn hebenu postarinu, i kazem mu da cu mu poslat o svom trosku, on ne zeli naravno.

 

I da, evo, nakon par dana, cujem mu se sa starim da mi vrati novce itd, i danas mi je blokirao moj broj, zovem ga sa curinog moba pa mi poklopi i nejavlja se, i nazovem ga s kucnog i lijepo me popljuvao, uglavnom, ocito im to ide u familije pa se SVAKAKO KLONITE ovog clana.

 

Ocijena 0/5. Ma ni 0 iskreno.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 20:20 (BMK).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Janer (Ja)

Kupac: Kant

Predmet: AM2/AM2+ konfiguracija

Iskustvo: Nisam pročitao sve postove u ovoj temi ali evo i mog iskustva
iz kojeg se može vidjeti da se nekad ne može vjerovati ni ljudima sa white liste.

Dakle, prodavao sam komp+monitor za 900kn. Na taj oglas mi se, putem PMa, javio korisnik Kant
koji je do sad imao sve odlične ocijene iako je u pravilu sve to dobio kao prodavač.
Pa sam si rekao ako je tako pošten kao prodavač valjda će biti i kao kupac.

Pitao je da li bi taj komplet mogao za 850kn. Pristao sm na to iako mi se, negdje u isto vrijeme, osim njega
javio još jedan kupac, al itaj ej bio iz drugog grada
pa mi je lakše bilo dati Kantu po nižoj cijeni nego se zezati sa poštom.

Nakon par poruka dogovorili smo se gdje i kad da preuzme komp.
Dogovoreni termin je prošao a on mi se evo još ni nakon 7 poruka nije udostojio objasniti zašto nije došao po komp
i zašto mi nije rekao razlog zbog kojeg je odustao od kupnje.
U međuvremenu sam kontaktirao onog drugog kupca ali on je već našao zamjenu.

Tako da u skraćenoj verziji, zeznuo mi je prodaju i nije ponudio objašnjenje za to, a i čini mi se da me izbjegava
jer čim ja dođen online on otiđe offline i onda čeka da ja otiđem offline da bi se vratio.
Tako da jedno vrlo loše iskustvo od osobe koja je jako dugo ovdje na forumu.Veliko razočaranje i djetinjasto ponašanje.
Naravno, upozorio bih sve članove na njega bilo da su kupci ili prodavatelji,
a vi sami na svoj rizik odlučite što ćete dalje napraviti.

 

 

EDIT: Eto da se i potvrdi moja sumnja, išao je offline radi mene. Zadnja poruka koju sam mu poslao je bila da ću o ovome iskustvu napisati u ovoj temi i onda mi je odmah odgovorio.

Razlog koji je naveo jest da je odustao od kupnje jer na grafičkoj jedan izlaz baca artefakte o čemu je on bio obavješten i tijekom dogovora oko kupnje.

Očito mu je dosadilo stalno bježati offline radi mene pa se udostojio odgovoriti mi. Svi koju u budućnosti budu trgovali s njim ili ih to čisto zanima mogu mi poslati PM i ja vam mogu poslati cijeli transkript

da ne bi bilo da nešto lažem ili da sam izmislio.

 

Ocjena: 0/5



I da dam ocijenu za još jednog kupca, za isti predmet.

Prodavač: Janer (Ja)

Kupac: raso34

Predmet: AM2/AM2+ konfiguracija

Iskustvo: Sa ovim korisnikom sam dogovorio prodaju kompa prije Kanta.
I za ovog korisnika sam čak cijeli taj komp dopremio u drugi grad
ali on nikad nije došao po njega. Nakon što sam tražio objašnjenje,
nisam dobio odgovor.
Nakon toga je bio samo jednom online i to je vjer pročitao moje poruke i napravio si novi profil.
Ali iako je napravio novi profil vidjet ćete da li je to on jer mu ime i prezime pišu u starom profilu.
Dakle ako dogovorite kupnju ili prodaju a ime kupca ili prodavatelja bude R.R. savjetujem vam da odustanete od toga.


Ocjena: 0/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2012 11:40 (Janer).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Brian
http://www.bug.hr/forum/user/brian/30303.aspx

Kupac: ATIRade
http://www.bug.hr/forum/user/atirade/56208.aspx


Predmet: ATX kućište
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-atx-kucista-bez-napajanja/151963.aspx

Kupio sam navedeno kućište. Cijena je bila povoljna,
a dobio sam i dostavu na adresu. Kućište je u odličnom
stanju bilo, baš kao na oglasu. Tople preporuke za ovog prodavača, cijene su ok, susretljiv.

Ocjena 5/5

16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: iri

 

Kupac: Ja (Daedalus)

 

Predmet: MBO Asrock 880GMH/U3S3

 

Iskustvo: U početku se dogovorimo oko uplate i slanja pošiljke i obima isporuke no u startu Prodavač kasni tjedan dana sa slanjem. Po primitku vidim da mi nije poslano sve što je obećano (nedostaje limić od ploče i dva sata 3 kabela) te da je ploča mehanički oštećena. Nakon što sam Prodavača upozorio na isto, krenulo je razno izmotavanje i odbijanje povrata novaca. Nekako se dogovorimo da mi pošalje limić i kabele što do dan danas nisam dobio.

Ukratko, ploču sam platio 17.10., primio 27.10., isti dan reklamirao. Prodavač obećao slanje nedostajuće opreme 28.10., a istu još nisam dobio. Na svaki moj upit Prodavač odgovara da je ili na putu ili će sutra poslat ili samo ignorira. U prilogu stavljam našu korespondenciju da ljudi vide kako je sve to išlo jer nemam živaca sve navoditi. 

Ukratko, Prodavač je neodgovoran lažljivac i rizik za novce i živce.

 

Ocjena: -0/5

 

EDIT: Upozoren sam da skinem slike iz posta pa sam to i napravio.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2012 21:38 (Daedalus).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:  njuskalo1983

 

Kupac:tom-keruze

 

Predmet:http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/prodaja-msi-hd-7870-2-gb-twinfrozr-iii-ghz

 

Iskustvo:  U nekoliko poruka dogovorili zamjenu moje hd 5850 + nadoplata za njegovu Hd 7870. Ja njemu poslao svoju da je isproba. Nakon toga sam mu uplatio na račun i odmah sljedeći dan je on poslao meni 7870. Kolega je pošten i čovjek od riječi i ubuduće preporučujem suradnju sa njime.

 

Ocjena: 5/5 

Nomen est omen ili kak već ide
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Kant http://www.bug.hr/forum/user/kant/178.aspx

 

Kupac: Ja http://www.bug.hr/forum/user/dancho/54412.aspx

 

Predmet:http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/prodaja-palit-gf210-super1gb-lp/164707.aspx

 

Par poruka, dao mi je adresu i broj , pokupio grafičku i to 

je to bez puno komplikacija.

 

Ocjena: 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Kant

 

Kupac: mislavgray

 

Predmet: 

Palit GF210 SUPER/1GB

Asus P8H67-M PRO s1155 

Zvucnici Logitech Z-5500 5.1

 

Iskustvo: PF, sta reci? Koju posluku porati? Vidim da se blati clana i ljudinu Kanta skroz bespotrebno, pa odlucio svoja iskustva podijelit.

Uvijek sve odmah dogovoreno, sve pic mic kak i treba bit, za zvucnike me cak cekao 2 tjedna, bez ikakvog prigovora i trazenja bilo kakve kapare...

Inace po sve do njega dosao, al zvucnike mi je cak dofurao do doma i nosio na 4 kat. Nije sub bas lagan :). Nemres to peljat na biciklu :D

Subwoofer ogroman... Odlicno ocuvano i sve kako je naveo... Nemam nikakvih zamjerki, jer ih ni nesmije bit. Ovo su samo neke od trgovina s navedenim clanom..

Ko ce pamtit vise, preko 20 ih je sigurno bilo, ako ne i vise. Uvijek posten i korektan.

 

Ocijena: 5/5

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: MaxTwinTurboPower
http://www.bug.hr/forum/user/maxtwinturbopower/65715.aspx

Prodavač:Brian
http://www.bug.hr/forum/user/brian/30303.aspx

Predmet:
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/procjena-patriot-viper-3-8gb-2-x-4gb-240-pin-d/172495.aspx

Kupio sam od njega memoriju koja je stara 2 dana. Zapakirana je bila. Nova je u dućanu 360 kn, a ja sam
od njega kupio sa 300 kn pa sam zadovoljan.
Sad vrtim lagano 16 GB memorije. Uglavnom, možete
trgovati sa njim. Roba je onakva kakvom ju i opiše.

Ocjena: 5/5

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Kant

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/prodaja-msi-gtx660-oc-tfiii-2gb-garancija/172216.aspx

 

Tijek događaja: Javio da kupuje, našli se u gradu, platio solarno koliko tražim i javio dojmove koji su sljedeći: moćna i tiha grafa

 

Dojam: Pouzdan i ozbiljan kupac kakvog treba naći...

www.rigburning.comule.com
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Asta kaže...

 

{#}  uvijek me nasmijete....

Werdum Combat Team
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:iDodooNET

 

Kupac: Ja

 

Predmet: MBO: Am2+ i 478 socket

 

Iskustvo:javil se u četvrtak da bi kupil kupil matičnu jer mi bratu ne radi komp pa pošto je ok cijena velim čovjek nek mi pošalji broj računa i svega ostalog da mu uplatim.nakon uplate i kad sam došel u kontakt sa dotičnim velim nek mi pošalje u petak jer mi je bez veze čekati tak dugo(napisal je da šalje tek u pon.)ako bude dobil novce več u petak i da čim prije stigne matična.obečava mi da kad ide na praksu poslije tri da šalje i javlja da su mu stigli novci koje sam mu uplatil i da bude poslal u petak.čekam ga do ponedeljka i matične nema.ok ,mislim bude stigla u utorak,ali nema je ni u utorak i šaljem mu tri poruke(ujutro,popodne i navečer).čovjek ništ ne odgovara makar vidim da je bil prijavljen i ujutro i popodne i navečer.pronalazim njegov broj i zovem ga u utorak navečer da pitam zbog čega ne odgovara i zbog čega nije poslal matičnu.odgovara da mu je matična kod tate i da ima kakti posla te da bude poslal sigurno u srijedu i da se ništ ne brinem i da ga slobodno nazovem ako bude neke frke oko matične.matičnu još nisam dobil i ako ju ne dobim do utorka onda stavljam ocijenu nula ili ako slučajno matična stigne,a ne bude ispravna isto mu stavljam nulu,a za sad dobiva dvicu(makar i za to može biti sretan).u kratkim crtama:neodgovorno,neozbiljno i za preskočiti!

EDIT:eto matična stigla tek danas,ocjena ostaje dva.

ocjena:2/5

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 13:18 (jura).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Posto sam vec treci put za.eban, kupnjom accounta-igara prvo bi se zahvalio BUG-U sto je uklonio taj podforum..

 

Naime prije 2mj kupio sam gw2 acc od clana http://www.bug.hr/forum/user/forzzuk/20620.aspx

 

i jucer navecer mi dode mail da sam uspjesno promijenio mail na accu, sto naravno nisam i odma sam znao sta je posrijedi jer mi se vec desilo i sa wot accom..

Al ok idem probat ulogirat se na acc od suporta no i on je disejblan..Znaci decko je prijavio kradju acca ovi su ga trazili dokaz da je njegov acc, on im je poslao ili sliku kutije i cd key , ili samo screenshot maila ako je kupio preko digitalnog tj weba..

 

Nakon muljaza kao on je taj acc kupio vamo tamo pa ja opce taj acc nisam prodo tebi nego nekom desetom itd...Nakon sto sam mu poslao screenshot gdi mi kaze da je primio lovu i daje mi podatke mijenja pricu...

 

Znaci ode skoro 200krznenih u vjetar, nakon sto sam mu rekao da ne pristajem na djelomican nego u cijelosti povrat love, rekao mi je da mi vecina ljudi opce nebi odgovorilo na privatnu poruku, i kao secer na kraju kaze on meni "PA SAM SI SEBI KRIV" sto i jesam, no takav nastup samo potvrdjuje da sam bio u pravu

 

Dakle doticnog lika u sirokom luku izbjegavat, jer ako vas ne zezna odma , doci ce vam dug na naplatu kroz par mjeseci..Imam njegove podatke pa ako jos nekog zezne pod drugim nikom il preko njuskala da se zna..

 

SVE privatne poruke imam sacuvane da nebi bilo laze mulja, jer po njegovom ispada da opce nije meni prodao acc...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2012 19:16 (Trabant601).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Trabant601 kaže...

Posto sam vec treci put za.eban, kupnjom accounta-igara prvo bi se zahvalio BUG-U sto je uklonio taj podforum..

 

Naime prije 2mj kupio sam gw2 acc od clana http://www.bug.hr/forum/user/forzzuk/20620.aspx

 

i jucer navecer mi dode mail da sam uspjesno promijenio mail na accu, sto naravno nisam i odma sam znao sta je posrijedi jer mi se vec desilo i sa wot accom..

Al ok idem probat ulogirat se na acc od suporta no i on je disejblan..Znaci decko je prijavio kradju acca ovi su ga trazili dokaz da je njegov acc, on im je poslao ili sliku kutije i cd key , ili samo screenshot maila ako je kupio preko digitalnog tj weba..

 

Nakon muljaza kao on je taj acc kupio vamo tamo pa ja opce taj acc nisam prodo tebi nego nekom desetom itd...Nakon sto sam mu poslao screenshot gdi mi kaze da je primio lovu i daje mi podatke mijenja pricu...

 

Znaci ode skoro 200krznenih u vjetar, nakon sto sam mu rekao da ne pristajem na djelomican nego u cijelosti povrat love, rekao mi je da mi vecina ljudi opce nebi odgovorilo na privatnu poruku, i kao secer na kraju kaze on meni "PA SAM SI SEBI KRIV" sto i jesam, no takav nastup samo potvrdjuje da sam bio u pravu

 

Dakle doticnog lika u sirokom luku izbjegavat, jer ako vas ne zezna odma , doci ce vam dug na naplatu kroz par mjeseci..Imam njegove podatke pa ako jos nekog zezne pod drugim nikom il preko njuskala da se zna..

 

 

98% ode napisanog je laž i blaćenje te stvari totalno izvučene iz konteksta.

U onih istinitih 2% ulazi činjenica da sam momku prodao igru koju

sam prije 2 mjeseca kupio od člana ovdje na forumu.

 

Dotični gorenavedeni član čija je prvotno bila igra je odgovoran za sve.

Da je nisam prodao, danas bi meni ugasili account.

Ja sam se još i ponudio pokriti dio toška zbog svoje mirne savjesti, odbijeno.

 

Vodite računa o tome da u ovim temama, kao što i sami znate,

jako puno toga nije onako kako se naizgled čini.

 

Najlakše je napisati dramatičan tekst iz nepromišljene ljutnje i afekta i izblatiti nekoga te čekati

random TU-ove koji postu 'daju težinu'.

 

 

Out of the blue and into the black.
15 godina
moderator
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Trabant601 kaže...

Da napomenem prije nego prijavim spam, SVE privatne poruke sam sacuvao od prve do zadnje, dakle..

Ajd meni na PP pošalji da vidim o čemu se radi.

 

Uglavnom u ovu temu pišete samo iskustva prilikom prodaje ostalo se dogovorite na PP.

 

@Trabant601 uzmi u obzir da je @Forzuk taj acc kupio od nekog lika,pa možda vas je taj lik sve zeznuo.

 

Neznam tko je koga al baš zbog ovakvih situacija smo maknuli te podforume u kojem su se preprodavali accounti i keyevi.

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ova usluga koju ću navesti nije bila u oglasniku.

 

Kupac: JA

 

Vlasnik PayPala: mind_challenge

 

Predmet: 

Kupnja Humble THQ Bundle paketa.

 

U toj temi sam pitao dali ima neka dobra duša da mi kupi ovaj paket pošto nemam PayPal račun. Kolega mind_challenge se javio i u par poruka smo sve dogovorili.

Hvala stari još jedno. Preporuka za sve koji budu trgovali sa dotičnom legendom.

 

Ocijena: 5/5

Modovi sry. ako je off topic. 

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ipetrovs
Kupac: Alkaline (ja)
Predmet: GTX 460 (link je sadržavao karticu i disk, sad je samo disk, nije krivo linkano)

Iskustvo:
Dogovorili sve u par PP-a. Primopredaja napravljena slijedeći dan (danas).
Grafička je već je u PC-u i trpi moje testove.
Preporučam trgovanje sa dotičnim članom.

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2012 0:59 (Alkaline).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Liverpool1892
Kupac: Toshiba-Google
Predmet: 10u1 usb punjač

Iskustvo: Sve je prošlo uredu iako sam čekao 2 dana jer je Liverpool bio zauzet poslom, sve je prošlo odlično, nakon što mi se javio u petak ujutro odmah sam uplatio na račun u Petak i odmah je poslao i došlo jutros. Apsolutno bez zamjerke a najvažnije je da radi i da je novo kako piše u oglasu. 
Čak mi je dao i broj za praćenje pošiljke, svaka čast!

Vjerojatno ću opet trgovati s njime za par dana dok skupim love. 

Ocjena: 5/5 

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

 

Prodavač: Ivanjino96

 

Kupac: JA

 

Predmet: tipkovnica razer lycosa 

 

Iskustvo: vidio sam da kolega prodaje tipkovnicu, javio sam mu se na pp, brzo je odgovirio, rekao da bi ja trebao sacekat dok kupi novu, rekao sam mu nema problema, rokovi su se ispostivali kao postarina, tipkovnica je dosla sigurno zapakirana i boljeg izgleda nego sa slike :D sve preporuke!!

 

Ocjena: 5/5 

 

Pranja.
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mislavgray

 

Kupac: mario0ne

 

Predmet: napajanje

 

 

Iskustvo:

Samo mogu reći sve pohvale na trgovinu između dotičnog i mene samoga. Mislav je bio jako susretljiv, podložan dogovoru uz određenu dozu realnosti i stoga ga preporučam u bilo kakvom smislu trgovanja :)

Sve se odvijalo preko PP-a te putem telefona, bez ikakvih tenzija uz napomenu da je iznos uplaćen unaprijed na račun prodavača, nakon toga je item poslao na dogovorenu adresu bez ijedne greške (Y).

 

Ocjena: 5/5

smell that good w**d, than you know it's us :)
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: JA (http://www.bug.hr/forum/user/pranja_dakovo/54644.aspx)

 

Prodavac: Cojonero (http://www.bug.hr/forum/user/cojonero/38868.aspx)

 

Predmet: hd6870 oc http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/prodaja-gigabyte-hd-6870-oc/172558.aspx

 

opis: nakon sto sam odustao od kupnje 7850 od drugog kolege s foruma jer nisam mogao skupit jos 200-300 kn vidio sam da kolega Cojonero prodaje svoju graficku te sam rezervirao i po dogovoru uplatio u ponedjeljak, on je poslao graficku cim je vidio uplatu, grafa stigla u srijedu ljepo zapakirana :D sve ispravno sto je najvaznije :D sve pohvale za njega! Covijek je od rijeci!

Ocjena 5+/5 

 

eo slika :D moja stara i ova

 

Pranja.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice